VyprVPN Review March 2019 (Golden Frog)

[ware_item id=33][/ware_item]

Sieci VPN są źródłem, dzięki któremu możesz pozostać w kontakcie ze wszystkimi swoimi działaniami online, a jednocześnie zachować bezpieczeństwo przed cyberprzestępcami. Czego oczekujesz w tej zaawansowanej technologicznie erze? Jedna osoba tutaj używa we właściwy sposób wszystkich zaawansowanych technologii, a druga chce przejąć nad tobą kontrolę, manipulując jej użyciem. Mając to na uwadze, zaleca się twórcom oprogramowania, aby pozostali o krok przed tymi cyberprzestępcami. Technologie, takie jak VPN i proxy, powinny być wykorzystywane w bezpieczny sposób. Sprawmy, by korzystanie z technologii było bezpieczne i zdrowe. Jednak zawsze musimy być ostrożni w stosunku do cyberprzestępców, którzy zawsze obserwują. VPN jest Twoim alternatywnym wybawcą, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać i zainwestować w świetną VPN.


Na naszej liście zalecanych sieci VPN zdecydowanie znajdujemy VyprVPN. Najpierw przedstawimy krótkie podsumowanie tej sieci VPN.

VyprVPN to popularna szwajcarska sieć VPN. Jego funkcje zostały opracowane w sposób zapewniający szybkie i niezawodne działanie. Przepisy VyprVPN dotyczące prywatności są na tyle korzystne, aby zapewnić użytkownikom kompletny pakiet bezpieczeństwa, bezpieczne serwery DNS, przyjazną dla użytkownika aplikację i protokół kameleon. Jednak jedyną wadą tej sieci VPN jest minimalny dziennik połączeń i niekorzystne pobieranie P2P. Nie wpływa to jednak na wydajność VyprVPN w ogóle.

Przejdźmy teraz do szczegółów recenzji VyprVPN, omawiając każdy aspekt usługi VPN. Przed rozpoczęciem rozważmy fakt, że każda usługa ma swoje wady, a po niej świetne funkcje. Zacznijmy!

Serwery

Jednym z głównych problemów użytkowników jest liczba serwerów udostępnianych przez VPN i lokalizacja obok. VyprVPN oferuje ponad 700 serwerów w ponad 70 krajach, dlatego jest całkiem niezawodny pod względem zakresu. Dzięki szerokiej gamie lokalizacji serwerów możesz uzyskać dostęp do ponad 200 000 adresów IP, jakie to niesamowite? W usłudze brakuje jednak tego, że nie działa ona tylko w Afryce.

Zgodność

Zgodność to jedna kwestia dla tych użytkowników, którzy są bardziej świadomi bezpieczeństwa i chcą chronić wszystkie swoje urządzenia. VyprVPN udostępnia swoją zgodność z systemami Windows, MAC, iOS, Android, Linux, routerami, Chromebookiem i innymi telewizorami Smart TV. Dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia mogą być podłączone do sieci VPN.

Użytkownicy mogą czuć się swobodnie, korzystając z dowolnego z tych urządzeń. Urządzenia z systemem iOS i Android mają własną aplikację VyprVPN, więc użytkownicy mogą łatwo się połączyć. Tymczasem Golden Frog wprowadził również ręczną konfigurację dla innych użytkowników urządzenia. Funkcje te są konfigurowane przez klienta tylko w celu zapewnienia, że ​​ustawienia danych i prywatności są zawsze bezpieczne.

Protokoły

Jeśli jesteś zupełnie nowy w świecie VPN, możesz być zdezorientowany, czytając o terminach technicznych, takich jak protokoły w recenzjach VyprVPN. Podsumowując, VPN działa, biorąc wszystkie przychodzące i wychodzące dane i kierując je przez tunel zabezpieczony pewnym kodem. Protokół VPN jest kluczem, który umożliwia ten proces i nie wszystkie z nich wykonują te same funkcje. VyprVPN oferuje swoim użytkownikom protokoły PPTP, OpenVPN, ISEP, L2TP i Chameleon. Poza ostatnim protokołem opracowanym i dostarczonym wyłącznie przez VyprVPN, wszystkie inne są standardowymi, nad którymi możesz intensywnie badać. Porównaj je, aby zdecydować, który protokół najbardziej odpowiada twojemu celowi. Następnie wystarczy połączyć ten protokół z wybranym serwerem i bezpiecznie i anonimowo korzystać z Internetu.

VyprVPN Review March 2019 (Golden Frog)

Prywatność i ochrona

Prywatność jest jedną z głównych kwestii związanych z korzystaniem z Internetu lub codziennymi szczegółami osobistymi. Dlatego jest to rzecz, o której najczęściej się mówi i której się szuka. Dla użytkowników świadomych bezpieczeństwa najważniejsze są szczegóły dotyczące prywatności. VyprVPN bierze pod uwagę problem i zapewnia użytkownikom niesamowite funkcje prywatności. Zapewnia szyfrowanie danych, 160-bitową blowfish z AES-256-CBC I AES-256-SHA256. Oferuje również maksymalne szyfrowanie danych 256-bitowych i szyfrowanie Handshake 2048-bitowych. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa nie zezwala się na interwencje stron trzecich. Oferuje ponad 200 000 unikalnych adresów IP, które pomogą Ci przejść. Nie tylko to, jest coś więcej. VyprVPN bierze pod uwagę, że wszystkie twoje urządzenia są chronione pod wysokim poziomem bezpieczeństwa, szczególnie gdy używasz niezaufanych publicznych połączeń Wi-Fi.

Przyjazny w podróży

Sieci VPN powinny być przyjazne dla podróżujących. Nie chciałbyś stracić dostępu do bezpiecznego internetu nawet podczas podróży. Niektóre kraje nie pozwalają na dostęp do niektórych stron internetowych, w których przydaje się VPN. VyprVPN zapewnia to, co daje dobry VPN za wszelką cenę. Chroni korzystanie z Internetu i zapewnia bezpieczeństwo danych podczas pobytu na pokładzie. Możesz złamać ograniczenia geograficzne i wyprzedzić wszystko. Sprawdź recenzje Golden Frog VPN użytkowników, którzy często podróżują i korzystają z aplikacji do przesyłania strumieniowego w innych krajach, a jednocześnie są chronieni przez VyprVPN, aby uzyskać więcej szczegółów z ich punktu widzenia.

Przeczytaj także: Najlepsza sieć VPN do podróżowania

cechy

VPN może uciec na rynku dzięki swoim ostrym funkcjom i wydajności.

Plany cenowe i rabaty są ważne, ale tak samo jak określone funkcje, które umożliwia VPN. Zauważysz, że krótkie recenzje VyprVPN zawsze wymieniają główne funkcje i często porównują je z popularnymi dostawcami VPN.

Smart Kill-Switch

VyprVPN ma funkcję Kill-Switch, która przerywa połączenie, gdy VPN zostanie zdyskontowany. VyprVPN zapewnia okno dialogowe, w którym można dostosować opcje Kill-Switch według własnych upodobań. Udostępnianie P2P, serwery DNS i dzienniki IP przez 30 dni. VyprVPN może pokonać blokowanie VPN dzięki technologii Chameleon.

Protokół Chameleon

Chameleon to nowy protokół zbudowany przez Golden Frog oparty na 256-bitowej zaszyfrowanej technologii OpenVPN. Chameleon szyfruje metadane, przez co inspektorzy danych mają problemy. Pomaga ominąć ograniczenia nałożone przez rząd. Chameleon to protokół, który pozwoli ci uzyskać dostęp do Internetu, nawet jeśli twój kraj ma zakaz VPN. Ta funkcja jest również skuteczna, jeśli sieć intranetowa ma zaporę ogniową, wyświetli się tak, jakbyś używał zwykłego protokołu SSL. VyprVPN ma również funkcję filtrowania DNS. Chroni Cię przed stronami trzecimi, które próbują przekierować Cię na stronę ze złośliwym oprogramowaniem.

Znajomości

Połączenie? Dlaczego warto łączyć się tylko z jednym urządzeniem na raz? Nie, dzięki VyprVPN możesz łączyć się jednocześnie z 5 urządzeniami i jednocześnie chronić wszystkie swoje działania na wszystkich urządzeniach jednocześnie.

Są drogi dostawcy VPN, którzy pobierają więcej opłat za jednoczesne połączenie zaledwie 3 urządzeń na subskrypcję. VyprVPN przedstawia lepszą ofertę po niższej stawce. VyprVPN wygrywa w tej rundzie! Życie z rodziną oznacza, że ​​musisz udostępniać połączenia internetowe i subskrypcje VPN. Dostęp do wysokiej jakości VPN w tym samym czasie na 5 urządzeniach za pomocą jednego konta to wielka sprawa. Nie musisz wydawać pieniędzy na wiele subskrypcji i zapisać się na nowe dla każdego posiadanego urządzenia. Jeśli mieszkasz w akademiku, martwiąc się o pożyczki studenckie, możesz udostępnić jedną subskrypcję VyprVPN maksymalnie 5 osobom!

Pasmo

VyprVPN nie ma limitu przepustowości. Może obsługiwać tyle informacji, ile chcesz, bez żadnych problemów. Przepustowość jest ważnym czynnikiem dla każdego użytkownika, który używa Torrenta do pobierania oprogramowania, filmów, programów telewizyjnych itp. Jest to również poważny problem, gdy jesteś miłośnikiem filmów i chcesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione programy online. Ograniczenie przepustowości jest dla takich użytkowników jak wyrok śmierci. Dobrze, że VyprVPN nie powstrzymuje użytkowników przed wykorzystaniem maksymalnej przepustowości.

Szybkość i wydajność

Mówiąc o szybkości i wydajności VyprVPN, nie ma wątpliwości, że VPN działa szybko i nie dusi się. Nie ma ograniczeń przepustowości i możesz przełączać się między nieograniczonymi pakietami usług. Z pewnością ułatwi ci przesyłanie strumieniowe. W przypadku zwykłego streamera wideo DNS VyprVPN działa niezwykle szybko i oszczędza niepotrzebnego czasu buforowania. Jeśli jednak mówimy o jego wadach, sprawdziliśmy, że wystąpił wyciek DNS, a po tym nastąpił niewielki spadek prędkości przesyłania. Podczas przesyłania pliku w Internecie zajmie to trochę czasu.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest kluczowa, jeśli chcesz wyprzedzać konkurencję. VyprVPN chce pozostać w kontakcie z użytkownikami w celu poprawy swoich usług. Daje to swobodę rozmowy z zespołem obsługi klienta w dowolnym miejscu i czasie. Udostępnia sekcję Baza wiedzy i sekcje F.A.Q dla ułatwienia. Jednak nie ma żadnych samouczków wideo, które zaoszczędzą ci kłopotów z aktywacją VPN. Ale zawsze możesz znaleźć blogi z samouczkami dotyczące bezpiecznej aktywacji sieci VPN.

Darmowe wersje próbne

VyprVPN, podobnie jak inne VPNS, ma inny plan cenowy dla różnych pakietów, zgodnie z twoimi preferencjami. Roczny pakiet kosztuje około 5,00 USD miesięcznie, a miesięczna cena za 1 miesiąc kosztuje około 9,95 USD. Możesz skorzystać z rabatów i ofert specjalnych na plany roczne, zgodnie z polisami. Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy. Jeśli jednak zamierzasz korzystać z usługi VPN i sprawdzić ją, możesz skorzystać z bezpłatnych ofert próbnych, jeśli są oferowane przez dostawców.

Możesz cieszyć się 30 dni VyprVPN sprawdzając, czy jest to dobry wybór dla Ciebie. Oznacza to cały miesiąc z gwarancją zwrotu pieniędzy!

Przeczytaj o: Korzyściach Kodi VPN

Metody Płatności

Metoda płatności to jeden problem. Istnieją samouczki na temat tego, jak płacić anonimowo. Bit-monety, karty upominkowe i anonimowe płatności są obecnie popularną metodą płatności dla użytkowników. Ale niestety VyprVPN nie zezwala na monety bitowe i takie metody płatności. Zamiast tego VyprVPN akceptuje płatności za pośrednictwem kart Master Card, PayPal, Americam Express i Visa. Teraz, jeśli jesteś maniakiem prywatności, te metody będą dla ciebie problemem.

Podsumowując recenzję VyprVPN, marnotrawstwem byłoby nie powiedzieć, że jest to szybka, bezpieczna i wydajna sieć VPN, którą możesz zdobyć. Chociaż cena VPN nie jest tania, ale jego wydajność pozostawi Cię bez pytań. Istnieje szeroki zakres lokalizacji serwerów, które są alternatywą dla wielu adresów IP, których możesz użyć. Szkoda jednak, że usługa nie jest dostępna w Afryce. Protokoły, serwery DNS, nieograniczona przepustowość i wiele innych funkcji ułatwiły VyprVPN zdobycie miejsca na liście poszukiwanych sieci VPN. Ale ponieważ każdy ma inne preferencje, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w Internecie, VyprVPN może być 10 dla jednej osoby i odwrotnie dla drugiej. Zawsze możesz jednak sprawdzić 3-dniowy okres próbny i zdecydować, jak prawdopodobne jest jego działanie, według własnych preferencji. Dla nas VyprVPN jest wart wypróbowania ze względu na dobrze zbudowane funkcje i wydajność.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments