Recenzja BVPN 2019 stycznia

[ware_item id=33][/ware_item]

BVPN to holenderski dostawca wirtualnej sieci prywatnej (VPN), który został oficjalnie wprowadzony na rynek w 2014 roku. W ciągu zaledwie kilku lat, przy dużej ciężkiej pracy i poświęceniu, nazwa ta stała się jedną z największych marek konkurujących w rynek VPN dzisiaj. Nieustannie ulepsza zaawansowane funkcje zabezpieczeń, a także opracowuje nowe i ulepszone funkcje w każdej wydanej wersji. Serwis został doceniony przez wielu krytyków, a także użytkowników w najbardziej ekstremalnych środowiskach internetowych na całym świecie, takich jak Chiny. W tym przeglądzie przyjrzymy się bliżej usłudze oraz jej możliwościom i funkcjom.


bvpn web screnshot

cennik & Oferuje

Jeśli chodzi o ceny ich pakietów i ofert, BVPN jest bardzo prosty i prosty, ponieważ zapewnia jeden pakiet all inclusive z 3 różnymi planami subskrypcji (miesięcznym, półrocznym i rocznym), jak pokazano poniżej.

Subskrypcja na 1 miesiąc → 9,99 USD

Subskrypcja na 6 miesięcy → 50,00 $ (8,33 $ / miesiąc)

Subskrypcja 12 miesięcy → 90,00 $ (7,50 $ / miesiąc)

ceny bvpn

Jak widać, ich plany cenowe są dyskontowane w zależności od czasu trwania subskrypcji. Ponadto regularnie tworzą jeszcze bardziej atrakcyjne oferty specjalne i rabaty, które mogą osiągnąć nawet 70% zniżki. Aby uzyskać więcej informacji na temat ich niekończących się ofert, możesz po prostu odwiedzić ich stronę internetową i porozmawiać z ich niezwykle profesjonalną obsługą klienta, aby zaktualizować najnowsze oferty.

Dostępność metod płatności

BVPN akceptuje prawie każdą metodę płatności, o której możesz pomyśleć. Metody te obejmują zarówno zwykłe anonimowe metody, takie jak Bitcoiny, Visa, Mastercard, PayPal, WebMoney, Mint, OneCard, CASHU, iDeal, Fanapay i kilka innych. Zawsze zalecamy użytkownikom VPN korzystanie z anonimowych metod, ponieważ są one bezpieczniejsze niż zwykłe metody płatności.

metoda płatności bvpn

Bezpłatna wersja próbna & Polityka gwarancji zwrotu pieniędzy

Bardzo rzadko można znaleźć dostawcę VPN, który oferuje bezpłatny okres próbny dla swoich usług, nawet bez pytania o dane karty kredytowej. Większość sieci VPN oferuje okres gwarancji zwrotu pieniędzy, który dla niektórych użytkowników nie jest zbyt zachęcający, ponieważ użytkownicy wolą najpierw przetestować usługę przed zainwestowaniem w nią pieniędzy. Właśnie dlatego BVPN skontaktował się z nowymi subskrybentami, oferując 2 różne opcje bezpłatnego okresu próbnego oraz bardzo uczciwe zasady zwrotu pieniędzy w następujący sposób:

  1. Użytkownicy mogą zarejestrować konto i uzyskać 3-dniowy bezpłatny pełny dostęp do usługi (w tym dostęp do wszystkich serwerów, funkcji i możliwość podłączenia do 6 urządzeń jednocześnie we wszystkich systemach operacyjnych)
  2. 90-minutowy bezpłatny okres próbny przez 3 dni bez konieczności rejestracji konta (daje to dostęp do ograniczonej liczby serwerów dla użytkowników komputerów Mac i Windows)

Po wybraniu jednej z tych 2 opcji i podjęciu decyzji o subskrypcji otrzymasz pełny 7-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy, a jeśli nie podoba ci się usługa w ciągu pierwszych 7 dni korzystania z niej, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, bez zadawania pytań. Brzmi jak całkiem godna zaufania umowa.

Polityka prywatności (polityka logów)

Głównym celem nabycia usługi VPN jest ochrona prywatności w Internecie. Innymi słowy, nie ma sensu korzystać z usługi VPN, jeśli przechowuje ona dzienniki twoich działań online lub dane osobowe. Kiedy dochodzi do wypchnięcia, wszystkie te informacje mogą trafić w niepowołane ręce i jesteśmy z powrotem na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego BVPN ma bardzo surową politykę „bez dzienników”, ponieważ nie przechowuje żadnych dzienników aktywności online swoich użytkowników. Nazywa się to usługą zerowego logowania VPN. Jedyne informacje, które przechowują, to informacje, których użyłeś do rejestracji, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail itp., A to tylko po to, by utrzymać twoje konto na koncie. Są też całkiem szczerzy i bezpośredni.

Aplikacja BVPN (oprogramowanie klienckie)

Zaczęliśmy od rejestracji konta i subskrypcji konta premium, które wymagało tylko kilku bardzo prostych kroków, a następnie przystąpiliśmy do pobierania aplikacji BVPN dla systemu Windows, aby zapewnić jej prawidłowe i uczciwe uruchomienie testowe. Rozmiar aplikacji systemu Windows jest bardzo niewielki, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca na ekranie podczas poruszania się po elementach sterujących aplikacji.

Projekt klienta jest bardzo prosty, a interfejs niezwykle przyjazny dla użytkownika. Wszystko, czego potrzebujesz z aplikacji, to jedno kliknięcie. Gdy otworzysz aplikację po raz pierwszy, będziesz musiał zalogować się przy użyciu swoich poświadczeń. Po zalogowaniu będziesz miał pełny dostęp do strony głównej, z której możesz przejść do listy serwerów, aby wybrać połączenie z określonym serwerem lub opcję najszybszego serwera. Pozwala to aplikacji na automatyczne łączenie się z serwerem z najszybszą prędkością połączenia.

Możesz także przełączać się między protokołami tunelowania i kontrolować inne funkcje, takie jak przełącznik zabijania Internetu i ochrona przed wyciekiem IPv6, klikając ikonę ustawień na stronie głównej.

aplikacja bvpn

Przegląd ustawień bvpn aplikacji

ustawienia aplikacji recenzje bvpn

Główne cechy

BVPN stale dodaje nowe funkcje i stale ulepsza swoje obecne funkcje. W tej sekcji przyjrzymy się bliżej wszystkim tym funkcjom i będziemy wiedzieć, czy są one zgodne z doskonałą reputacją BVPN.

Bezpieczeństwo

Środki bezpieczeństwa BVPN są na najwyższym poziomie, ponieważ przyjęły standardy bezpieczeństwa zgodnie z najtrudniejszymi środowiskami online na całym świecie. Niezależnie od tego, czy jest to ekstremalna cenzura, taka jak w Chinach spowodowana przez Wielką Zaporę Chin, czy też ekstremalna inwigilacja, taka jak ta, która ma miejsce w Europie, nie będzie miała szans przeciwko BVPN. Nie tylko my to mówimy, ale poziom bezpieczeństwa usługi i jej wyjątkowość został doceniony przez kilka stron internetowych specjalizujących się w bezpieczeństwie online.

Cała sieć serwerów jest zabezpieczona 256-bitowym szyfrowaniem AES klasy wojskowej, które jest najbardziej zaawansowaną formą szyfrowania dostępną obecnie wśród sieci VPN. BVPN obsługuje również wiele zaawansowanych i unikatowych protokołów bezpieczeństwa, w tym OpenVPN z UDP i TCP, SSH, L2TP z IPSec oraz własny tunel dymny, który omówimy bardziej szczegółowo w dalszej części. PPTP był wcześniej obsługiwany, jednak już go nie ma, ponieważ nie jest już uważany za jeden z bezpiecznych protokołów.

Zanim przejdziemy do dalszych szczegółów na temat Smoke Tunnel, pozwól nam rzucić światło na inne obsługiwane protokoły, szczególnie OpenVPN. Teraz protokół OpenVPN obsługiwany przez BVPN działa zarówno na UDP, jak i TCP. Ponadto użytkownik ma możliwość przełączania się między nimi jednym kliknięciem bez ograniczania przepustowości. Ponadto BVPN był jedną z pierwszych sieci VPN obsługujących OpenVPN w tunelu SSH. Jest to wbudowana funkcja stworzona, aby ominąć najtrudniejsze sytuacje, takie jak Wielka Zapora ogniowa w Chinach i wszelkie głębokie kontrole pakietów przeprowadzane przez rządy, których głównym celem jest ograniczenie witryn internetowych. Właśnie dlatego BVPN jest jedną z wysoce rekomendowanych sieci VPN dla lokalizacji takich jak Chiny i Iran, które mają najwyższy poziom cenzury online.

Jedną z głównych funkcji bezpieczeństwa, które spowodowały, że BVPN skoczył na pozycję lidera na rynku, jest to, że klient BVPN dla iOS ma wbudowanego klienta OpenVPN, co czyni go pierwszą aplikacją VPN dla iOS obsługującą OpenVPN bez potrzeby instalowania osobna aplikacja do tego.

Tunel dymny

Z powodu rosnącej cenzury online na całym świecie przez rządy i ich niekończących się prób blokowania usług VPN, stało się stałym wyzwaniem dla usług VPN, aby odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu użytkownikom prywatności, bezpieczeństwa online i wolności w Internecie. Z tego powodu usługa VPN dąży do opracowania nowych technologii szyfrowania, aby pomóc w przezwyciężeniu tych silnych ograniczeń, zapór ogniowych i głębokich inspekcji pakietów. Jeśli chodzi o BVPN, byli oni w stanie opracować własną formę silnej technologii podwójnego szyfrowania o nazwie „Smoke Tunnel”.

BVPN dostosował protokół Datagram użytkownika lub UDP wbudowany w oprogramowanie klienckie, aby działał jako dodatkowa warstwa szyfrowania. Jest nawet silniejszy niż powszechnie używane warstwy podwójnego szyfrowania przez innych dostawców VPN. Oto czym jest Smoke Tunnel. Smoke Tunnel działa poprzez całkowite ukrycie połączenia OpenVPN i zaciemnia ruch sieciowy, dzięki czemu jest całkowicie niewykrywalny przez trudne zapory ogniowe, takie jak Wielka Zapora ogniowa Chin i głębokie inspekcje pakietów.

Dodatkową zaletą Smoke Tunnel jest to, że naprawia szybkość połączenia, rozwiązując wszelkie problemy z ograniczaniem przepustowości, które mogą być spowodowane przez różne adresy IP i porty, bez wpływu na lub zakłócania samego połączenia, zapewniając użytkownikowi stabilne i silne połączenie VPN przez dłuższy czas czasu.

Wyłącznik awaryjny

W swojej najnowszej wersji aplikacji BVPN wdrożył wbudowany internetowy wyłącznik zabijania, który działa jako środek awaryjny, jeśli z jakiegokolwiek powodu połączenie VPN zostanie zerwane. Innymi słowy, jeśli w dowolnym momencie połączenie VPN zostanie zerwane, przełącznik „kill” dezaktywuje całe połączenie internetowe, dopóki połączenie VPN nie powróci do trybu online. Zapobiega to wszelkim wyciekom z powodu spadku bezpiecznego połączenia VPN. Użytkownik ma możliwość włączenia lub wyłączenia tej funkcji w ustawieniach aplikacji. Jest to tak proste, jak kliknięcie, aby zaznaczyć lub odznaczyć pole wyboru.

Ochrona przed wyciekiem IPv6

Aby zapobiec wyciekom adresów IP, BVPN wdrożył w aplikacji funkcję „Ochrona przed wyciekiem IPv6”. Po włączeniu blokuje cały ruch IPv6 i zezwala tylko na ruch IPv4. W ten sposób cały ruch sieciowy zostanie zaszyfrowany, nie pozostawiając szans na wycieki.

Sprawdź adres IP z narzędzia Best Deal Deal VPN

Ochrona przed wyciekiem DNS

Po ustanowieniu połączenia VPN BVPN już domyślnie ma włączoną funkcję ochrony przed wyciekiem DNS. Testowaliśmy to sami, przeprowadzając testy szczelności DNS na kilku losowych serwerach, a wyniki były tak doskonałe, jak to pokazano poniżej.

ochrona dnsleak ibvpn

test ibvpn
Inteligentny DNS

Last but not least, i jest to najnowszy dodatek funkcji, najnowsza wersja BVPN ma wbudowany Smart DNS, który został dodany w świetle niedawnego rozpadu usług VPN przez znane serwisy streamingowe, takie jak BBC iPlayer, Netflix, i Hulu.

Serwery i przepustowość

W porównaniu z innymi dużymi nazwami w dziedzinie VPN, BVPN ma ograniczoną liczbę lokalizacji serwerów, ale są ciągle dodawane, a lokalizacje serwerów już dostępne są bardzo strategicznie rozmieszczone, aby nigdy nie poczuć ograniczenia. Sieć serwerów składa się z ponad 20 lokalizacji na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemczech, Holandii, Ukrainie, Szwecji, Arabii Saudyjskiej, Singapurze, Japonii, Indiach, Kanadzie, Australii i kilku innych lokalizacjach.

serwery ibvpn i przepustowość

Użytkownicy BVPN mogą bardzo łatwo przełączać się między serwerami bez żadnych ograniczeń. Innymi słowy, dzięki BVPN użytkownicy mają nieograniczone przełączanie serwerów.

Jeśli chodzi o przepustowość, użytkownicy BVPN cieszą się całkowicie nieograniczoną przepustowością danych bez żadnego ograniczania przepustowości.

Zgodność

BVPN jest kompatybilny z prawie każdą większą platformą, w tym Windows (Vista i nowszy), Mac OS (10.7 i wyższy), iOS (8 i wyższy), Android (4.0.3 i wyższy), a także można go ręcznie skonfigurować na konsolach do gier , wszystkie typy routerów, urządzenia do strumieniowego przesyłania multimediów (np. Apple TV box, Amazon Firestick itp.)

Jednoczesne połączenia

BVPN zapewnia swoim użytkownikom możliwość podłączenia do 6 urządzeń jednocześnie z jedną subskrypcją. W porównaniu do innych sieci VPN na rynku jest to dość konkurencyjna przewaga, ponieważ większość dostawców oferuje maksymalnie 5 jednoczesnych połączeń.

Torrenting & Udostępnianie P2P

Wszystkie serwery BVPN obsługują udostępnianie P2P, z wyjątkiem serwerów w USA

Obsługa klienta

BVPN oferuje całodobową obsługę klienta na żywo. Możesz również skontaktować się z nimi przez e-mail. Próbowaliśmy zapytać ich o kilka problemów, aby dowiedzieć się, jak są one skuteczne, i natychmiast nas zwolniono, podając dokładne i niezwykle pomocne informacje. W przypadku bardziej skomplikowanych zapytań lub w przypadku wystąpienia problemów technicznych używają oprogramowania TeamViewer, oprogramowania do zdalnej pomocy, aby upewnić się, że zapewniają wymagany poziom pomocy.

Również sekcja FAQ jest niezwykle pomocna, ponieważ zawiera szczegółowe samouczki ze zrzutami ekranu na wszelkie pytania, które możesz mieć na myśli.

Wniosek

Podczas powstania niezliczonych nazw VPN, konkurencja była bardzo zacięta. Jednak w związku z niedawnym atakiem na usługi VPN zarówno przez strony internetowe, jak i rządy, usługi spadały jeden po drugim, z wyjątkiem kilku potężnych i niezawodnych usług, które zaczęły ewoluować technologicznie, aby sprostać wyzwaniom online na całym świecie. Można śmiało powiedzieć, że BVPN, ze wszystkimi swoimi funkcjami, stabilnością i szybkością połączenia, okazał się jednym z niewielu. Niejednokrotnie ci faceci udowodnili, jak bardzo chcą chronić prywatność użytkowników online, bezpieczeństwo online i wolność online.

Plusy

Cons

Nie ma siedziby w USA
Brak zasad rejestrowania
Nieograniczona przepustowość Nieograniczone przełączanie serwerów
Wyłącznik awaryjny
Ochrona IPv6
Ochrona przed wyciekiem DNS
Silne szyfrowanie
Silne protokoły tunelowania (L2TP / IPsec, OpenVPN, SSH, Smoke)
Tunel dymny
Wbudowany OpenVPN dla iOS
Obsługa wielu platform
6 Jednoczesne połączenia
P2P / torrentowanie jest dozwolone
Klient przyjazny dla użytkownika
Globalna sieć serwerów
Duża prędkość
Tanie plany cenowe & rabaty
Bezpłatny okres próbny
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Wsparcie czatu na żywo 24/7

Ograniczona liczba serwerów

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments