סקירת HideMyAss 2019 – האם התחת שלך מוסתר היטב?

[ware_item id=33][/ware_item]

צילום מסך של hma

HideMyAss, שבסיסה בבריטניה, היה אחד ה- VPNs הנפוצים ביותר בעולם. כדי להקיש על סודות הפופולריות שלה, בחנו לעומק את איכות השירותים שהיא מספקת. מה הופך אותו לאטרקטיבי כל כך ברחבי העולם וכיצד הוא מצליח להיות ב- VPNs המוזכרים ביותר? גלה את כל הטכטלק העסיסי על ידי המשך קריאת סקירה זו.


תוכניות תמחור

הגורם העיקרי שכולנו תוהים הוא האם VPN זה שווה את הכסף שלי? ובכן, אנו מציגים בפניכם את החבילות שלהם כדי שתוכלו לשפוט אותם בעצמכם.

תמחור בהידמיאס

החבילה החודשית של HMA היא די הרבה מה לעשות אבל החבילה השנתית עומדת בממוצע הענף. בנוסף, בהתחשב בתכונות הטכנולוגיות שיש לה להציע, התוכנית השנתית איננה דבר בהשוואה למתחרותיה האחרות.

האם ידעת ש- HMA מציעה את מבצעי ההנחה הנפוצים ביותר? אלה שהוזכרו לעיל הם המבצעים הכלליים שלהם, אך אם תצליחו לקבל מנוי כאשר HMA במצב רוח מסביב סביב ימי השנה הגדולים, תוכלו לקבל עד 50% הנחה! אז העצה שלנו היא לקבל תכנית ממש כשימים חגיגיים מצליחים להביא לך כמעט הכל בהנחה מהודרת.

מה בעצם מספק לך HMA?

HMA פשוט עבר שינוי גדול. החברה שפעלה HMA תחתיה, Privax LTD, נרכשה על ידי AVG טכנולוגיות בשנת 2015. כדי לסובב את עץ הבעלות הזה, Privax בדיוק נרכשה על ידי חברת Avast המפורסמת שיכולה לגרום ל- HMA לעבור שינוי בעלות נוסף..

עם זאת, היא קיבלה גישה ל -200 מיליון תוכנות אבטחה למשתמשים פעילים המהווים שדרוג משמעותי. העניין היחיד שגורם לאנשים להבהב מעט הוא שהוא ממוקם בבריטניה, מה שמאפשר להם לשמור יומנים יחד עם מעקב מטה התקשורת הבריטי.

איפה תוכלו למצוא HMA?

הנה המטפל שגורם לכולם ללכת לגאגא עבור HideMyAss וזו הפצת השרתים העולמית שלה.

תסתיר את שרתי התחת שלי

940+ שרתי, 120,000 כתובות IP ב -350 אזורים, מי יכול לעמוד בפיתוי שכזה? כשמגוון רחב זה עומד לרשותכם, תוכלו לבחור לקפוץ כמעט בין ערים, מדינות ואפילו יבשות!

סקירת HideMyAss 2019 - האם התחת שלך מוסתר היטב?

בזכות המספר הגבוה של שרתים באירופה וצפון אמריקה, כל אחד מרחבי העולם יכול לקבל גישה למגבלות גיאוגרפיות בזכות HMA.

בהתחשב בעובדה ש- HideMyAss זמין בכל הפלטפורמות כולל iOS, Android ו- Windows, היתרון המאכזב הוא ש- HMA מאפשרת רק שני חיבורים בו זמנית לכל מנוי. זה המקום בו הוא מקבל מכות על ידי מתחרים אחרים כמו ExpressVPN ו- IPVanish המאפשרים 3 חיבורים בו זמנית ומעלה.

מה עם חששות הפרטיות שלך?

ל- HMA יש חסרון גדול להיות בבריטניה. זהו המנעול העיקרי ללא מפתח, שכן הוא נמצא תחת GCHQ ותחת בדיקות מסוג NSA שבאמת לא מפטיר טעם של שקיפות לחלוטין. בשל מיקומה, HMA כפופה לאותם מדיניות לשמירת נתונים בדיוק כמו כל שאר החברות.

למרות ש- HMA די קולית באשר לאופן בו היא לא מחזיקה יומנים, זה לא נכון לגמרי, אלא אם כן אתה מפסיק לספור סטטוס חיבור וניתוק, משך השימוש, כמות רוחב הפס המשמשת וכו ', שהוא למעשה חלק מ"ביומני ".

בואו נגיד, אם אתם מחפשים דברים פחות דגים כמו גישה לאתר מוגבל גיאוגרפי, למשל, ספוטיפיי, נטפליקס וכו ', זה מצב כולל של win-win, כל עוד אתם לא הולכים על שום דבר לא חוקי.

אמנם, לא הייתה בעיה בזמן סיבוב, וזה לא חוקי למרבה הצער, במהלך הבדיקה שלנו בנושא HMA, היו מקרים של הודעות דיווחים על DMCA שנשלחו במהלך השימוש ב- HMA.

האתר

החלטנו לגרום לאתר של HMA לעבור את התצפית של האנליסטים הביקורתיים שלנו. לא סביר שיקרה, HMA הצליחה לתקתק את רשימת הבדיקה המפורטת של צריך להיות ולא צריכה.

עם שילוב הצבעים היפה והמשמש למשתמש הפשוט לשימוש, הוא תופס את מוחו של כל משתמש בקלות. הקטע המפורט שלהם "כיצד VPN עובד" כולל מפרט טכני מורכב ותיאוריה של VPN. כדי לזכות עוד יותר בלבם של מיליוני משתמשים, זה בא במספר שפות כדי להכיל את כל האנשים ברחבי העולם בשפת האם שלהם.

שירות לקוחות

אם אתה לא שומר על לקוחותיך מאושרים, אתה מאבד אותם ו- HMA יודע בדיוק איך לרצות אותם. בעזרת דוא"ל, בלוגים, מתן פיתוח קהילתי והכוונה, מערכת התמיכה של HideMyAss ואופציה LiveChat, הכל זמינים בפלטפורמות שלהם, HMA לא הצליחה להיות נעימה..

אופס! שיעור תגובה בדוא"ל

לכן, אין ספק ש- HMA מעריכה את לקוחותיה יותר מכל. זה לא מסתדר עם העובדה שיש להם אחוז תגובה איטי לשאלות שנשלחו באמצעות הדואר. תכונת הדוא"ל זמינה בדף התמיכה של HideMyAss שנבנה בפשטות קיצונית המחייבת אותך למלא את הטופס ולהזין את אופי הבעיה שלך.

אבל העיכוב בזמן תמיד מוכה מהתגובה המפורטת בתמורה שאמורה לפתור את כל הבעיות שלך כך שהיא לא באמת מפגעת.

כדי להישאר בעיני הציבור הרחב, HideMyAss לא נשארה מאחורי המירוץ של המדיה החברתית. עם פרופילים פעילים לחלוטין בפייסבוק, טוויטר וגוגל פלוס, לא תוכלו למצוא נקודה אחת של ספק בזמינותם ובפופולריות שלהם.

איפה ניתן להשיג את האפליקציה?

בזכות האפליקציות הקלות להשגה בחנות Apple ו- Google Play, אין כל אפליה בין השירותים הניתנים למשתמשים iOS ו- Android. היישומים בגודל סביר הורדו בקלות ובעזרתם ניתן בכל שלב ההתקנה, HideMyAss היה מוכן לשימוש. הפונקציות, התכונות והעיצוב זהים למדי ב- iOS וב- Android.

עזרה / שירותים נוספים של HideMyAss

מה יכול לגרום לאדם ללחוץ על כפתור "הירשם" של כל VPN? ניתן למעשה להחליט על יתרונות / בסיס טריוויאליים מאוד המוצעים על ידי VPNs לעיתים. ל- HideMyAss יש מעט יותר מה להציע באתרי האינטרנט שלה מאשר לשאר זה נותן יתרון. עם זאת, הדברים הבאים אינם הסיבה העיקרית לכך שהיא מנויה משתמשים.

מה בחינם? פרוקסי!


גורם הפופולריות הראשוני של HideMyAss היה האתר המציע שירות פרוקסי בחינם. זה זכה ל- HMA את התהילה הדרושה בקרב תלמידי בית הספר, המכללות והאוניברסיטאות שעזרו להם לגשת לפייסבוק בזמנים שלא היה שום סיכוי להיכנס לחיי החברה הווירטואלית שלהם במהלך שעות הלימודים..
זה גם משרת אנשים בדרך כלל ללא עלות אשר באמת מרוויח HMA כמה נקודות חינם. בשל תכונה זו, ניתן לבחור לגשת לכל אתר מוגבל גיאוגרפי לפי בחירתם, המספק חופש לממש את רצונם.

איך אחרת הם מסתירים אותך, תרתי משמע?

שירות דוא"ל אנונימי

כעת, מזהי דוא"ל הם חובה בכל פעם שתרצה להושיט לך שירותים טובים. אם אתם מחפשים למחוק את עקבותיכם משירות השימוש הספציפי, HMA קיבלה את הגב על ידי מתן שירות דוא"ל של אנון באתר שלה, שהוא בהחלט השורש הבסיסי להסתיר עצמך.

הפניית קישור אנונימית

לכולנו יש כמה מעריצים סודיים או אויבים סודיים באינטרנט. חלקם הם שעבורם אנו דואגים שלעולם לא יכירו שיש לכם רגשות עזים. עכשיו היציאה מהדרך להסתיר את זהותך נראית מוזרה אבל לא ל- HMA! הם מבינים את הצורך של המשתמשים לעשות זאת ולכן יש להם תכונה מהודרת של הסתרת מזהה תנועה גם אם אתה משתף את הקישורים לאתר שלהם.

קישור לאפליקציית Playstore: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hidemyass.hidemyassprovpn&hl = en_US

קישור להורדה של אפליקציית iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/hma-hotspot-vpn-proxy/id675102189?mt=8

כיצד להירשם?

כדי לבדוק את כדאיות תהליך ההרשמה, יצרנו חשבון וזה לא יכול היה להקל עלינו לעשות זאת.

בעזרת טופס פשוט שדרש מידע אישי מינימלי, נוצר חשבון אישי משלך! לאחר מכן הוא מוביל לצפייה בחבילות שונות למנויים בזמן ואז אחריו שיטות תשלום שונות.

ניסיון חינם

כאן HMA לא משמח אף אחד בוודאות. צריך לחוות את השירות מיד ראשונה כדי לקבל שקט נפשי שהכסף הוצא היטב. עם זאת, HMA אינו מספק תקופת ניסיון בחינם.
כדי להחמיא לכך, יש לו ערבות להחזר כספי של 30 יום יחד עם תכונות אינטרנט אחרות.

מה הדין האחרון?

אהבתי:

  • אפליקציות ואתרים קלים וידידותיים למשתמש
  • שירותים נוספים בחינם
  • התקנה פשוטה ואתה מוגן.
  • מידע אישי מינימלי, כלומר נדרש דוא"ל
  • תוכניות משתלמות

לא יכול באמת להחליט:

  • רמת הגנה
  • לאפליקציות לא היו תכונות הגנה מסוימות

שונא לחלוטין:

  • מיקומו בבריטניה
  • אין היסטוריה טובה להגנת הפרטיות

עבור כל אלה ששמו את הדיבולים שלהם ב- VPN כדי להגן עליהם, אל תלכו על HMA. למשתמשים קלים כלליים, העדיפות של כולם היא כיוון שהיא אינה דורשת מידע טכני רב לצורך ההתקנה.

עם זאת, אנו מסיקים שיש לקחת בחשבון אפשרויות אחרות אם הדאגה המוחלטת של האדם מסתתר ממש.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments