סקירת BVPN 2019 בינואר

[ware_item id=33][/ware_item]

BVPN היא ספקית רשת פרטית וירטואלית מבוססת הולנד (VPN) שהושקה רשמית בשנת 2014. תוך כמה שנים בלבד ועם הרבה עבודה קשה ומסירות, השם הפך להיות אחד השמות הגדולים שמתחרים בהם שוק ה- VPN כיום. היא שיפרה ברציפות את תכונות האבטחה המתקדמות שלה, כמו גם פיתחה תכונות חדשות ומשופרות בכל גרסה ושוחררה. השירות זכה לשבחים על ידי מבקרים רבים כמו גם משתמשים בסביבות המקוונות הקיצוניות ביותר בעולם כמו סין. בסקירה זו נבחן את השירות הרבה יותר מקרוב על השירות ועל כל היכולות והתכונות שלו.


תמונה מקוונת של

תמחור & הצעות

כשמדובר במחירי החבילות וההצעות שלהם, BVPN מאוד פשוט ופשוט שכן הם מספקים חבילה כוללת אחת הכוללת 3 תוכניות מנוי שונות (חודשי, חצי שנתי, ושנתי) כמוצג להלן..

מנוי לחודש → $ 9.99

מנוי לשישה חודשים → $ 50.00 (8.33 $ לחודש)

12 חודשים מנוי → $ 90.00 (7.50 $ לחודש)

תמחור bvpn

כפי שתוכלו לראות כי תוכניות המחיר שלהם בלבד מוזלות בהתאם למשך המנוי. בנוסף לכל אלה, הם מבצעים באופן קבוע מבצעים והנחות מיוחדות אפילו יותר אטרקטיביות שיכולות להגיע עד 70% הנחה. למידע נוסף על מבצעים אינסופיים, תוכלו פשוט לבקר באתר האינטרנט שלהם ולשוחח עם שירות הלקוחות המקצועי ביותר שלהם, כדי להתעדכן במבצעים האחרונים..

זמינות של אמצעי תשלום

BVPN מקבלים כמעט כל אמצעי תשלום שניתן לחשוב עליו. שיטות אלה כוללות שתי שיטות אנונימיות רגילות כגון Bitcoins, Visa, Mastercard, PayPal, WebMoney, Mint, OneCard, CASHU, iDeal, Fanapay, וכמה אחרים. אנו ממליצים תמיד למשתמשים ב- VPN להשתמש בשיטות האנונימיות מכיוון שהם בטוחים יותר משיטות תשלום רגילות.

שיטת תשלום bvpn

ניסיון חינם & מדיניות התחייבות כספית

נדיר מאוד למצוא ספק VPN המציע ניסיון חינם לשירותיהם מבלי לבקש פרטי כרטיס אשראי. מרבית ה- VPN מציעים תקופת התחייבות כספית, אשר עבור חלק מהמשתמשים אינה מאוד מזמינה שכן המשתמשים מעדיפים לבדוק את השירות תחילה לפני שהם שוקעים השקעה כספית בו. זו הסיבה ש- BVPN פנה למנויים חדשים עם 2 אפשרויות בחינם לניסיון בחינם בנוסף למדיניות החזר הוגן מאוד כדלקמן:

  1. משתמשים יכולים להירשם לחשבון ולקבל גישה מלאה חינם לשלושה ימים לשירות (כולל גישה לכל השרתים, התכונות והיכולת לחבר עד 6 מכשירים בו זמנית בכל מערכות ההפעלה)
  2. ניסיון חופשי יומי של 90 דקות במשך 3 ימים ללא צורך להירשם לחשבון (זה נותן לך גישה למספר שרתים מוגבל עבור משתמשי מקינטוש ו- Windows)

לאחר שתבחר באחת משתי האפשרויות האלה ותחליט להירשם, תקבל תקופת אחריות מלאה של 7 ימים להחזר הכסף, שאם לא תאהב את השירות במהלך 7 הימים הראשונים לאחר השימוש בו, תקבל החזר מלא, ללא שאלות. זה נשמע כמו עסקה די אמינה.

מדיניות פרטיות (מדיניות יומנים)

הנקודה העיקרית ברכישת שירות VPN היא שמירה על פרטיותך המקוונת. במילים אחרות, אין טעם להשתמש בשירות VPN אם הוא שומר על יומני פעילויות או מידע אישי באינטרנט. כאשר הדחיפה מגיעה לדחוף, כל המידע הזה יכול לנחות בידיים הלא נכונות ואנחנו חוזרים לכיכר. זו הסיבה של- BVPN יש מדיניות "ללא יומנים" קפדנית מכיוון שהיא אינה שומרת על יומני הפעילות המקוונת של המשתמשים שלה. זה נקרא שירות VPN רישום אפס. המידע היחיד שהם שומרים הוא המידע בו השתמשת בכדי להירשם מלכתחילה כמו שמך, כתובת הדוא"ל וכו ', וזה רק כדי לשמור על חשבונך צף. גם הם די כנים וישירים.

יישום BVPN (תוכנת לקוח)

התחלנו בהרשמת חשבון ולהירשם לחשבון פרמיום שלקח רק כמה צעדים פשוטים מאוד ואז המשכנו להוריד את יישום BVPN למערכת Windows כדי להעניק לו מבחן נאות והוגן. גודל היישום של Windows הוא קומפקטי מאוד מכיוון שלא תופס שטח מסך רב בעת הניווט בין פקדי היישום.

העיצוב של הלקוח פשוט מאוד עם ממשק ידידותי למשתמש במיוחד. כל מה שאתה צריך מהאפליקציה הוא במרחק קליק פשוט. כשאתה פותח את היישום בפעם הראשונה תידרש להיכנס עם האישורים שלך. לאחר הכניסה תהיה לך גישה מלאה לעמוד הראשי בו תוכל לנווט משם לרשימת השרתים כדי לבחור להתחבר לשרת ספציפי או שתוכל לבחור באפשרות השרת המהירה ביותר. זה מאפשר ליישום להתחבר לשרת באופן אוטומטי במהירות החיבור המהירה ביותר.

אתה יכול גם לעבור בין פרוטוקולי מנהור ובקרה על תכונות אחרות כגון מתג להרוג אינטרנט והגנת דליפות IPv6 מהן על ידי לחיצה על סמל ההגדרות בעמוד הראשי..

אפליקציית bvpn

הגדרת האפליקציה

הגדרת אפליקציות bvpn ביקורות

תכונות עיקריות

BVPN הוסיפה ברציפות תכונות חדשות ושיפור מתמיד של התכונות הנוכחיות שלה. בחלק זה, נסקור מקרוב את כל התכונות הללו ונדע אם הן עומדות במוניטין הגדול של BVPN או לא..

אבטחה

אמצעי האבטחה של BVPN הם ברמה הגבוהה ביותר שכן היא אימצה את תקני האבטחה שלה בהתאם לסביבות המקוונות הקשות בעולם. בין אם מדובר בצנזורה קיצונית כמו זו שבסין הנגרמת על ידי חומת האש הגדולה של סין או מעקב קיצוני כמו זה שמתרחש באירופה, זה לא יהווה סיכוי נגד BVPN. לא רק אנו אומרים זאת, אלא שרמת האבטחה של השירות והייחודיות שלו זכו לשבחים על ידי כמה אתרים המתמחים באבטחה מקוונת..

רשת השרתים כולה מאובטחת עם קידוד AES 256 סיביות צבאיות שהיא צורת ההצפנה המתקדמת ביותר הקיימת כיום בין VPNs. BVPN תומך גם בפרוטוקולי אבטחה מתקדמים וייחודיים הכוללים OpenVPN עם UDP ו- TCP, SSH, L2TP עם IPSec, ומנהרת עשן משלה בה אנו נעסוק בהרחבה בהמשך. PPTP היה נתמך בעבר, עם זאת, זה כבר לא נובע מכך שהוא כבר לא נחשב לאחד מהפרוטוקולים המאובטחים.

לפני שנכנס לפרטים נוספים על מנהרת העשן, הבה נאיר אור על הפרוטוקולים האחרים הנתמכים במיוחד ב- OpenVPN. כעת פרוטוקול OpenVPN הנתמך על ידי BVPN פועל הן UDP והן TCP. לא רק זה, אלא שלמשתמש יש את היכולת לעבור ביניהם בלחיצת כפתור אחת ללא כל מצערת. בנוסף לכך, BVPN היה אחד ה- VPN הראשונים ביותר שתמכו ב- OpenVPN במנהרת SSH. זוהי תכונה מובנית שנועדה לעקוף את הסיטואציות הקשות ביותר כמו חומת האש הגדולה של סין וכל בדיקת מנות עמוקה שעברה ממשלות למטרת הליבה של הגבלת אתרים. זו הסיבה ש- BVPN הוא אחד ה- VPN המומלצים ביותר למיקומים כמו סין ואיראן עם רמה גבוהה ביותר של צנזורה מקוונת.

אחת מתכונות האבטחה העיקריות שגרמה ל- BVPN לזנק לעמדה מובילה בשוק הייתה שללקוח BVPN עבור iOS יש לקוח OpenVPN מובנה שהופך אותו ליישום ה- VPN הראשון ל- iOS התומך ב- OpenVPN ללא צורך בהתקנת יישום נפרד עבורו.

מנהרת עשן

בגלל עליית הצנזורה המקוונת ברחבי העולם על ידי ממשלות וניסיונותיהם הבלתי נגמרים לחסום שירותי VPN, זה הפך לאתגר מתמשך עבור שירותי VPN למלא את תפקידם העיקרי במתן למשתמשים שלהם פרטיות מקוונת, אבטחה מקוונת וחופש מקוון. מסיבה זו, שירות VPN חתר לפתח טכנולוגיות הצפנה חדשות שיסייעו להתגבר על מגבלות חזקות אלה, חומות אש ובדיקות מנות עמוק. כשמדובר ב- BVPN, הם הצליחו לפתח צורה משלהם של טכנולוגיית הצפנה כפולה חזקה בשם "מנהרת עשן"..

BVPN התאם אישית את פרוטוקול User Datagram או UDP המובנה בתוכנת הלקוח כדי לשמש שכבה נוספת של הצפנה. זה אפילו חזק יותר משכבות ההצפנה הכפולה הנפוצה על ידי ספקי VPN אחרים. זה מה שמנהרת העשן. מנהרת עשן פועלת על ידי הסתרה מוחלטת של חיבור OpenVPN ומטשטשת את תנועת הרשת כדי להפוך אותה לבלתי ניתנת לגילוי על ידי חומות אש קשות כמו חומת האש הגדולה של סין ובדיקות מנות עמוק..

יתרון נוסף של מנהרת העשן הוא שהוא מתקן את מהירות החיבור על ידי פתרון של כל בעיות מצערת שיכולות להיגרם כתובות IP ויציאות שונות מבלי להשפיע או להפריע לחיבור עצמו, ומספק למשתמש חיבור VPN יציב וחזק למשך זמן רב יותר. של זמן.

מתג כיבוי

בגרסאות האחרונות של היישום, BVPN הטמיעה מתג מוביל להרוג אינטרנט המשמש כאמצעי חירום אם מסיבה כלשהי חיבור ה- VPN ייפול. במילים אחרות, אם בכל עת חיבור ה- VPN נופל, מתג ההשמדה משבית את כל חיבור האינטרנט עד שחיבור ה- VPN מופעל מחדש. זה מונע התרחשות של דליפות עקב הירידה בחיבור ה- VPN המאובטח. למשתמש יש אפשרות להפעיל או לבטל תכונה זו מהגדרות היישום. זה פשוט כמו לחיצה כדי לסמן או לבטל את סימון תיבת הסימון.

הגנת דליפות IPv6

כאמצעי למניעת דליפות IP כלשהן, BVPN הטמיעה את התכונה "IPv6 Leak Protection" בתוך היישום. כאשר היא מופעלת היא חוסמת את כל התעבורה של ה- IPv6 ורק מאפשרת תנועת IPv4 דרך. בדרך זו כל תעבורת הרשת תוצפנה ולא תשאיר סיכוי להדלפות.

בדוק IP מהכלי הטוב ביותר לעסקת VPN

הגנת דליפות DNS

לאחר הקמת חיבור ה- VPN, BVPN כברירת מחדל יש יכולת הגנת דליפת DNS מופעלת. בדקנו זאת בעצמנו על ידי ביצוע בדיקות דליפת DNS בכמה שרתים אקראיים והתוצאות היו קרובות לשלמות ככל שיכולה להיות כמוצג להלן.

הגנה מפני דליפות

מבחן ibvpn
DNS חכם

אחרון חביב, וזוהי התוספת האחרונה של תכונות, הגרסה האחרונה של BVPN כוללת DNS חכם מובנה שנוסף לאור הפיצול האחרון על שירותי VPN על ידי אתרי סטרימינג מפורסמים כמו BBC iPlayer, Netflix, והולו.

שרתים ורוחב פס

בהשוואה לשמות גדולים אחרים בתחום ה- VPNs, ל- BVPN יש מספר מוגבל של מיקומי שרתים, עם זאת ישנן תוספות רצופות ומיקומי השרתים שכבר זמינים ממוקמים בצורה אסטרטגית ביותר שלעולם לא תרגישו את המגבלה. רשת השרתים מורכבת ממעל 20 מיקומים הפזורים בכל רחבי העולם כולל בריטניה, ארה"ב, צרפת, גרמניה, הולנד, אוקראינה, שוודיה, ערב הסעודית, סינגפור, יפן, הודו, קנדה, אוסטרליה, ומספר מיקומים נוספים.

שרתי ibvpn ורוחב פס

משתמשי BVPN מסוגלים לעבור בקלות רבה בין שרתים ללא גבולות. במילים אחרות, עם BVPN, למשתמשים יש החלפת שרת ללא הגבלה.

כשמדובר ברוחב הפס, משתמשי BVPN נהנים מרוחב פס נתונים בלתי מוגבל לחלוטין ללא כל מצערת.

תאימות

BVPN תואם כמעט לכל פלטפורמה גדולה כולל חלונות (ויסטה ואילך), מערכת ההפעלה Mac (10.7 ומעלה), iOS (8 ומעלה), אנדרואיד (4.0.3 ומעלה), ותוכלו גם להגדיר אותה ידנית בקונסולות המשחק. , כל סוגי הנתבים, מכשירי הזרמת מדיה (למשל Apple TV box, Amazon Firestick וכו ')

חיבורים סימולטניים

BVPN מספקת למשתמשים שלה אפשרות לחבר עד 6 מכשירים במקביל למנוי אחד. בהשוואה ל- VPNs אחרים בשוק זהו יתרון תחרותי למדי מכיוון שרוב הספקים מציעים עד 5 חיבורים בו זמנית.

מפחיד & שיתוף P2P

כל שרתי BVPN תומכים בשיתוף P2P למעט אלה בארצות הברית

שירות לקוחות

BVPN מציע שירות תמיכה בצ'אט 24 שעות ביממה בשידור חי. ניתן ליצור איתם קשר באמצעות הדוא"ל. ניסינו לשאול אותם על כמה סוגיות רק כדי לדעת עד כמה הם יעילים ומיד פוטרנו אלינו עם מידע מדויק ומועיל במיוחד. לשאלות מורכבות יותר או במקרה שיש בעיה טכנית, הם משתמשים ב- TeamViewer, תוכנת סיוע מרחוק, כדי לוודא שהם מספקים לכם את רמת הסיוע הדרושה..

כמו כן, חלק השאלות הנפוצות שלהם מועיל ביותר מכיוון שהוא מספק הדרכות מפורטות עם צילומי מסך לכל שאלה שעשויה להיות לכם בראש.

סיכום

במהלך עלייתם של אינספור השמות של VPN, התחרות הייתה ממש הדוקה. עם זאת, עם ההתמוטטות האחרונה של שירותי VPN מצד אתרים וממשלות כאחד, השירותים המשיכו ליפול בזה אחר זה פרט לכמה השירותים החזקים והאמינים שהחלו להתפתח מבחינה טכנולוגית כדי להתמודד עם האתגרים המקוונים ברחבי העולם. בטוח מאוד לומר ש- BVPN, עם כל התכונות שלו ויציבות החיבור והמהירות שלה, הוכיחה את עצמה כאחת המעטות החזקות. לעתים קרובות יותר מאותם מקרים החבר'ה האלה הוכיחו כמה הם רוצים להגן על פרטיותם המקוונת של המשתמשים, האבטחה המקוונת והחופש המקוון שלהם.

מקצוענים

חסרונות

לא מבוסס בארצות הברית
אין מדיניות רישום
מיתוג שרת ללא רוחב פס ללא הגבלה
מתג כיבוי
הגנת IPv6
הגנת דליפות DNS
הצפנה חזקה
פרוטוקולי מנהור חזקים (L2TP / IPsec, OpenVPN, SSH, Smoke)
מנהרת עשן
OpenVPN מובנה עבור iOS
תמיכה בין פלטפורמות
6 חיבורים סימולטניים
P2P / סיקור מותר
לקוח ידידותי למשתמש
רשת שרתים גלובלית
מהירות גבוהה
תוכניות מחיר זולות & הנחות
ניסיון חינם
ערבות להחזר כספי
תמיכה בצ'אט חי 24/7

מספר שרתים מוגבל

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments