Przegląd Ivacy VPN przez naszych ekspertów i redaktorów VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

W ten sam sposób oprogramowanie antywirusowe chroni przed szkodliwym złośliwym oprogramowaniem, wirtualną siecią prywatną lub VPN, chroni Twoją prywatność i bezpieczeństwo w Internecie.


VPN jest, najprościej mówiąc, prywatną siecią rozszerzoną w sieci publicznej, która pozwala użytkownikom tej sieci prywatnej na surfowanie po sieci z informacjami, takimi jak dzienniki aktywności i adresy IP zmienione lub ukryte przed osobami takimi jak dostawca usług internetowych lub najgorsze scenariusze hakerzy.

Ivacy, z siedzibą w jednym ze światowych węzłów technologicznych w Singapurze, działa na rynku od 2007 roku. Działa pod firmą PMG Private Limited, Ivacy pozostaje stosunkowo nieznana, być może celowo.

Ta recenzja szczegółowo przyjrzy się niektórym głównym funkcjom Ivacy, jak możesz uruchomić Ivacy na swoim urządzeniu, porównaniom z innymi głównymi dostawcami VPN, innym wymienionym funkcjom, a także, czy naszym zdaniem Ivacy jest warte zakupu w naszej „dolnej linii”.

Plany i ceny

Jedną z lepszych rzeczy w Ivacy VPN jest ich oferta dostępnych pakietów. Jeśli zdecydujesz się zainwestować w Ivacy VPN i zrobisz to inteligentnie, możesz skorzystać z wielkich oszczędności. Poniżej znajdują się trzy aktualne pakiety oferowane przez Ivacy VPN.

wycena ivacy

Oto podział:

Pakiet 1 - abonament miesięczny

  1. 9,95 USD / miesiąc, a zatem 119,4 USD / rok
  2. Oszczędności 0%

Pakiet 2 - 1 rok (z rocznym bezpłatnym) Planem

  1. 2,25 USD / miesiąc, a zatem 27 USD / rok
  2. Oszczędności 77%

Pakiet 3 - 1 rok

  1. 3,33 USD / miesiąc, a zatem 39,96 USD / rok
  2. Oszczędności 66%

Jeśli chodzi o oszczędności, wyraźnie widać, że Ivacy VPN oferuje obecnie jedne z najbardziej przystępnych cenowo i konkurencyjnych cenowo pakietów VPN. Ponadto, podobnie jak wielu innych dostawców VPN, Ivacy VPN zapewnia klientom wszystkich trzech planów te same usługi, dzięki czemu średnie miesięczne i roczne ceny, a także oszczędzanie okazji jest dla nas jeszcze ważniejsze.

Wyjątkiem jest ProtonVPN, który oferuje tani, podstawowy plan z ograniczonymi funkcjami i serwerami, a następnie droższy plan z szerszą gamą funkcji i serwerów do wyboru..

Metody Płatności

Jeśli liczba dostępnych metod płatności zostanie użyta do ustalenia, czy dostawca VPN był tego wart, czy nie, Ivacy VPN nie ma sobie równych! Dostawca VPN oferuje wyczerpującą listę opcji, za pomocą których klient może zapłacić za swoją usługę, w tym PayPal, Visa i MasterCard, BitPay, CoinPay i wiele więcej.

metody płatności ivacy

Jedną rzeczą jest to, że powoli zmierzamy w kierunku świata bezgotówkowego, a Ivacy VPN upewniła się, że dobrze sobie radzą! Uważaj jednak na opcje Crypto i PaymentWall, ponieważ korzystanie z nich powoduje, że nie kwalifikujesz się do polityki zwrotu pieniędzy.

Twoja prywatność dzięki Ivacy VPN

Głównym powodem, dla którego ktoś decyduje się na zainstalowanie i korzystanie z wirtualnej sieci prywatnej, jest zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa bez uszczerbku dla jakości surfowania lub szybkości tego doświadczenia..

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Ivacy VPN zapewnia ci ochronę. Mając do tej pory ponad 450 serwerów na żywo w ponad 100 różnych krajach i nieograniczone przełączanie serwerów, można śmiało powiedzieć, że Ivacy VPN zawsze będzie mieć dla ciebie nienasycony serwer.

Dodatkowo, jedna z najbardziej imponujących funkcji, która nie byłaby tak imponująca, gdyby wszyscy robili to samo, jest ścisła w Ivacy VPN i mamy na myśli ścisłą POLITYKA BEZ LOGOWANIA. Trend sfałszowanych stwierdzeń dotyczących „polityki braku logów” wzrósł i stał się bardziej powszechny.

Aby zapewnić świętość roszczenia Ivacy VPN, przejrzeliśmy ich politykę prywatności (aby zaoszczędzić czas od zrobienia tego) i doszliśmy do naszego zdziwienia, że ​​ich roszczenie jest uzasadnione! Jest to nie tylko uzasadnione roszczenie, ale także jedna z najlepszych dostępnych polis. Ivacy prawie nie przechowuje żadnych informacji, uciekając się tylko do zapisania twojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i metody płatności.

Przydatnym parametrem, na podstawie którego można porównywać dostawców VPN, jest liczba i gęstość udostępnianych serwerów. Pamiętaj, że im bliżej znajduje się serwer, tym lepiej będzie on działał. Na powierzchni Ivacy oferuje około 450 serwerów na całym świecie - stosunkowo niewielka liczba, biorąc pod uwagę 3400 oferowanych przez NordVPN i 3000 oferowanych przez TorGuard.

Jednak serwery Ivacy VPN są dobrze rozmieszczone na całym świecie. Dzięki ponad 100 lokalizacjom serwerów na całym świecie Ivacy pokonuje konkurentów, takich jak NordVPN i Tunnel Bear, którzy mają odpowiednio 59 i 22.

Zagłębiając się w lokalizacje Ivacy, warto zauważyć, że Ivacy VPN zapewnił zasięg w niektórych najbardziej oddalonych obszarach VPN na świecie. Ivacy VPN ma sześć serwerów zlokalizowanych w Afryce, regionie tak często ignorowanym przez konkurentów.

Ponadto Ivacy zapewnia obsługę serwerów w miejscach, w których obowiązują również niektóre bardziej represyjne przepisy dotyczące cenzury, takich jak Turcja, Chiny i Rosja.

Szybkość i wydajność

Przed zagłębieniem się w możliwości prędkości i wydajności Ivacy VPN warto pamiętać, że korzystanie z VPN najprawdopodobniej będzie miało szkodliwy wpływ na prędkość Internetu. Korzystając z internetowego narzędzia do testowania prędkości Ookla, dowiedzieliśmy się, jaki wpływ ma Ivacy VPN na opóźnienia i szybkość pobierania / wysyłania.

Funkcje i wydajność Ivacy

W testach stwierdziliśmy, że Ivacy VPN zwiększył opóźnienie krajowe o około 2360%. Liczba ta jest wyjątkowo niska, biorąc pod uwagę konkurentów, takich jak TorGuard, zmniejszających opóźnienia o około 6,7%.

Idąc dalej w kierunku prędkości pobierania, Ivacy VPN nie wypadł znacznie lepiej. Według testów Ookli Ivacy zmniejszył prędkości pobierania o około 19,1%. W odniesieniu do prędkości przesyłania nasze testy wykazały, że Ivacy VPN zmniejszył te prędkości o około 32%.

Pomimo tego, że nie jest to niski wynik, w porównaniu ze wszystkimi konkurentami, prędkości przesyłania Ivacy można również określić jako mierne. Niestety również uważamy, że problem porównawczej prędkości Ivacy VPN można rozwiązać, gdy wzrośnie całkowita liczba serwerów na żywo.

Kompatybilność urządzenia

Wspaniałą wiadomością jest to, że Ivacy VPN oferuje usługi kompatybilne z prawie wszystkimi popularnymi platformami OS. Wiele z tych urządzeń wymieniono poniżej.

Kompatybilność z urządzeniami Ivacy

Co więcej, aplikacje na wszystkich powyższych platformach są starannie zaprojektowane, z bardzo nielicznymi lub prawie bezproblemowymi problemami.

Warto również wiedzieć, że Ivacy VPN jest doskonale kompatybilny z różnymi innymi platformami, w tym Blackberry, Smart TV, konsolami i Linuksem. Kolejną dobrą wiadomością dotyczącą Ivacy jest jego kompatybilność z Kodi - stale rosnącą, popularną i udostępnianą strumieniowo usługą przesyłania strumieniowego.

Dostępność urządzeń Ivacy

Wreszcie, być może coś, czego Ivacy przeoczyło, to rozszerzenia Firefoksa lub Chrome. Te rozszerzenia nie działały w 100% przez cały czas, ale uważamy, że jest to coś, nad czym pracuje Ivacy. Mimo to postanowiliśmy przeoczyć niewielką rozbieżność wśród wszystkich innych platform, które Ivacy VPN obsługuje i robi to bardzo dobrze!

Poza VPN

Mając do wyboru cały szereg różnych dostawców VPN, klienci mogą ocenić różne usługi na podstawie oferowanych przez nich dodatkowych funkcji. Jedną z najważniejszych rzeczy na temat usługi Ivacy jest przełomowa usługa „Split Tunneling”. Ta usługa jest jedyna w swoim rodzaju, początkowo opracowana i uruchomiona również przez Ivacy.

Krótko mówiąc, dzielone tunelowanie pozwala użytkownikom wybrać, które bity danych mogą być rejestrowane przez ich dostawców usług internetowych, a które bity danych o ich działalności sieciowej są zaszyfrowane i niewidoczne.

Często w przypadku bardziej przystępnych cenowo usług VPN, takich jak Ivacy VPN, może brakować niektórych aspektów obsługi klienta, takich jak obsługa klienta.

Ku naszemu zdziwieniu, pomimo niewiarygodnie niskich kosztów, obsługa klienta Ivacy VPN nie pozostawiła nic do życzenia, ponieważ szybko odpowiedzieli, bardzo pomocni i konsekwentni w tym zakresie. To samo nie dotyczy innych budżetowych sieci VPN, które często poświęcają obszary takie jak ich obsługa posprzedażna na rzecz konkurencyjnych cen.

Dolna linia

W odniesieniu do wszystkich różnych aspektów, które opisaliśmy i zrecenzowaliśmy w tym artykule, uważamy, że Ivacy VPN jest przystępną cenowo usługą VPN, która rośnie i będzie się rozwijać w ciągu następnych kilku lat.

Z powyższej tabeli porównawczej wyraźnie widać, że Ivacy ma dość ograniczoną liczbę serwerów do wyboru - być może ma to coś wspólnego z wyjątkowo niskimi cenami!

Oprogramowanie oferuje doskonałą obsługę klienta, szczególnie za cenę, którą płacimy, opcję Split Tunneling, wyłącznik awaryjny, aby zagwarantować bezpieczeństwo i przyjazny interfejs użytkownika.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments