ביקורת IPVanish 2019 – האם זה באמת כל כך טוב?

[ware_item id=33][/ware_item]

הגברת המודעות לפריצה וריגול בימינו דרך האינטרנט גרמה לגידול מעריכי בתעבורה לאתרי VPN. זו סיבה מספיק בכדי לבחון לעומק תכונות רבות המסופקות על ידי האוקיינוס ​​העצום של VPNs.


אז, לבשו משקפי ראייה ותנו לנו להרגיע את הגלים בכדי לגרום לכם לתפוס את הדגים הנכונים, IPVanish.

All-Rounder

מאז הקמתו של IPVanish היה לו צפחה נקייה, נקייה משמועות על מידע שדלף והועלתה בשבחים בלתי פוסקים. בהיותו ילד פלא בשנותיו הראשונות, למשתמשים העולמיים יש ציפיות גבוהות לשירות VPN זה. תוך התחשבות בכך, ל- IPVanish יש תיעוד נהדר של עמידה בציפיות הללו תוך קביעת רשומות חדשות לביצוע טוב של התפקיד שהיא אמורה לעשות.

מומחי ה- VPN שלנו נתנו מספיק זמן למוצר ה- VPN הזה ואחרי הבנה מעמיקה ובדיקות שונות הגענו לבדיקת ה- IPVanish הזו באופן בלעדי עבורך..

ישנן הרבה תכונות שמצאנו מתוך ה- VPN הזה אשר אהבו את המשתמשים לאורך השנים. המשך לקרוא לקבלת התכונות המדהימות של IPVanish

עלות הטבות

IPVanish היא אפשרות מורכבת לבחור מכיוון שהיא יכולה להיות מאוד חסכונית או יקרה למדי רק על ידי בחירת החבילה שתעשו. אז הדבר הראשון שנעשה זה להדריך אותך איזו חבילה תעבוד הכי טוב בשבילך. למען האמת, התוכנית החודשית "$ 10.00 לחודש " אזל מעט מהתקציב של המשתמשים הנפוצים, לכן לא היינו ממליצים לכם על תוכנית זו. עם זאת, אם מישהו בוחר את החבילה השנתית, המחיר די סביר והוא יורד מהשיעור הממוצע הקיים בשוק. כך שנתי יחסוך לך הרבה!

תוכנית שנה אחת תעלה לך: 6.49 $ לחודש.

נוסף על החבילה השנתית המדהימה, בזכות היחס הנדיב של IPVanish שתוכניות המנויים שלהם בדרך כלל בהנחה, במיוחד בעונות העסקה. אז הישאר בכוננות וסמן את לוחות השנה שלך לכל חגיגות השנה שעומדת לבוא. 

ל- IPVanish יש 7 ימי אחריות להחזר הכסף, אך אחריות זו היא מעט מה להציע. אם אינך מרוצה מהשירותים המוצעים, אתה יכול לבקש החזר בקלות. אין טרחה במדיניות ההחזר שלהם.

עם זאת, ישנן עוד כמה מן ההטבות שעומדות לבוא, אז המשך לקרוא את סקירת ה- IPVanish כדי להפיל את דעתך הסופית.

המאפיינים של המושיע

IPVanish, המוצעת בשלוש שפות כדי להכיל את מרבית הלקוחות, היא עניין של איכות על כמות. הוא מציע יותר מ- 40,000 IPs דרך 1300 שרתי VPN ומעלה ב- 75+ מיקומים.

הדבר שגורם לו להתבלט הוא שהוא מאפשר חמישה חיבורים בו זמנית באמצעות מנוי יחיד למשך שנה. זו דרך יותר מזמינות חיבור רגילה של VPNs אחרים והיא ברצינות נקודה מרכזית לרכישה. יחד עם העובדה שניתן למצוא ולהוריד מכל הפלטפורמות כמו חלונות, אנדרואיד, iOS, Chromebook, Linux ונתבים, זה מאפשר לך להתחבר לכל מכשיר או אפילו לכל הבית שיש לך בבית..

לא רק זאת, עם חמישה חיבורים בו זמנית, אתה יכול להבטיח את הביטחון של המשפחה שלך גם באמצעות IPVanish. IPVanish כיסה אותך ואת משפחתך. אם אתם גרים בדירה או מעונות באוניברסיטה עם השותפים לחדר שלכם תוכלו לחסוך כסף בכל תוכנית מחיר המפזרת את החשבון החודשי בין השותפים לחדר שלכם..

אם אתה משתמש ב- Wi-Fi במלונות, בתי קפה או באזורים ציבוריים אחרים, צפה בסרטון וידאו זה כדי לראות כיצד תוכל להגן על המחשב שלך מפני חיבורי Wi-Fi לא בטוחים באמצעות IPVanish.

מגן בתחום הבלתי נראה

תוך כדי עיצוב ביקורת IPVanish זו להדיוט, החלטנו לבדוק את IPVanish למהירות ולפינג והגענו למסקנה כי IPVanish מספקת מהירות מהירה יותר ומגוון עצום של פרוטוקולים להגנה והצפנה אולטימטיביות. IPVanish תזהה את כל פעילויותיך הוויראליות, ללא מדיניות יומנים למתכון ההגנה האולטימטיבי מפני מרגלים והאקרים; הכוח לשמור על בטיחותך הוא שלך בלבד ופשוט מנוי.

תוך שמירה על כל תכונות העל של IPVanish, הטובה ביותר לכל האנשים המודעים לפרטיות היא מיקומה. IPVanish ממוקם בארצות הברית של אמריקה, אולם מכיוון ש- IPVanish לא שומרת על יומני פעילות כלשהם, הם לא יכולים למסור חומר מהותי בזמן שאתה משתמש באינטרנט לפיקוח על רשויות כמו סוכנות לביטחון לאומי, NSA.

ביקורת IPVanish 2019 - האם זה באמת כל כך טוב?

הידיעה-הכל

הבנת הלקוח מצליחה לשחק בהרמוניה בין המוצר שמפתח לבין נכונות המשתמשים להמשיך להשתמש בשירות הזמין. ל- IPVanish יש את הכל. מכל "Whys and Whens" ועד כל "Hows and Wherees" האפשריים, בדף "Why VPN" של IPVanish יש את כל הפתרונות אפילו לבעיות הטריוויאליות ביותר שעשויות לעבור את דעת הצופה של האתר.

שרתי IPVanish מקבלים השפעה רבה על ידי מתן תמיכה וירטואלית, ומפיקים את כל התעבורה בזכות הנחייתם הנכונה להבטיח את זכותם של אנשים לפרטיות. הם מאכילים את המשתמשים שלהם בכפיות על ידי הסבר בצורה קלה יותר מאשר באמצעות הוראות שימוש. האתר משמש מדריך שלם לשימוש האולטימטיבי ב- VPN שלרוב אם אינו מובן לחלוטין, יכול להוכיח כלא מועיל, פשוט מכיוון שהמשתמש אינו יודע את כל השימוש בו..

שירותי הרפיה IP

על ידי שינוי והקצאה מחדש של כתובת חדשה של פרוטוקול אינטרנט (IP), IPVanish לוקח את המשימה לבצר אותך כמעט. הוא נלחם בכל הטורפים המזיקים והמרושעים שמשתוקקים להפר את פרטיותך האישית. אתה מקבל כתובת IP חדשה ממדינה אחרת והיא מציגה כאילו אתה סתם עוד אזרח במדינה שהוקצתה / נבחרת.

מבחינה סטטיסטית, IPVanish מספקת פי חמישה מהמהירות הממוצעת של מתחרותיה. רק לאחר 45 דקות אתה יכול לבחור באופן אישי לשנות את כתובת ה- IP שלך שהיא למעשה אחת האפשרויות הטובות ביותר לגישה לכמה שיותר אתרים שמוגבלים גיאוגרפיים במדינות שונות..

אתה יכול בדוק את כתובת ה- IP שלך כאן לפני ואחרי התחברות ל- VPN

זום מהיר באתר

פלטפורמה מושכת וקלה לקיום אינטראקציה מעניקה ויברציות מקצועיות. כאשר כל המידע הנדרש בכרטיסיות מאפשר למשתמש גישה רק למידע הנדרש. בכרטיסייה "מדוע VPN" יש את כל המידע הגרפי הבסיסי שעליו צריך למתחיל להבין VPN איתו. הכרטיסייה 'אפליקציות' ו'תמחור 'היא המקום שבו אתה נכנס לעסקים ומוריד את האפליקציה לאחר מבט חטוף במחירים. מדור העזרה שלהם מסודר ומחולק לקטגוריות כולל שאלות נפוצות, מדריכי התקנה, פתרון בעיות, שאלות בנושאי חיוב והודעות. זה אחד ממרכזי התמיכה הטובים ביותר בכל הנוגע ל- VPN. שאלות נפוצות מוצגות יחד איתן. זה חוסך זמן למשתמשים לשלוח דוא"ל לצוות שלהם או לדפדף בקטגוריות לקבלת תשובות. 

תצוגה טכנית של אפליקציית המשמר הוויראלי הטוב ביותר

קל להתקנה עם גודל קובץ להורדה קטן יחסית, לא מצאנו שום קושי בהגדרת האפליקציה. מדריכי ההתקנה המאויירים והמפורטים נתנו שלבים נרחבים ופשוטים להתקנה. זמינות האפליקציות בכל הפלטפורמות ממוקדת בבירור באתר של IPVanish. קטעי וידאו ובלוגים של הדרכה מספקים את העזרה הנוספת במידת הצורך.

לחיצה אחת על הפריט מורידה מייד את האפליקציה / תוכנה בהתבסס על הצורך והבחירה שלכם. למרות הדרישות הטכניות שלה, IPVanish עשתה עבודה משביעת רצון בהסתרת רשתות אלה מהלקוחות ושמרה על ההתקנה ישר לעניין. כל האפליקציות שנוסו לבדיקה נראו מבטיחות ולכולם היה מראה ותכונות דומים יחסית ללא אפליה בין הפלטפורמות השונות.

הרשמה

טופס ההרשמה מורכב מ-

  • רשימת המחירים של שלוש החבילות
  • רק את כתובת הדוא"ל שלך
  • בחירת אמצעי תשלום

מעט מאוד מידע אישי מתבקש, המסמל שהם מכבדים את זכות המשתמשים לפרטיות. תהליך ההרשמה מהיר וקל ומהווה אטרקציה גדולה עבור משתמשי ה- VPN העסוקים של ימינו שלא נשארים באף עמוד יותר מכמה שניות אם זה לא ימצא חן בעיניהם ויפנה מטפסים ארוכים. כל אפליקציה שמבקשת יותר מדי מידע אישי מאירה את הנורה האדומה במוחם.

הנותן  

IPVanish עשוי אפילו להפתיע אותך! אם יתמזל מזלך בזמן ההרשמה, IPVanish עשוי להעניק לך הנחה נוספת בדיוק כפי שמוצג בתמונה למטה.

הישאר מכוון לאתר לקבלת הנחות מדהימות יותר ולעולם אתה לא יודע, אולי אתה באמת יכול לפנק!

הדובדבן שבחלק העליון!

הגורם הזוכה במנוי של IPVanish הוא העובדה ש- IPVanish עברה אורכים גדולים של שילוב כל מתקן ואינטרנט הזמין באתר למשתמשים אנדרואיד. זה איפשר למספר רב של משתמשים לעבור ממחשבים ניידים ושולחנות עבודה לטלפונים האישיים שלהם, הודות לאפליקציה הזו. 

זה לא סוד שמשתמשי אנדרואיד השאירו לא פעם מבחינת חוויית המשתמש ועדכונים על ידי אפליקציות רבות. מפתחים מהססים להשקיע באפליקציות אנדרואיד מעודכנות מכיוון שישנן גרסאות מרובות של אנדרואיד ורוב הצרכנים שלהם עשויים להיות משתמשי אפל..

קלות הגישה לפונקציות שונות כמו מתג להרוג את כל הפעילויות ואמצעי בדיקת מהירות בטלפונים סלולריים היא ברכה ש- IPVanish גאה להציע. הפעלה חלקה על מכשירים שונים יכולה להיות הגורם המכריע בסקירת IPVanish. מכיוון שהם דואגים לדרישות המשתמשים בכל מערכת הפעלה, קשה שלא לתת להם דירוג טוב. 

אינטראקציה עם יוצרי המגן

LiveChat תמיד היה כוחו, אך מסיבות לא ידועות, הוא אינו זמין כעת. מערכת הכרטיסים הרגילה משולבת בסעיף "התמיכה" והיא נגישה למשתמשים 24/7. 

טיפול לקוחות יכול ליצור או לשבור מותג. אחת הסיבות העיקריות לכך שסקירות ה- VPN של IPVanish היו חיוביות במידה רבה היא שהן משקיעות זמן ואנרגיה בתכונת ה- Live Chat שלהם. יש להם צוות ייעודי של אנשי מקצוע מיומנים שממהרים לזהות ולפתור בעיות. זה נוח במיוחד כשאתה צריך למצוא שרת VPN ספציפי לשירות סטרימינג כמו Netflix. זה קצת עסק מסובך מכיוון שכמה שרתים של ספקי VPN פופולריים כמו IPVanish מופיעים ברשימה השחורה על ידי אפליקציות אלה ומאפשרים גישה לא חוקית לתוכן מוגבל גיאוגרפי. אינך יכול לנהל דברים כאלה בעצמך, לכן יש צורך באינטראקציה פורה קטנה עם ספק ה- VPN שלך.

עם זאת, הסקירה המפורטת והצילומית המורכבת בסעיף העזרה מתבררת ככזו שכן היא מכסה את כל ההיבטים שמדוע ​​נחוץ VPN עד הקטע האחרון בו יש לך VPN עובד הפועל בצורה חלקה בכל מכשיר שיש לך..

הבלתי ניתן לעקוב!

מי לא היה רוצה למשוך פעלול בכדי להישאר תחת גלימת הנעלמה זמן רב ככל האפשר? אף אחד לא אוהב את הקסם להתבלות. זה המקום בו IPVanish לובשת הגנה דמוית שריון! יש לו אפשרות רענון IP אוטומטית המקצה כתובת IP חדשה אחת ל 45 דקות.

כדי להפוך את התהליך לטוב עוד יותר, הוא מפעיל אוטומטית את מתג ההשמדה לפני החלפת כתובת ה- IP, והופך את כלי המעקב של סוכנויות המעקב ללא תועלת מכיוון שמעקב אחר מספר מכשירי IP שונים ושונים הוא בלתי אפשרי כמעט.

החלום החדש שהוענק אך ורק על ידי IPVanish במחיר המשתלם ביותר מכונה IP-רכיבה. זה לבד ראוי לגרום ל- IPVanish להגיע לפסגה!

שנאה או אהבה

כדי לעטוף את זה, IPVanish קשה לנצח. מתאים ועדיף לסטרימינג וטרנינג HD בגלל אספקת המהירות היעילה שלו כמו גם שמירה על משתמשים אנונימיים, אין קצב אחד ש- IPVanish החמיץ..

השווה את IPVanish עם VPNs אחרים עם קל לשימוש זה כלי השוואה ל- VPN!

התאמה מושלמת בכדי לשמור על לקוחותיה מסתובבים ומקשקש סביב ציר העולם כל 45 דקות היא משימה בלתי אפשרית שלקח שנים להשיג. מכאן ש- VPN IPVanish באמת ראוי לכבוד להיות ברשימת ה- VPN הפופולריות ביותר בכל הזמנים. הוא גם אוהב יותר מדי 

אם לוקחים בחשבון את ביקורות המשתמשים בפלטפורמות השונות, בהחלט יש את הצבעת המנויים שזה כל מה שחשוב באמת. לכן, IPVanish זוכה לאהבה לביצועים היעילים שלה. כמו כן, אם אתם מבקרים תכופות באתר שלנו, הייתם יודעים ש- IPVanish היא בין שלושת ההמלצות המובילות שלנו ל- VPN וסקירה זו של IPVanish מסבירה את אותה.

סיכום

אנו מקווים שזה מעמיק סקירה של הראתה מה גורם לתוכנת ה- VPN שלהם להתבדל מהמתחרים ועכשיו היא תעזור לכם לקבוע אם המוצר המתאים לה לצרכים שלכם. זו לא תהיה השערה אלא מציאות לומר IPVanish ביצע בעקביות היטב את הבדיקות שלנו, כמו גם את הבדיקות שנערכו על ידי מעבדות צד ג '. יתכנו מעט פרצות באפליקציית אנדרואיד כמו ניתוק חד-פעמי בשרת הקנדי, אך אנו הולכים לנסות זאת ולראות האם הבעיה זמנית או קבועה. בסך הכל IPVanish הוא דבר מאתנו ואינך מתחרט על רכישתו, אך במקרה הגרוע ביותר אם אתה מתחרט, אתה יכול פשוט לתבוע את ההחזר תוך 7 ימים. אז מצב win-win!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments