Przegląd IPVanish 2019 – czy to naprawdę tak dobre?

[ware_item id=33][/ware_item]

Rosnąca świadomość hakowania i szpiegowania w tych dniach za pośrednictwem Internetu spowodowała gwałtowny wzrost ruchu na stronach VPN. Jest to wystarczający powód, aby głęboko przyjrzeć się wielu funkcjom zapewnianym przez rozległy ocean VPN.


Załóż okulary i pozwól nam uspokoić fale, abyś złapał odpowiednią rybę, IPVanish.

Wszechstronny

odkąd powstała IPVanish, miała czyste konto, wolne od plotek o nieszczelnych informacjach i była wychowywana bez przerwy. Będąc cudownym dzieckiem we wczesnych latach, globalni użytkownicy mają wysokie oczekiwania wobec tej usługi VPN. Mając to na uwadze, IPVanish ma znakomitą historię spełniania tych oczekiwań, ustanawiając jednocześnie nowe rekordy dobrego wykonania zadania, które ma wykonać.

Nasi eksperci od VPN poświęcili wystarczająco dużo czasu na ten produkt VPN i po dokładnym zrozumieniu i różnych testach opracowaliśmy tę recenzję IPVanish wyłącznie dla Ciebie.

Istnieje wiele cech, które odkryliśmy z tej sieci VPN, które były kochane przez użytkowników przez lata. Czytaj dalej, aby poznać niesamowite funkcje IPVanish

Koszt profitów

IPVanish jest trudną opcją do wyboru, ponieważ może być bardzo ekonomiczny lub dość drogi tylko przy wyborze pakietu. Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest wskazanie, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy. W rzeczywistości plan miesięczny „10,00 $ / miesiąc ” wyczerpuje się nieco budżet wspólnego użytkownika, dlatego nie polecamy Ci tego planu. Jeśli jednak zdecyduje się na pakiet roczny, cena staje się dość rozsądna i znacznie spada od średniej stawki dostępnej na rynku. Więc co roku zaoszczędzisz dużo!

Roczny abonament kosztuje: 6,49 USD / miesiąc.

Oprócz niesamowitego rocznego pakietu, dzięki hojnemu podejściu IPVanish, że ich plany subskrypcji są zwykle zdyskontowane, szczególnie w sezonach okazji. Zachowaj czujność i zaznaczaj swoje kalendarze na wszystkie nadchodzące uroczystości roku. 

IPVanish ma 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ale ta gwarancja jest trochę do zaoferowania. Jeśli nie jesteś zadowolony z oferowanych usług, możesz łatwo poprosić o zwrot pieniędzy. W ich zasadach zwrotu nie ma żadnych problemów.

Niemniej jednak pojawi się więcej korzyści, więc czytaj dalej recenzję IPVanish, aby odrzucić ostatnie wątpliwości.

Właściwości Zbawiciela

Oferowany w 3 językach dla większości klientów, IPVanish stawia na jakość ponad ilość. Oferuje ponad 40 000 adresów IP za pośrednictwem ponad 1300 serwerów VPN w ponad 75 lokalizacjach.

Wyróżnia go to, że pozwala na pięć jednoczesnych połączeń za pośrednictwem jednego abonamentu od roku. Jest to znacznie więcej niż zwykła dostępność połączeń przez inne sieci VPN i jest poważnym punktem zakupu. Oprócz tego, że można go znaleźć i pobrać ze wszystkich platform, takich jak Windows, Android, iOS, Chromebook, Linux i routery, pozwala to na łączenie się na dowolnym, a nawet na wszystkich urządzeniach, które masz w domu.

Co więcej, dzięki 5 jednoczesnym połączeniom możesz zapewnić bezpieczeństwo swojej rodziny również przez IPVanish. IPVanish zapewnił Tobie i Twojej rodzinie ochronę. Jeśli mieszkasz w mieszkaniu lub akademiku ze współlokatorami, możesz zaoszczędzić pieniądze na dowolnym planie cenowym, dzieląc rachunek miesięczny na współlokatorów.

Jeśli korzystasz z Wi-Fi w hotelach, kawiarniach lub innych miejscach publicznych, obejrzyj ten film, aby zobaczyć, jak możesz zabezpieczyć komputer przed niepewnymi połączeniami Wi-Fi za pomocą IPVanish.

Obrońca w królestwie niewidzialności

Kształtując niniejszy Przegląd IPVanish dla laika, postanowiliśmy przetestować IPVanish pod kątem szybkości i pingowania i doszliśmy do wniosku, że IPVanish zapewnia większą prędkość i szeroki zakres protokołów dla najlepszej ochrony i szyfrowania. IPVanish usunie wszystkie twoje wirusowe działania wraz z polityką braku logów do przepisu ostatecznej obrony przed szpiegami i hakerami; moc zapewniająca bezpieczeństwo jest cała twoja i tylko abonament.

Biorąc pod uwagę wszystkie super zalety IPVanish, najlepszą dla wszystkich osób dbających o prywatność jest jego lokalizacja. IPVanish ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych Ameryki, jednak ponieważ IPVanish nie prowadzi dzienników aktywności, nie może przekazywać żadnych istotnych materiałów podczas korzystania z Internetu przez organy nadzorcze, takie jak Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, NSA.

Przegląd IPVanish 2019 - czy to naprawdę tak dobre?

The Know-It-All

Zrozumienie klienta pomaga zachować harmonię między opracowywanym produktem a chęcią użytkowników do korzystania z dostępnych usług. IPVanish ma to wszystko. Od każdego „Dlaczego i kiedy” aż po wszystkie możliwe „Hows and Wheres”, strona „Dlaczego VPN” w IPVanish zawiera wszystkie rozwiązania nawet najbardziej trywialnych problemów, które mogą umykać widzowi witryny.

Zapewniając ogromny wpływ na zapewnienie wirtualnego wsparcia, serwery IPVanish uzyskują cały ruch dzięki ich właściwym wskazówkom dotyczącym zapewnienia ludziom prawa do prywatności. Karmią łyżką użytkowników, wyjaśniając je w łatwiejszy sposób niż w instrukcji użytkownika. Witryna służy jako kompletny przewodnik po ostatecznym wykorzystaniu VPN, które zwykle, jeśli nie w pełni zrozumiane, może okazać się bezużyteczne, po prostu dlatego, że użytkownik nie zna wszystkich jego zastosowań.

Usługi hartowania IP

Zmieniając i ponownie przydzielając ci nowy adres IP, IPVanish ma za zadanie wzmocnienie Cię wirtualnie. Zwalcza wszystkie szkodliwe i złośliwe drapieżniki, które pragną naruszać Twoją prywatność. Otrzymujesz nowy adres IP z innego kraju, który pokazuje, że jesteś kolejnym obywatelem w wyznaczonym / wybranym kraju.

Statystycznie rzecz biorąc, IPVanish zapewnia około pięciokrotność średniej prędkości swoich konkurentów. Dopiero po 45 minutach możesz osobiście zmienić adres IP, co w rzeczywistości jest jedną z najlepszych opcji dostępu do jak największej liczby witryn z ograniczeniami geograficznymi różnych krajów.

Możesz sprawdź swój adres IP tutaj przed i po połączeniu z VPN

Szybki zoom na stronie internetowej

Atrakcyjna i łatwa w obsłudze platforma zapewnia profesjonalny klimat. Posiadanie wszystkich wymaganych informacji na kartach pozwala użytkownikowi uzyskać dostęp tylko do wymaganych informacji. Karta „Dlaczego VPN” zawiera wszystkie podstawowe informacje graficzne, z których początkujący musi rozumieć VPN. Karta „Aplikacje” i „Ceny” to miejsce, w którym zabierasz się do pracy i pobierasz aplikację po szybkim spojrzeniu na ceny. Sekcja pomocy jest dobrze zorganizowana i podzielona na kategorie, w tym często zadawane pytania, instrukcje konfiguracji, rozwiązywanie problemów, pytania dotyczące rozliczeń i ogłoszenia. Jest to jedno z najlepszych centrów wsparcia, jeśli chodzi o VPN. Często zadawane pytania są wyświetlane razem z nimi. Oszczędza to czas użytkowników na wysyłanie e-maili do zespołu lub przeglądanie kategorii w poszukiwaniu odpowiedzi. 

Widok techniczny aplikacji Najlepszej Straży Wirusowej

Łatwy w konfiguracji przy stosunkowo mniejszym rozmiarze pliku do pobrania, nie mieliśmy żadnych problemów z konfiguracją aplikacji. Zilustrowane i szczegółowe przewodniki instalacji dały obszerne i proste kroki instalacji. Dostępność aplikacji na wszystkich platformach jest wyraźnie skoncentrowana na stronie internetowej IPVanish. Filmy instruktażowe i blogi zapewniają dodatkową pomoc w razie potrzeby.

Pojedyncze kliknięcie elementu natychmiast pobiera aplikację / oprogramowanie w zależności od potrzeb i wyboru. Pomimo wymagań technicznych, IPVanish wykonał zadowalającą pracę, ukrywając te sieci przed klientami i utrzymując instalację od razu do rzeczy. Wszystkie aplikacje wypróbowane do testowania wyglądały obiecująco i wszystkie miały względnie podobny wygląd i funkcje bez dyskryminacji między różnymi platformami.

Logować się

Formularz rejestracji składa się z

  • Lista cen trzech pakietów
  • Tylko twój adres e-mail
  • Wybór metody płatności

Wymaganych jest bardzo niewiele danych osobowych, co oznacza, że ​​szanują prawo użytkowników do prywatności. Proces rejestracji jest szybki i łatwy, co jest dużą atrakcją dla dzisiejszych użytkowników zajętych VPN, którzy nie pozostają na żadnej stronie dłużej niż kilka sekund, jeśli im się to nie spodoba i odwrócą od długich formularzy. Każda aplikacja, która prosi o zbyt wiele danych osobowych, zapala czerwoną żarówkę w ich umyśle.

Dawca  

IPVanish może cię nawet zaskoczyć! Jeśli masz szczęście podczas rejestracji, IPVanish może po prostu dać ci dodatkową zniżkę, tak jak pokazano na poniższym obrazku.

Zaglądaj na stronę internetową, aby uzyskać więcej niesamowitych rabatów i nigdy nie wiadomo, może naprawdę czeka cię niespodzianka!

The Cherry On The Top!

Czynnikiem wygrywającym subskrypcję IPVanish jest fakt, że IPVanish dołożył wszelkich starań, aby włączyć każdy obiekt dostępny na stronie internetowej dla użytkowników Androida. Umożliwiło to dużej liczbie użytkowników przełączanie się z laptopów i komputerów stacjonarnych na telefony osobiste dzięki tej aplikacji. 

Nie jest tajemnicą, że użytkownicy Androida często zostawiają w tyle wrażenia użytkowników i aktualizacje wielu aplikacji. Programiści wahają się inwestować w zaktualizowane aplikacje na Androida, ponieważ istnieje wiele wersji Androida, a większość ich konsumentów to użytkownicy Apple.

Łatwość dostępu do różnych funkcji, takich jak wyłącznik awaryjny, aby zamknąć wszystkie działania i pomiary prędkości na telefonach komórkowych, jest błogosławieństwem, które IPVanish może z dumą zaoferować. Płynna praca na różnych urządzeniach może być decydującym czynnikiem w przeglądzie IPVanish. Ponieważ dbają o wymagania użytkowników każdego systemu operacyjnego, trudno nie dać im dobrej oceny. 

Interakcja z twórcami obrońcy

LiveChat zawsze był jego siłą, ale z nieznanych przyczyn jest teraz niedostępny. Zwykły system biletów jest włączony do sekcji „Wsparcie” i jest dostępny dla użytkowników przez całą dobę. 

Obsługa klienta może stworzyć lub zniszczyć markę. Jednym z głównych powodów, dla których recenzje IPVanish VPN są w dużej mierze pozytywne, jest inwestowanie czasu i energii w funkcję czatu na żywo. Mają dedykowany zespół wyszkolonych specjalistów, którzy szybko identyfikują i rozwiązują problemy. Jest to szczególnie wygodne, gdy trzeba znaleźć określony serwer VPN dla usługi przesyłania strumieniowego, takiej jak Netflix. Jest to nieco trudna sprawa, ponieważ niektóre serwery popularnych dostawców VPN, takich jak IPVanish, znajdują się na czarnej liście tych aplikacji, aby umożliwić nielegalny dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Nie możesz samodzielnie zarządzać takimi rzeczami, więc konieczna jest niewielka owocna interakcja z dostawcą VPN.

Niemniej jednak misternie szczegółowy i fotograficzny przegląd w sekcji pomocy okazuje się wystarczający, ponieważ obejmuje wszystkie aspekty od tego, dlaczego potrzebna jest sieć VPN, aż do ostatniego miejsca, w którym działająca sieć VPN działa płynnie na dowolnym urządzeniu, które posiadasz.

The Untraceable!

Kto nie chciałby wycisnąć kaskady, aby jak najdłużej pozostawać pod płaszczem niewidzialności? Nikt nie lubi, gdy magia się znika. To tam IPVanish nosi zbroję podobną do obrony! Posiada opcję automatycznego odświeżania adresu IP, która przydziela nowy adres IP co 45 minut.

Aby ten proces był jeszcze lepszy, automatycznie uruchamia przełącznik „kill-switch” przed zmianą adresu IP, dzięki czemu narzędzia monitorujące agencji nadzoru są bezużyteczne, ponieważ śledzenie ciebie na wielu różnych adresach IP jest praktycznie niemożliwe.

Nowe marzenie przyznane wyłącznie przez IPVanish w najbardziej przystępnej cenie jest znane jako jazda na rowerze IP. Samo to zasługuje, aby IPVanish osiągnął szczyt!

Hate or Love

Podsumowując, trudno jest pokonać IPVanish. Odpowiednie i preferowane do przesyłania strumieniowego HD i torrentowania ze względu na jego efektywne dostarczanie prędkości, a także utrzymywanie anonimowości użytkowników, nie ma ani jednego taktu, którego nie przegapił.

Porównaj IPVanish z innymi VPNami dzięki temu łatwemu w użyciu Narzędzie do porównywania VPN!

Idealnie przystosowany do obracania i grzechotania klientów wokół osi świata co 45 minut jest niemożliwym zadaniem, które zajęło lata. Dlatego IPVanish VPN naprawdę zasługuje na zaszczyt bycia na liście najpopularniejszych sieci VPN wszechczasów. Jest też zbyt lubiany przez 

Biorąc pod uwagę opinie użytkowników także na różnych platformach, zdecydowanie liczy się głos subskrybentów. Dlatego IPVanish uwielbia wydajne działanie. Ponadto, jeśli często odwiedzasz naszą stronę internetową, wiesz, że IPVanish znajduje się wśród 3 naszych najlepszych rekomendacji dla VPN, a ta recenzja IPVanish wyjaśnia to samo.

Wniosek

Mamy nadzieję, że dogłębnie Recenzja IPVanish pokazało, co wyróżnia ich oprogramowanie VPN na tle konkurencji, a teraz pomoże ci ustalić, czy jest to odpowiedni produkt dla twoich potrzeb. To nie byłaby hipoteza, ale rzeczywistość do powiedzenia IPVanish konsekwentnie osiąga dobre wyniki w naszych testach, a także w testach wykonywanych przez niezależne laboratoria. W aplikacji na Androida może być bardzo mało luk, takich jak jednorazowe rozłączenie w kanadyjskim serwerze, ale spróbujemy jeszcze raz sprawdzić, czy problem jest tymczasowy, czy trwały. Ogólnie rzecz biorąc, IPVanish jest dla nas oczywisty i nie pożałujesz zakupu, ale w najgorszym przypadku, jeśli żałujesz, możesz po prostu ubiegać się o zwrot w ciągu 7 dni. Więc sytuacja wygrana-wygrana!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments