VPN Unlimited Review 2019 – stojí za to vyskúšať!

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN Unlimited je služba VPN, ktorú poskytuje americký vývojár KeepSolid. Toto zariadenie je k dispozícii pre všetky vaše zariadenia: môžete ho mať na telefónoch iPhone, iPad, tabletoch Android alebo smartfónoch, Mac, PC (s operačnými systémami Windows aj Linux) a dokonca aj na telefóne Windows Phone. Ak nechcete na svojom počítači aplikáciu, použite doplnky. Majú rozšírenia Google Chrome a Mozilla Firefox. Pozrime sa bližšie na to, čo VPN Unlimited ponúka.


ochrana

Virtuálne súkromné ​​siete sú služby, ktoré vytvárajú šifrované tunely medzi zariadením a ich servermi, ktoré maskujú vašu adresu IP. Okrem toho sa zašifruje aj prevádzka, ktorá prechádza týmto tunelom. V prípade, že by to niekto chcel zobrať, nebude schopný niečo zviazať.

Prečítajte si tiež: Najlacnejšie VPN

Pre vás to znamená, že všetky prichádzajúce a odchádzajúce údaje, ako sú prihlasovacie údaje, heslá, texty, obrázky, budú chránené pred nepriateľmi, vyzvedačmi alebo vládou..

Väčšina sietí VPN používa na šifrovanie protokol AES-128 alebo AES-256. Rovnako to platí aj pre KeepSolid. Tieto dva používajú pre rôzne platformy. Obidva majú najvyššiu úroveň bezpečnosti. Uisťujeme vás, že ste v bezpečí.

Ďalšou vecou, ​​ktorej by ste mali venovať pozornosť, je protokol. Zaisťuje bezpečné a rýchle pripojenie k serverom VPN. VPN Unlimited ponúka šifrovanie OpenVPN, IKEv1, IKEv2, L2TP / IPsec, KeepSolid Wise a TLS. Celkom slušná ponuka.

protokoly bez obmedzenia

Navštívte stránku neobmedzenej objednávky VPN>>

Medzi protokolmi môžete prepínať v závislosti od účelu. Na sledovanie zakázaného alebo cenzurovaného obsahu použite PPTP. OpenVPN je ideálny pre zabezpečenie vašich údajov online.

Prečítajte si tiež: Najlacnejšia služba VPN

Boj proti cenzúre

Jedným z cieľov sietí VPN Unlimited je poskytnúť rovnaký prístup k všetkým webovým zdrojom a aplikáciám používateľom na celom svete. Na tento účel navrhli KeepSolid Wise. Je to ich technológia, ktorá maskuje VPN tak, aby vyzerala ako prenos HTTPS. Pomáha to v krajinách, kde sú VPN zakázané.

Táto služba má servery na približne 70 miestach. Ak sa rozhodnete pripojiť k bližšiemu a menej zaťaženému dátovému centru, budete mať vyššiu rýchlosť. Môžete tiež hľadať optimálne riešenie, ale uistite sa, že na toto miesto neplatia obmedzenia.

Čistá neutralita

Neutralita siete znamená, že sieť je „neutrálna“ a všetok obsah, ktorý sa pohybuje po nej, má rovnakú prioritu prenosu. Niektoré typy obsahu môžu prechádzať sieťou rýchlejšie ako iné. Napriek tomu má všetko rovnakú váhu a nič z toho nemožno na základe obsahu zablokovať alebo spomaliť.

Navštívte stránku neobmedzenej objednávky VPN>>

V poslednej dobe telekomunikačné spoločnosti, káblové spoločnosti a poskytovatelia internetových služieb plánujú vyrezávať internet do rýchlych a pomalých jazdných pruhov, aby mohli poskytovateľom účtovať poplatky za rýchly pruh. Tento problém spôsobil veľa kontroverzií, pretože to znamená koniec neutrality siete a koniec rovnakých možností pre menších poskytovateľov obsahu..

Neprepadajte panike. VPN Unlimited vám môže pomôcť obísť také limity, ak sú stanovené. Ak poskytovateľ internetových služieb nedokáže sledovať vašu IP adresu a dešifrovať prenos, nebude môcť blokovať ani spomaliť žiadny prehľadávaný web..

Existujú ďalšie dôvody na použitie VPN?

Možno si myslíte, že siete VPN sú primárne určené pre počítačových zločincov alebo častých cestujúcich do Číny alebo Ruska. To je napoly pravda. Počítačoví zločinci v skutočnosti používajú na skrývanie svojich aktivít viac nástrojov. Kým VPN majú veľa ďalších prípadov použitia.

Napríklad pre hráčov, ktorí chcú mať prístup k novým hrám pred oficiálnym uvedením na trh v ich krajine. VPN sú určené pre technicky zdatných ľudí (ktorí dnes nie sú)? Môžete byť v poriadku, keď obchodníci alebo analytici sledujú vaše zvyky, aby mohli ponúkať lepšie prispôsobené reklamy. Ale naozaj si myslíte, že sledovacie systémy tretích strán by sa mali dať pripojiť k vašim inteligentným asistentom alebo termostatom, aby ste zistili, či ste doma alebo nie? Ak je vaša IP adresa chránená, ste tiež chránení.

VPN sú určené pre ľudí, ktorí používajú verejné WiFi hotspoty. Keď prídete do Starbucks alebo Peet's, ste si istí, že sieť je zabezpečená? Ak nie, a ja by som nebol, zapnite svoju VPN. Keď sú vaše prihlasovacie meno a heslo ukradnuté, je príliš neskoro.

Pred piatimi rokmi som bol bezohľadný. Až do jedného dňa bol môj účet na sociálnej sieti napadnutý. Keď som pil latte v McDonald's, pripojili sa k môjmu iPhone a zmenili môj profilový obrázok. Zhoršilo sa to: poslali urážlivé správy na moje kontakty. Bol som tak frustrovaný, že som odstránil svoj účet.

Ste hráč? Možno budete chcieť zvážiť použitie VPN Unlimited.

Torrenting nie je povolený na väčšine miest bez obmedzenia VPN. Aj keď existuje niekoľko regiónov označených „torrenty“, čo je dostatočné na legálne zdieľanie p2p.

Zdieľanie p2p s prednunlimited

stanovenie ceny

VPN Unlimited ponúka na svojich webových stránkach tri plány, ktoré sú Economy - mesačný plán za 9,99 dolárov, profesionál - jednoročné predplatné za 49,99 dolárov a celoživotné za 149,99 dolárov.

V skutočnosti však majú väčšiu rozmanitosť v kancelárii používateľa na adrese https://my.keepsolid.com/pricing/vpn/ av aplikácii. Napríklad 1-týždňový plán dovolenky za 3,99 dolárov alebo 3-ročný plán, keď nie ste pripravení stráviť celý život s touto VPN, ale zistíte, že je to celkom slušné. Bude vás to stáť 89,99 dolárov.

Pred nákupom máte k dispozícii 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste si ju mohli otestovať a rozhodnúť sa neskôr, ktoré z odberov sú pre vás najvýhodnejšie.

vopred stanovené cenové plány

Prečítajte si tiež: VPN, ktoré ponúkajú záruku vrátenia peňazí

spôsob platby

Prijímajú bitcoíny. V súčasnosti pravdepodobne nikto nechce platiť bitcoínom, keď jeho cena stúpa. Dobrá správa - VPN Unlimited je možné zakúpiť s darčekovými kartami pre maximálnu anonymitu. Majú viac štandardných možností, ako sú PayPal, kreditné karty a Apple Pay.

Aplikácia

Sťahoval som VPN Neobmedzene do svojho prenosného počítača, ktorý bol spustený v systéme Windows a do môjho Pixel so systémom Android. Dizajn je elegantný a jasný. naozaj sa mi to páčilo.

Navštívte stránku neobmedzenej objednávky VPN>>

Trvalo mi sekundu, kým som zistil, ako zmeniť server z optimálneho na server podľa môjho výberu. Aj keď som preskočil obrazovku tutoriálu, všetko vyzeralo celkom prirodzene a intuitívne.

Bohužiaľ, nemôžete jednoducho presunúť špendlík s mapou na počítači, aby ste mohli zmeniť miesto, ale zoznam serverov obsahuje kartu vyhľadávania, takže je to celkom pohodlné.

Ďalšou potrebnou kartou je účet v ľavom menu. Tam môžete prepínať protokoly av prípade potreby zmeniť svoje heslo.

Môžete tiež spravovať svoje heslo, pridávať alebo odstraňovať zariadenia a predlžovať svoje predplatné v kancelárii používateľov na adrese https://my.keepsolid.com.

Doplnky prehliadača

Ak nechcete sťahovať aplikácie z obchodov, môžete získať rozšírenie prehliadača. VPN Unlimited funguje pre prehliadače Google Chrome a Mozilla Firefox. Niektorí používatelia uviedli, že ich mohli použiť aj v opere.

Pluginy majú rovnaké funkcie a zoznam serverov ako bežní klienti. Poskytujú tiež prístup na vypnutie WebRTC. WebRTC používajú webové stránky na komunikáciu s webovou kamerou alebo mikrofónom a potenciálne môžu únikom vašej adresy IP. Preto by ste mohli chcieť použiť verziu pre počítač aj rozšírenie prehliadača.

Skontrolujte svoju IP adresu>>

Ak máte v prehliadači nainštalovanú sieť VPN, znamená to, že budete chránení sieťou VPN na každom počítači, ktorý sa prihlásite do svojho účtu Google. Výkon vášho počítača alebo notebooku sa môže tiež vylepšiť, pretože rozšírenie iba zašifruje prevádzku vášho webového prehliadača.

Ďalšie rozšírenia

Doplnky Google Chrome a Mozilla Firefox môžu byť vaším ľahkým riešením ochrany alebo ďalšou vrstvou na ochranu vášho súkromia a anonymity online. VPN Unlimited má čo ponúknuť, ak ste geek zabezpečenia. Napríklad používatelia môžu kontaktovať tím technickej podpory a získať nastavenia pre svoje WiFi smerovače. Nezabudnite, že na konfiguráciu smerovača budete potrebovať predplatné na 1 rok.

S KeepSolid ID je povolené až 5 súčasných pripojení z jedného účtu. Ak však chcete toto číslo rozšíriť, môžete si kúpiť tzv. Sloty pre ďalšie zariadenia. KeepSolid na svojich stránkach momentálne propaguje, takže ceny začínajú na 0,99 USD (pravidelne 1,99 USD).

Pre majiteľov malých firiem majú tímové účty. Ak chcete spravovať zabezpečenie svojej spoločnosti, jednoducho vyhľadajte túto ponuku. Osobné servery VPN sú najlepšou ponukou pre vášnivých hráčov. Zabezpečí najvyššiu rýchlosť a neobmedzený prístup ku všetkým hrám. Pokúste sa dostať čo najbližšie k miestu, v ktorom žijete, a určite sa vám bude páčiť.

Osobné alebo statické adresy IP je lacnejšie rozšírenie pre tých používateľov, ktorí chcú byť vždy jediným používateľom určitej adresy IP. Získajte jeden pri cestovaní, aby ste predišli procesom captcha a overovania pre účty Gmail a sociálne siete. Zmierňuje túto bolesť.

podpora

Môžete si prezrieť sekciu Časté otázky týkajúce sa VPN neobmedzene, kontaktovať ich tím podpory prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára na webe. Môžete tiež začať komunikáciu zo samotnej aplikácie alebo ísť na ich Twitter alebo Facebook.

Navštívte stránku neobmedzenej objednávky VPN>>

Sľubujú odpovedať do 24 hodín. Na moju žiadosť odpovedali za menej ako 1 hodinu. Pre niektorých používateľov to môže byť frustrujúce a telefonická podpora by bola peknou možnosťou, ktorá nie je pravidelne dostupná, pokiaľ viem..

servery

Aktuálny zoznam serverov VPN Unlimited je k dispozícii v aplikácii a na ich webových stránkach. Majú servery v Austrálii, Rakúsku, Bielorusku, Belgicku, Brazílii, Bulharsku, Kanade, Čile, Chorvátsku, na Cypre, v Českej republike, Dánsku, Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Nemecku, Hongkongu, Maďarsku, na Islande, v Indii, Írsku, na ostrove Muž, Izrael, Taliansko, Japonsko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malajzia, Mexiko, Moldavsko, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Južná Afrika, Južná Kórea, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Thajsko, Turecko, Spojené kráľovstvo, Ukrajina a Spojené štáty americké.

Ak nevidíte názov krajiny, ktorú potrebujete, môžete kontaktovať vývojára a požiadať o server v požadovanom regióne. Bude to pravdepodobne vyžadovať nejaký čas a úsilie, ale aspoň máte túto možnosť vôbec.

Dynamická verzus osobná IP

Keď sa pripojíte k dátovému centru z bežného zoznamu, získate dynamickú IP. To znamená, že sa môže na tom istom mieste líšiť, ak vaše pripojenie poklesne a neskôr sa znova pripojíte. Toto je veril byť lepší spôsob, ako zostať v anonymite online. Tisíce používateľov sa pripájajú k rovnakému dátovému centru a veľa z nich má rovnakú adresu IP, takže pre každého - či už je to hacker alebo systém sledovania tretej strany - je pre každého používateľa ťažšie priradiť akúkoľvek časť údajov k akémukoľvek používateľovi..

Niekedy chcete mať chránenú, ale statickú IP adresu. Ako som už uviedol, cestujúci by to určite ocenili. Statické alebo osobné adresy IP sa s ostatnými používateľmi nezdieľajú. To znamená, že sa zlepší vaša šírka pásma. Vďaka šifrovacím algoritmom VPN Unlimited budú vaše údaje zašifrované. Aj keby boli ukradnuté, bude to zbytočné, pretože dokonca aj so superpočítačom potrvá AES-128 a ešte viac pre AES-256 bude trvať 1 miliardu rokov..

záver

Digitálny dohľad sa každý rok ďalej rozširuje. Ak uvažujete o získaní VPN dnes, VPN Unlimited je dobrá voľba. Má vysoké štandardy šifrovania, slušnú rýchlosť a špeciálne navrhnutý protokol s názvom KeepSolid Wise pre vylepšenie v zahraničí. Umožňuje torrentovanie iba v troch regiónoch, čo je nevýhoda. Tieto servery sú však označené v aplikácii, takže nebudete musieť ručne kontrolovať celý zoznam. Aplikácia vyzerá dobre a dobre fungovala na mojom notebooku a smartfóne. Pri prehľadávaní webu a sledovaní videí som nemal žiadne problémy.

Ich podporný tím odpovedá rýchlo. Hoci neposkytujú hlasovú podporu. Za zmienku stojí aj zmienka, že VPN Unlimited má obrovské množstvo doplnkov: od osobných serverov po sloty až po tímové účty. Nie každý poskytovateľ VPN môže navrhnúť takúto rozmanitosť podľa vášho výberu. Ceny sú priemerné. Vyskúšajte bezplatnú skúšobnú verziu a potom sa rozhodnite, či vám vyhovuje

Získajte teraz neobmedzené VPN>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments