HideMyAss Review 2019 – Czy Twój tyłek jest dobrze ukryty?

[ware_item id=33][/ware_item]

zrzut ekranu strony hma

HideMyAss z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest jedną z najczęściej używanych sieci VPN na świecie. Aby wykorzystać tajemnice jego popularności, przyjrzeliśmy się głęboko jakości świadczonych usług. Co sprawia, że ​​jest tak atrakcyjna na całym świecie i jak radzi sobie z najczęściej wymienionymi sieciami VPN? Dowiedz się wszystkich soczystych techtalk, kontynuując czytanie tej recenzji.


Plany cenowe

Głównym czynnikiem, który nas wszystkich zastanawia, jest to, czy ta VPN jest warta moich dolców? Cóż, przedstawiamy ci ich paczki, abyś mógł je sam ocenić.

hidemyass cennik

Miesięczny pakiet HMA jest bardzo przydatny, ale roczny pakiet spełnia średnią branżową. Ponadto, biorąc pod uwagę oferowane przez niego atrybuty techniczne, roczny plan jest niczym w porównaniu z innymi konkurentami.

Czy wiesz, że HMA ma najczęstsze oferty zniżek? Te wymienione powyżej są ich ogólnymi ofertami, ale jeśli uda ci się uzyskać subskrypcję, gdy HMA jest w dobrym nastroju przez DUŻE dni w roku, możesz uzyskać nawet 50% zniżki! Tak więc naszą radą jest opracowanie planu, kiedy świąteczne dni przyniosą Ci prawie wszystko z fantazyjną zniżką.

Co faktycznie zapewnia HMA?

HMA właśnie przeszedł poważną zmianę. Firma, w ramach której działała HMA, Privax LTD, została zakupiona przez AVG Technologies w 2015 roku. Aby zmienić to drzewo własności, Privax właśnie został przejęty przez słynnego Avasta, co może doprowadzić HMA do kolejnej zmiany właściciela.

Mimo to uzyskał dostęp do oprogramowania zabezpieczającego dla 200 milionów aktywnych użytkowników, co stanowi znaczną aktualizację. Jedyną kwestią, która sprawia, że ​​ludzie lekko się wzdrygają, jest to, że znajduje się w Wielkiej Brytanii, co pozwala im prowadzić dzienniki wraz z monitorowaniem centrali komunikacyjnej rządu brytyjskiego.

Gdzie można znaleźć HMA?

Oto klinkier, który sprawia, że ​​każdy staje się gaga dla HideMyAss i to jest jego ogólnoświatowa dystrybucja serwerów.

ukryj moje serwery tyłków

Ponad 940 serwerów, 120 000 adresów IP w ponad 350 obszarach, któż mógłby się oprzeć takiej pokusie? Dzięki tak szerokiemu zakresowi usług możesz skakać po miastach, krajach, a nawet kontynentach wirtualnie!

HideMyAss Review 2019 - Czy Twój tyłek jest dobrze ukryty?

Dzięki dużej liczbie serwerów w Europie i Ameryce Północnej każdy z całego świata może uzyskać dostęp do danych z ograniczeniami geograficznymi dzięki HMA.

Biorąc pod uwagę fakt, że HideMyAss jest dostępny na wszystkich platformach, w tym iOS, Android i Windows, rozczarowujące jest to, że HMA pozwala tylko na dwa jednoczesne połączenia na subskrypcję. To tam zostaje pokonany przez innych konkurentów, takich jak ExpressVPN i IPVanish, którzy umożliwiają 3 jednoczesne połączenia lub więcej.

Co z twoimi obawami dotyczącymi prywatności?

HMA ma dużą wadę, będąc w Wielkiej Brytanii. Jest to główna blokada bez klucza, ponieważ wchodzi w zakres GCHQ i pod nadzorem typu NSA, który tak naprawdę nie wydziela atmosfery całkowitej przejrzystości. Ze względu na swoją lokalizację HMA podlega tym samym zasadom zachowania danych, jak wszystkie inne firmy.

Mimo że HMA bardzo głośno mówi o tym, jak nie przechowuje dzienników, nie jest to do końca prawdą, chyba że przestaniesz liczyć stan połączenia i rozłączenia, czas użytkowania, ilość wykorzystywanego pasma itp., Która faktycznie jest częścią „dzienników”.

Powiedzmy, że jeśli szukasz mniej rygorystycznych rzeczy, takich jak dostęp do witryny z ograniczeniami geograficznymi, na przykład Spotify, Netflix itp., Jest to sytuacja korzystna dla wszystkich, o ile nie zamierzasz robić niczego nielegalnego.

Chociaż podczas torrentowania nie wystąpił problem, który jest niestety nielegalny, podczas naszych testów HMA zdarzały się przypadki zgłaszania powiadomień DMCA podczas korzystania z HMA.

Strona internetowa

Postanowiliśmy stworzyć stronę internetową HMA, aby przejrzeć obserwacje naszych krytycznych analityków. Mało prawdopodobne, aby HMA zaznaczyła szczegółową listę kontrolną, która powinna mieć i nie powinna.

Dzięki uroczej kombinacji kolorów i prostemu w obsłudze interfejsowi z łatwością przyciąga uwagę każdego użytkownika. Szczegółowa sekcja „Jak działa VPN” zawiera zawiłe i techniczne specyfikacje oraz teorię VPN. Aby jeszcze bardziej podbić serca milionów użytkowników, jest dostępny w wielu językach, aby pomieścić wszystkich na całym świecie w ich języku ojczystym.

Obsługa klienta

Jeśli nie zadowalasz swoich klientów, tracisz ich, a HMA dokładnie wie, jak im się podobać. Dzięki pomocy e-maili, blogów, narzędzi do tworzenia społeczności i wskazówek, HideMyAss Support System i LiveChat są dostępne na ich platformach, HMA została uznana za zadowoloną.

Ups! Wskaźnik odpowiedzi e-mail

Nie ma więc wątpliwości, że HMA najbardziej ceni swoich klientów. Nie idzie to w parze z faktem, że mają wolny wskaźnik odpowiedzi na zapytania wysyłane pocztą. Funkcja wysyłania wiadomości e-mail jest dostępna na stronie pomocy HideMyAss zbudowanej z niezwykłą prostotą, która wymaga wypełnienia formularza i wprowadzenia charakteru problemu.

Ale opóźnienie czasowe zawsze zostaje pokonane przez szczegółową odpowiedź w zamian, która rozwiązuje wszystkie twoje problemy, więc nie jest to naprawdę kłopot.

Aby pozostać na widoku opinii publicznej, HideMyAss nie pozostał w tyle za mediami społecznościowymi. Dzięki w pełni aktywnym profilom na Facebooku, Twitterze i Google Plus nie ma ani jednej wątpliwości co do ich dostępności i popularności.

Gdzie zdobyć aplikację?

Dzięki łatwym do pobrania aplikacjom w Apple Store i Google Play nie ma dyskryminacji między usługami świadczonymi użytkownikom iOS i Android. Łatwo pobierano aplikacje o rozsądnych rozmiarach, a dzięki pomocy na każdym etapie instalacji HideMyAss był gotowy do użycia. Funkcje, funkcje i wygląd są dość takie same w systemach iOS i Android.

Dodatkowa pomoc / usługi HideMyAss

Co może skłonić osobę do kliknięcia przycisku „Subskrybuj” dowolnej sieci VPN? Czasami można to ustalić na podstawie bardzo trywialnych korzyści / podstaw oferowanych przez VPN. HideMyAss ma niewiele więcej do zaoferowania na swoich stronach niż reszta, która daje przewagę. Niemniej jednak poniższe informacje nie są głównym powodem subskrybowania użytkowników.

Co jest za darmo? PEŁNOMOCNIK!


Początkowym czynnikiem popularności HideMyAss była strona internetowa, która oferuje bezpłatną usługę proxy. Dzięki temu HMA zyskała niezbędną sławę wśród uczniów, studentów i studentów, którzy pomogli im uzyskać dostęp do Facebooka w czasach, gdy nie było szansy włamać się do ich wirtualnego życia towarzyskiego w godzinach szkolnych.
Służy również ludziom ogólnie za darmo, co naprawdę zyskuje HMA kilka bezpłatnych punktów. Dzięki tej funkcji można uzyskać dostęp do dowolnej witryny internetowej z ograniczeniami geograficznymi, która zapewnia swobodę korzystania z własnej woli.

Jak inaczej ukrywają cię, dosłownie?

Anonimowa usługa e-mail

Teraz identyfikatory e-mail są koniecznością, gdy chcesz skorzystać z dobrych usług. Jeśli starasz się wyczyścić ślad po korzystaniu z określonej usługi, HMA ma odwagę, zapewniając usługę e-mail Anon na swojej stronie internetowej, co jest zdecydowanie podstawowym źródłem ukrywania się.

Anonimowy link odsyłający

Wszyscy mamy w Internecie tajemniczych wielbicieli lub tajnych wrogów. Niektórzy są tymi, dla których upewniamy się, że nigdy się nie dowiedzą, że masz jakieś silne uczucia. Teraz wyjście z drogi, aby ukryć swoją tożsamość, wydaje się dziwne, ale nie dla HMA! Rozumieją potrzebę użytkowników, dlatego mają wymyślną funkcję ukrywania identyfikatora ruchu, nawet jeśli udostępniasz linki do ich witryny.

Link do aplikacji Playstore: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hidemyass.hidemyassprovpn&hl = en_US

Link do pobrania aplikacji iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/hma-hotspot-vpn-proxy/id675102189?mt=8

Jak się zarejestrować??

Aby sprawdzić wykonalność procesu rejestracji, założyliśmy konto i nie może nam to ułatwić.

Dzięki prostemu formularzowi, który wymagał minimum danych osobowych, tworzone jest własne konto osobiste! Prowadzi to do przeglądania różnych pakietów subskrypcji na czas, a następnie do różnych metod płatności.

Bezpłatna wersja próbna

W tym miejscu HMA na pewno nikogo nie uszczęśliwia. Trzeba doświadczyć usługi z pierwszej ręki, aby mieć pewność, że pieniądze zostały dobrze wydane. Ale HMA nie zapewnia żadnego okresu próbnego.
Uzupełnieniem tego jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy wraz z innymi funkcjami internetowymi.

Jaki jest ostateczny werdykt?

Uwielbiałem:

  • Najłatwiejsze i przyjazne dla użytkownika aplikacje i strony internetowe
  • Dodatkowe DARMOWE usługi
  • Prosta instalacja i jesteś chroniony.
  • Wymagane są minimalne dane osobowe, tj. Wymagany adres e-mail
  • Niedrogie plany

Nie mogę naprawdę zdecydować:

  • Poziom ochrony
  • Aplikacje nie miały pewnych funkcji ochrony

Absolutnie nienawidzony:

  • Jego lokalizacja w Wielkiej Brytanii
  • Nie ma dobrej historii ochrony prywatności

Dla wszystkich tych, którzy umieszczają swoje diby na VPN, aby je chronić, nie wybieraj HMA. W przypadku zwykłych użytkowników jest to preferowane przez wszystkich, ponieważ konfiguracja nie wymaga wielu informacji technicznych.

W związku z tym dochodzimy do wniosku, że należy rozważyć inne opcje, jeśli absolutną troską jest dosłownie ukrywanie się.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments