Podrobná analýza Torguard VPN – všetky výhody a nevýhody diskutované

[ware_item id=33][/ware_item]

V tejto dobe založenej na technológiách sa všetko od používania Facebooku po surfovanie na webe YouTube, zabezpečenia webových stránok až po ochranu súkromia bankového účtu, každá iná online aktivita spolieha na silné bezpečnostné programy. Hackeri, odpočúvatelia a všetci počítačoví zločinci sú vždy agresívne aktívni, aby sa dostali do rúk online aktivít používateľa..


V takom prípade je VPN bezpochyby prístupným softvérom najmä pre používateľov, ktorí sú si vedomí bezpečnosti online a pre tých, ktorí si cenia ich súkromia online. Vylúčenie naivných ľudí, používateľov, ktorí si uvedomujú nehody a katastrofy v digitálnom svete, považujú VPN za svojich online záchrancov. VPN vás nielen zachránia pred počítačovými zločincami, ale tiež vám pomôžu zostať neviditeľní, umožňujú vám porušiť geografické obmedzenia, šifrovať vaše osobné údaje a pomáhajú vám dostať sa preč od pozorných agentúr..

Vyžaduje si to však aj sprievodcu, napríklad sprievodcu nákupom a sprievodcu používaním.

Rovnako ako zistíte, že je ťažké spojiť farbu kravaty s vašimi šatami, výber a zakúpenie siete VPN je niekedy ťažšie. Musíte vedieť, ako a čo treba urobiť.

z obrovskí poskytovatelia VPN miestnym poskytovateľom VPN každý tvrdí, že ponúka najlepší odber. Ale to nie je všetko, za závesmi je viac, čo musíte zistiť. Aby sme vám to uľahčili, rozhodli sme sa vám dnes poskytnúť prehľad o TorGuarde. TorGuard možno nazvať ako ďalšiu nadpriemernú vysoko kvalitnú službu VPN, ktorú môžete využiť. Má servery v približne 50 krajinách plus, čo používateľom uľahčuje výber medzi alternatívami. Je k dispozícii za najvýhodnejšiu cenu a ponúka vysoko kvalitné funkcie.

Poďme sa zapojiť do toho, čo TorGuard VPN ponúka svojim používateľom.

TorGuard Anonymná VPN

TorGuard ponúkajúci anonymnú funkciu je plusový bod. Snaží sa naplniť to, čo používatelia skutočne očakávajú od vysokokvalitnej VPN. TorGuard Anonymous VPN je ponúkaný pre digitálne technicky zdatných používateľov, ktorí sa viac zaujímajú o svoju online bezpečnosť. VPN nie sú len pre vás, aby ste zostali v bezpečí za obrazovkou, ale malo by vám pomôcť prekonať obmedzenia a zostať pred pozorovateľmi. TorGuard má tiež anonymnú e-mailovú službu, ktorá je k dispozícii v rôznych a lacných balíkoch. Anonymita, jediný účel používateľa VPN a TorGuard ho má na trhu.

TorGuard Anonymný proxy

TorGuard Anonymous Proxy je špeciálne pre používateľov Torrentu. Je to jeden z najúčinnejších a najžiadanejších balíkových plánov, ktorý ponúka TorGuard, aby bol život používateľa Torrentu ľahší. S plánom TorGuards Anonymous Proxy môžu používatelia pristupovať k viac ako 2000 IP adresám vo všetkých krajinách, kde sú servery prístupné. Tým, že spoločnosť TorGuard ponúkla neobmedzenú šírku pásma a udržiavala nulové protokoly, získala svoje miesto v odvetví VPN. Anonymný server proxy umožňuje zdieľanie P2P v najlepšej možnej miere a používatelia Torrentu by si nemali nechať ujsť túto funkciu. Okrem toho sa pri testovaní TorGuard ipon na torrentovanie zistilo, že nedochádza k úniku IP a výkon je celkovo dobrý.

výkon

Aj keď sú mnohí poskytovatelia VPN a servery inzerovaní, akoby to bola jediná najlepšia vec na svete, zdá sa, že TorGuard svojimi vlastnosťami to dokazuje. Najlepšie sa hodí pre používateľov, ktorí sú presvedčení, že zostanú úplne anonymní za obrazovkou počas svojej online aktivity, ako sú používatelia Torrentu. Okrem toho sa anonymná proxy služba v zásade používa na vyhýbanie sa geografickým obmedzeniam a na zdieľanie súborov P2P. Takže, ak ste v pokušení sledovať Netflix z oblasti, kde je blokovaná, môžete sa vyhnúť serverom a potom maratónovať svoju obľúbenú sériu..

servery

Servery sú hlavným problémom každého používateľa VPN. TorGuard však ponúka približne 1600+ serverov vo viac ako 50 krajinách, medzi ktoré patria aj servery v juhovýchodnej Ázii, východnej Ázii, dokonca aj v Saudskej Arábii. Ak sieť VPN ponúka viac serverov, používateľom sa uľahčí obchádzanie geografických obmedzení a pripojenie k obmedzeným oblastiam skrytím ich adries IP náhodnou adresou IP.

rýchlosť

Rýchlosť servera VPN je určite jednou z hlavných obáv používateľov, a práve tu vyniká TorGuard. TorGuard nielenže žiada o neobmedzenú rýchlosť, ale dokazuje aj to, čo tvrdí. O rýchlosti sa hovorí, že je veľmi rýchla a pohybuje sa od vysokej po priemernú a stabilnú až konzistentnú. Šírka pásma, prepínanie a dokonca aj anonymné webové poštové služby sa považujú za absolútne spoľahlivé pre používateľov s vedomím bezpečnosti. Existujú však nevýhody, keď existujú výhody, ktoré sme testovali a zistili, že pripojenie k vzdialenému serveru spôsobuje spomalenie rýchlosti. Dobré však je, že nemá žiadne úniky zo systému názvov domén, žiadne úniky IP a žiadne úniky WebRTC.

Viac platforiem

Pri prihlásení na odber balíka VPN sa musíte tešiť na kompatibilitu zariadení, ktorú ponúka VPN. Jedno zariadenie samozrejme nemôžete použiť a ostatné nechať rotovať len preto, že nie sú kompatibilné s VPN. Preto je potrebné hľadať sieť VPN, ktorá je určená pre viaceré zariadenia.

Môžete sa tiež pripojiť naraz k piatim zariadeniam naraz pomocou jedného účtu TorGuard, z počítača do smartfónov, všetko bude zabezpečené.

TorGuard pre Android

Aj keď existujú výhody používania TorGuardu, zistili sme tiež kon. Áno, aplikácia pre Android pre TorGuard nie je naozaj rozhodnutá. Rôzni používatelia čelia rôznym skúsenostiam s aplikáciou. Používatelia Androidu zdôraznili, že im aplikácia neinformuje o zastavení pripojenia VPN, nemá pre aplikáciu funkciu vypínania a prepínania. Tento incident sťažuje používateľom ochranu ich dôvernosti a bezpečnosti. Jeden ďalší podvod v aplikácii identifikuje, že používatelia majú problémy s pripojením k požadovaným serverom.

chránič pre Android

Ak však vaše zariadenie nie je kompatibilné s požadovaným serverom, môžete si prečítať návody, ktoré poskytuje TorGuard pre manuálnu konfiguráciu. Výukové programy vám poskytnú podrobné informácie o tom, ako môžete nakonfigurovať sieť VPN vo vašom zariadení. TorGuard má pre vašu pomoc svojho zákazníka a technickú podporu, ktorá vám pomôže prekonať všetky problémy.

protokoly

Protokoly, ktoré TorGuard ponúka a podporuje, sú OpenVPN, PPTP, L2TP a SSTP. Spoločnosť TorGuard však nevedie žiadne záznamy o vašej online aktivite, takže môžete zostať v anonymite a vaše dôverné údaje nie sú v ruke. Odborníci odporúčajú protokol OpenVPN, ktorý sa snaží poskytnúť vašim údajom maximálne súkromie.

Zákaznícka podpora

Služba podpory zákazníkov je zariadenie, ktoré servery VPN majú poskytovať svojim používateľom na účely otázok a spätných väzieb. TorGuard má tiež zriadené oddelenie špeciálne pre služby zákazníkom. Majú oblasti podpory s databázou znalostí, častými otázkami, riešením problémov, systémami lístkov podpory a fórami. Systém podporných lístkov sa okamžite obráti na zákazníkov. Pre pohodlie zákazníkov ponúkajú aj možnosť živého rozhovoru. Aby bola služba úspešná, musí sa personál zdvorilo vysporiadať so zákazníkmi, kde vynikajú pracovníci TorGuard.

Skúška zadarmo

Dobre, všetko, čo je zadarmo, je atraktívne. Bohužiaľ, TorGuard nemá čo ponúknuť. Uľahčuje to však používateľom tým, že ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí v prípade, že služba VPN nie je uspokojivá.

ceny

TorGuard má vo svojom pláne predplatného štyri rôzne ponuky. Predplatné na jeden mesiac, tri mesiace, šesť mesiacov a predplatné na jeden rok. V závislosti od dĺžky predplatného dostanete vyššiu zľavu.

ceny torguard vpn

Náklady na plány predplatného:

Mesačný plán - 9,99 dolárov.

Štvrťročný plán - 20,97 USD.

Polročný plán - 29,99 dolárov.

Ročný plán - 59,99 dolárov, ktoré môžete platiť aj v mesačných splátkach 4,99 dolárov.

Možnosti platby

Keď sa rozhodnete pre požadovanú službu VPN, ďalšou veľkou vecou je platobný problém. TorGuard však ponúka niekoľko spôsobov, pomocou ktorých môžete ľahko uskutočňovať svoje platby, napríklad platby prostredníctvom kreditných / debetných kariet, PayPal, UnionPay, Peňaženky Google a bitcoínov atď..

Preskúmanie TorGuardu a jeho funkcií je podrobne vysvetlené a naše rozhodnutie bez ohľadu na zaujatosť by bolo v prospech TorGuard VPN. V závislosti na celkových ponukách a testovanom výkone TorGuard VPN nepochybujeme o tom, že TorGuard má celý rad balíkov a služieb, ktoré majú splniť želania zákazníka. Chráni nielen vaše online aktivity, ale pomáha vám tiež porušiť geografické obmedzenia a dostať sa preč od pozorovateľov. Podporuje protokoly tunelovania a pomáha používateľom vytvárať bezpečnú sieť. Čo by ste ešte potrebovali? Jo, a nezabudnite, že má tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby vám neuškodilo, aby ste túto VPN poranili.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments