Przegląd buforowanej sieci VPN 2019 – Czy to kolejna duża sieć VPN?

[ware_item id=33][/ware_item]

Bezprzewodowy akord dusi cię!


Cały urok, jaki komunikacja bezprzewodowa przedstawiła światu w tym momencie, ma świetną cenę. Koszt, który zapłaciliśmy, był niczym innym jak naszą własną bezpieczną strefą; nasza prywatność. Będąc członkiem świata high-tech, gdzie bycie techie jest nową fajną rzeczą, trudno oprzeć się pragnieniu nie pozostania online lub połączenia z Internetem.

Przeczytaj także: Przegląd prywatnego dostępu do Internetu>>

Uzależnienie od przynależności

Musimy przesyłać strumieniowo najnowsze treści, aby mieć poczucie przynależności. Co z trendami, o których wszyscy mówią? Aby pić ze studni wiedzy, wzięliśmy nurkowanie, na które nie byliśmy przygotowani. Ale w końcu dotarły do ​​nas okrzyki utopionych i ostrzegły nas przed zbliżającym się przeznaczeniem, które towarzyszy mocy natychmiastowego dostępu do informacji.

Utrata prywatności spraw poufnych

Wystarczy jedno kliknięcie przycisku „Zgadzam się”, aby nigdy nie czytać warunków oprogramowania i aplikacji, i już jesteś uwięziony w błędnym kole ciągłego nadzoru. Tak, rząd szpieguje cię z pomocą twoich dostawców usług internetowych, powszechnie znanych jako dostawcy usług internetowych.

Przegląd buforowanej sieci VPN 2019 - Czy to kolejna duża sieć VPN?

Chcesz przejąć kontrolę?

Miliony ludzi padły ofiarą cybernękania i nie ma końca. Ilekroć zło czai się i zdobywa kontrolę, ludzkość walczy, a my odpowiadaliśmy w kategoriach ochrony wirusowej, czyli rozwoju sieci VPN. Buforowana sieć VPN jest uważana za ostateczny klucz do bezpieczeństwa opartego na przeglądarce, co jest fałszywym przekonaniem. Ten pomysł został opracowany ze wspólną sytuacją, z którą wszyscy się spotykają. Fakt, że surfowanie w przeglądarkach komputerowych zużywa większość twojego pasma i jest głównym źródłem intensywnego korzystania z Internetu; ludzie myślą, że przeglądarka opracowana specjalnie w celu zwalczania niegodziwych istot z dala od twoich prywatnych i poufnych problemów jest najlepszym rozwiązaniem na twoje zmartwienia. To haczyk, który jest w rzeczywistości pułapką dla użytkowników, którzy chcą wypróbować tę VPN. Podczas przeprowadzania testu dowiedzieliśmy się, że VPN działał tak, jak twierdził, ale z mnóstwem wycieków IP w wyniku słabych serwerów wirtualnych. 

Narzędzia ochronne

VPN jest właściwym rozwiązaniem pilnego problemu, który zaskoczył psychikę ludzi. Rośnie jednak ostrożność przy wyborze VPN. Charyzma VPNów zachęciła miliony ludzi do subskrypcji, z których niektóre mają złe doświadczenia. Spójrzmy na cukierki Buffered VPN, które mogą sprawić, że wybierzesz.

Witryna i aplikacja

Potwierdzamy, że praktyczność interfejsu użytkownika jest godna pochwały. Niebieski motyw ma zwykle kojący wpływ na oczy, pozostawiając dobre wrażenie na produkcie. Utrzymując estetyczny sens, prostotę i dostępność dla użytkowników, buforowana sieć VPN została zaprojektowana w uporządkowany sposób. Wygląda na to, że buforowana sieć VPN jest specjalnie zaprojektowana do obsługi użytkowników systemu operacyjnego, ale nie jest dość wydajna dla użytkowników systemu Android, ponieważ aplikacja ma tak dobrą ocenę w sklepie Play z kilkoma wadami w aplikacji, a także z kilkoma recenzjami. 

Koszt wynajmu strażnika

Ten konkretny ochraniacz twoich danych osobowych i działań online jest nieco droższy niż przeciętnie. Podobnie jak norma, ma również do zaoferowania trzy pakiety: miesięczny, sześciomiesięczny lub roczny. Miesięczny plan jest najdroższy ze wszystkich, plan roczny sprowadza się do nieco droższych niż normalna stawka rynkowa.

Czytać: Najtańsza usługa VPN za mniej niż 5 $

Wiedząc, że buforowana sieć VPN od wielu lat skutecznie ukrywa i zanika adres IP swoich użytkowników, jest warta swojej ceny.

Przegląd buforowanej sieci VPN 2019 - Czy to kolejna duża sieć VPN?

Nie wszystkie nadzieje są stracone, ponieważ nie ma okresu próbnego na sprawdzenie ich usług, ponieważ 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy oferowana przez buforowaną sieć VPN.

Proces zabezpieczania pulpitu

Po pierwsze, kliknięcie zakładki „Get Buffered” na stronie internetowej prowadzi do formularza z prośbą o wypełnienie formularza z prośbą o podanie nazwy użytkownika, identyfikatora e-mail i hasła. Po tym wszystkim, aby założyć konto, wystarczy wybrać metodę płatności.

Uczyć się o: Najlepsza usługa VPN systemu Windows

Jedno konto wystarcza dla całej rodziny, ponieważ na jedno konto można zezwolić na pięć jednoczesnych połączeń. Ten niebieski ptak za jednym razem ratuje Twoją i Twoją rodzinę informacje, działania w Internecie i prywatność.

Jedyny sposób na zdobycie go na smartfonach

Kolejnym poważnym negatywnym punktem buforowanej sieci VPN, który jest poważną przeszkodą, jest fakt, że nie ma żadnej konkretnej aplikacji na smartfony na żadnej platformie. Jednak w pełni ilustrowana instrukcja jest dostępna na stronie internetowej dla alternatywnej konfiguracji w systemie Android.

Przegląd buforowanej sieci VPN 2019 - Czy to kolejna duża sieć VPN?

Zawdzięczając ten szczegółowy i harmonijnie wyartykułowany przewodnik, konfiguracja tej sieci VPN nie jest tak trudna, jak opinie na stronach internetowych dowodzą, że.

Zdalna lokalizacja

Dla tych, którzy są nowicjuszami w branży technologicznej, powinieneś wiedzieć o tzw. Five Eyes. Zawarli sojusz, aby mieć oko na ciebie, aby wyśmiewać terrorystów. Nie jest mitem, że inteligencja wykorzystuje ten sam powód, aby wkradać się do indywidualnych działań w sieci.
Ponieważ rządy pięciu krajów, tj. Kanady, Nowej Zelandii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii, połączyły swoje ręce, aby dzielić się danymi wywiadowczymi, kraje te nie są już bezpieczne.

Wracając do faktu, że buforowana sieć VPN znajduje się w odległej lokalizacji, na Węgrzech, jest zdecydowanie za daleko od nikczemnych podmiotów, które desperacko pragną czerpać z twojej słabości.

Raport DNA Analytics

Lokalizacje buforowanych serwerów VPN są szeroko rozsiane po całym świecie i obejmują 39 krajów. Nawet teraz zespół programistów pracuje dzień i noc, aby dodać więcej serwerów zgodnie z życzeniami klientów.

Kolejną klasyczną funkcją, której żadna inna sieć VPN nie może się pochwalić, jest opcja wykrywania portów. Otwiera sieci dla ciebie w bezpieczny sposób, przed którym jesteś powstrzymywany.

Krótko mówiąc, jeśli jesteś podróżnikiem, a lotnisko ma specjalne usługi Wi-Fi tylko dla klasy biznesowej, buforowana sieć VPN automatycznie zakradnie się do niedostępnego portu i pozwoli Ci z niego korzystać z pełną swobodą. To całkowicie sprawia, że ​​czujesz się jak Spy Kids z przyszłości. Kto nie lubi korzystać z Wi-Fi, o którym marzyliśmy tylko po beznadziejnym wpatrzeniu się w zabezpieczoną listę?

Dzienniki lub brak dzienników?

Oto jest pytanie. Ze względu na obowiązek, jaki przysięgłe buforowanie VPN, aby zachować anonimowość, nie prowadzą dzienników danych. Jednak niektóre dzienniki połączeń są przechowywane przez miesiąc lub dwa, aby poprawić obsługę klienta. To najmniej tego, co inne VPN przechowują w swoich zapasach. Więc wszystkie twoje osobiste obawy powinny zostać zmyte.

Połączenie z tobą przez cały czas

Buforowany zapewnia, że ​​ich klienci pozostają bezpieczni przez cały czas w każdy możliwy sposób. W związku z tym ich blogi są cały czas aktualizowane stosownymi wiadomościami o autentycznych obawach użytkowników.

Brakuje opcji czatu na żywo i mógłby czynić cuda, jeśli zespół zdecyduje się ją wprowadzić na stronie internetowej, ale odpowiedź na wszystkie zapytania przesłane za pomocą własnego formularza zapytania w sekcji „Wsparcie” zajmuje tylko kilka minut..

Dostępne są opcje konfiguracji buforowanej w różnych systemach Windows i Mac, które spełniają potrzeby klientów. To naprawdę daje wrażenie, że Buffered dba o swoich klientów.

Właściwa ramka do przesyłania strumieniowego

Kredyty przyznane za jego wysokie prędkości, buforowanie serii wysokiej jakości są teraz jednym kliknięciem na serwerze kraju. Wszystkie fizyczne odległości wracają, gdy praktycznie zbliżasz się do ich krajowych programów telewizyjnych. W końcu czujesz się obywatelem obcego kraju i zyskujesz pełne korzyści, siedząc na wygodnej kanapie.

Udostępnianie P2P oznacza, że ​​możesz również torrent! Historia buforowana to czysta lista i jak dotąd nie znaleziono raportów wycieków DNS. Stąd szybkość buforowanej wydajności i ochrona tożsamości użytkowników jest jak dotąd najlepsza. Będąc najlepszym w tym, co robi, ponieważ strona internetowa szczyci się na jej szczycie, z pewnością również się sprawdziła.

Netflix jest na skraju wyłączenia każdej sieci VPN na rynku poprzez ich zablokowanie. Zaletą jest to, że ostatnio opracowany przez Buffered stosunkowo nowy sposób na odsuwanie identyfikatorów użytkowników, Netflix nadal nie jest w stanie obniżyć buforu. Dlatego jest to najbezpieczniejsza subskrypcja dla fanów Netflix na kolejne dwa lata.

Nadchodzące wiadomości

W pełni dedykowana aplikacja na Androida jest w drodze do Google Play, a za nią także lepiej rozwinięty podmiot w Apple Store. Co więcej, buforowany jest już dostępny również w systemach Windows, Mac OSX i Linux.

Jesteś sędzią

Buforowane prawdziwe zaangażowanie VPN w zapewnianie najlepszych z siebie, choć w węższej perspektywie, okazało się być właśnie tym, czego potrzeba w dzisiejszym świecie. Przy niekwestionowanych prędkościach, wyższych przepustowościach i zaufanym bezpieczeństwie trudno jest odmówić konkretnych dowodów na to. Zdecydowanie warto spróbować i skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy; nic tak naprawdę nie może oderwać gry ochronnej tak dobrze, jak Buforowane.

Stare jest złotem i, jak nam powiedziano, Buffered narodziło się z nowej technologii i logiki, których celem jest osiągnięcie tego, czego tak wielu w przeszłości nie miało w tak krótkim czasie. Każdy może pokładać nadzieje w fakcie, że Buforowany przeszedł długą drogę na szczyt od swojego krótkiego czasu powstania i ma potencjał, aby wyjść poza swój obecny stan.

Po prostu daj Buffered VPN jeden strzał sam, a dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy nie ma nic, za co musiałbyś zapłacić na dłuższą metę za podjęcie złej decyzji.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments