סקירת FastestVPN 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

הקדמה

FastestVPN הוא ספק שירותי VPN מוערך מאוד, בעוד שהבדיקות שלנו חושפות שהוא מבצע את הפונקציות הבסיסיות שלו לא רע. למען האמת, כל VPN טוען שהוא מהיר אך ל- VPN המהיר ביותר יש טענה זו על שמם עצמו. כמה משמעות התביעה הזו אמיתית? בוא נגלה


סקירת האתר המהירה ביותר

פעמונים ומשרוקיות

בלי להתייחס או להמתין, נדבר תחילה על התכונות הטובות ביותר של VPN זה. גולת הכותרת של VPN זה היא שיש לו תכונות להציע שאינן זמינות ברוב האחרות במחיר כזה.

חומת אש Nat - אתה מוגן מאיומים שנקרים בדרכך. ההגדרה זמינה כברירת מחדל בנדנד.

הגנה מפני תוכנות זדוניות - חוסך את הנתונים והמכשיר שלך מפני זיהומים שונים. זה פועל כברירת מחדל בנדנד.

חוסם מודעות - תכונת חוסם המודעות בחינם מופעלת כברירת מחדל כך שמודעות לא יפריעו לך כשאתה גולש.

שרת VPN מבוסס UNIX - מאפשר לשרתים להיות מאובטחים ומהירים. ככל שיותר מהר ייטב!

תמיכת לקוחות 24/7 - זמינה לענות על כל שאילתות תקפות מסביב לשעון.

שרתים ייעודיים ברחבי העולם

שרתי המהיר ביותר

תוכניות ותמחור מהיר ביותר של VPN

המחירים מתחילים החל מ- $ 0.5 לחודש (הצעה מיוחדת לחורף מיוחדת לזמן מוגבל)

תוכניות אחרות כוללות:

תמחור מהיר ביותר

העסקה לחודש מגיעה ב -7.99 דולר לחודש

המנוי ל- FastestVPN לשנה הוא 1.99 דולר לחודש

המנוי החצי שנתי (6 חודשים) מגיע למחיר של $ 2.99 לחודש

לא ניתן להשיג ניסויים בחינם עם ההורדה הראשונית (שהיא, למעשה, נקודת פלוס עבור VPN), אך המדהים הוא חלון הזמן של 30 יום שהם נותנים להחזר כספי..

קרא גם: VPNs זולים של 2019

אמצעי התשלום הם שונים, כך שתוכלו לבחור מבין כל מה שנוח לכם. ניתן לבצע תשלומים באמצעות כרטיס חיוב / אשראי, PayPal ו- AliPay. FastestVPN מקבלת גם תשלומים באמצעות ביטקוין.

עם זאת, כשאתה משלם באמצעות cryptocurrency, למרות שאתה משלם בעילום שם, FastestVPN (כמו כל שירות VPN אחר) עדיין יחלץ את כתובת ה- IP המקורית שלך.

פלטפורמות בהן עובד ה- FastestVPN

ל- FastestVPN יש אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS, and Android. הוא תומך בפרוטוקולים הניתנים להגדרה עם מספר מכשירים ונתבים.

האפליקציה המהירה ביותר

מאז שאני משתמש באפל, בדקתי את האפליקציה באייפון ובאייפד בשניהם. FastestVPN הוא רב התחברות ולכן יש לי את זה בשני המכשירים שלי.

להלן מספר קטעים לקבלת תובנה עבורך לפני שאתה קונה בעצמך את האפליקציה.

אפליקציית אייפון

זהו מסך הבית של האפליקציה.

נווט כדי לבחור מיקום מדינה שיתאים לצרכים שלך.

יישומי המהיר ביותר

בחרתי בארצות הברית (NY) מכיוון שהיא הכי פופולרית שנבחרה באופן כללי.

ואתה מחובר עכשיו.

דומה האפליקציה לאייפד. זה מאוד ידידותי למשתמש כך שלא תצטרכו להיות בקיאים במיוחד בטכנולוגיה כדי שתוכלו להפעיל אותו. זהו הליך פשוט בשלושה שלבים.

הצעות מכירה ייחודיות

סיבה לבחור vpn המהיר ביותר
חומת אש של NAT

חומת האש של NAT (חומת האש של תרגום רשת) היא פיתרון עבור לקוחות FastestVPN שחוששים מאבטחה מקצה לקצה. חומת האש של NAT זמינה בקצה השרת ומשתלמת מחדש עבור חומת האש המובנית בחלונות שלך שהיא כמעט חסרת תועלת ופשוטה לחדירה.

קרא גם: VPN הטוב ביותר לקודי

כל ה- VPNs מתיימרים להיות הפיתרון האולטימטיבי לאבטחה מקוונת, אך הוא אינו מאובטח במאת האחוזים ללא NAT Firewall. מנקודת מבט ביטחונית, FastestVPN היא מתמודדת חזקה בשוק.

ל- FastestVPN חומת האש של NAT פועלת כברירת מחדל בנדנד. המשמעות היא שאינך אפילו צריך להפעיל אותו ידנית, עם כל חיבור הוא מופעל אוטומטית. זה מאפשר לך להגן על כתובת ה- IP שניתנה על ידי שרת FastestVPN. ללא שימוש בחומת האש של NAT, משתמשי VPN נמצאים בסיכון מצד האקרים המשתמשים לרעה במנות נתונים כדי לקבל גישה לכניסה למערכת המשתמש..

שירותי VPN אחרים מציעים את זה כתוספת שאתה צריך לשלם חיובים נוספים עבורם, אולם עם FastestVPN זה כבר זמין כברירת מחדל בכל החבילות שלהם; יהיה זה חודשי, חצי שנתי או שנתי. FastestVPN מאבטח את זרם הנתונים שלך משרת שרת VPN ללא עלות נוספת. זה באמת הופך את זה לנקודת עניין.

קרא גם: VPN הכי טוב למשחקים עבור אפס לג

הגנה מפני תוכנות זדוניות

אתרים שמדביקים בכוונה את המחשב שלך בתוכנה זדונית מפסיקים את התכונה להגנת תוכנות זדוניות של FastestVPN הפועלת כברירת מחדל בנדנדה. הגנה מפני תוכנות זדוניות זמינה על ידי FastestVPN בכל הפלטפורמות - Mac, Windows, Apple iOS, Android, Routers, Roku, PS4, Xbox, FireStick ו- Kodi. זה נותן הגנה מפני האיומים האחרונים והישנים יותר, כמו נגיף Flash Trojan ב- Mac, אתרי דיוג ועוד.

חוסם פרסומות

זה ממצה את כל התסכול שמגיע עם חלונות קופצים ומודעות סרגל צידי שמופיעות כל הזמן באתרים מסוימים. ל- FastestVPN הפונקציה פועלת על הגדרת ברירת מחדל שנפטרת מכל המודעות המעצבנות הללו.

שרתים מבוססי UNIX

מבנה הרשת שמאחורי FastestVPN מבוסס על UNIX המאפשר העברת נתונים מהירה. זה גם מאפשר שרתים מותאמים ל- P2P המאפשרים הורדות ללא הגבלה במהירות רבה. מנקודת מבט של טורנט, מדובר בהרבה מאוד.

בידור בדרכים

בהיותך מודע למגבלות גיאוגרפיות, VPNs הם הפיתרון הבולט בכל הקשור לצפייה במשהו שאתה רוצה. FastestVPN הוא הטוב ביותר בעבודה כשמדובר בו. הסיבה הראשונה ובראשונה היא שהיא לא מאיטה את המהירות. המהירות לא נפגעת ולכן זה לא מתסכל כשאתה צופה במשהו שקשור אליו. שנית, יש לו שרתי P2P מותאמים המאפשרים סיקור. ה- IT לא שומר על יומני שימוש כך שלא ניתן יהיה לזהות את משתמש הקצה.

FastestVPN: מסקנה

יתרונות:

תוכנה מלאה הכוללת (שולחן עבודה ונייד)

5 חיבורים בו זמנית

תמיכה בצ'אט חי 24/7

העברת יציאה מתקדמת

סיבוב P2P מותר על שרתים רבים

הגנת דליפות DNS

חומת אש NAT (הגדרת ברירת מחדל)

הגנה מפני תוכנות זדוניות (הגדרת ברירת מחדל)

ביצועי המהירות גבוהים

שרתים ייעודיים

ערבות 30 יום להחזר הכסף (כאשר רובם מציעים רק 7)

חסרונות והפתרונות שלהם

אין Kill-switch: כאשר יצרו קשר עם תמיכת הלקוחות, הם הודיעו כי הפיצ'ר ישולב בעתיד הקרוב.

שרתים מוגבלים ליותר מ 13 מדינות: אף על פי שיש להם מיקומי שרת מוגבלים, הם צוברים לקוחות מרוצים עד היום. בנימה זו, התוכנית הקרובה שלהם כוללת הגדלת שרתים ומיקומם.

אין ניסיון חינם: כן, זה באמר. מצד שני, זה מועיל למי שמשלם עבור השירות מכיוון שהמהירות לא נוטה להאט בגלל מטענים חופשיים. שלא לשכוח להזכיר, לא להיות VPN חינמי הוא למעשה נקודת חיבור שכן נוצרת מודעות לחסרונות של VPNs בחינם.

השימוש ב- VPN הוא הכרחי כמו השימוש באינטרנט בימינו כדי להגן על זהותך המקוונת. FastestVPN עושה את דרכו למעלה ואחרי שהכירו את האפליקציה והשירות, בהחלט יש להם את ההצבעה שלנו.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments