Najrýchlejšia recenzia VPN 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

predhovor

FastestVPN je poskytovateľom VPN služieb s mnohými podhodnoteniami, zatiaľ čo naše testy ukazujú, že svoje základné funkcie vykonáva pomerne dobre. V skutočnosti každá VPN tvrdí, že je rýchla, ale najrýchlejšia VPN má toto tvrdenie sama osebe. Koľko to znamená toto tvrdenie v skutočnosti? Poďme zistiť


Najrýchlejšia recenzia webovej stránky

Zvony a píšťalky

Bez akýchkoľvek podvádzaní alebo čakania si najprv pohovoríme o najlepších vlastnostiach tejto siete VPN. Vrcholom tejto VPN je, že ponúka funkcie, ktoré nie sú dostupné pri väčšine ostatných za takúto cenu.

Nat firewall - Ste chránení pred hrozbami, ktoré vám prichádzajú do cesty. Toto nastavenie je v predvolenom nastavení dostupné na pozadí.

Ochrana pred škodlivým softvérom - šetrí vaše dáta a zariadenia pred rôznymi infekciami. Toto je štandardne spustené na pozadí.

Blokovanie reklám - funkcia bezplatného blokovania reklám je v predvolenom nastavení zapnutá, aby vás reklamy pri prehliadaní nerušili.

VPN server založený na UNIX - Umožňuje bezpečnú a rýchlu servery. Čím rýchlejšie, tým lepšie!

Zákaznícka podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni - k dispozícii na zodpovedanie všetkých platných otázok 24 hodín denne.

Dedikované servery po celom svete

najrýchlejšie servery

Najrýchlejšie plány a ceny VPN

Ceny začínajú už od 0,5 USD mesačne (špeciálna zimná ponuka s obmedzeným časom)

Medzi ďalšie plány patria:

najrýchlejšia cena

1-mesačná dohoda prichádza za 7,99 $ mesačne

Predplatné na 1 rok FastestVPN je za 1,99 $ mesačne

Polročné predplatné (6 mesiacov) je 2,99 $ mesačne

Pri počiatočnom sťahovaní nie sú k dispozícii žiadne bezplatné skúšky (čo je vlastne plus pre VPN), ale čo je skvelé, je to 30-dňové časové obdobie, ktoré poskytujú na záruku vrátenia peňazí..

Prečítajte si tiež: Lacné VPN v roku 2019

Spôsoby platby sú rôzne, takže si môžete vybrať z toho, čo je pre vás výhodné. Platby sa môžu uskutočňovať prostredníctvom debetnej / kreditnej karty, PayPal a AliPay. FastestVPN tiež prijíma platby prostredníctvom bitcoínov.

Ak však platíte prostredníctvom kryptomeny, aj keď platíte anonymne, technológia FastestVPN (ako každá iná služba VPN) bude stále extrahovať vašu pôvodnú adresu IP..

Platformy, na ktorých pracuje FastestVPN

FastestVPN má aplikácie pre Windows, Mac, iOS a Android. Podporuje protokoly, ktoré je možné konfigurovať pomocou viacerých zariadení a smerovačov.

najrýchlejšia aplikácia

Keďže som používateľom Apple, testoval som túto aplikáciu na zariadeniach iPhone aj iPad. FastestVPN je multi-login, takže ho mám na oboch svojich zariadeniach.

Tu je niekoľko úryvkov, ktoré vám umožnia získať informácie skôr, ako si aplikáciu kúpite pre seba.

Aplikácia pre iPhone

Toto je úvodná obrazovka aplikácie.

Navigujte a vyberte si krajinu podľa svojich potrieb.

najrýchlejšie aplikácie

Vybral som si Spojené štáty americké (NY), pretože je to najpopulárnejšie zvolený všeobecne.

A vy ste teraz pripojení.

Podobná je aplikácia pre iPad. Je veľmi užívateľsky prívetivý, aby ste ho mohli používať, nemusíte byť zvlášť dôvtipní. Je to jednoduchý postup v troch krokoch.

Jedinečné predajné ponuky

dôvod zvoliť najrýchlejší vpn
Firewall NAT

NAT Firewall (Network Address Translation Firewall) je riešením pre klientov FastestVPN, ktorí sa obávajú úplnej bezpečnosti. NAT Firewall je k dispozícii na konci servera a odmeňuje firewall zabudovaný do vášho Windows, ktorý je takmer zbytočný a ľahko prelomiteľný.

Prečítajte si tiež: Najlepšie Kodi VPN

Všetky siete VPN tvrdia, že sú dokonalým riešením zabezpečenia online, ale bez brány firewall NAT nie je stopercentne bezpečná. Z hľadiska bezpečnosti je FastestVPN silným konkurentom na trhu.

FastestVPN má v predvolenom nastavení na backende spustenú NAT Firewall. To znamená, že ho ani nemusíte aktivovať ručne, pri každom spojení sa aktivuje automaticky. Umožňuje vám chrániť IP adresu poskytovanú serverom FastestVPN. Bez použitia brány firewall NAT sú používatelia VPN ohrození hackermi, ktorí zneužívajú dátové pakety na získanie prístupu k vstupu do systému používateľa..

Ostatné služby VPN ponúkajú túto službu ako doplnok, za ktorý musíte platiť ďalšie poplatky, ale s FastestVPN je už predvolene k dispozícii vo všetkých svojich balíkoch; či už mesačne, polročne alebo ročne. FastestVPN zabezpečuje váš dátový tok z konca VPN servera bez ďalších nákladov. To z neho robí zaujímavý bod.

Prečítajte si tiež: Najlepšie herné VPN pre nulové Lag

Ochrana pred škodlivým softvérom

Webové stránky, ktoré úmyselne infikujú váš počítač škodlivým softvérom, sa zastavia pomocou funkcie FastestVPN na ochranu pred škodlivým softvérom, ktorá sa štandardne spúšťa na pozadí. Softvér FastestVPN poskytuje ochranu pred škodlivým softvérom na všetkých platformách - Mac, Windows, Apple iOS, Android, Routers, Roku, PS4, Xbox, FireStick a Kodi. Poskytuje ochranu pred najnovšími a staršími hrozbami, ako je vírus Flash Trojan na počítačoch Mac, weby neoprávneného získavania údajov a ďalšie.

Ad-Blocker

To priekopí všetky frustrácie, ktoré prichádzajú s kontextovými oknami a reklamami bočného panela, ktoré sa naďalej zobrazujú na určitých webových stránkach. FastestVPN má funkciu spustenú na predvolené nastavenie, ktoré zbavuje všetky tieto nepríjemné reklamy.

Servery založené na systéme UNIX

Štruktúra siete za technológiou FastestVPN je založená na systéme UNIX, ktorý umožňuje rýchly prenos údajov. Umožňuje tiež servery optimalizované P2P a umožňuje neobmedzené sťahovanie veľkou rýchlosťou. Z pohľadu torrentera je to veľa.

Zábava na cestách

Keďže sú si vedomé geografických obmedzení, VPN sú vynikajúcim riešením pri sledovaní niečoho, po čom túžite. FastestVPN je tým najlepším v tejto oblasti. Prvým a najdôležitejším dôvodom je to, že nespomaluje rýchlosť. Rýchlosti nie sú ohrozené, takže nie je frustrujúce, keď sa pozeráte na niečo, čo s tým súvisí. Po druhé, má optimalizované P2P servery, ktoré umožňujú torrenting. IT neuchováva záznamy o používaní, takže je nemožné identifikovať koncového používateľa.

FastestVPN: Záver

Pros:

Plne vybavený softvér (stolný aj mobilný)

5 súčasných pripojení

Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7

Pokročilé presmerovanie portov

P2P torrentovanie povolené na mnohých serveroch

Ochrana proti úniku DNS

NAT firewall (predvolené nastavenie)

Ochrana pred škodlivým softvérom (predvolené nastavenie)

Rýchlostný výkon je vysoký

Dedikované servery

30-dňová záruka vrátenia peňazí (ak väčšina ponúka iba 7)

Nevýhody a ich riešenia

Bez zabíjania: Pri kontaktovaní zákazníckej podpory informovali, že táto funkcia bude začlenená v blízkej budúcnosti.

Servery obmedzené na 13+ krajín: Aj keď majú obmedzené umiestnenia na serveroch, získavajú spokojných zákazníkov každý deň. V tejto poznámke ich nadchádzajúci plán zahŕňa zvýšenie počtu serverov a ich umiestnenia.

Žiadna bezplatná skúšobná verzia: Áno, je to horšie. Na druhej strane je to prospešné pre tých, ktorí platia za službu, pretože rýchlosť nemá tendenciu spomaľovať v dôsledku bezplatných nakladačov. Nezabudnite spomenúť, že nie je VPN zadarmo, je vlastne plus, pretože sa vytvára povedomie o nevýhodách VPN zadarmo..

Na zabezpečenie vašej online identity je v súčasnosti potrebné používanie siete VPN ako používanie internetu. FastestVPN sa pripravuje a po oboznámení sa s aplikáciou a službou majú určite náš hlas.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments