Przegląd prywatnego dostępu do internetu 2020 – PIA, mądry wybór!

[ware_item id=33][/ware_item]

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) to jedna z najbardziej znanych tanich sieci VPN, które są obecnie dostępne. PIA oferuje kilka interesujących funkcji, przyzwoite prędkości i ma własny DNS, aby zwiększyć bezpieczeństwo online użytkowników. Oto niektóre z głównych powodów popularności PIA.


W rzeczywistości PIA oferuje niesamowite funkcje, które wystarczą, aby zachęcić Cię do zakupu, ale ma też pewne wady, ponieważ nic nie jest po prostu idealne. Dokonamy przeglądu wszystkich aspektów prywatnego dostępu do Internetu (PIA); jego dobre cechy i szczegółowo wady, po prostu cały jazz, który musisz wiedzieć o tej sieci VPN przed jej zakupem. Nasza opinia jest ogólnie na korzyść tej VPN z wielu powodów wymienionych poniżej.

Zanim przejdziemy do konkretnych funkcji Private Internet Access, najpierw zrozummy, dlaczego ogólnie potrzebujesz VPN przez Internet, na wypadek, gdybyś był nowy w VPN. Możesz po prostu pominąć poniższą sekcję, jeśli znasz już podstawowe funkcje VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN przez Internet

Internet jako sieć globalna jest dostępny dla wszystkich. Jest to najczęściej używane narzędzie na całym świecie. Co więcej, pierwszą rzeczą, którą robimy zaraz po wstaniu z łóżka, jest korzystanie z Internetu, a najbardziej nieuniknioną rzeczą, o którą pytamy kogoś, kiedy idziemy do jego domu, jest hasło do Wi-Fi.

A jaka jest pierwsza rzecz, którą wszyscy rozważamy podczas korzystania z Internetu? To oczywiście bezpieczeństwo. Aby uniknąć podatności na utratę lub niewłaściwe wykorzystanie danych, wymyśliliśmy kilka nakazów i zakazów korzystania z Internetu. Na przykład nie należy podłączać urządzenia do żadnej nieznanej lub publicznej sieci tylko dlatego, że jest bezpłatne.

Wszyscy wiemy, że nic na świecie nie jest darmowe, więc okazuje się, że „nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch”, to nie jest frazes. Ryzyko korzystania z publicznej sieci Wi-Fi stało się obecnie dużym zagrożeniem. Nie wiedziałbyś, w jaki sposób podsłuchujący, cyberprzestępcy, ISP, a nawet rząd zdobywają twoje dane osobowe i twoją aktywność online.

Co więcej, hakerzy są teraz bardziej aktywni, zawsze po szansie na dostęp do twoich informacji. Kiedy myślimy, że Internet jest bezpieczny, to właśnie wtedy myli się nas wielka chwila.

W tej erze nie można uniknąć korzystania z Internetu, ale z pewnością można uniknąć wpadek internetowych. Możesz oszukać cyberprzestępców, a to nie jest zbyt duże zadanie. Każdy z nas jest świadomy bezpieczeństwa, a rynek ma dla nas rozwiązanie.

Wraz z rosnącą liczbą ataków cybernetycznych korzystanie z VPN staje się coraz ważniejsze. Przejdźmy od razu do krótkiego wprowadzenia na temat tego, czym jest VPN i jak może cię uchronić od kłopotów.

Przeczytaj także: Recenzja NordVPN przeprowadzona przez ekspertów

Jak VPN jest Twoim wybawcą od wszystkich zmartwień internetowych

Każde urządzenie używane do uzyskania dostępu do Internetu ma adres IP. Adres IP śledzi Twoją lokalizację. Ale VPN ma zdolność maskowania twojego adresu IP i zmiany go. Pomaga ominąć ograniczenia geograficzne, szyfruje dane i zapewnia bezpieczeństwo danych.

Korzystanie z VPN oznacza po prostu, że możesz oszukać osoby trzecie, zmieniając swoją widoczną lokalizację. Możesz odblokować i uzyskać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi, łącząc się z serwerem VPN w innym regionie. Podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi VPN zapewnia, że ​​dane są szyfrowane, a działania online są chronione.

Jednak rynek VPN ma dużą konkurencję. Jeśli musisz zainwestować w coś takiego, powinno być tego warte. Uznanie, że bezpieczeństwo nie byłoby zbyt realistyczne, ponieważ VPN ma wiele funkcji i nie każdy dostawca VPN oferuje to, co twierdzi.

Więc dzisiaj pomożemy i sprawimy, że dowiesz się, jakich funkcji potrzebujesz w VPN i jakiego rodzaju VPN najlepiej zacząć od.

Czytaj więcej: Najlepsza usługa VPN Kodi

Takie jest nasze zdanie na temat przeglądu PIA, który jest jedną z naszych najlepszych usług VPN.

Dlaczego prywatny dostęp do Internetu VPN??

Private Internet Access to amerykańskie oprogramowanie VPN. To budżetowy VPN i oferuje kilka interesujących funkcji.

Udowodnił swoją wiarygodność na rynku dzięki swoim silnym szyfrowanym funkcjom bezpieczeństwa, przyzwoitej szybkości i dostępności serwerów na całym świecie.

Poza tym możesz podłączyć 10 urządzeń jednocześnie, dwa razy więcej niż w przypadku większości sieci VPN.

PIA ma również własny DNS, aby zmniejszyć ryzyko wycieków DNS.

Wszystko to sprawia, że ​​PIA jest jedną z największych usług VPN na rynku.

Przejdźmy od razu do funkcji, które PIA ma do zaoferowania swoim cennym użytkownikom VPN.

Wszechobecne serwery

Prywatny dostęp do Internetu ma serwery zlokalizowane na całym świecie. Ma swoje korzenie w ponad 28 krajach, w których Private Internet Access zlokalizował ponad 3335 serwerów i stale dodaje więcej serwerów do swojej listy serwerów. Wiele serwerów zapewnia łatwość łączenia się z dowolnym serwerem, w dowolnym miejscu i całkowicie anonimowy z działalności online. Łączysz się z wybranym serwerem, a oryginalny adres IP zmienia się na serwer. PIA ma serwery w Azji, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Wielkiej Brytanii, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Więcej protokołów - Więcej Sheilds

Private Internet Access oferuje protokoły OpenVPN, L2TP i PPTP i współdziała z urządzeniami z Androidem, Mac, iOS, Linux i Windows. Zapewnia silne szyfrowanie AES 128 i 256-bitowe, które pomaga chronić dane przed cyberprzestępcami.

Pobierz PIA na Androida>>

Udostępnianie P2P i BitTorrent jest łatwe!

Prywatny dostęp do Internetu umożliwia udostępnianie plików P2P i BitTorrent. Możesz udostępnić dowolną liczbę plików.

Nowe ceny - Dlaczego PIA wciąż jest tanią opcją?

Prywatny dostęp do Internetu VPN, podobnie jak inne VPN, oferuje trzy plany cenowe. Plany miesięczne, półroczne i roczne.

Abonament miesięczny kosztuje 6,95 USD miesięcznie, ale możesz obniżyć cenę dzięki planowi na dłuższy okres, kosztuje to 3,33 USD miesięcznie za pakiet roczny, co stanowi połowę kosztów miesięcznej oferty. Każdy plan cenowy zapewnia ten sam poziom ochrony i bezpieczeństwa.

Bezpłatna wersja próbna

To zła wiadomość, że PIA nie zezwala na bezpłatne wersje próbne, ale ułatwia użytkownikom 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jednak wiedząc, że darmowe VPN są w złych książkach, jeśli chodzi o usługi, niektóre VPN, takie jak PIA, nie oferują żadnych bezpłatnych usług, aby całkowicie odrzucić etykietę bezpłatnych VPN..

PIA VPN raczej lubi pozostać w kategorii tanich VPN.

Metody płatności, których możesz użyć

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) akceptuje metody płatności, takie jak płatności kartą kredytową / debetową, PayPal, American Express, BitCoin i Pay Garden. Możesz jednak również płacić za pomocą kart podarunkowych Wal-Mart i Starbucks.

PIA i Netflix

Netflix jest niezwykle popularny na całym świecie i szczególnie agresywnie blokuje użytkowników VPN. Z jakiegoś powodu jest trochę problemów z używaniem Netflix z PIA. Za pomocą PIA możesz przesyłać strumieniowo serwis Netflix w niektórych krajach, ale ogólnie jest on od czasu do czasu blokowany.

Przyjazna obsługa klienta

Obsługa klienta jest kluczem. Prywatny dostęp do Internetu (PIA) zapewnia użytkownikom aktualność i odpowiada na zapytania, aby pomóc użytkownikom o złożoności.

Rzeczywiście ważne jest, aby komunikować się z użytkownikami, w ten sposób możesz także improwizować i ulepszać swoje usługi.

Prywatny dostęp do Internetu umożliwia funkcję czatu na żywo oraz sekcję FAQ, która pomaga i pomaga użytkownikom.

Wszystkie szczegóły i samouczki są również aktualizowane na stronie internetowej, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo skonfigurować VPN.

Większe bezpieczeństwo dzięki ochronie przed wyciekiem DNS

PIA oferuje tę funkcję dla twojego bezpieczeństwa. Chroni twoje dane, kierując DNS przez VPN, co pomaga chronić Cię przed wyciekiem DNS, dzięki czemu możesz nadal zachować swoją prywatność.

Łatwa metoda rejestracji

Metoda rejestracji w prywatnym dostępie do Internetu jest łatwa, a PIA ma bazę wiedzy, która pomaga jej użytkownikom. Wymaga tylko kilku kroków i zależy od wybranego pakietu cenowego.

Jeśli zamierzasz zapłacić kartą kredytową, poprosi ona o szczegółowe informacje, takie jak adres e-mail.

Jeśli chcesz pozostać całkowicie anonimowy, zalecamy płatność za pomocą karty podarunkowej lub BitCoin.

Ochrona przed wyciekiem IPv6

Ta funkcja zapewnia, że ​​nie wystąpi wyciek ruchu IPv6. Gdy korzystasz z VPN Private Internet Access, wyłącza on ruch przechodzący przez IPv6, więc nie będziesz miał problemów z ruchem.

Zaloguj się Leniency

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) zapewnia również możliwość korzystania z maksymalnie pięciu urządzeń za pomocą tylko jednego konta subskrypcyjnego. Ta funkcja jest bardzo przydatna i zapewnia bezpieczeństwo i łatwość dla użytkowników w Internecie, niezależnie od używanego urządzenia.

Funkcja blokowania reklam

Ta funkcja została niedawno dodana przez prywatny dostęp do Internetu. Zawarli własne narzędzie do blokowania reklam o nazwie Mace. Jest to rodzaj narzędzia, które blokuje niepotrzebne reklamy na stronie internetowej. Jest to nie tylko przydatne do blokowania irytujących reklam, ale także zapewnia ochronę, ponieważ cyberprzestępcy konfigurują reklamy, aby wnikać w twoje dane.

Funkcja Kill Switch

Inną ważną cechą, którą oferuje prywatny dostęp do Internetu (PIA), jest funkcja przełączania zabójstw internetowych. Gdy VPN nagle się rozłącza, zatrzymuje wszystkie witryny i aplikacje połączone z Internetem na twoim urządzeniu.

Jeśli ta funkcja nie jest dostępna, wszystkie wysiłki wykonane przez VPN są anulowane, gdy VPN się rozłącza, a twoje dane są widoczne dla świata Internetu.

W przypadku innych usług VPN zostaniesz poproszony o wybranie aplikacji, które chcesz rozłączyć. Jednak funkcja Kill Switch PIA wyłącza wszystkie aplikacje połączone z Internetem, co jest bezpieczniejsze.

Polityka braku logowania

PIA nie prowadzi również dzienników aktywności online użytkownika. Polityka prywatności PIA gwarantuje maksymalną prywatność użytkownikom, nie prowadząc rejestrów ani dzienników działań.

Łatwy w użyciu

Korzystanie z PIA jest bardzo łatwe i każdy może z niego łatwo korzystać, nawet jeśli nie ma specjalistycznej wiedzy technicznej. Użytkownicy muszą po prostu wybrać lokalizację, z którą chcą się połączyć, i nacisnąć przycisk „zasilania” na głównym pulpicie nawigacyjnym. Możesz wybrać optymalną lokalizację lub jedną z 52 dostępnych lokalizacji.

Zdobywając złoty punkt, PIA, w przeciwieństwie do swoich konkurentów, zapewnia rozszerzony panel ustawień, w którym użytkownicy mogą optymalizować sieć zgodnie z własnymi preferencjami. Program korzysta z szerokiej gamy protokołów, takich jak OpenVPN, PPTP, L2TP i IPSec, aby zapewnić wysokiej jakości szyfrowane Wi-Fi.

PIA stworzyło przejrzysty i przyjazny interfejs, aby umożliwić użytkownikom łatwe rozpoznawanie i łączenie się z VPN we wszystkich systemach operacyjnych, w których można korzystać z aplikacji, takich jak Windows, Android, Mac, iOS i Linux.

Obsługa urządzeń

PIA jest dostępna dla kilku systemów operacyjnych. Można go używać w systemach Android, Windows (Windows 7 lub nowszy), macOS (przynajmniej MacOS 10), iOS i Linux (Ubuntu 16.4+ lub nowszy).

PIA zapewnia również rozszerzenia przeglądarek dla Google Chrome, Opera i Firefox.

Użytkownicy mogą zainstalować aplikację na większej liczbie urządzeń, ale jednocześnie można podłączyć tylko 10 urządzeń.

Szybkość i wydajność

Nie ma czegoś takiego jak idealny, ta VPN ma również niewielką niedoskonałość. Bez względu na to, z której sieci VPN korzystasz, wpłynie to na szybkość przeglądania sieci. Niektóre z nich znacznie spowolnią prędkość, a niektóre spowolnią prędkość, ale nie będzie to zauważalne.

Podczas testowania wydajności i szybkości prywatnego dostępu do Internetu znaleźliśmy pewne problemy. Sprawdziliśmy zmiany prędkości, porównując oryginalne prędkości z prędkością serwera, po połączeniu z różnymi wybranymi serwerami.

Zauważyliśmy, że zmniejszono prędkość pobierania i przesyłania strumieniowego treści. Była to wada tej sieci VPN, ponieważ prędkość została zmniejszona o 40 procent, co jest zauważalnym spadkiem. Jednak w przypadku innych zadań prędkość była całkiem dobra.

Serwery i lokalizacje serwerów

Private Internet Access (PIA) ma 3341 serwerów zlokalizowanych w 52 lokalizacjach w 32 krajach. Dzięki subskrypcji PIA zyskujesz dostęp do wszystkich tych serwerów, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał dzielić przepustowości z wieloma innymi użytkownikami uzyskującymi dostęp do tego samego serwera VPN. Wiele lokalizacji oznacza również, że masz więcej możliwości manipulowania swoją lokalizacją.

Lokalizacje serwerów PIA

 • Azja
 • Ameryka środkowa
 • Europa
 • Indie
 • Ameryka Południowa
 • UK
 • NAS
 • Afryka
 • Kanada
 • Australia
 • Japonia
 • ZEA

Prywatny dostęp do Internetu na iPhone'a

Prywatny dostęp do Internetu jest zgodny z iOS, dlatego aplikacja PIA jest dostępna dla użytkowników iPhone'ów w Apple Store. Aplikacja na iOS używa IPSec do łączenia się z siecią serwera VPN. IPSec to najtwardszy protokół VPN obsługiwany przez iOS, a następnie OpenVPN.

Uzyskaj PIA dla iOS na iTunes>>

Prywatny dostęp do Internetu dla Androida

Aplikacja Private Internet Access na Androida jest taka sama jak ta w systemie Windows. Oferuje funkcję „zabicia przełącznika” i opcje umożliwiające wybranie silnego szyfrowania. Użytkownicy dbający o bezpieczeństwo Androida mogą więc łatwo pobrać aplikację PIA i całkowicie anonimowo korzystać z Internetu.

Pobierz PIA na Androida w sklepie Google Play>>

Czy PIA jest dobry do torrentowania?

PIA oferuje pełne wsparcie P2P. Torrentowanie jest dozwolone na wszystkich ich serwerach. Surowa polityka PIA dotycząca braku logowania jest świetna do anonimowego torrentowania. VPN oferuje również przełącznik zabicia, który zapewni bezpieczeństwo twojej aktywności P2P, nawet jeśli połączenie VPN nagle spadnie.

Werdykt i wnioski

Private Internet Access (PIA) to VPN, który przywiązuje dużą wagę do przystępności cenowej i anonimowości. Oferuje całkiem przyzwoitą liczbę funkcji dla budżetowej sieci VPN, jednak wymaga poprawy w wielu obszarach, takich jak obsługa Apple TV. Ogólnie rzecz biorąc, jest to przyzwoity budżet VPN z rekordem dobrej wydajności przez lata.

Tak więc ta recenzja wyjaśniła ci, co do prywatnego dostępu do Internetu (PIA) i nie ma wątpliwości, że VPN ma jedne z najlepszych funkcji, na które czekamy. Private Internet Access to VPN, który oferuje silne szyfrowanie, prywatność i niesamowite funkcje. PIA rozumie potrzebę bezpieczeństwa w erze Internetu i ma na celu ochronę użytkowników przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami cybernetycznymi, i na tym właśnie polega VPN!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments