Recenzia IPVanish 2019 – je to skutočne dobré?

[ware_item id=33][/ware_item]

Zvyšujúce sa povedomie o hackerstve a špionáži v týchto dňoch prostredníctvom internetu spôsobilo exponenciálny nárast prenosu na webové stránky VPN. To je dostatočný dôvod na hlbšie preskúmanie viacerých funkcií, ktoré poskytuje rozsiahly oceán VPN.


Nasaďte si okuliare a nechajte nás upokojiť vlny, aby vás chytilo správne ryby, IPVanish.

Všestranný

odvtedy, čo IPVanish vznikol, má čistú bridlicu, bez klebiet o úniku informácií a bol vychovaný s neustálou chválou. Globálni používatelia sú zázrakom vo svojich prvých rokoch a od tejto služby VPN očakávajú vysoké očakávania. Majúc na pamäti, IPVanish má veľké záznamy o splnení týchto očakávaní a zároveň stanovuje nové záznamy o dobrom vykonaní práce, ktorú má robiť..

Naši experti na VPN poskytli tomuto produktu VPN dostatok času a po dôkladnom pochopení a rôznych testoch sme prišli s touto recenziou IPVanish výlučne pre vás..

Existuje veľa vlastností, ktoré sme zistili z tejto siete VPN, ktorú používatelia v priebehu rokov milovali. Prečítajte si o úžasných funkciách IPVanish

Náklady na výhody

IPVanish je zložitá možnosť výberu, pretože môže byť veľmi ekonomická alebo pomerne drahá iba podľa výberu balíka, ktorý urobíte. Prvá vec, ktorú urobíme, je, aby sme vám povedali, ktorý balík bude pre vás najlepšie fungovať. Mesačný plán je v skutočnosti „$ 10,00 / mesiac " trochu vyčerpá rozpočet bežného používateľa, preto by sme vám tento plán neodporučili. Ak sa však rozhodnete pre ročný balík, cena bude dosť rozumná a klesá z priemernej sadzby dostupnej na trhu. Každoročne vám tak veľa ušetrí!

Jednoročný plán vás bude stáť: $ 6,49 / mesiac.

Okrem úžasného ročného balíka sa vďaka veľkorysému prístupu spoločnosti IPVanish, že ich plány predplatného majú zvyčajne zľavu, najmä v dohodnutých sezónach. Takže buďte v strehu a označte si svoje kalendáre na všetky slávnosti roku, ktoré sa chystajú. 

IPVanish má 7 dní záruku vrátenia peňazí, táto záruka je však čo ponúknuť. V prípade, že nie ste spokojní s ponúkanými službami, môžete ľahko požiadať o vrátenie peňazí. V ich politike návratnosti nie sú žiadne problémy.

Napriek tomu je tu ešte viac výhod, takže pokračujte v čítaní prehľadu IPVanish, aby ste zbavili svoje posledné pochybnosti..

Vlastnosti Spasiteľa

IPVanish je ponúkaný v 3 jazykoch, aby vyhovoval väčšine zákazníkov. Ide o kvalitu pred kvantitou. Ponúka viac ako 40 000 IP prostredníctvom 1300+ VPN serverov na 75+ miestach.

Vyniká tým, že teraz umožňuje päť súčasných pripojení prostredníctvom jediného predplatného na rok. To je omnoho viac, ako je obvyklé pripojenie iných VPN a je to skutočne dôležitý bod pre jeho kúpu. Spolu s tým, že ho možno nájsť a stiahnuť zo všetkých platforiem, ako sú Windows, Android, iOS, Chromebook, Linux a smerovače, vám to umožní pripojenie na ktoromkoľvek alebo dokonca na všetkých zariadeniach, ktoré máte doma.

Nielen to, že pomocou 5 súčasných pripojení môžete zaistiť bezpečnosť svojej rodiny aj prostredníctvom protokolu IPVanish. IPVanish má vás a vašu rodinu krytú. Ak žijete so svojimi spolubývajúcimi v byte alebo na univerzitnej internáte, môžete ušetriť peniaze na akomkoľvek cenovom pláne, ktorý rozdeľuje mesačný účet na spolubydliacich..

Ak používate Wi-Fi v hoteloch, kaviarňach alebo iných verejných priestoroch, pozrite si toto video a zistite, ako môžete chrániť počítač pred nezabezpečeným pripojením Wi-Fi pomocou protokolu IPVanish..

Ochranca v oblasti neviditeľnosti

Pri formovaní tohto prehľadu IPVanish pre laika sme sa rozhodli testovať IPVanish na rýchlosť a ping a dospeli sme k záveru, že IPVanish poskytuje vyššiu rýchlosť a širokú škálu protokolov na dosiahnutie maximálnej ochrany a šifrovania. IPVanish zbaví všetky vaše vírusové aktivity spolu s politikou bez protokolov podľa receptu konečnej obrany proti špiónom a hackerom; sila, ktorá vás ochráni, je všetko vaše a len predplatné.

Vzhľadom na všetky vynikajúce vlastnosti IPVanish je najlepšia pre všetkých ľudí, ktorí si uvedomujú súkromie, jej umiestnenie. IPVanish sa nachádza v Spojených štátoch amerických, avšak keďže IPVanish neuchováva žiadne záznamy o činnosti, nemôže pri odovzdávaní informácií z internetu do orgánov dohľadu, ako je Národná bezpečnostná agentúra, NSA, odovzdať žiadny významný materiál..

Recenzia IPVanish 2019 - je to skutočne dobré?

Know-It-All

Porozumenie zákazníkovi pomáha pri hraní harmónie medzi vyvíjaným produktom a ochotou používateľov naďalej využívať dostupnú službu. IPVanish má všetko. Od každej stránky „Whys and Whens“ až po všetky možné „Hows and Wherees“ má stránka „Prečo VPN VPN“ spoločnosti IPVanish všetky riešenia aj pre tie najzávažnejšie problémy, ktoré by mohli upútať pozornosť divákov webových stránok..

Servery IPVanish, ktoré majú veľký vplyv na poskytovanie virtuálnej podpory, získavajú všetku komunikáciu, a to vďaka ich náležitému usmerneniu k zabezpečeniu práva ľudí na súkromie. Používateľom lyžia na kŕmenie tým, že ich vysvetľujú ľahšie ako v používateľskej príručke. Táto webová stránka slúži ako kompletný návod na konečné použitie VPN, ktoré sa zvyčajne môže stať zbytočným, ak nie úplne zrozumiteľné, jednoducho preto, že používateľ nepozná všetky jeho použitia..

Služby temperovania IP

Zmenou a prerozdelením novej adresy internetového protokolu (IP) sa spoločnosť IPVanish snaží virtualizovať vás. Bojuje so všetkými škodlivými a začarovanými predátormi, ktorí túžia po porušení vášho súkromia. Získate novú adresu IP z inej krajiny a zobrazí sa, akoby ste boli len ďalším občanom v pridelenej / vybranej krajine..

Štatisticky povedané, IPVanish poskytuje približne päťnásobok priemernej rýchlosti svojich konkurentov. Až po 45 minútach si môžete osobne zvoliť zmenu svojej adresy IP, ktorá je v skutočnosti jednou z najlepších možností prístupu k čo najväčšiemu počtu geograficky obmedzených webových stránok z rôznych krajín..

Môžeš tu otestujte svoju IP adresu pred a po pripojení k VPN

Rýchle priblíženie na webe

Atraktívna a ľahko interagovateľná platforma poskytuje profesionálne vibrácie. Mať všetky požadované informácie na kartách umožňuje užívateľovi prístup iba k požadovaným informáciám. Karta „Prečo VPN“ obsahuje všetky základné grafické informácie, ktoré nováčik potrebuje na porozumenie VPN. Na kartách „Aplikácie“ a „Ceny“ sa dostanete do práce a stiahnite si aplikáciu po rýchlom pohľade na ceny. Ich časť Pomocník je dobre usporiadaná a rozdelená do kategórií vrátane častých otázok, sprievodcov nastavením, riešenia problémov, fakturačných otázok a oznámení. Pokiaľ ide o VPN, je to jedno z najlepších podporných centier. Často kladené otázky sa v skutočnosti zobrazujú spolu s nimi. To šetrí čas používateľov tým, že pošlú e-mail svojmu tímu alebo prehľadá kategórie pomocou odpovedí. 

Technický pohľad na aplikáciu Najlepšie vírusové gardy

Jednoduché nastavenie a relatívne menšia veľkosť súboru na stiahnutie sme nenašli žiadne problémy s nastavením aplikácie. Ilustrované a podrobné inštalačné príručky poskytli rozsiahle a jednoduché kroky na inštaláciu. Dostupnosť aplikácií na všetkých platformách je jasne zameraná na webovú stránku spoločnosti IPVanish. Videá s výukami a blogy poskytujú v prípade potreby ďalšiu pomoc.

Jediným kliknutím na položku sa aplikácia alebo softvér okamžite stiahne na základe vašich potrieb a výberu. Napriek technickým požiadavkám vykonala spoločnosť IPVanish uspokojivú prácu pri skrývaní týchto webových stránok pred klientmi a udržala inštaláciu priamo k veci. Všetky aplikácie, ktoré boli vyskúšané na testovanie, vyzerali sľubne a všetky mali relatívne podobný vzhľad a vlastnosti bez rozdielu medzi rôznymi platformami.

Registrácia

Registračný formulár pozostáva z

  • Zoznam cien troch balení
  • Iba vaša e-mailová adresa
  • Výber spôsobu platby

Vyžaduje sa len veľmi málo osobných údajov, čo znamená, že rešpektujú právo používateľov na súkromie. Proces registrácie je rýchly a ľahký, čo je veľkým lákadlom pre zaneprázdnených používateľov VPN, ktorí dnes nezostávajú na žiadnej stránke dlhšie ako pár sekúnd, ak ich to nepotěší a neobrátia sa od zdĺhavých formulárov. Každá aplikácia, ktorá požaduje príliš veľa osobných údajov, rozsvieti vo svojej mysli červenú žiarovku.

Darca  

IPVanish vás môže dokonca prekvapiť! Ak máte pri registrácii toľko šťastia, spoločnosť IPVanish vám môže poskytnúť ďalšiu zľavu, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

Zostaňte naladení na web a získajte ďalšie úžasné zľavy a nikdy neviete, v skutočnosti by ste sa mali liečiť!

Čerešňa na vrchole!

Faktorom IPVanish, ktorý získava predplatné, je skutočnosť, že IPVanish prešiel rozsiahlym začlenením všetkých zariadení dostupných na webe pre používateľov systému Android. Vďaka tejto aplikácii sa mnohým používateľom umožnilo prejsť z prenosných počítačov a stolových počítačov na osobné telefóny. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že používatelia systému Android často zanechali veľa aplikácií z hľadiska používateľských skúseností a aktualizácií. Vývojári váhajú s investovaním do aktualizovaných aplikácií pre Android, pretože existuje niekoľko verzií systému Android a väčšina ich spotrebiteľov môžu byť používateľmi Apple.

Ľahký prístup k rôznym funkciám, ako je vypínač zabíjania, ktorý zastaví všetky činnosti a opatrenia na testovanie rýchlosti mobilných telefónov, je požehnaním, ktoré spoločnosť IPVanish ponúka. Hladký chod rôznych zariadení môže byť rozhodujúcim faktorom pri revízii protokolu IPVanish. Keďže sa starajú o požiadavky používateľov všetkých operačných systémov, je ťažké im dať dobré hodnotenie. 

Interakcia s tvorcami ochrancu

LiveChat bola vždy jeho silnou stránkou, ale z neznámych dôvodov je teraz nedostupná. Bežný systém lístkov je zahrnutý v sekcii „Podpora“ a je dostupný používateľom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. 

Starostlivosť o zákazníka môže značku vyrobiť alebo zlomiť. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sú recenzie VPN VPN väčšinou veľmi pozitívne, je to, že do svojej funkcie Live Chat investujú čas a energiu. Majú vyhradený tím vyškolených odborníkov, ktorí rýchlo identifikujú a riešia problémy. Toto je obzvlášť výhodné, keď potrebujete nájsť konkrétny server VPN pre streamovacie služby, ako je Netflix. Je to trochu ošemetná vec, pretože niektoré servery populárnych poskytovateľov VPN, ako je IPVanish, sú týmito aplikáciami zakázané, čo umožňuje nelegálny prístup k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením. Takéto veci nemôžete spravovať samostatne, preto je potrebná malá plodná interakcia s poskytovateľom VPN.

Zložitý podrobný a fotografický prehľad v časti pomoci sa však ukazuje ako dostatočný, pretože pokrýva všetky aspekty, od ktorých je potrebná sieť VPN až po posledný bit, v ktorom funguje pracovná sieť VPN hladko na akomkoľvek zariadení, ktoré vlastníte..

Nesledovateľný!

Kto by nechcel ťahať kúsok, aby zostal pod neviditeľným plášťom tak dlho, ako je to možné? Nikomu sa nepáči, že sa mágia vytratí. To je miesto, kde IPVanish nosí brnenie-ako obrany! Má možnosť automatického obnovovania IP, ktorá prideľuje novú IP adresu raz za 45 minút.

Aby sa tento proces ešte vylepšil, pred spustením adresy IP sa automaticky spustí prepínač zabíjania, čo robí nástroje sledovania agentúr zbytočné, pretože sledovanie vás na viacerých a rôznych adresách IP je prakticky nemožné..

Nový sen, ktorý spoločnosť IPVanish udeľuje výlučne za najvýhodnejšiu cenu, sa nazýva cyklistika IP. To si zaslúži, aby sa IPVanish dostal na vrchol!

Nenávisť alebo láska

Aby sme to zabalili, IPVanish je ťažké poraziť. Vhodné a vhodnejšie pre streamovanie v HD a torrentovanie z dôvodu jeho efektívneho poskytovania rýchlosti a udržiavania anonymity používateľov, neexistuje jediný úder, ktorý IPVanish vynechal.

Porovnajte IPVanish s inými VPN s týmto ľahko použiteľným Nástroj na porovnávanie VPN!

Dokonale prispôsobené na to, aby sa jeho klienti každých 45 minút otáčali a rachotili okolo svetovej osi, je nemožnou úlohou, ktorá trvala roky. Preto si IPVanish VPN skutočne zaslúži česť byť na zozname najpopulárnejších VPN všetkých čias. Tiež sa mu príliš páči 

Ak vezmeme do úvahy recenzie používateľov na rôznych platformách, určite má hlas odberateľov všetko, na čom skutočne záleží. Preto spoločnosť IPVanish získava lásku k efektívnemu výkonu. Tiež, ak ste častým návštevníkom našej webovej stránky, mali by ste vedieť, že IPVanish patrí medzi naše tri najlepšie odporúčania pre VPN a táto kontrola IPVanish vysvetľuje to isté.

záver

Dúfame, že táto hĺbka IPVanish Review ukázal, čo ich softvér VPN odlišuje od konkurencie, a teraz vám pomôže určiť, či je jeho produkt vhodný pre vaše potreby. Nebolo by to dohad, ale realita IPVanish dôsledne sa darilo našim testom, ako aj testom vykonávaným v laboratóriách tretích strán. V aplikácii pre Android môže byť veľmi málo medzier, napríklad jednorazové odpojenie na kanadskom serveri, ale pokúsime sa zistiť, či je problém dočasný alebo trvalý. Celkovo IPVanish je pre nás krok vpred a nebudete ľutovať, že ste ju kúpili, ale v najhoršom prípade, ak ľutujete, môžete jednoducho požiadať o vrátenie platby do 7 dní. Situácia prospešná pre všetkých!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments