Recenzia NordVPN 2019 – Je to VPN s najväčšími funkciami?

[ware_item id=33][/ware_item]

nordvpn recenzia


Varovania týkajúce sa digitálnej bezpečnosti a zločiny digitálneho sveta nás vždy otriasajú, ak sme skutočne závislí od používania sociálnych médií na rôzne účely. Ale nie každý nedokáže pochopiť skutočné nebezpečenstvo úniku informácií a smrtiacich hackerov, ktorí dýchajú rovnaký vzduch ako vy a ja. NordVPN je ochranka, ktorú všetci potrebujeme, kým sa snoopers vkĺzne do nášho súkromného sveta. V tomto prehľade NordVPN diskutujeme o všetkých aspektoch, ktoré potrebujete vedieť, aby ste mohli urobiť konečný výber..

Prečo potrebujete bezpečnosť?

Náhodné kontextové okná alebo reklamy na webových stránkach vás neustále trápia tým, že sa skrývate cez internet, napriek tomu si však myslíte: „Prečo by som sa mal báť? Nerobím nič zlé? “ Tu je miesto, kde sa mýlite, pretože to je to, čo sa kriminálnikom živí; zraniteľnosť a nevinnosť verejnosti pod falošnou myšlienkou, že sa nachádza v „neexistujúcej“ bezpečnostnej bubline. Bezpečnosť je v súčasnosti hlavným problémom, rovnako ako aj súkromie, a vzhľadom na nedostatok vzdelania v oblasti technickej bezpečnosti si úplne neuvedomujeme, čo robíme zle, aby sme nevedome spôsobili škodu sebe samým. Tak sa raz a navždy vyhýbajte tejto naivite!

Čo by si mal urobiť?

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa vyhnúť útokom začarovaných zločincov, ktorí čakajú na oslabenie. Niektoré z činov, ktoré nám škodia, sú:

 1. Používanie verejnej siete Wi-Fi
 2. Používanie nechráneného pripojenia Wi-Fi, ktoré nás vedie k špionáži zo strany vlády
 3. Zdieľanie súkromných informácií bez ochrany na internete
 4. Sťahovanie aplikácií z nedôveryhodných zdrojov

Dnešný svet sa zmenil a kredity sa udeľujú aplikáciám, ktoré ochladzujú našu túžbu po vyskúšaní nových vecí. Povolili sme nepotrebný prístup k výrobcom z celého sveta. Ak ste sledovali Snowden (2016), určite by ste všetkým zavreli oči pred zobrazením vašich informácií.

Nikto nechce mať vrchol na vrchole z nich a NordVPN má práve tie správne vlastnosti, aby ich kopol preč.

Ultimate Gate to Privacy; NordVPN

Keďže sa všetky „snoopies“ vkrádajú, aby vyčarovali heslá a osobné informácie z vašich zariadení, spoločnosť NordVPN sa ponáhľa spustiť servis a slúži vám v súčasnosti na trhu akúkoľvek ochranu dostupnú na trhu. Vďaka elegantným funkciám spoločnosti NordVPN je „bezpečnosť“ jedna z vecí, ktorá môže stáť synonymom pre spoločnosť Nord.

Nepochybne najlepšia doteraz VPN, pokiaľ ide o šifrovanie prenosu údajov online; Náš test odhaľuje, že spoločnosť NordVPN stojí proti iným sieťam VPN bez akýchkoľvek pochybností, pokiaľ ide o absolútne vyhladenie všetkých hrozieb z vašej cesty..

Čo vás skutočne robí zraniteľným?

Poskytovateľ internetových služieb (ISP), rovnako ako skutočný svet, vždy, keď sa pripájate k internetu, pridelí adresu, ktorá poukazuje na vašu polohu vo virtuálnom svete. Nehovorí iba o tom, kde sa nachádzate, cez internet, ale vaša poloha popisuje, kto ste a vy môžete ľahko vystopovať späť..

Poskytovatelia internetových služieb sú pod dohľadom vlády a majú prístup ku všetkým činnostiam, ktoré vykonávate prostredníctvom internetu. To tiež vedie k tomu, že vláda môže „rozhliadnuť“ vaše osobné aktivity vrátane výmeny e-mailov. Podnikatelia a podnikatelia, ako aj revolucionári, sú takýmito názormi hlboko ohrození, pretože vláda môže celý plán vypnúť ešte predtým, ako ho začnete..

Ako súkromný môžete získať?

NordVPN sa nachádza v Paname. Spolu s jej politikou bez protokolov a funkciou prepínania zabíjania nič neurobí atraktívnejšie pre tých, ktorí chcú skryť svoje stopy vírusovej aktivity. Bez ohľadu na to, ako sa na to pozeráte s vedomím, že majú:

 • Žiadny vládny dohľad a
 • Žiadny záznam o využití šírky pásma a protokoloch aktivity.

Preto sa cítime ubezpečení o pravdepodobnosti narušenia dôvery, ktorá sa stáva absolútne nulovou. Dôrazne odporúčame NordVPN všetkým, ktorí hľadajú bezpečné a anonymné spojenie, a táto recenzia väčšinou hovorí v prospech NordVPN zo všetkých dobrých dôvodov..

Vizuálna výzva spoločnosti NordVPN

Samotné logo spoločnosti NordVPN zobrazuje nevysledovateľné oblasti ako hornatý región, kde je bezpečnosť takmer nemožná. Zároveň to dáva pocit pokoja a mieru, ktorý získate, keď ste chránení. Prvý pohľad na túto sieť VPN vám tak dáva pocit bezpečia, dôvery a jej dosahu do vzdialených krajín. Ale nezabudnite na naše kritériá Prehľad NordVPN sa točí okolo toho, do akej miery sú dobrí, pokiaľ ide o budovanie značky a dizajn, ide skôr o to, ako vynahradia svoje nároky a sľuby..

Najlepšia časť programu NordVPN je, že jeho karta servera poskytuje okamžité informácie o dostupnosti jeho serverov vo svete ao premávke na každom z nich. Jeho atraktivita je navrhnutá s jednoduchosťou a ľahkým ovládaním a je bezkonkurenčná.

Elegantný náčrt všetkých jeho serverov a umiestnení dáva silné vibrácie jeho vysokej znalosti nad technológiou a službami, ktoré poskytuje NordVPN. Dôstojná klasifikácia príslušných služieb na rôznych serveroch je dokonale prezentovaná.

Vzhľadom na to, ako kritická môže byť silná sila VPN, NordVPN odvádza skvelú prácu popisujúcu jeho vlastnosti v jazyku laikov, aby uľahčil svojim používateľom a divákom webových stránok jeho úžasnú silu šifrovania..

Funkcie NordVPN prijaté na špecializáciu

Vďaka špecializovaným serverom dostupným pre konkrétne použitie sa NordVPN prispôsobuje potrebám používateľov. Servery sa väčšinou používajú na jednoduché účely streamovania a surfovania po sieti. Na anonymné smerovanie prenosu je možné využiť možnosti P2P. Toto sa hodí na sťahovanie torrentov, ako aj na zabezpečenie vysokorýchlostného streamovania bez prerušenia.

Je dôležité si uvedomiť, že nie všetky servery VPN vo vašom požadovanom mieste fungujú pri odomykaní všetkých webových stránok s obmedzeným prístupom. Z dôvodu tvrdého zákroku na známych serveroch VPN zo strany hlavných streamingových služieb a vládnych agentúr sa musíte prostredníctvom Live Chat poradiť so zástupcom spoločnosti NordVPN. Rýchlo vás prevedú na najvhodnejšie servery.

NordVPN sa špecializuje na:

Prehľad funkcií nordvpn

 • Inteligentné DNS
 • Dvojitá VPN
 • Tor cez VPN
 • Socks5 Proxy
 • Servery DNS
 • Web proxy plus rozšírenie
 • Určená adresa IP (len na požiadanie)

Inteligentný DNS - Skontrolovali sme funkciu systému NordDpn SmartDNS!

Je to spoľahlivý spôsob spoofingu vašej polohy podvádzaním internetu, že patríte niekde inde. Je to ideálny nástroj, ktorý umožňuje prístup k obsahu, webom a aplikáciám s obmedzeným geografickým umiestnením. Dostupnosť jej serverov vo všetkých hlavných krajinách umožňuje maximálny dosah výhod prístupných iba pre štátnych príslušníkov falošných lokalít.

Existuje DNS únik s NordVPN?

Únik DNS je hlavným problémom a spoločnosť NordVPN sme skontrolovali na základe všetkých týchto faktorov, ktoré zvyšujú bezpečnosť používateľov. Nord VPN má svoje vlastné servery DNS, takže sme pri testovaní produktu VPN v systéme Windows nemuseli čeliť žiadnym únikom. V prípade úniku vyčistite vyrovnávaciu pamäť a súbory cookie z prehliadača, aby ste predišli únikom DNS.

V záznamoch spoločnosti NordVPN je prístupných viac ako 150 streamingových služieb pomocou služby NordVPN Smart DNS vrátane Cartoon Network, Netflix, NBC sports atď. Pretože služba Smart DNS nevyžaduje žiadne ďalšie implementačné alebo konfiguračné postupy, automaticky sa spúšťa vo všetkých aplikáciách NordVPN..

PS: Náš tím testoval dostupnosť všetkých vyššie uvedených kanálov.!

Dvojitá VPN

Je to presne to, ako to vyzerá. Rovnako ako periskop, ktorý dvakrát presmeruje svetlo, aby dosiahol konečný cieľ, vaše údaje sa dvakrát smerujú medzi dva servery, aby sa umožnilo reťazenie serverov a umožnilo sa dvojité šifrovanie cez každý server..

S každým presmerovaním však dochádza k zníženiu rýchlosti. Ak však požadujete maximálne súkromie a vaša každodenná výmena informácií musí zostať dôverná, dvojitá sieť VPN spoločnosti NordVPN vás nikdy nezklame. Je to tiež jedna z mála dvoch VPN v tomto odvetví, v ktorej sa toto zariadenie nachádza.

Môžete tak využívať výhody dvojitého šifrovania rýchlosťou bežnej VPN. Aké je to skvelé?

Cibuľa cez VPN

Zjednodušene povedané, smerovanie cibule aka Tor cez VPN je bezplatný nástroj, ktorý vám umožňuje skryť všetky vaše analýzy premávky, ktoré môžu poškodiť vaše osobné právo na slobodu. Aby ste mohli využívať Tor pomocou VPN, stačí:

 • Použite svoj počítač
 • Nechajte svoje NordVPN pracovať
 • Prístup na kartu Tor v NordVPN
 • Používajte internet s maximálnou anonymitou

Prostredníctvom služby NordVPN môžete využívať výhody sietí VPN a Tor súčasne. Niekoľko analytikov tvrdí o prístupe používania prehliadača Tor osobitne bez VPN; Zvyšok z nich však tvrdí, že je lepšie používať ho s VPN. Ideme logicky a logika hovorí, že vedenie dvoch opatrovníkov je lepšie ako jeden, tak prečo nevyužiť oboje a mať lepšiu bezpečnosť, najmä v prípade, že sa jeden nedokázal strážiť. Preto je použitie Tor s VPN najlepším riešením, ktoré vám môžu naši odborníci poskytnúť.

Krátky príbeh rezu

Jediným odberom môžete odomknúť neobmedzené príležitosti, ako napríklad:

 • Vysokorýchlostné streamovanie s nepretržitou a vyhradenou adresou IP,
 • Použitie Tor,
 • Vstup na športové podujatie kdekoľvek
 • Prístup na webové stránky s obmedzeným prístupom ako BBC iPlayer a Netflix.
 • torrenting
 • Chráňte sa pred smrteľnými DDoS.

* DDoS útoky sú útoky viacerých hostiteľov, ktorí sú iniciátormi, ktorí berú službu offline, čo ich robí zbytočnými, najmä v hre, keď súper chce poraziť iného, ​​aby získal navrch.

Útočníci s jedným hosťom sa zvyčajne ľahko odrazia pomocou brán firewall. Bez VPN však nie je možné obmedziť útoky DDoS s viacerými hostiteľmi. Nehovoriac o tom, čím silnejší je, tým lepší je a NordVPN najlepšie vyhovuje tomuto sloganu z hľadiska jeho neprekonateľnej sily..

Prehľad webových stránok spoločnosti NordVPN

Z jeho celkovej hodnoty 5092+ serverov v 60 rôznych krajinách, NordVPN má špeciálne servery pre torrenting, takže je to dobré rozhodnutie používať ich na torrenting. V opačnom prípade úžasný automatický prepínač zabíjania NordVPN zabíja takúto aktivitu na bežných serveroch.

Aplikácie sú dostupné všade

Z Windows na Mac, z Androidu na iOS, z Linuxu na Chromium; Prvé rozhranie NordVPN poskytuje auru „veľmi dobre pripravenú na podnikanie“. Ľudia, ako sme my, pri zavádzaní dokonalých štítov proti neviditeľnému nebezpečenstvu, to skutočne dajú, pretože tu môžu vidieť všetky plus body. Keď o tom premýšľate, v zásade používate jeden účet VPN, ktorý chráni neuveriteľných šesť zariadení, ktoré fungujú prostredníctvom viacerých operačných systémov. Každý, komu povolíte prístup, môže zapnúť službu NordVPN na svojom zariadení v dosahu.

Aj keď poskytuje nesmierne technické služby, očarujúca kombinácia svetlo modrej spolu s bielou znižuje závažnosť. Podobnosť webovej stránky s aplikáciami je pozoruhodne veľa, preto pomáha pri ľahkej navigácii a prispôsobovaní. Toto je najlepšia funkcia, ktorú ocenili viacerí používatelia v mnohých recenziách spoločnosti NordVPN. Príliš veľa značiek zlyhalo, pretože používateľská skúsenosť s ich aplikáciou sa líši od skúsenosti ponúkanej na ich webových stránkach. Konzistentnosť je obrovským lákadlom, keď sa snažíte vybudovať lojalitu so svojimi klientmi. NordVPN má toto právo!

Prečítajte si viac o: Najlepšie Android VPN aplikácie

Lepšie prehľadávanie

Šesť súčasných pripojení zariadení je maximum, ktoré môže k dispozícii akákoľvek sieť VPN. NordVPN tak v tejto oblasti zvíťazil. Práve teraz ponúkajú 1-ročný plán na 5,75 USD mesačne, ale ak ho používate s ostatnými, ktorí žijú s vami, každý môže ušetriť peniaze a zároveň sa tešiť z úžasných funkcií NordVPN. Okrem toho poskytuje prekrásny náhľad používateľom bez predplatného prehliadača webového proxy a YouTube proxy (FYI: YouTube proxy je magický nástroj, ktorý vás prenesie na vašu obľúbenú ikonu YouTube z miesta, kde organizácia zakazuje alebo blokuje YouTube).

Nielen to, ale tiež poskytuje šifrované rozšírenia pre prehliadače Chrome a Firefox pre svojich používateľov. Ako skvelý zážitok na vrchole, úžasný blokovač adries Nord VPN vyhýba všetkým nepríjemným reklamám vďaka funkcii CyberSec. Je nemožné ignorovať, ako sa spoločnosť NordVPN v súčasnosti stará o všetky menšie a väčšie problémy súvisiace s bezpečnostnými a geografickými obmedzeniami. Je to skutočne všetko-v-jednom riešenie pre moderného užívateľa internetu. Ich služby sa rozširujú do 62 krajín vrátane krajín nachádzajúcich sa v Južnej Amerike, Ázii, Tichomorí a Afrike

Jeho magické zloženie funguje aj v Číne a na Strednom východe, kde je takmer nemožné uniknúť očiam dozorných agentúr.

Skúšky musia byť!

Pevná viera spoločnosti NordVPN v ich služby je vyjadrená trojdňovým skúšobným obdobím, ktoré používateľom poskytuje spravodlivú šancu analyzovať všetko osobne.

Aj keď sieť VPN poskytuje funkcie oslnenia, nemusí byť pre vás to pravé. Využite túto príležitosť a zistite, či spĺňa vaše priority. Navštívte všetky webové stránky a aplikácie, ktoré často používate, alebo máte problém s prístupom k iným spoľahlivým poskytovateľom VPN.

Dokonca aj potom, 30-dňová politika návratnosti doslova vyhrá vaše srdce, pretože v prípade, že je sieť VPN taká, aby vám uľahčila komunikáciu, nemohli by existovať žiadne medzery.

záver

Aby sme to mohli zhrnúť do tohto prehľadu NordVPN, navrhujeme jeho nevyhnutnosť pre všetkých podnikateľov, bankárov, maklérov a najmä pre organizácie, ktorých jediná myšlienka prosperity kriticky závisí od inovatívnych nápadov, aby porazili svojich konkurentov a príslušné priemyselné odvetvia..

Aj keď dvojité šifrovanie prichádza za cenu zníženej rýchlosti, stále stojí za to zastreliť, aby ste zlým očiam upadli do vašich e-mailov a získali tak maximum zo svojich osobných informácií..

Všetky bankové transakcie by mali nepochybne prejsť cez Tor over VPN (Onion over VPN) alebo Double VPN, aby ste úplne zbavili vládu a hackerov z vašich chrbtov..

Nemusí to byť prvá voľba náhodných víkendových streamerov alebo iba torrent zákazníkov, ale uspokojuje všetky potreby prostredníctvom silnejších serverov, ktoré sa venujú značne vyššie uvedeným účelom..

Celkovo sa skončí ako najlepší, keď bude prijatý iba dvojročný plán $ 4,99 / mesiac čo je rovná 58% zľava! a 3-ročný + 1-mesačný plán zadarmo $ 3,49 / mesiac s 70% zľava. To prevyšuje priemer na trhu a pomáha spoločnosti NordVPN zarábať väčšinu používateľov, ktorí sú dobre znášaní silným prenosom na svojej webovej stránke. V prípade, že sa líšiate s naším preskúmaním spoločnosti NordVPN, vítame všetkých používateľov, ktorí sa na nás obrátia a pošlú nám e-mail o nedostatkoch, problémoch, s ktorými ste sa v prípade prípadných problémov so spoločnosťou NordVPN stretli. Ste tiež veľmi vítaní, ak sa s vami podelíte o svoje uspokojivé skúsenosti, ktoré sú pravdepodobnejšie!

nordvpn ceny 2019 koniecCeny NordVPN boli aktualizované

Oslovte nás na adrese [email protected]

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments