סקירת ExpressVPN 2019 – הטובים, הרעים והמכושרים!

[ware_item id=33][/ware_item]

בעוד שרבים מספקי ה- VPN טוענים רק שהם "ה- VPN המהיר ביותר בכדור הארץ", ExpressVPN מעז ללכת לרמה הבאה כדי "להבטיח" את זה ולתמוך בדף הבית שלהם. בהחלט, הערבות ההחזר הכספית של חודש שלהם מגבה את טענתם, בעוד שלשאר המתחרים יש רק שבוע להציע כתקופת ערבות. ה- VPN המהיר ביותר ברחבי העולם עדיין הופך לאנדרסטייטמנט כאשר הוא מתאים גם לכינוי "ה- VPN הכי פרוץ" מכיוון שהוא עובד גם עם Netflix המאתגר אי פעם וכמעט עם כל שירותי סטרימינג שנקראים בשם בכוכב הלכת..


סקירת ExpressVPN 2019 - הטובים, הרעים והמכושרים!

בזה סקירה של, אנו מכסים את כל התכונות, התוספות והיציאות הדרושים אשר בהחלט צריך לדעת לפני שאתה קונה את המנוי ExpressVPN. אקספרס VPN הוא VPN של כל אחד שמתאים למי שיכול לשלם קצת יותר כדי להקל על חייו עם VPN בעל תכונות חלקות של אבטחה איתנה, עיצוב נהדר, ביצועים חזקים ושירות לקוחות מדהים. זה יכול לשמש גם כחבילה לשימוש משפחתי בגלל פונקציית ריבוי המשתמשים המצוינת שלה. עם זאת, אלה שקצת תקציביהם נמוכים במחיר של יותר מהומה, יותר תצורה ופשרה על האבטחה ימצאו שזה לא מתאים. סקירה זו תסתובב על היתרונות והחסרונות של השימוש ב- ExpressVPN, שם בהחלט תמצא את המחט כמחט בערימת שחת..

מקצוענים

הפעלה קלה

זה משהו שנותן ל- ExpressVPN זוג כנפיים. מיד לאחר ההרשמה, באפשרותך להתקין לקוח VPN בו תתבקש להזין קוד הפעלה לאחר הפעלתו בפעם הראשונה. קוד הפעלה ספציפי זה ייחודי לכל מכשיר. כך חוסך לקוח ה- VPN שלך את כניסה לחשבון, מכיוון שאתה משתמש רק בקוד ייחודי כדי לפתוח את הממשק הבלתי תלוי שלך. הקפד לשמור את דוא"ל האישור שאתה מקבל באמצעות קישור שיש לו קוד ייחודי זה. אתה יכול גם לבחור במהלך תהליך ההתקנה אם ברצונך שנתוני החיבור האנונימי ישותפו למהירות רבה יותר ללא פשרות על האבטחה..

תחילת העבודה עם expressvpn

קרא גם: סקירת NordVPN 2019

פשוט טוב

אפליקציית ExpressVPN נועדה פשוט להבטיח ממשק משתמש ידידותי ואינטואיטיבי. כל שעליך לעשות לאחר הכניסה הוא לבחור שרת ולחץ על התחבר כדי להתחיל להשתמש בשירות. אתה יכול גם לככב בשרת לגישה מהירה בהמשך. ניתן לנהל את שאר אפשרויות התצורה הבסיסיות כמו בחירת הפרוטוקול הרצוי בתפריט האפשרויות, אך זו אינה פעולה הכרחית. ממשק פשוט כזה הופך את ה- VPN הזה לאפשרות פשוט-הפעל-הפעלה טובה לכל צרכי ה- VPN שלך. זו הסיבה שהיא הופכת ל- VPN בעל דירוג גבוה על ידי משתמשים מתחילים כמו ילדים או משתמשים קשישים. אם אתה רוצה לסגור את ממשק המשתמש של האפליקציה, היישום עדיין יפעל בשקט בשורת המשימות כדי לאפשר לך לחבר או לנתק בקלות שרתים ולגשת לאפשרויות רבות מבלי לפתוח את החלון.

תכונה מרובת משתמשים

שינוי לאחרונה במדיניות ExpressVPN גרם לכך שדרגה גבוהה יותר מבעבר. הוא כולל מספר משתמשים, שהם חמישה משתמשים לכל היותר להשתמש בשירותים בו זמנית. משתמשים אלה יכולים להשתמש בחמישה מכשירים דומים או שונים כדי להתחבר ל- VPN בו זמנית. לדוגמה, אתה יכול לחבר מכשירים דומים כמו חמישה מחשבים ניידים בכל פעם או התקנים שונים כמו טלפון, טאבלט ונתב לפי רצונך. נעילת רשת מאפשרת לכל המכשירים להשתמש ב- VPN באופן עצמאי וחלק.

כל ביקורות ExpressVPN מדברות על איכות השירות שלהן אך בואו נבחן כיצד תכונה זו חוסכת את הכסף שלך. לרוב האנשים אין מספיק כסף לבזבז על שירות VPN יקר. בואו נודה בזה. ל- ExpressVPN יש דירוג גבוה אך הוא לא הזול ביותר שיש שם. סטודנטים ועובדים שחיים יד לפה משכורת למשנהו עשויים למצוא את זה שובע. עם זאת, בואו נודה לעובדה גדולה יותר. למרות שייתכן שתהיה שותפים לחדר מטרידים לפעמים, הכניסה שלך יכולה להפוך להזדמנות פז עם ExpressVPN. תוכנית התמחור הפופולרית ביותר (15 חודשים) עולה לך 6.67 דולר לחודש. פשוט פיצול חמש דרכים וכל משתמש צריך רק להשתעל 1.33 דולר לחודש עבור שירות ה- VPN הטוב ביותר! נשמע מפתה, הא?

פונקציות אוטומטיות

בחירת הפרוטוקול האוטומטית כברירת מחדל היא אחת התכונות החזקות ביותר של ExpressVPN. זה בדרך כלל OpenVPN דרך UDP. אתה יכול גם לבחור להתחבר ידנית עם OpenVPN על פני פרוטוקולים אחרים כמו L2TP / IPSec, PPTP, TDP ו- SSTP. בשל מספר בעיות אבטחה ואמינות, OpenVPN נחשב כמועדף כאופציה טובה יותר. עם זאת, ייתכן שהפרוטוקול האוטומטי לא תמיד יצליח לך. במקרה כזה, עליך למצוא את שילוב פרוטוקול השרת האופטימלי הזמין מ- ExpressVPN כדי להפיק את המרב מהמנוי שלך. איך? ובכן, כשאתם נכנסים לחשבונכם, עליכם לבחור פרוטוקול VPN ושרת במדינה בה אתם מעוניינים לפתוח תוכן. ערבבו והתאימו כדי לגלות את הבחירה המושלמת עבור אתר זה, ורשמו אותו בפעם הבאה..

מוטבע Kill Kill משובץ

איך נשכח להזכיר את תכונת Kill-Switch בסקירה מקיפה של ExpressVPN? ובכן, אחד העדכונים האחרונים המוצלחים ביותר ליישום הוא "נעילת רשת". תכונה זו מבטלת את כל התעבורה באינטרנט כאשר חיבור ה- VPN נופל. מנעול זה מועיל במניעת דליפות DNS ומתפקד כמתג להרוג. יתר על כן, האפליקציה דוחפת את כל בקשות ה- DNS דרך IPv4 מאשר פרוטוקול IPv6 יחסית לא בטוח. עם זאת, רמות הצפנה לעולם אינן ניתנות למשא ומתן כדי להאיץ את החיבור בכל מקרה שהוא.

VPN לנתבי Wi-Fi

ראוי לציין כי ExpressVPN אינו תומך רק במוביילים, מחשבים ניידים, שולחנות עבודה, טאבלטים וכו 'עם ממשק משתמש (GUI) מגיב, אלא הוא מציע גם קושחה לשמש כמה דגמי נתב Wi-Fi פופולריים. זה עובד למעשה בשתי דרכים; אתה יכול להתקין את היישום בנתב התואם שלך בחינם או שאתה יכול פשוט לקנות נתב עם לקוח ExpressVPN שהוגדר מראש. ExpressVPN יכול להיות שימושי מאוד בנתב מכיוון שתעבורת האינטרנט בכל המכשירים המחוברים ל- Wi-Fi תנותב באמצעות VPN עם מנוי רגיל..

נאמנים לטענות לטיפול הלקוחות שלהם, כפי שמעידים ביקורות רבות של ExpressVPN, אתה יכול לעקוב אחר המדריך המפורט כיצד להגדיר את הנתב שלך עבור ExpressVPN באתר הרשמי שלהם. וודא שאתה בודק את התאימות של הנתב שלך עם ExpressVPN לפני שתנייד עליו את הקושחה, אחרת, אתה עלול להרוס את הנתב לנצח.

ברכה נוספת היא שנתב נספר רק כמכשיר אחד, כך שאפשר לחבר מכשירים רבים עם רוחב פס הממתינים דרכו ועדיין נותרו שני מכשירים נוספים להגדרה. זוהי פרצה מדהימה ש- ExpressVPN סיפק ללקוחותיהם המעוניינים לחסוך כסף מקסימלי תוך שהם נהנים מאבטחת פרימיום. זה אידיאלי למשפחות גדולות שאינן יכולות להרשות לעצמן מנויים מרובים ל- VPN.

וודא שאתה בודק את התאימות של הנתב שלך עם ExpressVPN לפני שתנייד עליו את הקושחה, אחרת, אתה עלול להרוס את הנתב לנצח.

אתה אנונימי

גרסת האוניון החדשה של ExpressVPN של האתר נוספה לאחרונה כדי לבדר משתמשי טור אנונימיים. תכונה זו של ExpressVPN בשילוב עם קבלת תשלום ביטקוין מאפשרת בהצלחה ללקוחות להישאר אנונימיים לחלוטין ובלתי ניתנים לביצוע מבלי לדלוף את זהותם או מיקומם בשום אמצעי. יש להם מדיניות שקופה לחלוטין לגבי אילו נתונים הם אוספים ומדוע, ולכן אתה תמיד סמוך ובטוח שלא קיים איום ביטחוני מוסתר מהסוף שלהם.

קרא עוד: כיצד להסתעף באופן אנונימי ובטוח

אתה בטוח

האבטחה וה אנונימיות של המשתמש הם דבר שאנו מעריכים ביותר ב- BestVPNDeals.com. מדי פעם אנו מעריכים מחדש את מה שלא ניתן לטעון בין שירותי ה- VPN המובילים בשוק כדי לבדוק אם הוא עדיין עומד בציפיות מומחי ה- VPN שלנו. ExpressVPN מציב את עצמו מעבר לתחום החוקי של סוכנויות אכיפת החוק ביגוט כמו GCHQ ו- NSA מכיוון שהוא חלק מאיי הבתולה הבריטיים. פרוטוקול ברירת המחדל ותעבורת OpenVPN מוצפנים באמצעות אלגוריתם AES של 256 סיביות, ומעביר אותו לאבטחת השידור ברמת הצרכן הבאה. תקן קידוד ברירת המחדל אינו משתנה אף פעם אם ברצונך לשנות את הפרוטוקול לחוויה מהירה יותר. ExpressVPN מעניק IP סטטי משותף למשתמשים וזה שוב טוב יותר לביטחון שלך. ישנם מאות ואלפי משתמשים המשתמשים באותה ה- IP מה שהופך אותך לאנונימי בבטחה.

שירות לקוחות

עם כל קלות השימוש שכזו, ExpressVPN נשארת גם היא בתרשים העליון בכך שהיא מציעה את שירות הלקוחות הטוב ביותר הקיים 24/7. אתה יכול לדבר עם נציג מנוסה, מהיר וידידותי בכל עת באמצעות תמיכה בצ'אט חי. זה באמת שימושי כשאתה לא מודע לאילו שרתים יספקו את התוצאות הרצויות. מרבית חברות ה- VPN הפופולריות סובלות מרשויות על ידי שרתים ברשימה השחורה. נציגיהם יכולים בקלות להצביע באילו שרתים הם אידיאליים על סמך האתר בו תרצו לבקר, המיקום והמטרה שלכם. אתה יכול גם לגשת למספר הדרכות, מדריכי פתרון בעיות ושאלות נפוצות באתר עם קטעי וידאו ומאמרים כיצד לבצע, שיעזרו לך לצפות בספורט חי ולדעת על סוגי פרוטוקולי VPN שונים..

מבט קצר באתר

נטפליקסינג אינו עניין גדול

כן בהחלט, אבל רק בכמה שרתים. מכיוון שטויות נטפליקס הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר בעולם ה- VPN, זה בהחלט הישג, שכן בדיקת ExpressVPN הראתה עבודה עקבית עם נטפליקס. היכנס לצ'אט החי ובקש ישירות מידע על שרתים העובדים בצורה מושלמת עם Netflix.

חסרונות והפתרונות שלהם

בודק שרתים

אף ביקורת לא הושלמה עד שתדון בכל הגורמים שאינם משוחדים ואותם המקרים בסקירת ExpressVPN זו. מכיוון שהיינו חייבים להיות מאוד ביקורתיים בבחירת החסרונות מכיוון שהם כמעט זניחים, שמנו את זה בתשלילים, למרות שזה פשוט דורש צעד אחד פשוט. במקרה שאתה רואה שגיאת פרוקסי כשאתה ניגש ל- Netflix, קדימה צור קשר עם נציג בתמיכה בצ'אט חי כדי לשאול לאיזה שרת ניתן לגשת ל- Netflix ברגע. איננו יכולים לחשוף את השרתים עקב בעיות מדיניות מסוימות; עם זאת, דבר אחד בטוח שמציאת השרתים אינה קשה כלל עם מערכת התמיכה 24/7. ברגע שאתה יודע איזה שרת הכי מריץ את Netflix, אתה יכול לככב עליו לשימוש מאוחר יותר. כך גם ב- BBC iPlayer ו- Hulu הנגישים דרך שרתים מסוימים כדי לעקוף חומות אש באופן יעיל. כל מה שאתה צריך זה צ'אט של פעם ולתמיד עם צוות התמיכה.

סוגיות ניתוק באנדרואיד

במהלך בדיקת אפליקציית סטרימינג מקוונת, "Hotstar", ExpressVPN נותק והזרם נכשל עקב מגבלות גיאוגרפיות שכן Hotstar נגיש רק בתוך הודו.

מחיר ללא פשרות

למרות שזה נראה פרדוקסאלי למדי, בכל זאת נניח את זה ברשימת חסרונות. עם זאת, הבאת נקודות מדוע ExpressVPN מתגייסת לתליית המחיר הגבוהה יותר לפחות ראויה. כנגד המחיר הבסיסי הגבוה יותר לכאורה של $ 12.95 לחודש, אתה מקבל פלוסים רבים שאחרים אינם צריכים להציע. כאן ניתן לציין שוב את הערבות להחזר הכסף. בנוסף, אם תבחר לקבל את המינוי ל -15 חודשים, המחיר קופץ ל 6.67 $ לחודש שהוא די מתאים אך עדיין גבוה יותר מאשר מתחרים רבים. פלוס נוסף הוא הגמישות בקבלת התשלום באמצעות כרטיסי אשראי, ביטקוין, PayPal וכמה ערוצי תשלום אחרים של צד שלישי. ככל שלא נראה, לא הוגן, העולם סובב סביב דימוי המותג. זו הסיבה היחידה ש- ExpressVPN מנפנף בתג המחיר הגבוה שלה בקרב האחרים. כמו כן לא לשכוח להזכיר שכל דבר טוב מגיע במחיר.

למידע נוסף על אחרים: VPNs זולים

אין כתובות IP פרטיות / ייעודיות

בעוד של- OpenVPN יש הרבה הטבות עם IP משותף, היא עדיין לא יכולה להציע לך IP פרטי. לפעמים קל לפתוח את ה- IP המשותף על ידי Netflix אם המיקום והזהות שלך מתייחסים, אך ניתן להימנע מכך אם אתה מכיר כמה שרתים וממשיך לעבור ביניהם מעת לעת..

הגבלת מכשירים

הכל עולה ורדים כל עוד אתה משתמש בחמישה מכשירים, אבל זה לא המקרה כשאתה מתכנן לחבר את המכשיר הרביעי. עליך לנתק ידנית את אחד המכשירים אם כל החמישה מחוברים כדי לחבר התקן אחר. לפיכך, אל תשאיר את ExpressVPN מחובר למכשיר הנוכחי מרחוק שאינו נגיש בקלות לניתוק ידני. עם זאת, השארת מכשירים פתוחים בבית בהם תוכלו להתנתק בקלות אינה בעיה. פתרון נוסף יכול להיות חיבור ישיר לנתב עם ExpressVPN כך שתוכלו ליהנות משימוש בשירות בכמה שיותר מכשירים שתרצו..

סיכום

ExpressVPN נחשב לרבים כאחד השמות המובילים בענף ה- VPN ושניות הבדיקה של ExpressVPN מביעות גם את פסק הדין. היה לנו ניתוק אחד בזמן שבדקנו את האפליקציה באופן עקבי למשך 7 ימים, ExpressVPN הכולל קל להתקנה, חיבור חלק ועובד טוב לכל מטרה, יהיה זה, זרימה, ביטול חסימה, הצפנה או אפילו אנונימיות כפי שהיא מקבלת ביטקוין. איך אומרים את זה? בדקנו סיקור, נטפליקס (ספריות מרובות קנדה, ארה"ב, בריטניה), הזרמנו התאמות של פיפ"א וגם עשינו גלישה רגילה. כמו כן, נתנו למשווקים וכולם היו מאוד חיוביים כשביקשנו מהם ביקורות.

תמיכת הלקוחות היא זריזה למדי ותעבור קילומטר נוסף כדי לפתור את השאילתה שלך. אבל מה עושה אותם כל כך טובים? ובכן, לצוות יש ידע טוב במוצר שלהם, מה שמקל עליהם לפתור את שאילתות המשתמשים במוקדם. שני האפליקציות (iOS ו- Android) קלות מאוד לשימוש אפילו עבור הדיוט. הצוות שלנו מבין את המכשול שעימם יתמודד משתמש חדש לאחר הורדת האפליקציה, כך שנוכל להבטיח לכם שמדובר בתהליך חלק ובטוח ומדריכי התמיכה יהיו שם למקרה שתזדקקו להם. אין ציוצים כאלה שאתה צריך לעשות עם ExpressVPN, אך למקרה שאם אתה רוצה לנסות את מזלך תוכל לעשות זאת על ידי לחיצה על תפריט ההמבורגר בצד שמאל למעלה של האפליקציה..

לסכם את זה

מומחי ה- VPN שלנו אכן מבינים ש- ExpressVPN הוא מעט יקר מאשר אפשרויות אחרות הקיימות בשוק, פרמיה זו מציעה את הדולר עבור הדולר שלך מבחינת הביצועים והביטחון, כך שזהו אות ירוק לכל מי שהולך לרכוש אותו. ExpressVPN עובד טוב עם כל המכשירים Fire TV, Mac, Android, Windows, iOS, Linux, Kodi וכן, זה גם משחק יפה עם נתבים.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments