Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti

[ware_item id=33][/ware_item]

ABD'nin özgürlüğün ülkesi olduğunu düşünüyor musunuz? Edward Snowden tarafından yapılan son açıklamalar, iddianın tamamen tersi bir şey ima ediyor. İzleniyorsun! Donald Trump yönetimindeki herhangi bir ABD vatandaşının dijital ayak izlerine girmek ve hepsini görmek için tam erişime sahip. Bununla birlikte, ABD hükümetinin Çin gibi aşırı bir kontrolü yoktur, ancak yine de ABD vatandaşlarının internet etkinliğini izleyebilir. 


Nereye ve nasıl saklanırdın? Kurtarıcınız burası, En İyi ABD VPN Hizmeti Ve neden ona kurtarıcı diyoruz? Bunun için okumaya devam etmeli ve bu kılavuzdaki şaşırtıcı çözüm hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalısınız.

ABD İnternet Gözetleme Yasaları Neden Daha Dikleşti?? 

Nisan ayında Başkan Trump bir tasarıyı imzaladı. Tasarıda Verizon ve AT gibi internet servis sağlayıcılarının (İSS'ler)&Tüketici verilerini korumak zorunda değil, aslında insanların gizliliğini tehlikeye atıyor ve onları gözetim altında tutuyor. Net tarafsızlık, tercih edilen internet trafiği için hızlı şerit yapmak ve diğer kaynakları yavaşlatmak için İSS'leri güçlendirecek olan FCC Başkanı Ajit Pai tarafından da zayıflatılıyor. Bu gerçekten yirmi birinci yüzyıl mı? Elbette, siber ihlal bir norm haline geliyor ve etkilenenler olarak kendimizi anonim yapmak için elimizden geleni yapmalıyız.

VPN Kullanmanın Yararları

Bugünlerde, çevrimiçi yaptığınız her şeyin güvenli olması gerekiyor. Kişisel bilgilerinizin başka bir tarafa ifşa edilmesini istemezsiniz ve bunun imkansız bir görev olmadığını biliyoruz..

Kendinizi çevrimiçi felaketlerden kurtarmanın yüz yolu var ama her alternatif göründüğü kadar etkili değil. Ancak, tüm sorularınızın cevaplarını verebilecek bazı hayat kurtaran bağlantılar var.

Aslında, VPN'ler çevrimiçi güvenliğiniz ve güvenli bir bağlantınız için en iyi araçtır. Aşağıda VPN kullanmanın yararları verilmiştir; 

IP Adresi Maskeleme

Bir VPN, IP adresinizi değiştirebilir. Bu şekilde ülkenizde kısıtlanmış içeriği görüntüleyebilirsiniz. Geçerli konumunuzun belirli bir konumdaymış gibi görünmesi için farklı bir IP adresine ihtiyacınız olacak. 

Çevrimiçi Gizlilik ve Anonimlik

Bir VPN size çevrimiçi gizlilik ve anonimlik sağlayacaktır. Bir VPN ile internete anonim olarak göz atabilirsiniz. Kimliğinizi ifşa etmeden hem web sitelerine hem de web uygulamalarına erişebilirsiniz.

Ucuz Seyahat Biletleri

Bu, daha ucuz seyahat biletleri alabileceğiniz bir VPN'nin nadiren bilinen bir avantajıdır. Ancak, coğrafi konumunuza bağlıdır ve birçok insanın kaçırdığı bir hile haline gelir. Daha ucuz bir uçuş yapmanın en iyi yolu, düşük yaşam maliyeti olan bir ülke bulmaktır.

Coğrafi Kısıtlı İçeriğe Erişim

Bir VPN'e sahip olmanın en büyük yararı, kısıtlı içeriği görüntülemenize ve ülkenizde kısıtlanmış oyunları oynamanıza izin vermesidir..

İhtiyacınız Olan En İyi Nedir - ABD İçin Kesinlikle Bir VPN!

İstilacı siber güvenlik kanunları, vatandaşların kitlesel gözetimi ve telefon görüşmelerinin depolanması ABD vatandaşlarını dijital refahları ve çevrimiçi gizlilikleri hakkında gerçekten endişelendiren şeylerdir. Bununla birlikte, bizi gerçekten etkileyen tek şey, ABD sakinlerinin günümüzdeki hack'lerin ve kötü amaçlı yazılımların farkında olmalarıdır. Bu onları yeterince mantıklı kılıyor ve siber uzayın sandığımız kadar süslü ve harika olmadığını öğreniyor.

Daha birçok teknik yön var ve elbette onlar hakkında okumak istiyorsunuz, ancak bundan önce ana tatbikata geçelim. Özel, sansürsüz ve güvenli bir çevrimiçi deneyim istiyorsunuz, bu yüzden muhtemelen burada okuyorsunuz. Yani, çevrimiçi gizliliğiniz ve güvenliğiniz için güvenebileceğiniz en iyi ABD VPN servis sağlayıcıları:

ABD için En İyi VPN Fırsatları

  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • Torguard
  • SaferVPN

ExpressVPN

Fiyat 8.32 $ / ay

Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti 30-gün para iade garantisi!
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti 256-bit Şifreleme
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti Kullanımı Kolay Uygulamalar / Yazılımlar
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti 7/24 Canlı Destek
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti 160+ ülkede 3000+ Sunucu

ExpressVPN İncelemesini Okuyun

NordVPN

Fiyat $ 3.49 / ay

Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti59 Ülkede 5341 Sunucu
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti2048 Bit Şifreleme
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti6 Kişilik Çoklu Giriş
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti30-gün para iade garantisi
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN HizmetiUygulamalarda SmartPlay Özelliğine sahip Netflix'i destekler

NordVPN İncelemesini Okuyun

Torguard

Fiyat 9,99 $ / ay

Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN HizmetiGünlük İlkesi Yok
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN HizmetiP2P Dosya Paylaşımı İyi
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti1 haftalık deneme & Para iade garantisi
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti55 Ülkede 3000+ sunucu
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN HizmetiOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & IKEs2

Torguard İncelemesini Okuyun

SaferVPN

Fiyat 2,50 $ / ay

Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti34 ülkede 700+ sunucu
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti30-gün para iade garantisi
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN HizmetiBitcoin Ödemesini Kabul Ediyor
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN HizmetiBirkaç Sunucu ile Netflix Dostu
Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN HizmetiÇoklu Cihaz Uyumlu

İyi Bir VPN Nasıl Seçilir?

Bir VPN, çevrimiçi gizlilik söz konusu olduğunda çok yardımcı olur. Ancak, istediğiniz sonuçları almak için iyi bir VPN seçmelisiniz. Aşağıda bir VPN'de aramanız gereken birkaç şey verilmiştir;

Gizlilik ve güvenlik

Her zaman bir kill switch ve DNS sızıntı koruması gibi özel güvenlik özelliklerine sahip bir VPN seçin. İyi bir VPN'nin de günlük politikası yok.

Kullanımı kolay

İyi bir VPN'in kurulum ve kurulum süreci çoğunlukla kullanımı çok kolaydır ve kullanıcı dostudur. Müşteri destekleri de harika olmalı. Her zaman kullanımı kolay ve iyi müşteri desteği olan bir VPN arayın.

Verim

İyi bir VPN'de aranacak en önemli şeylerden biri performansıdır. Hızlı olmalı. Bir VPN'nin internet bağlantınızı yavaşlatmaması da çok sevilebilir. İnternet hızınızı çok yavaşlatan bir VPN çok sorunlu hale geliyor.

Özellikleri

 İyi bir VPN her zaman çeşitli özellikler sunan bir VPN'dir. Özel, yüksek güvenlikli özellikler her zaman artı bir noktadır. İyi bir VPN her zaman bir kill switch, sunucu değiştirme, port seçimi, çoklu VPN protokolleri ve DNS sızıntı koruması gibi özelliklere sahip olacaktır. Bir VPN'de neye ihtiyacınız olduğuna ve bütçenizin ne olduğuna karar vermek size bağlıdır..

VPN'ler Neden Bu Kadar Popüler??

ABD VPN hizmetleri, ABD'deki internet kullanıcıları arasında çok popüler hale geldi. Kısıtlanmış içeriği görüntülemenize ve gözetimi atlamak için verilerinizi şifrelemenize olanak tanır. Gerçek konumunuzu da değiştirebilirsiniz. VPN'ler, bugünlerde herkesin istediği çevrimiçi güvenlik ve gizlilik sağlar. 

İşte kullanıcılar tarafından özelliklerine ve performanslarına göre sıralanan en iyi dört ABD VPN'i:

NordVPN - En İyi ABD VPN Hizmeti, nokta!

Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti

NordVPN, pazardaki en eski ABD VPN servis sağlayıcıları arasındadır. Nasıl çalıştığından memnun değilseniz, kaydolduktan sonraki 30 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz. Windows, OS X ve iOS dahil çoğu işletim sisteminde çalışır. Yalnızca bir VPN hesabı kullanarak altı adede kadar cihazda çalıştırabilirsiniz. Kullanıcı günlükleriniz saklanmaz ve IKEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP, L2TP ve IPSec ile güçlü şifreleme gerçekleştirilir. 

NordVPN telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil tüm popüler cihazlarda çalışır. Müşteri destekleri, çalışırken karşılaşabileceğiniz sorunları hızla çözebilir. NordVPN altmışın üzerinde ülkede bir dayanağa sahiptir ve uzmanlar ve kullanıcılar tarafından yüksek kalite olarak kabul edilir..

ExpressVPN - En Güçlü VPN

ExpressVPN en iyi ABD VPN servis sağlayıcılarından biri olarak bilinir. 160'tan fazla ülkede dünya çapında 3000'den fazla lokasyonda sunucuları bulunmaktadır. ExpressVPN İngiliz Virgin Adaları'nda bulunduğundan, kullanıcı gizliliğini etkileyen karmaşık ABD yasaları geçerli değildir.

ExpressVPN, Windows, Mac, iOS, Android ve Linux gibi büyük işletim sistemleriyle uyumludur. Tek bir ExpressVPN hesabıyla aynı anda 3 VPN bağlantınız olabilir. Verilerinizi güvende tutmak için 256 bit şifreleme ile SSL kullanır.

ExpressVPN, OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP ve PPTP gibi protokolleri destekler. Önemli olan, ExpressVPN'in Bitcoin dahil 23 farklı ödeme seçeneği sunmasıdır. Aylık planı 12,95 $ / ay'dan başlıyor ve 30 günlük para iade garantisi ile geliyor.

Şu anda ExpressVPN, 1 yıllık ExpressVPN aboneliğinde% 49 sabit indirim ve 3 ay ekstra teklif sunuyor. Bu, sadece 12 ay ödeyerek 15 ay alabileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN% 99,9 çalışma süresi ile sınırsız bant genişliği, hız ve sunucu anahtarı sunar. ExpressVPN hiçbir kayıt tutmaz ve mükemmel 7/24 müşteri desteğine sahiptir.

Bu nedenle, güvenli bir internet bağlantısı yaşamak için En İyi ABD VPN Hizmetlerinden birini kullanmanın zamanı geldi.

TorGuard - Güvenilir ABD VPN'i

Büyük Kardeşten Korunmanız İçin En İyi 4 ABD VPN Hizmeti

TorGuard tarafından sunulan çeşitli servis paketleri ve mükemmel performansı onu en iyi ABD VPN sağlayıcılarından biri haline getiriyor. Anonim Proxy aylık 5,95 ABD doları, Anonim VPN aylık 9,99 ABD doları, Anonim E-posta ayda 6,95 ABD doları ve Gizlilik Paketi 11,54 ABD doları / ay'dır. VPN + Proxy Paketi'ni% 40 indirimli alabilirsiniz. Aylık sadece 11.54 dolar.

En iyi bölüm, TorGuard'ı deneme temelinde kontrol edebilmenizdir.. 

Yatırım yapmak için yeterince hoşlanmıyorsanız, paranızı yedi gün içinde geri alabilirsiniz. TorGuard elliden fazla ülkeye birinci sınıf VPN hizmetleri getiriyor. Şirket 1600'den fazla modern sunucuya sahiptir, bu da aşırı yüklenmiş olanlara asla katlanmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Bu, sorunsuz akış ve indirmelerle birlikte yüksek hızlı bir bağlantı sağlar. Güçlü şifrelemesi ile hiçbir kayıt tutmadıkları ve yardımcı müşteri hizmetlerine güvendikleri için anonim olarak göz atabilirsiniz..

Daha Güvenli VPN - Hızlı ve Kullanıcı Dostu ABD VPN'i

Artık, yalnızca günlükleri tutmakla kalmayan ve yalnızca belirli yerlerdeki kullanıcılar tarafından görülebilen içeriğe erişmenizi sağlayan Safer VPN ile yüksek hızlı anonim gezinmenin tadını çıkarabilirsiniz. Otuzdan fazla ülkede OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec ve PPTP kullanan 256 Bit güçlü şifreleme sağlarlar. Windows, Mac, iOS, Android ve Chrome gibi işletim sistemlerine sahip tüm cihazlarda sorunsuz çalışır. 

Ayda sadece 7,49 $ ile başlayabilir ve memnun kalmazsanız on dört gün içinde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Onların Mevcut Muhteşem Satış Noel sırasında boşuna% 81 indirim sunuyor. Daha güvenli VPN, kullanıcı dostu uygulamalara odaklanır ve hatta ücretsiz sınırsız bir Chrome uzantısı sunar. Otomatik teşhis düzeltmesi ile birlikte otomatik Wi-fi güvenliği de elde edersiniz. 7/24 müşteri desteği ile canlı sohbet ve e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Neden:

Çevrimiçi ABD Akış Kanallarının Engellemesini Kaldırın

Amerikalı olmayanlar, FIFA Dünya Kupası akışı olsun, içerik ve isteğe bağlı kanalların çoğunu atlayamaz, Amerikalı olmayanlar FIFA oyunları için Fox Sports'a canlı olarak erişemezler, bu yüzden kesinlikle bunun için iyi bir ABD VPNine ihtiyacınız olacak.

O nasıl çalışır? orijinal IP'nizi ABD sunucusunun IP adreslerinden biriyle değiştirir. Bu, web sitesini ABD'den çevrimiçi görünmenizi sağladığından web sitesi için uygun hale getirir ve sizin için daha önce engellenen herhangi bir web sitesine erişebilirsiniz, bu VPN'in nasıl çalıştığı ve sihri nasıl gerçekleştirdiği!

Kitle Gözetimine Karşı Koruma

Gözetim ajanslarının çevrimiçi dünyamızda gizlilik ve istilaları hakkında yukarıda tartıştığımız tüm gerçekler gerçekten endişe vericidir..

Cep telefonlarında, indirdiğiniz her uygulamada, sosyal ağdaki etkinliklerde güvende değilsiniz, Ev Wifi yönlendiricinize bağlı bir ev güvenlik kameraları olsun, NSA tarafından her şey izlenebilir.

İnternet Özgürlüğü ve gizliliğine inanıyorsanız, bir ABD VPN satın almalısınız. Bir ABD VPN'i gerçek IP'nizi gizleyecek, verilerinizi şifreleyecek ve kimsenin gözetleyemeyeceği güvenli bir tünelden geçirecektir..

Herkese Açık WiFi ve Sıcak Noktalarda Anonim Kalın

StarBucks'ta, NewYork Metrosunda veya başka bir halka açık mekandaki halka açık WiFis'lerin gerçekten güvenli olduğunu düşünüyor musunuz??

İPhone veya Android telefon aracılığıyla bir Otel WiFi'sine veya Havaalanı WiFi'sine bağlanmak, sadece check-in'ler ve durum güncellemeleri için akıllıca bir karardır?

Güvenli olmayan genel sıcak noktalar, telefonunuza girmek veya kesmek için hackerların en sevdiği yerdir. Onun bir fincan çay sahte çift WiFi oluşturmak ve çevrimiçi yaptığınız her şeyi casus, bu yüzden gerçekten bir fincan çay onlar (hackerlar) içine kesmek için olduğu gibi bir kafenin wifi çay zevk etmeyin Telefonunuz.

İyi bir VPN olmadan, bilgisayar korsanlarına maruz kalırsınız ve kredi kartı bilgileri ve diğer önemli kimlik bilgileri gibi değerli verilerinizi kaybedebilirsiniz. Herkese açık WiFi'ye bağlanmadan önce çevrimiçi ortamda güvende olun ve iyi bir ABD VPN'si edinin.

ABD'de İhlal Yasalarından Kaçının

Yukarıda tartışıldığı gibi, ihlal yasaları karmaşıktır ve onlar hakkında ne kadar çok şey öğrenirseniz anlamak o kadar zor olur. P2P dosya paylaşımının ve internetin ortaya çıkması, telif hakkı sahiplerinin suçlular için sıkı cezalar peşinde koşmasıyla sonuçlandı.

Unutmayın, yalnızca kullanıcı günlüklerini tutmayan ve torrentler için torrentleri optimize eden ABD VPN'lerini listeliyoruz. Büyük veri dosyalarını P2P teknolojisi ile indirmek veya paylaşmak için yasal nedenleriniz varsa, yukarıda listelediğimiz bir ABD VPN'si kimliğinizi yasal yetkililerden korurken yardım sağlamanıza yardımcı olabilir.

Daha Fazla Ülke:

  • UKİngiltere VPN
  • AvustralyaAvustralya VPN
  • KanadaKanada VPN

Sonuç

Birkaç ücretsiz ABD VPN hizmeti vardır, ancak güvenilir olmayanlara dikkat edin. Her zaman kullanıcılar tarafından şiddetle tavsiye edilenleri tercih edin. Son seçiminizi yapmadan önce her zaman bir şey yapın, twitter.com adresine gidin ve VPN sağlayıcısı için ilgili #hashtag'ı kontrol edin, insanlar hizmet hakkında iyi konuşuyor mu değil mi? Bu arada, geliştirme ekibimiz sıkıcı görevi çok daha kolay hale getirdi, sizin için resmi daha net hale getiren bir karşılaştırma aracı. 

Olumsuz gizlilik yasalarının kurbanı olmaktan kaçınmak için ABD'de yerleşik olmayan birini seçmek daha iyidir. Yukarıda listelenen en iyi beş VPN yazılımı seçeneği, alanlarında çok güvenilirliğe sahiptir. Bunlara ödeme yapılabilir, ancak performanslarını ölçmek için ücretsiz denemeler de yapabilirsiniz. ABD topraklarında fiziksel olarak mevcut olan VPN sunucularına sahip olanlar en umut verici olanlardır. Uygun fiyat paketleri herkes için çok yönlülük ve uygun fiyat sağlar.

Dünyanın dört bir yanındaki son üst düzey suç faaliyetlerinin ışığında gelişmiş ABD Hükümeti gözetimi, kullanıcıların gizliliğini olumsuz yönde etkiledi. Kritik bilgiler için verilerinizin kaydedilmesi ve analiz edilmesinin yanı sıra, içerik üzerinde konuma dayalı kısıtlamalar vardır. Belirli akışlı web siteleri yalnızca seçilen bir grup ülkeden kullanıcıların videolarını izlemesine izin verir. Bu, bu ülkelerin dışında ikamet eden kullanıcılar için çok fazla sorun yaratır.

İnternette internet güvenliği ve VPN'lerden bahseden çeşitli web sitelerine rastlarsınız, ancak ABD VPN'i seçerken çok akıllı olmanız gerekir. En iyi VPN Deals, ABD netizenlerinin günlük yaşamlarında karşılaştıkları sorunlar hakkında kapsamlı araştırmalar yaptı ve böylece interneti daha iyi bir yer haline getirecek olan yukarıdaki VPN'lerle geldi..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments