סקירת SwitchVPN – מבחן מגלה תוצאות מדהימות!

[ware_item id=33][/ware_item]

זה יכול להיות מאתגר להבטיח שאתה תמיד עומד להירשם לשירות איכותי, ללא קשר למה שהוא מספק עבורך. שלא כמו מוצר, שירות הוא לרוב משהו שמאתגר יותר לכמת אותו. שירות שאידיאלי עבור אדם אחד עשוי להיות מגושם ולא נוח למישהו אחר.


מסיבה זו יש חשיבות מכרעת להכניס מחקר רב לכל אפשרות זמינה כאשר בוחרים ספק שירות, ללא קשר לשאלה האם זה לאינטרנט, הטלפון או כל דבר אחר. במקרה של היום, אנו הולכים להיות בודק VPN ספק. ליתר דיוק, נסתכל על SwitchVPN.

כמו בכל שירות דומה אחר, אנו מאמינים כי חיוני שכל קוראינו יהיו באותו דף בעת קריאת מאמר זה. מסיבה זו נכלול סקירה כללית של מה בדיוק VPN עושה כמעין הקדמה לסקירה שלנו.

כמובן שאם אתה כבר מכיר VPNs, ואתה יודע כיצד הם מתפקדים, אתה יכול להרגיש חופשי לדלג קדימה לביקורת שלנו על SwitchVPN. עבור כל קוראינו האחרים, גם אם יש לך מושג מעורפל מהי VPN, אנו ממליצים לקרוא את החלק הבא כדי להפיק את המרב מהסקירה שלנו.

מה זה VPN?

יתכן שאתה תוהה בדיוק בשביל מה VPN מיועד, ומה שעושה ניכר מהשם בלבד. VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית, ואחת היא, במהותה, רשת וירטואלית הפועלת בחיבור האינטרנט הביתי שלך שיכולה לספק יותר פרטיות מהקשר שאתה מקבל מהספק שלך (ספק שירותי אינטרנט)..

כיצד פועל VPN? במציאות, VPN מורכב ממחשבים המקושרים זה לזה דרך האינטרנט ויוצרים רשת משל עצמם. מכיוון שהחיבור בין מכונות אלה נפרד, תגלה שהן מציעות הרבה יותר פרטיות מחיבור האינטרנט הרגיל שלך.

אמנם ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לעשות הרבה עם המידע שלך אלא אם כן אתה מחויב כחוק, אך עדיין ישנם דברים שהם יכולים לעשות שרבים ישקולו פלישה לפרטיות. מוקדם יותר השנה הייתה מחלוקת על פסק הדין של הסנאט האמריקני לאפשר לספקי שירותי אינטרנט למכור את נתוני הגלישה שלך לסוכנויות מודעות ברווח.

זכור כי ניתן להשתמש ב- VPN ליותר מסתם הסרת הגלישה שלך מהספק האינטרנט שלך ומכל עיניים אחרות שעשויות להיות מסקרנות. VPNs לא רק מסווים את הנתונים שלך, אלא הם יכולים לגרום להם להיראות כאילו הם מגיעים ממקום אחר לגמרי על פני כדור הארץ.

אם אתה רוצה ציפייה סבירה לפרטיות באינטרנט, כמו כל אחד, יתכן שיהיה צורך להשקיע ב- ISP. זה קצת עצוב שאנחנו חיים בעולם בו חיוני לשלם דמי מנוי נוספים עבור שירות המאפשר לנו לשמור על מה שצריך להיות שלנו: בצנעת הפרטיות.

לרוע המזל, בעוד ספקי האינטרנט עדיין מחזיקים ברוב הכוח על הצרכנים שלהם כאילו היו בני ערובה, א סמנכ"ל ארה"ב יהיה חיוני לעתיד הנראה לעין. למעשה, VPNs עשויים להפוך בקרוב כמעט נחוצים, במיוחד מכיוון ש- FCC פוסק כרגע לעקוף את נייטרליות הרשת (דבר המעוגן בחוק באיחוד האירופי ובמקומות אחרים)..

מדוע להשתמש ב- VPN?

יש כמה סיבות להשתמש ב- VPN, וכבר התייחסנו לעניין הפרטיות, אך אנו מרגישים שנוכל להתעמק בזה קצת יותר לעומק לפני שנעבור לשאר הסיבות. פרט להבטיח שלספק האינטרנט שלך אין גישה למידע שלך, אתה יכול לשמור עליו מאנשים אחרים והאקרים אחרים.

אם אתה רוצה לשמור על פרטיות המידע שלך, אין אפשרות טובה יותר מ- VPN (Tor יכול לעזור, אבל יש לזה בעיות משלו). מלבד הפרטיות, ישנם גם ענייני נוחות בכל הקשור לשימוש ב- VPN. לדוגמה, אם אתם מטיילים לעתים קרובות, יתכן שתזדקקו לאתר כזה כדי לגשת לאתרים מסוימים.

VPN יכול לגרום לזה להראות כאילו אתה נמצא במדינה אחרת, כך שתוכל להשתמש בו כדי לגשת לשירותים ואתרים בזמן חופשה שעשויים להיות זמינים רק בבית. המטרות לשימוש ב- VPN באופן כזה יכולות לנוע בין הכוונה לבידור או לעניינים רציניים יותר.

לדוגמה, אם אינך נמצא בעסקים ואינך יכול לגשת לאתר שאתה צריך כדי לבצע את עבודתך בצורה נכונה, תזדקק ל- VPN כדי לעקוף מגבלות בינלאומיות. זכור כי בדרך כלל זה לא מוגבל על ידי חוקים ותקנות בכל מקרה, כך שלא תצטרך לקחת שום סיכונים.

מעבר לסיבות אלה, תרצו גם להעסיק VPN אם אתם גולשים באינטרנט ברשת ציבורית, במיוחד אם אתם מתכוונים להיכנס לחשבונות כלשהם. רשת פתוחה מקלה על יירוט הנתונים שלך בהרבה, ו- VPN יצפין אותם כדי למנוע גישה אליהם.

למרות שזה עשוי להיות דומה לסיבה שבגללה תרצו להשתמש ב- VPN בבית בענייני פרטיות, זה מכריע הרבה יותר במצבים אלו מכיוון שהמידע שלכם יכול להיות בסיכון. אם בכלל, לעולם אינך רוצה לגשת לאתרים רגישים כמו חשבונות בנק ו- Paypal כשאתה משתמש ברשת ציבורית.

כפי שאתה יכול לראות, ישנן סיבות רבות להשתמש ב- VPN וללא שום חסרונות פוטנציאליים (מלבד העובדה שאתה צריך לשלם דמי מנוי). במחיר של כריך בכל חודש אתה יכול להבטיח שאתה מוגן מפני גניבת המידע שלך, הגבלת אזורים והרבה יותר.

סקירתנו על SwitchVPN

סקירת switchvpn 2018

אז מה מציעה SwitchVPN כצרכן? שירות זה אולי לא יהיה מהפכני בהשוואה לאופציות אחרות בשוק, אך הוא מספק נוחות שלא ניתן להתאים לשירותי VPN רבים אחרים שלא יכולים להתאים אותם. לפני שנגיע לבשר של סקירתנו, בואו נסתכל על כמה תכונות של SwitchVPN.

מקצוענים

  • משתמש בכמעט 150 שרתים הנמצאים בארבע יבשות שונות לכיסוי מיטבי
  • כולל טכנולוגיית DNS מתקדמת המאפשרת להשתמש ב- VPN באזורים עם סיכון גבוה
  • SwitchVPN רושם אף אחת מהפעולות של המשתמשים שלה למען פרטיות מעולה
  • ניתן להשתמש ב- VPN זה על עד חמישה מכשירים בבת אחת
  • מציע מהירות מצוינת לעומת חלק גדול מהתחרות
  • שרתים פועלים בכל עת, כך שלא תוגבל באזורי זמן מסוימים
  • SwitchVPN מציעה תמיכה ללקוחות מומחים לכל אחד מהמנויים שלה

חסרונות

  • קצת יותר יקר משירותי VPN מתחרים
  • קטע העזרה באתר SwitchVPN מעט דליל
  • כיסוי VPN קל בדרום אמריקה בגלל מיקום שרת בודד בברזיל

הטוב

נתחיל בכך שנבדוק את מה שאהבנו משירות VPN זה, ועלינו להודות שהערכנו לא מעט מהתכונות ועוד.

הצפנה ואמינות

ראשית, אנו נתייחס לנושא הנוגע למשתמשים יותר מכל דבר אחר: עד כמה מועיל ה- VPN בהצפנת חיבור האינטרנט שלך? במהלך שבועיים של שימוש מתמשך, היו לנו רק שני תקלות של ה- VPN הזה, ואחד הכישלונות הללו נבע מאשמה בסוף..

סקירה מפורטת של switchvpn - -

אם אתה מחפש אמינות ב- VPN, מעט אפשרויות יכולות להתחרות ב- SwitchVPN, אפילו במספר מוקדים ברחבי העולם. היו לנו חברי הצוות שלנו בתחומים שונים שניסו את ה- VPN הזה, ונראה היה שהשירות לא סבל בצורה משמעותית.

ל- SwitchVPN יש כיסוי כה רחב בגלל השימוש שלהם בלמעלה מ- 145 שרתים הנמצאים בארבע יבשות. אם אתה עושה עסקים בצפון אמריקה, אירופה, אסיה, ובמידה פחותה, דרום אמריקה, תמצא VPN זה אידיאלי לצרכים שלך..

מהירות חיבור

מלבד הכיסוי והאמינות, מצאנו כי SwitchVPN הצליח לשמור על מהירויות גבוהות, וזה דבר שנמצא תמיד בספק בעת בחירת VPN חדש. אם אתה מוריד כבד או אולי גיימר, תזדקק למהירויות כדי להישאר בניהול, אפילו באמצעות VPN.

switchvpn עובד עם סיקור

שירות לקוחות

היבט אחד שלא נדון לעתים קרובות כשמדובר ב- VPNs הוא מחלקת שירות הלקוחות של הספק. ל- SwitchVPN סוכני תמיכה בלקוחות שמבינים את היסודות של VPN, בניגוד לחלק מהמתחרים שבהם סביר יותר לפתור את הבעיה בעצמך..

יתרונות עסקיים ונסיעות

דרך נוספת שזו VPN מאכלס את המטיילים הוא דרך לוח הזמנים של 24 שעות בו הוא פעיל. אם אתה זקוק ל- VPN שאתה בטוח שיהיה פעיל רוב הזמן, SwitchVPN יהיה בטוח שלא יאכזב אותך.

רשימת שרת switchvpn - -

תואם למספר מכשירים בבת אחת

תמיכה בחמישה מכשירים היא הדובדבן שבצבעו של שירות זה, מכיוון שתוכלו להריץ בו זמנית את הטאבלט, הסמארטפון והמחשב שלכם דרך SwitchVPN. VPN זה אידיאלי למשתמשים שיש להם משפחה שהם רוצים לשמור עליהם מפני עיניים סקרניות כמו גם עצמם.

סקירת התקני switchvpn - -

ביטחון פנים

למרבה הצער, בעת השימוש ב- VPN, תמיד קיים החשש שמספק ה- VPN שלכם עשוי לרגל אחריכם, אך SwitchVPN מציעה אחריות לפרטיות. ערבות זו קובעת כי אין התחברות כלשהי מצד SwitchVPN, המסייעת לשמור את המידע שלך לעצמך.

גם אם לספק ה- VPN שלך לא הייתה כוונה להשתמש במידע שלך, הרישום במידע זה משאיר אותו פתוח לפריצות וצורות אחרות של הסתננות. הדרך הטובה ביותר להבטיח שהמידע שלך לא יגיע לידיו של מישהו אחר, תרצה לבחור VPN שיש לו ערובה לכך שהם לא ירשמו דבר..

אבטחה חיצונית

לבסוף, עלינו לטפל בעניין הביטחון מאיומים חיצוניים. SwitchVPN מציע הגנת DNS מתקדמת שהופכת את האותות שלך כמעט בלתי אפשריים לפענוח, גם אם אתה גולש ברשת מסוכנת.

כמובן שהדרך הטובה ביותר להימנע מסיכונים כאלה היא לא להשתמש באותן רשתות מלכתחילה, אך בעת נסיעה, לעיתים אין ברירה.

הרע

כמובן, כמו בכל מוצר אחר, הכל לא יכול להיות טוב. לרוע המזל נתקלנו בכמה בעיות במהלך השימוש ב- VPN זה. למרבה המזל, אף אחת מהבעיות שחווינו לא הייתה שוברי עסקות, לפחות עבור הרוב המכריע של המשתמשים.

אחד הנושאים העיקריים שהיו לנו עם VPN זה היה הכיסוי הקל יחסית שלו בדרום אמריקה שכן השרתים היחידים ביבשת נמצאים בברזיל. אם אתם נוסעים לדרום אמריקה מחוץ לברזיל, אולי תרצו להשקיע ב- VPN המכסה את האזור הזה באופן ספציפי.

מלבד אזורי המת ביבשות מסוימות, תגלו ש- VPN זה אינו בדיוק אידיאלי למשתמשים שמעדיפים את האפשרות הזולה ביותר. בעוד שיש VPNs זולים יותר, יהיה לכם קשה למצוא שירות שמציע ערך זהה לכסף, מכיוון שהנפקות משתלמות לעיתים קרובות יהיו פחות מרשימות.

תמחור switchvpn

בעוד שמדור העזרה באתר SwitchVPN יכול להשתמש בעבודה מעט יותר, הוא עדיין מכיל את כל המידע הדרוש למשתמש חדש. אם תרצה עזרה בנושאים מתקדמים יותר בעולם ה- VPN, ייתכן שיהיה עליך לפנות לפרסום מיוחד יותר המתמקד ב- VPN ושימוש בהם..

כפי שאתה יכול לראות, מרבית התשלילים לשירות VPN זה אינם קרובים כמעט כמו כמה מהנושאים העומדים בפני מתחרים באותו טווח מחירים. בעוד ש- VPN זה לא מציע שום דבר מהפכני, זה לא נושא. זהו VPN שמיועד למשתמשים שרוצים משהו מעודן ועם זאת פחות אקספרימנטי.

סיכום

אם נמאס לכם לבנות בטא ו- VPNs לא אמינים, אנו מאמינים כי SwitchVPN הוא אפשרות מצוינת, במיוחד אם אתם נוסעים בין צפון אמריקה, אירופה ואסיה..

למרות ש- VPN זה עשוי להיות מעט יקר יותר מאשר אפשרויות אחרות, ההבדל במחיר אינו כה גדול ואנו מאמינים כי 6 עד 10 דולר לחודש עשויים להיות גרועים יותר. אנו מקווים כי סקירה זו עזרה לך להחליט אם זה ה- VPN הנכון עבורך

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments