Recenzia Ivacy VPN našimi odborníkmi a editory VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Rovnakým spôsobom vás antivírusový softvér chráni pred škodlivým škodlivým softvérom, virtuálnou súkromnou sieťou alebo VPN, chráni vaše súkromie a bezpečnosť na webe..


VPN je jednoducho súkromná sieť rozšírená cez verejnú sieť, ktorá umožňuje používateľom v tejto súkromnej sieti surfovať po webe s informáciami, ako sú denníky ich aktivít a adresy IP, ktoré boli zmenené alebo skryté pred ľuďmi, ako je poskytovateľ internetových služieb alebo najhorší prípad - hackeri.

Spoločnosť Ivacy so sídlom v jednom z svetových technologických centier v Singapure pôsobí v oblasti poskytovania služieb VPN od roku 2007. Ivacy zostáva relatívne neznáma, pravdepodobne zámerne, ktorá je prevádzkovaná v spoločnosti PMG Private Limited..

Táto recenzia sa podrobne zameria na niektoré z hlavných funkcií služby Ivacy, ako môžete službu Ivacy prevádzkovať a prevádzkovať na svojom zariadení, porovnávať ju s inými hlavnými poskytovateľmi VPN, ďalšie vymeniteľné funkcie a tiež na to, či si myslíme, že je Ivacy stojí za kúpu v našom „spodnom riadku“.

Plány a ceny

Jednou z lepších vecí na Ivacy VPN je ich rozsah dostupných balíkov. Ak sa rozhodnete investovať do Ivacy VPN a inteligentne tak investujete, môžete využiť veľké úspory. Nižšie sú uvedené tri súčasné balíky, ktoré Ivacy VPN ponúka.

cenotvorba pre domáce zvieratá

Tu je rozpis:

Balík 1 - Mesačný plán

  1. 9,95 dolárov mesačne, a teda 119,4 dolárov ročne
  2. Úspory 0%

Balík 2 - 1 rok (s 1 rokom zadarmo) Plán

  1. 2,25 dolárov mesačne, a teda 27 dolárov ročne
  2. Úspora 77%

Balík 3 - 1 ročný plán

  1. 3,33 USD mesačne, a teda 39,96 USD ročne
  2. Úspory 66%

Pokiaľ ide o úspory, je zrejmé, že Ivacy VPN ponúka dnes niektoré z najdostupnejších a najvýhodnejších VPN balíkov. Okrem toho, podobne ako mnoho iných poskytovateľov VPN, Ivacy VPN poskytuje zákazníkom všetkých troch plánov rovnaké služby, čím sú pre nás najdôležitejšie priemerné mesačné a ročné ceny a šetrenie príležitostí..

Výnimkou je ProtonVPN, kde ponúkajú lacný základný plán s obmedzenými funkciami a servermi a potom drahší plán s rozsiahlejšou škálou funkcií a serverov, z ktorých si môžete vybrať.

spôsob platby

Ak by sa použil počet dostupných platobných metód na zistenie, či poskytovateľ VPN za to stálo alebo nie, Ivacy VPN by bola na špičkovej úrovni! Poskytovateľ VPN ponúka vyčerpávajúci zoznam možností, ktoré zákazník môže použiť na zaplatenie za svoje služby, vrátane služieb PayPal, Visa a MasterCard, BitPay, CoinPay a oveľa viac.

spôsoby platby v súkromí

Jedna vec je, že pomaly smerujeme k svetu bez peňazí a spoločnosť Ivacy VPN zabezpečila, že sú na rozbehnutom voze dobre! Dávajte si však pozor na ich možnosti kryptografických a platobných stien, pretože pri použití týchto volieb nebudete spôsobilí na vrátenie platby..

Vaše súkromie s Ivacy VPN

Hlavným dôvodom, prečo sa niekto rozhodne inštalovať a používať virtuálnu súkromnú sieť, je zabezpečiť zachovanie ich súkromia a bezpečnosti bez toho, aby bola ohrozená kvalita surfovania alebo rýchlosť uvedenej skúsenosti.

Na prvý pohľad sa zdá, že vás Ivacy VPN pokryla. S viac ako 450 živými servermi vo viac ako 100 rôznych krajinách a neobmedzeným prepínaním serverov je bezpečné povedať, že Ivacy VPN bude mať pre vás vždy nenasýtený server..

Navyše, jedna z najpôsobivejších funkcií, ktorá by nebola taká pôsobivá, keby všetci ostatní robili to isté, je prísna technológia Ivacy VPN a máme na mysli prísne BEZPEČNOSTNÁ POLITIKA. Trend falšovaných vyhlásení týkajúcich sa „zásady neprihlásenia“ sa zvýšil a stal sa všadeprítomnejším.

Aby sme zaistili správnosť žiadosti spoločnosti Ivacy VPN, preskúmali sme prostredníctvom ich pravidiel ochrany osobných údajov (aby sme vám ušetrili čas) a zistili sme, že sme prekvapení, že ich nárok je legitímny! Nielen, že je to legitímne tvrdenie, ale je to jedna z najlepších politík tam. Ivacy sotva uchováva všetky vaše informácie a uchyľuje sa iba k uloženiu vášho mena, e-mailovej adresy a spôsobu platby.

Užitočným parametrom, ktorý treba posúdiť pri porovnávaní poskytovateľov VPN, je počet a hustota poskytovaných serverov. Pamätajte, že čím bližšie je vám server, tým lepšie to bude fungovať. Na povrch ponúka spoločnosť Ivacy okolo 450 serverov po celom svete - pomerne nízky počet, ak vezmeme do úvahy 3 400 ponúkaných spoločnosťou NordVPN a 3 000 ponúkaných spoločnosťou TorGuard.

Servery Ivacy VPN sú však dobre rozmiestnené po celom svete. S viac ako 100 umiestneniami serverov po celom svete Ivacy v tomto ohľade prekonáva konkurentov ako NordVPN a Tunnel Bear, ktorí majú 59 a 22.

Pri hlbšom ponímaní sa do Ivacy je potrebné poznamenať, že Ivacy VPN zaistila pokrytie v niektorých z najviac vzdialených oblastí na svete. Ivacy VPN má šesť serverov umiestnených v Afrike, v regióne, ktorý tak často ignorujú jej konkurenti.

Ivacy okrem toho poskytuje serverové pokrytie na miestach, kde sa uplatňujú aj niektoré z represívnejších zákonov o cenzúre, ako sú Turecko, Čína a Rusko..

Rýchlosť a výkon

Predtým, ako sa ponoríte do možností rýchlosti a výkonu siete Ivacy VPN, je potrebné si uvedomiť, že používanie siete VPN bude mať pravdepodobne nepriaznivý vplyv na vaše internetové rýchlosti. Pomocou nástroja Ookla na testovanie rýchlosti internetu sme zistili vplyv Ivacy VPN na latenciu a rýchlosť sťahovania / nahrávania.

Ivacy funkcie a výkon

V testoch sme zistili, že Ivacy VPN zvýšila domácu latenciu o približne 2 360%. Toto číslo je pozoruhodne slabé, ak vezmete do úvahy konkurentov, ako je TorGuard, znížiť latenciu asi o 6,7%.

Ivacy VPN nešla oveľa lepšie, ak ide ďalej o rýchlosť sťahovania. Podľa testov Ookly Ivacy znížila rýchlosť sťahovania asi o 19,1%. Pokiaľ ide o rýchlosti odovzdávania, naše testy zistili, že Ivacy VPN tieto rýchlosti znížila približne o 32%..

Napriek tomu, že nejde o nevýrazné skóre, v porovnaní so všetkými konkurentmi možno rýchlosti nahrávania Ivacy tiež najlepšie uviesť ako priemerné. Bohužiaľ sa tiež domnievame, že problém komparatívnej rýchlosti Ivacy VPN je možné vyriešiť, keď sa zvýši celkový počet živých serverov..

Kompatibilita zariadení

Skvelá správa je, že Ivacy VPN ponúka služby, ktoré sú kompatibilné s takmer všetkými populárnymi platformami OS. Zoznam týchto zariadení je uvedený nižšie.

Kompatibilita Ivacy Device

Ďalej sú aplikácie na všetkých vyššie uvedených platformách úhľadne navrhnuté s veľmi malými až takmer žiadnymi problémami s neprehľadnosťou.

Je tiež užitočné vedieť, že sieť Ivacy VPN je dokonale kompatibilná s rôznymi inými platformami vrátane Blackberry, Smart TV, Consoles a Linux. Ďalšou dobrou správou v súvislosti s Ivacy je jej kompatibilita s Kodi - stále rastúcou, populárnou službou s priamym prístupom a streamingom..

Dostupnosť Ivacy zariadení

Nakoniec, asi niečo, čo Ivacy nevynechala, je ich rozšírenie Firefox alebo Chrome. Tieto rozšírenia po celý čas nefungovali na 100%, ale sme presvedčení, že je to niečo, na čom Ivacy pracuje. Napriek tomu sme sa rozhodli prehliadnuť menšie rozdiely medzi všetkými platformami, ktoré Ivacy VPN podporuje, a to veľmi dobre!

Za sieťou VPN

Pri výbere celého radu rôznych poskytovateľov VPN môže byť pre zákazníkov užitočné vyhodnotiť rôzne služby na základe dodatočných funkcií, ktoré ponúkajú. Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré si treba všimnúť o službe Ivacy, je ich priekopnícka služba „Split Tunneling“. Táto služba je jedinečná a pôvodne ju vyvinula a uviedla do činnosti spoločnosť Ivacy.

Stručne povedané, rozdelené tunelovanie umožňuje používateľom vybrať si, ktoré kúsky údajov môžu protokolovať ich poskytovatelia internetových služieb a ktoré kúsky údajov o svojej sieťovej aktivite, ktorú chce šifrovať a neviditeľné..

V prípade služieb VPN priaznivejších pre rozpočet, ako je napríklad Ivacy VPN, môžu často chýbať niektoré aspekty zákazníckej skúsenosti, napríklad zákaznícky servis..

K nášmu prekvapeniu a napriek jeho neuveriteľne nízkym nákladom však zákaznícke služby spoločnosti Ivacy VPN nenechali nič žiaduce, pretože rýchlo reagovali, boli veľmi nápomocní a dôslední. To isté neplatí pre ostatné rozpočtové VPN, ktoré často obetujú oblasti, ako je ich popredajný servis v prospech konkurenčného stanovovania cien.

Spodný riadok

Vzhľadom na všetky rôzne aspekty, ktoré sme v článku načrtli a prehodnotili, sme presvedčení, že Ivacy VPN je cenovo dostupná služba VPN, ktorá rastie a v nasledujúcich rokoch bude naďalej rásť..

Z porovnávacej tabuľky je zrejmé, že porovnateľne má Ivacy na výber svojich zákazníkov pomerne obmedzený počet serverov - možno to má niečo spoločné s nezvyčajne nízkymi cenami.!

Tento softvér je dodávaný s vynikajúcimi zákazníckymi službami, najmä cenou, ktorú platíme, možnosťou rozdelenia tunelov na rozdelenie, prepínačom kill, ktorý zaručuje bezpečnosť a užívateľsky prívetivým rozhraním.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments