HideMyAss Review 2019 – Je váš zadok dobre skrytý?

[ware_item id=33][/ware_item]

Snímka obrazovky webovej stránky hma

HideMyAss so sídlom vo Veľkej Británii je jednou z najpoužívanejších sietí VPN na svete. Aby sme využili tajomstvá jeho popularity, dôkladne sme preskúmali kvalitu služieb, ktoré poskytuje. Čo robí to tak atraktívnym na celom svete a ako sa mu darí byť súčasťou najčastejšie spomínaných VPN? Pokračujte v čítaní tejto recenzie a zistite všetky šťavnaté techniky.


Plány tvorby cien

Hlavným faktorom, ktorý nás všetkých zaujíma, je, či táto VPN stojí za moje peniaze? Predstavujeme vám ich balíčky, aby ste ich mohli sami posúdiť.

cenník hidemyass

HMA mesačný balík je dosť veľa, ale ročný balík zodpovedá priemeru odvetvia. Vzhľadom na technické atribúty, ktoré ponúka, ročný plán nie je ničím porovnaním s ostatnými konkurentmi.

Vedeli ste, že HMA má najčastejšie ponuky zliav? Vyššie uvedené sú ich všeobecné ponuky, ale ak sa vám podarí získať predplatné, keď je HMA v dobrej nálade okolo veľkých dní v roku, môžete získať až 50% zľavu! Naša rada je preto, aby ste si naplánovali plán, keď sa počas slávnostných dní podarí priniesť vám takmer všetko za fantastickú zľavu.

Čo vám HMA skutočne poskytuje?

HMA práve prešiel významnou zmenou. Spoločnosť, ktorú spoločnosť HMA prevádzkovala v rámci spoločnosti Privax LTD, kúpila spoločnosť AVG Technologies v roku 2015. Na to, aby sa tento strom vlastníctva zvrátil, spoločnosť Privax práve získala slávna spoločnosť Avast, ktorá by mohla viesť spoločnosť HMA k ďalšej zmene vlastníctva.

Napriek tomu získala prístup k 200 miliónom aktívneho bezpečnostného softvéru, ktorý je hlavnou aktualizáciou. Jediná vec, ktorá spôsobuje, že sa ľudia trochu trhajú, je to, že sa nachádza vo Veľkej Británii, čo im umožňuje viesť záznamy spolu s monitorovaním ústredia britskej vlády v komunikácii.

Kde nájdete HMA?

Toto je klinik, vďaka ktorému všetci chodia na program HideMyAss, a to je jeho celosvetová distribúcia serverov.

skryť môj zadok servery

940+ serverov, 120 000 IP adries v 350+ oblastiach, kto by mohol odolávať takémuto pokušeniu? S týmto širokým spektrom služieb si môžete zvoliť preskočenie prakticky po mestách, krajinách a dokonca aj na kontinentoch!

HideMyAss Review 2019 - Je váš zadok dobre skrytý?

Vďaka vysokému počtu serverov v Európe a Severnej Amerike môže ktokoľvek z celého sveta vďaka technológii HMA získať prístup k materiálom s obmedzeným prístupom.

Vzhľadom na skutočnosť, že HideMyAss je k dispozícii na všetkých platformách vrátane iOS, Android a Windows, je sklamaním, že HMA umožňuje iba dve simultánne pripojenia na odber. To je miesto, kde je porazený inými konkurentmi ako ExpressVPN a IPVanish, ktoré umožňujú 3 súčasné pripojenia alebo viac.

A čo vaše súkromie??

HMA má veľkú nevýhodu v tom, že je vo Veľkej Británii. Toto je hlavný zámok bez kľúča, pretože spadá pod prieskumy GCHQ a NSA, ktoré skutočne nevytvárajú atmosféru úplnej transparentnosti. Vďaka svojej polohe je spoločnosť HMA vystavená rovnakým politikám uchovávania údajov, ako všetky ostatné firmy.

Aj keď HMA je dosť hlasná o tom, ako uchováva žiadne protokoly, nie je to úplne pravda, pokiaľ neprestanete počítať stav pripojenia a odpojenia, trvanie používania, množstvo použitej šírky pásma atď., Ktoré sú skutočne súčasťou „protokolov“..

Povedzme, že ak máte záujem o menej rybolovné veci, ako je napríklad prístup na web s obmedzeným prístupom k webovým lokalitám, napríklad Spotify, Netflix atď., Je to situácia, z ktorej budú mať všetci najväčší úžitok, pokiaľ nebudete hľadať nič nezákonné..

Aj keď sa vyskytol problém pri torrentingu, čo je, bohužiaľ, nezákonné, počas nášho testovania HMA sa vyskytli prípady hlásení oznámení DMCA počas používania HMA.

Webová stránka

Rozhodli sme sa urobiť webovú stránku HMA, aby prešla pozorovaním našich kritických analytikov. Je nepravdepodobné, že by sa spoločnosti HMA podarilo zaškrtnúť podrobný kontrolný zoznam by sa mal a nemal by mať.

Vďaka svojej krásnej farebnej kombinácii a jednoduchému použitiu používateľského rozhrania ľahko zachytí myseľ každého používateľa. Ich podrobná časť „Ako funguje VPN“ obsahuje zložité a technické špecifikácie a teóriu VPN. Aby sme ešte viac získali srdcia miliónov používateľov, prichádza vo viacerých jazykoch, aby vyhovovala všetkým po celom svete v ich materinskom jazyku.

Zákaznícka podpora

Ak svojich zákazníkov neuspokojíte, stratíte ich a spoločnosť HMA presne vie, ako ich potešiť. S pomocou e-mailu, blogovania, rozvoja komunít a poradenstva, systému podpory HideMyAss a možnosti LiveChat, ktoré sú k dispozícii na ich platformách, sa HMA priklonila k tomu, aby bola príjemnou osobou..

Och! Miera odpovede na e-mail

Preto niet pochýb o tom, že spoločnosť HMA si váži svojich zákazníkov najviac. Nezodpovedá to skutočnosti, že na akékoľvek otázky odoslané poštou majú nízku mieru odpovedí. Funkcia odosielania e-mailov je k dispozícii na stránke podpory HideMyAss postavenej s extrémnou jednoduchosťou, ktorá vyžaduje vyplnenie formulára a zadanie charakteru vášho problému..

Ale časové oneskorenie je vždy porazené podrobnou reakciou na oplátku, ktorá vyrieši všetky vaše problémy, takže to v skutočnosti nie je bummer.

HideMyAss nezostal pozadu rasy sociálnych médií, aby zostal na očiach širokej verejnosti. S plne aktívnymi profilmi na Facebooku, Twitteri a Google Plus nemôžete nájsť jediný bod pochybností o ich dostupnosti a popularite.

Kde získať aplikáciu?

Vďaka ľahko získateľným aplikáciám v obchodoch Apple Store a Google Play nedochádza k diskriminácii medzi službami poskytovanými používateľom iOS a Android. Aplikácie s primeranou veľkosťou sa stiahli ľahko a pomocou pomoci poskytovanej v každom kroku inštalácie bol HideMyAss pripravený na použitie. Funkcie, funkcie a dizajn sú v systémoch iOS a Android takmer rovnaké.

Ďalšia pomoc / služby HideMyAss

Čo môže prinútiť osobu kliknúť na tlačidlo „Prihlásiť sa“ na akejkoľvek VPN? V skutočnosti sa môže rozhodnúť o veľmi banálnych výhodách / báze, ktoré VPN niekedy ponúkajú. HideMyAss má na svojich webových stránkach o niečo viac, ako zvyšok, ktorý poskytuje určitú výhodu. Nasledujúce však nie sú hlavným dôvodom, prečo si používatelia prihlásili na odber.

Čo je zadarmo? PROXY!


Počiatočným faktorom popularity spoločnosti HideMyAss bol web, ktorý ponúka bezplatnú službu proxy. Získali tak HMA potrebnú slávu v školách, univerzitách a univerzitách, ktorá im pomohla vstúpiť na Facebook v časoch, keď počas školských hodín neexistovala šanca preniknúť do ich virtuálneho spoločenského života..
Slúži tiež ľuďom vo všeobecnosti zadarmo, čo HMA skutočne získava nejaké voľné body. Vďaka tejto funkcii je možné zvoliť si prístup na akúkoľvek geograficky obmedzenú webovú stránku podľa vlastného výberu, ktorá poskytuje slobodu výkonu vlastnej vôle.

Ako inak ťa doslova skrývajú?

Anonymná e-mailová služba

E-mailové identifikačné čísla sú teraz nevyhnutnosťou vždy, keď si budete chcieť vybrať nejaké dobré služby. Ak sa snažíte vymazať vašu stopu konkrétneho použitia služby, HMA sa vrátila tým, že na svojej webovej stránke poskytuje e-mailovú službu Anon, čo je určite základná príčina úkrytu.

Anonymné sprostredkovanie odkazu

Všetci máme na internete nejakých tajných obdivovateľov alebo tajných nepriateľov. Niektorí sú tí, pre ktorých sa ubezpečujeme, že nikdy nevedia, že máte nejaké silné pocity. Teraz sa z cesty skryť vašu identitu zdá bizarné, ale nie HMA! Chápu, že používatelia to musia urobiť, a preto majú vynikajúcu funkciu skrývania dopravného ID, aj keď zdieľate odkazy na ich webové stránky..

Odkaz na aplikáciu Playstore: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hidemyass.hidemyassprovpn&hl = sk

Odkaz na stiahnutie aplikácie iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/hma-hotspot-vpn-proxy/id675102189?mt=8

Ako sa prihlásiť?

Aby sme si overili uskutočniteľnosť procesu registrácie, vytvorili sme účet a nemohli by nám to uľahčiť..

Jednoduchým formulárom, ktorý vyžaduje minimálne osobné informácie, sa vytvorí váš osobný účet! To potom vedie k prezeraniu rôznych balíkov na včasné predplatné a potom nasleduje rôzne spôsoby platby.

Skúška zadarmo

To je miesto, kde HMA nerobí nikoho šťastným. Službu je potrebné vyskúšať z prvej ruky, aby ste mali pokoj, že peniaze boli dobre vynaložené. HMA však neposkytuje žiadne bezplatné skúšobné obdobie.
Na doplnenie má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí spolu s ďalšími webovými funkciami.

Aký je konečný rozsudok?

Miloval:

  • Najjednoduchšie a užívateľsky prívetivé aplikácie a webové stránky
  • Dodatočné služby ZDARMA
  • Jednoduchá inštalácia a ste chránení.
  • Minimálne osobné informácie, t. J. Vyžaduje sa e-mail
  • Dostupné plány

Nemôžem sa naozaj rozhodnúť:

  • Úroveň ochrany
  • Aplikáciám chýbali určité ochranné funkcie

Absolútne nenávidené:

  • Jeho poloha vo Veľkej Británii
  • Nemá dobrú históriu ochrany súkromia

Pre všetkých, ktorí svoje VPN umiestnili na VPN, nechodia po HMA. Pre ľahkých používateľov je do veľkej miery preferencia každého, pretože na nastavenie nie sú potrebné veľa technické informácie.

Týmto sme dospeli k záveru, že by sa mali zvážiť ďalšie možnosti, ak sa absolútna obava človeka doslova skrýva.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments