VyprVPN recenzia marec 2019 (Zlatá žaba)

[ware_item id=33][/ware_item]

Siete VPN sú pre vás zdrojom zostávajúcich kontaktov so všetkými vašimi online aktivitami a stále sú v bezpečí pred počítačovými zločincami. Čo očakávate v tejto technicky zdatnej ére? Jedna osoba tu používa všetku vyspelú technológiu správnym spôsobom, zatiaľ čo druhá je práve mimo toho, aby nad vami prevzala kontrolu manipuláciou s jej používaním. S ohľadom na to sa vývojárom softvéru odporúča, aby zostali o krok pred týmito počítačovými zločincami. Technológie, ako sú VPN a proxy, by sa mali používať bezpečným spôsobom. Urobme používanie technológie bezpečné a zdravé. Vždy však musíme byť opatrní proti počítačovým zločincom, vždy sú na pozore. VPN je váš alternatívny záchranca, a preto sme tu, aby sme vám pomohli vybrať a investovať do skvelej VPN.


Na našom zozname odporúčaných sietí VPN jednoznačne uvádzame server VyprVPN. Najprv stručne zhrnieme túto VPN.

VyprVPN je populárna sieť VPN založená na Švajčiarsku. Jeho vlastnosti sú vyvinuté tak, aby vám poskytli rýchly a spoľahlivý zážitok. Zákony o ochrane osobných údajov spoločnosti VyprVPN sú dostatočne priaznivé na to, aby svojim používateľom poskytli kompletný bezpečnostný balík, zabezpečené servery DNS, aplikácie priateľské k používateľom a protokol chameleon. Jedinou nevýhodou, ktorú táto sieť VPN ukázala, je protokol minimálneho pripojenia a nepriaznivé sťahovanie P2P. Toto však nemá vplyv na celkovú výkonnosť VyprVPN.

Prejdime teraz k podrobnostiam preskúmania VyprVPN a diskutujeme o všetkých aspektoch služby VPN. Predtým, ako začnete, zvážte skutočnosť, že každá služba má svoje nevýhody, po ktorej nasledujú jej vynikajúce vlastnosti. Začnime teda!

servery

Jedným z hlavných problémov používateľov je počet serverov, ktoré VPN poskytuje, a ich umiestnenie. VyprVPN ponúka viac ako 700 serverov v približne 70+ krajinách, a preto je celkom spoľahlivý z hľadiska jeho rozsahu. Vďaka širokej škále umiestnení serverov môžete mať prístup k viac ako 200 000 adresám IP, aké úžasné je to? Čo však v službe chýba, je to, že nepôsobí iba v Afrike.

kompatibilita

Kompatibilita je jednou z otázok pre používateľov, ktorí si viac uvedomujú bezpečnosť a chcú zachovať bezpečnosť všetkých svojich zariadení. VyprVPN zdieľa svoju kompatibilitu s Windows, MAC, iOS, Android, Linux, Routers, Chromebook a ďalšími inteligentnými televízormi. Môže teda mať všetky vaše zariadenia pripojené k sieti VPN.

Používatelia sa môžu cítiť pri používaní ktoréhokoľvek z týchto zariadení v pohode. Zariadenia iOS a Android majú vlastnú aplikáciu VyprVPN, takže sa používatelia môžu jednoducho pripojiť. Medzitým spoločnosť Golden Frog zaviedla aj manuálne nastavenie pre ostatných používateľov zariadenia. Tieto funkcie nastavuje klient iba na zabezpečenie toho, aby vaše údaje a ochrana osobných údajov boli vždy zabezpečené.

protokoly

Ak ste vo svete VPN úplne nový, možno vás pri čítaní technických výrazov, ako sú protokoly v recenziách protokolu VyprVPN, môžete zmiasť. VPN prehľad funguje tak, že všetky vaše prichádzajúce a odchádzajúce údaje a pomocou kanála zabezpečeného pomocou tunela zaistí bezpečnosť pomocou nejakého kódu. Protokol VPN je kľúč, ktorý umožňuje tento proces a nie všetky z nich vykonávajú rovnaké funkcie. VyprVPN ponúka svojim užívateľom protokoly PPTP, OpenVPN, ISEP, L2TP a Chameleon. Okrem posledného protokolu vyvinutého a poskytovaného výlučne spoločnosťou VyprVPN sú všetky ostatné štandardnými protokolmi, na ktorých môžete rozsiahle skúmať. Porovnajte ich a rozhodnite sa, ktorý protokol najviac vyhovuje vášmu účelu. Potom jednoducho prepojíte tento protokol s vybraným serverom a bezpečne a anonymne cestujete po internete.

VyprVPN recenzia marec 2019 (Zlatá žaba)

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Ochrana osobných údajov je jedným z hlavných problémov, či už ide o používanie internetu alebo o osobné každodenné podrobnosti. Preto sa o nej najviac hovorí a o ktorej sa žiada. Pre používateľov s vedomím bezpečnosti záleží na detailoch osobných údajov najviac. VyprVPN berie do úvahy obavy a poskytuje používateľom neuveriteľné funkcie ochrany osobných údajov. Poskytuje šifrovanie dát, 160-bitový blowfish s AES-256-CBC a AES-256-SHA256. Tiež ponúka Max šifrovanie dát 256-bit a Handshake Encryption 2048-bit. Z dôvodu maximálnej bezpečnosti neumožňuje zásah žiadnej tretej strany. Ponúka približne 200 000+ jedinečných IP adries, ktoré vás prevedú. Nielen to, je toho viac. VyprVPN berie do úvahy, že všetky vaše zariadenia sú chránené pod vysokým zabezpečením, najmä ak používate nedôveryhodné verejné pripojenia Wi-Fi.

Travel-Friendly

VPN by mali byť priateľské k cestovaniu. Ani pri cestovaní by ste nechceli stratiť prístup k bezpečnému internetu. Niektoré krajiny vám nedovolia prístup k určitým webovým stránkam, na ktoré sa VPN hodí. VyprVPN zabezpečí, že vám poskytne to, čo vám dobrá VPN musí dať za každú cenu. Chráni vaše používanie internetu a udržuje vaše dáta v bezpečí, keď ste na palube. Môžete prelomiť geografické obmedzenia a zostať pred vami všetko. Prezrite si recenzie VPN siete Golden Frog od používateľov, ktorí často cestujú a používajú streamingové aplikácie v iných krajinách, pričom sú z hľadiska hľadiska chránení technológiou VyprVPN..

Prečítajte si tiež: Najlepšie VPN pre cestovanie

Vlastnosti

VPN môže urobiť cestu na trhu, pretože jeho ostré vlastnosti a výkon.

Cenové plány a zľavy sú dôležité, ale aj konkrétne funkcie, ktoré vám VPN umožňuje vykonávať. Všimnite si krátke recenzie služby VyprVPN vždy s uvedením hlavných funkcií a často ich porovnajte s obľúbenými poskytovateľmi VPN.

Smart Kill-Switch

VyprVPN má funkciu Kill-Switch, ktorá preruší vaše pripojenie, keď bude VPN znížená. VyprVPN poskytuje dialógové okno, z ktorého si môžete podľa svojich predstáv prispôsobiť možnosti Kill-Switch. Zdieľanie P2P, servery DNS a protokoly IP počas 30 dní. VyprVPN môže pomocou technológie Chameleon poraziť blokovanie VPN.

Chameleonský protokol

Chameleon je nový protokol vytvorený spoločnosťou Golden Frog, ktorý je založený na 256-bitovej šifrovanej technológii OpenVPN. Chameleon bojuje o metaúdaje, vďaka ktorým inšpektori údajov zápasia. Pomáha vám obísť obmedzenia uložené vládou. Chameleon je protokol, ktorý vám umožní prístup na internet, aj keď vaša krajina má zákaz VPN. Táto funkcia je účinná aj vtedy, ak má intranetová sieť firewall, zobrazí sa tak, akoby ste používali štandardný protokol SSL. VyprVPN má tiež funkciu filtrovania DNS. Chráni vás pred tretími stranami, ktoré vás klamú na presmerovanie na škodlivú webovú stránku.

pripojenie

Spojenie? Prečo by ste sa mali súčasne pripájať iba k jednému zariadeniu? Nie, s programom VyprVPN sa môžete pripojiť k 5 zariadeniam naraz a udržať všetky svoje aktivity v bezpečí na všetkých zariadeniach naraz..

Existujú drahí poskytovatelia VPN, ktorí účtujú viac za súčasné pripojenie iba 3 zariadení za predplatné. VyprVPN predstavuje lepšiu ponuku za nižšiu cenu. VyprVPN vyhrá toto kolo! Život s rodinou znamená, že musíte zdieľať pripojenie k internetu a predplatné VPN. Mať prístup k vysokokvalitnej sieti VPN súčasne na 5 zariadeniach prostredníctvom jediného účtu je veľký problém. Nebudete musieť minúť peniaze za viacnásobné predplatné a zaregistrovať si nové za každé zariadenie, ktoré vlastníte. Ak sa obávate študentských pôžičiek, môžete zdieľať jedno predplatné VyprVPN až s 5 ľuďmi!

Bandwidth

VyprVPN nemá žiadny limit šírky pásma. Dokáže zvládnuť toľko informácií, koľko chcete, bez akýchkoľvek problémov. Šírka pásma je dôležitým faktorom pre každého používateľa, ktorý používa Torrent na sťahovanie softvéru, filmov, televíznych relácií atď. Je to tiež vážne znepokojenie, keď ste filmovým fanúšikom a chcete vysielať svoje obľúbené relácie online. Obmedzenie šírky pásma je pre týchto používateľov ako trest smrti. Dobrá vec, že ​​program VyprVPN nezabráni používateľom v spotrebovaní maximálnej šírky pásma.

Rýchlosť a výkon

Keď už hovoríme o rýchlosti a výkone VyprVPN, nie je žiadnou námietkou, že VPN pracuje rýchlo a neznižuje sa. Nemá obmedzenia šírky pásma a môžete prepínať medzi neobmedzeným balíkom služieb. Určite vám to uľahčí streamovanie. Pre bežného videorekordéra funguje DNS servera VyprVPN neuveriteľne rýchlo a šetrí zbytočný čas vyrovnávacej pamäte. Ak však hovoríme o jeho nevýhodách, preskúmali sme, že došlo k úniku DNS a následne došlo k miernemu zníženiu rýchlosti nahrávania. Pri nahrávaní súboru na internet to bude nejaký čas trvať.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora je kľúčová, ak chcete zostať pred konkurenciou. VyprVPN si kladie za cieľ zostať v kontakte so svojimi užívateľmi s cieľom zlepšiť svoje služby. Poskytuje vám zhovievavosť viesť rozhovor s tímom podpory zákazníkov kedykoľvek a kdekoľvek. Poskytuje oddiely Knowledgebase a F.A.Q pre vaše pohodlie. Neexistujú však žiadne videonávody, ktoré by vám ušetrili problémy s aktiváciou sietí VPN. Vždy však nájdete blogy s návodmi na bezpečnú aktiváciu sietí VPN.

Testy zadarmo

VyprVPN, rovnako ako iné VPNS, má iný cenový plán pre rôzne balíčky podľa vašich preferencií. Jeho ročný balík stojí asi 5,00 dolárov mesačne a mesačná cena za 1 mesačný plán stojí asi 9,95 dolárov. Môžete využiť zľavy a špeciálne ponuky na ročné plány, podľa pravidiel. Neexistuje žiadna záruka vrátenia peňazí. Ak však plánujete používať a kontrolovať službu VPN, môžete využiť bezplatné skúšobné ponuky, ak ich ponúkajú poskytovatelia..

Môžete sa tešiť 30 dní VyprVPN skontrolovať, či je to pre vás dobrá voľba. To znamená celý mesiac so zárukou vrátenia peňazí!

Prečítajte si o: Výhody protokolu Kodi VPN

spôsob platby

Spôsob platby je obťažovať. Existujú návody, ako môžete platiť anonymne. Bitové mince, darčekové karty a anonymné platby sú v súčasnosti pre používateľov populárnym spôsobom platby. Avšak, VyprVPN, žiaľ, nepovoľuje bitové mince a také spôsoby platby. Namiesto toho spoločnosť VyprVPN prijíma platby prostredníctvom kariet Master Card, PayPal, Americam Express a Visa. Teraz, ak ste naštvaný na ochranu súkromia, tieto metódy budú pre vás problémom.

Na záver kontroly spoločnosti VyprVPN by bolo zbytočné hovoriť, že ide o rýchlu, bezpečnú a efektívnu sieť VPN, na ktorú môžete naraziť. Cena VPN nie je síce lacná, ale jej výkon vás nenechá bez otázok. Existuje celý rad umiestnení na serveri, ktoré sú alternatívou k viacerým IP adresám, ktoré môžete použiť. Je však škoda, že táto služba nie je dostupná v Afrike. Protokoly, servery DNS, neobmedzená šírka pásma a mnoho ďalších funkcií uľahčilo spoločnosti VyprVPN získať svoje miesto v požadovanom zozname sietí VPN. Ale pretože každý má iné preferencie, pokiaľ ide o internetovú bezpečnosť, VyprVPN môže byť 10 pre jednu osobu a naopak pre druhú. Vždy však môžete vyskúšať trojdňovú skúšobnú verziu a rozhodnúť sa, aká je pravdepodobnosť výkonu, podľa vašich preferencií. VyprVPN pre nás stojí za vyskúšanie pre svoje dobre postavené funkcie a výkon.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments