VPN Unlimited Review 2019 – Warto spróbować!

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN Unlimited to usługa VPN świadczona przez KeepSolid, amerykańskiego programistę. Ten jest dostępny dla wszystkich Twoich urządzeń: możesz go mieć na iPhonie, iPadzie, tablecie lub smartfonie z Androidem, Macu, PC (zarówno z systemami operacyjnymi Windows i Linux), a nawet na Windows Phone. Jeśli nie chcesz aplikacji na swoim laptopie, użyj wtyczek. Mają rozszerzenia Google Chrome i Mozilla Firefox. Teraz przyjrzyjmy się bliżej temu, co ma do zaoferowania VPN Unlimited.


Ochrona

Wirtualne sieci prywatne to usługi, które tworzą szyfrowane tunele między urządzeniem a ich serwerami, które maskują Twój adres IP. Dodatkowo ruch, który przechodzi przez ten tunel, jest szyfrowany. W przypadku, gdy ktoś chce to podsłuchać, nie będzie w stanie tego naprawić.

Przeczytaj także: Najtańsze sieci VPN

Dla ciebie oznacza to, że wszystkie przychodzące i wychodzące dane, takie jak loginy, hasła, teksty, zdjęcia, będą chronione przed przeciwnikami, szpiegami lub rządem.

Większość VPN używa do szyfrowania protokołu AES-128 lub AES-256. Podobnie jak KeepSolid. Używają tych dwóch na różnych platformach. Oba mają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zapewniamy, że jesteś tutaj bezpieczny.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest protokół. Zapewnia bezpieczne i szybkie połączenie z serwerami VPN. VPN Unlimited oferuje szyfrowanie OpenVPN, IKEv1, IKEv2, L2TP / IPsec, KeepSolid Wise i szyfrowanie TLS. Całkiem przyzwoita oferta.

protokoły vpnunlimited

Odwiedź stronę VPN Unlimited Order>>

Możesz przełączać się między protokołami w zależności od celu. Do oglądania treści zabronionych lub ocenzurowanych użyj PPTP. OpenVPN jest idealny do zabezpieczania danych online.

Przeczytaj także: Najtańsza usługa VPN

Zwalczanie cenzury

Jednym z celów pościgów VPN Unlimited jest zapewnienie równego dostępu do wszystkich zasobów internetowych i aplikacji użytkownikom na całym świecie. W tym celu zaprojektowali KeepSolid Wise. To ich technologia, która maskuje VPN, aby wyglądał jak ruch HTTPS. Pomaga to w krajach, w których VPN jest zabroniony.

Ta usługa ma serwery w około 70 lokalizacjach. Jeśli zdecydujesz się połączyć z bliższym i mniej obciążonym centrum danych, będziesz cieszyć się większą prędkością. Możesz także wybrać optymalny, ale upewnij się, że w tej lokalizacji nie obowiązują ograniczenia.

Neutralność sieci

Neutralność sieci oznacza, że ​​sieć jest „neutralna”, a wszystkie przesyłane przez nią treści mają równy priorytet transmisji. Niektóre rodzaje treści mogą przechodzić przez sieć szybciej niż inne. Mimo to wszystko ma taką samą wagę i żadnego z nich nie można zablokować ani spowolnić w zależności od jego zawartości.

Odwiedź stronę VPN Unlimited Order>>

Ostatnio firmy telekomunikacyjne, kablowe i dostawcy usług internetowych planują udostępnić Internet na szybkich i wolnych pasach, aby móc pobierać od dostawców opłat za szybkie łącza. Ten problem wywołał wiele kontrowersji, ponieważ oznacza koniec neutralności sieci i koniec równych możliwości dla mniejszych dostawców treści.

Nie panikuj. VPN Unlimited może pomóc ominąć takie ograniczenia, jeśli zostaną narzucone. Jeśli Twój usługodawca internetowy nie jest w stanie śledzić Twojego adresu IP i odszyfrować ruchu, nie będzie w stanie zablokować ani spowolnić przeglądanej witryny.

Czy istnieją inne powody, aby korzystać z VPN?

Możesz myśleć, że VPN są przede wszystkim dla cyberprzestępców lub osób często podróżujących do Chin lub Rosji. Cóż, to w połowie prawda. Cyberprzestępcy faktycznie używają więcej narzędzi do ukrywania swoich działań. Podczas gdy VPN mają mnóstwo innych przypadków użycia.

Np. Dla graczy, którzy chcą uzyskać dostęp do nowych gier przed oficjalną premierą w swoim kraju. Sieci VPN są przeznaczone dla osób znających się na technologii (którzy nie są obecnie?). Może się zdarzyć, że marketerzy lub analitycy śledzą twoje nawyki, aby oferować lepiej dostosowane reklamy. Ale czy naprawdę uważasz, że systemy śledzenia innych firm powinny być w stanie połączyć się ze swoimi inteligentnymi asystentami lub termostatami, aby dowiedzieć się, czy jesteś w domu, czy nie? Jeśli twoje IP jest chronione, ty również jesteś chroniony.

Sieci VPN są przeznaczone dla osób korzystających z publicznych hotspotów WiFi. Czy odwiedzając Starbucks lub Peet's masz pewność, że sieć jest bezpieczna? Jeśli nie, i nie byłoby mnie, włącz VPN. Gdy twój login i hasło zostaną skradzione, jest już za późno.

Pięć lat temu byłem lekkomyślny. Aż pewnego dnia włamano się na moje konto w sieci społecznościowej. Kiedy piłem latte w McDonald's, połączyli się z moim iPhonem i zmienili moje zdjęcie profilowe. Gorzej: wysyłali obelżywe wiadomości do moich kontaktów. Byłem tak sfrustrowany, że usunąłem swoje konto.

Czy jesteś hazardzistą? Możesz również rozważyć użycie VPN Unlimited.

Torrentowanie jest niedozwolone w większości lokalizacji VPN Unlimited. Chociaż istnieje kilka regionów oznaczonych „torrentami”, co wystarcza do legalnego udostępniania p2p.

udostępnianie p2p z vpnunlimited

cennik

VPN Unlimited oferuje na swojej stronie internetowej trzy plany: Economy - 1-miesięczny plan za 9,99 USD, Professional - roczny abonament za 49,99 USD i Lifetime za 149,99 USD.

Ale w rzeczywistości mają większą różnorodność w biurze użytkownika na https://my.keepsolid.com/pricing/vpn/ oraz w aplikacji. Na przykład 1-tygodniowy plan na wakacje za 3,99 USD lub 3-letni plan na wypadek, gdy nie będziesz gotowy spędzić życia z tą siecią VPN, ale okaże się, że jest całkiem przyzwoity. Będzie Cię to kosztowało 89,99 USD.

Przed zakupem masz 7-dniowy bezpłatny okres próbny, więc przetestuj go i zdecyduj później, która z subskrypcji będzie dla Ciebie najlepsza.

vpnunlimited plany cenowe

Przeczytaj także: VPNy, które oferują gwarancję zwrotu pieniędzy

Metody Płatności

Akceptują Bitcoiny. Obecnie prawdopodobnie nikt nie chce płacić bitcoinem, gdy jego cena gwałtownie rośnie. Dobra wiadomość - VPN Unlimited można kupić za pomocą kart podarunkowych, aby uzyskać najwyższą anonimowość. Mają też bardziej standardowe opcje, takie jak PayPal, karty kredytowe i Apple Pay.

Aplikacja

Pobrałem VPN Unlimited na mojego laptopa, działającego w systemie Windows i na mojego Pixela z systemem Android. Projekt jest schludny i przejrzysty. naprawdę mi się podobało.

Odwiedź stronę VPN Unlimited Order>>

Chwilę zajęło mi ustalenie, jak zmienić serwer z optymalnego na wybrany przeze mnie. Mimo że pominąłem ekran samouczka, wszystko wydawało się całkiem naturalne i intuicyjne.

Niestety nie można po prostu przeciągnąć i upuścić pinezki mapy na komputerze, aby zmienić lokalizację, ale lista serwerów ma kartę wyszukiwania, więc jest to całkiem wygodne.

Kolejną kartą, której możesz potrzebować, jest Konto w lewym menu. Możesz tam przełączać protokoły i w razie potrzeby zmieniać hasło.

Możesz także zarządzać hasłem, dodawać lub usuwać urządzenia oraz przedłużać subskrypcję w biurze użytkownika na https://my.keepsolid.com

Wtyczki do przeglądarek

Jeśli nie masz ochoty pobierać aplikacji ze sklepów, możesz uzyskać rozszerzenie przeglądarki. VPN Unlimited działa dla Google Chrome i Mozilla Firefox. Niektórzy użytkownicy zgłosili, że byli w stanie używać go również w Operze.

Wtyczki mają te same funkcje i listę serwerów co zwykli klienci. Dają również dostęp do wyłączenia WebRTC. WebRTC jest używany przez strony internetowe do komunikacji z kamerą internetową lub mikrofonem i potencjalnie może wyciec twój adres IP. Dlatego możesz chcieć używać zarówno wersji komputerowej, jak i rozszerzenia przeglądarki.

Sprawdź teraz swój adres IP>>

Posiadanie VPN zainstalowanej w przeglądarce oznacza również, że będziesz chroniony za pomocą VPN na każdym komputerze, który zalogujesz się na swoje konto Google. Wydajność komputera lub laptopa również może ulec poprawie, ponieważ rozszerzenie szyfruje tylko ruch przeglądarki internetowej.

Dalsze rozszerzenia

Wtyczki Google Chrome i Mozilla Firefox mogą być lekkim rozwiązaniem do ochrony lub dodatkową warstwą w celu ochrony Twojej prywatności i anonimowości w Internecie. VPN Unlimited ma więcej do zaoferowania, jeśli jesteś maniakiem bezpieczeństwa. Na przykład użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem pomocy technicznej i otrzymać ustawienia routerów WiFi. Pamiętaj, że musisz mieć na to roczną subskrypcję i wiedzę, aby skonfigurować router.

KeepSolid ID umożliwia do 5 jednoczesnych połączeń z jednego konta. Ale jeśli chcesz rozszerzyć ten numer, możesz kupić tak zwane gniazda na dodatkowe urządzenia. KeepSolid prowadzi teraz promocję na swojej stronie, więc ceny zaczynają się od 0,99 USD (regularnie 1,99 USD).

Właściciele małych firm mają konta zespołu. Jeśli chcesz zarządzać bezpieczeństwem swojej firmy, skorzystaj z tej oferty. Osobiste serwery VPN to najlepsza oferta dla zapalonych graczy. Zapewni to najwyższą prędkość i nieograniczony dostęp do wszystkich gier. Postaraj się znaleźć jak najbliżej miasta, w którym mieszkasz, a na pewno będziesz zadowolony.

Osobiste lub statyczne adresy IP to tańsze rozszerzenie dla tych użytkowników, którzy chcą zawsze być jedynym użytkownikiem określonego adresu IP. Zdobądź je podczas podróży, aby uniknąć przechwytywania i weryfikacji na kontach Gmail i sieciach społecznościowych. Naprawia ten ból.

Wsparcie

Możesz przejrzeć sekcję FAQ VPN Unlimited, skontaktować się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego na stronie. Możesz także rozpocząć komunikację z poziomu samej aplikacji lub przejść na ich Twitter lub Facebook.

Odwiedź stronę VPN Unlimited Order>>

Obiecują odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Na moją prośbę odpowiedzieli w niecałą godzinę. Wciąż może to być frustrujące dla niektórych użytkowników, a wsparcie telefoniczne byłoby dobrą opcją, która, o ile wiem, nie jest regularnie dostępna..

Serwery

Aktualna lista serwerów VPN Unlimited jest dostępna w aplikacji i na ich stronie internetowej. Posiadają serwery w Australii, Austrii, Białorusi, Belgii, Brazylii, Bułgarii, Kanadzie, Chile, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Hongkongu, Węgrzech, Islandii, Indiach, Irlandii, na wyspie Mężczyzna, Izrael, Włochy, Japonia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malezja, Meksyk, Mołdawia, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Afryka Południowa, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja, Wielka Brytania, Ukraina i Stany Zjednoczone.

Jeśli nie widzisz nazwy kraju, którego potrzebujesz, możesz skontaktować się z programistą i poprosić o serwer w wybranym regionie. Prawdopodobnie zajmie to trochę czasu i wysiłku, ale przynajmniej masz taką możliwość.

Dynamiczne a osobiste IP

Po połączeniu się z centrum danych z regularnej listy otrzymujesz dynamiczny adres IP. Oznacza to, że połączenie może się różnić w przypadku tej samej lokalizacji, jeśli połączenie zostanie zerwane, a połączenie zostanie nawiązane później. Uważa się, że jest to lepszy sposób na zachowanie anonimowości w Internecie. Tysiące użytkowników łączy się z tym samym centrum danych, a wielu z nich ma ten sam adres IP, więc każdemu - zarówno hakerowi, jak i zewnętrznemu systemowi śledzenia - trudniej jest dopasować dowolne dane do dowolnego użytkownika.

Czasami chcesz mieć chronione, ale statyczne IP. Jak już wspomniałem, podróżnicy na pewno to docenią. Statyczne lub osobiste adresy IP nie są udostępniane innym użytkownikom. Oznacza to, że przepustowość się poprawi. Dzięki algorytmom szyfrującym VPN Unlimited Twoje dane zostaną zaszyfrowane. Nawet jeśli zostanie skradziony, będzie bezużyteczny, ponieważ nawet w przypadku superkomputera złamanie AES-128 zajmie miliard lat, a nawet więcej w przypadku AES-256.

Wniosek

Monitoring cyfrowy rozszerza się z każdym rokiem. Jeśli zastanawiasz się nad uzyskaniem VPN dzisiaj, VPN Unlimited jest dobrym rozwiązaniem. Ma wysokie standardy szyfrowania, przyzwoitą szybkość i specjalnie zaprojektowany protokół o nazwie KeepSolid Wise, który zapewnia lepsze wrażenia za granicą. Pozwala torrentować tylko w trzech regionach, co jest wadą. Te serwery są jednak oznaczone w aplikacji, więc nie musisz ręcznie sprawdzać całej listy. Aplikacja wygląda dobrze i działała dobrze na moim laptopie i smartfonie. Nie miałem żadnych problemów podczas przeglądania Internetu i oglądania filmów.

Ich zespół wsparcia odpowiada szybko. Chociaż nie oferują wsparcia głosowego. Warto również wspomnieć, że VPN Unlimited ma ogromną różnorodność dodatków: od serwerów osobistych przez automaty do gier do kont zespołów. Nie każdy dostawca VPN może zaproponować taki wybór. Ceny są średnie. Sprawdź bezpłatną wersję próbną, a następnie zdecyduj, czy jest dla Ciebie odpowiednia

Uzyskaj VPN-Unlimited teraz>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments