GOOSE VPN Review 2019 – Je Goose VPN najjednoduchšie použiteľná VPN?

[ware_item id=33][/ware_item]

Používate niekedy verejné Wi-Fi? A ak tak urobíte, viete o rizikách, ktoré riskujete pri prihlásení na verejné Wi-Fi? Znížte riziká pomocou VPN! V tejto recenzii nájdete informácie o tom, ako by ste mohli mať úžitok z GOOSE VPN. Jednoduché použitie a cenovo dostupné zabezpečenie!


Pokiaľ ide o počítačovú kriminalitu, v správach bolo veľa informácií. Ľudia sa čoraz viac obávajú o svoje súkromie online, ktoré sa zdá byť čoraz viac porušované. Ak používate internet bez siete VPN, vaše údaje nie sú zabezpečené. Tretie strany môžu sledovať každý krok online, doslova dokonca! Vaša IP adresa môže byť odhalená, čo odhalí vašu polohu. Hackeri sa môžu preniknúť do kamier vašich zariadení. VPN zabezpečuje vaše online aktivity.

zvoľte goosevpn

Ďalšou nevýhodou surfovania online bez VPN je to, že nebudete mať prístup ku všetkému na internete. V zahraničí vás geografické prekážky bránia v používaní konkrétnych služieb, ktoré obvykle používate doma. VPN sa to týka.

Prečo by ste mali používať VPN?

Riešením bezpečného a neobmedzeného surfovania online je sieť VPN. VPN predstavuje virtuálnu súkromnú sieť. Sieť VPN vám umožňuje prenášať informácie prostredníctvom šifrovaného tunela. Informácie sú šifrované medzi vašimi zariadeniami a sieťou. Vaše informácie sú takto chránené a zabezpečené a nebudú viditeľné hackerom a iným organizáciám, ktoré sa vás snažia špehovať.

Okrem šifrovania údajov VPN zmení aj vašu IP adresu. Vaše súkromné ​​miesto bude chránené, pretože viditeľná adresa IP bude adresa zo servera, s ktorým sa pripájate. Tento server vám poskytuje lokálne zvolenú IP adresu. Internet si preto myslí, že ste sa prihlásili k tomuto miestnemu pripojeniu. Zmenou adresy IP sa zaistí nielen vaša bezpečnosť, ale aj vaša anonymita.

GOOSE VPN Review 2019 - Je Goose VPN najjednoduchšie použiteľná VPN? GOOSE VPN Review 2019 - Je Goose VPN najjednoduchšie použiteľná VPN?

Virtuálna husa ako ochranka

GOOSE VPN je Holanďan Poskytovateľ služieb VPN. Sú relatívne novým, ale špecializovaným hráčom na trhu. Preskúmali sme ich služby, aby sme zistili, akú kvalitu ponúkajú. Ako holandský poskytovateľ by mali dodržiavať prísne právne predpisy týkajúce sa osobných informácií. GOOSE VPN je VPN spravujúca prísne pravidlá bez protokolovania. Nezaznamenávajú sa žiadne osobné údaje ani aktivity online, ktoré zaisťujú vašu neobmedzenú online bezpečnosť za všetkých okolností.

Nie ste Techie? Neboj sa!

Vo všeobecnosti sa VPN považuje za najťažší predmet pre väčšinu. GOOSE VPN chce neobmedzenú bezpečnosť online pre všetkých bez ohľadu na to, aké skúsenosti s VPN máte. Držali to jednoduché. Jednoduchá inštalácia a jednoduché použitie. Preto namiesto toho hovoria o fanúšikoch ako o zákazníkoch. S trochou extra osobnej pozornosti alebo jednoduchým gestom chcú zmeniť.

Ďalšou výhodou je, že GOOSE VPN ponúka svoju jednoduchú službu vo viacerých jazykoch. Aplikáciu môžete nainštalovať v anglickom, holandskom alebo nemeckom jazyku. Táto webová stránka vysvetľuje VPN v holandčine, angličtine, nemčine, francúzštine a španielčine. Nórčina bude čoskoro nasledovať. Portál je ponúkaný v angličtine a holandčine. Úmyselná voľba, pretože ľudia môžu považovať techniku ​​virtuálneho súkromia za ťažkú. GOOSE ponúka vysvetlenie vo viacerých jazykoch a oslovuje širokú verejnosť, ktorá vysvetľuje jednoduché použitie svojich služieb VPN.

Na používanie tejto VPN nemusíte byť „technici“. V priebehu troch krokov ste bezpečne online.

  • Vytvoriť účet
  • Stiahnite si GOOSE VPN
  • Začnite surfovať bezpečne na internete

Testovacie služby GOOSE VPN Services

Tieto kroky sme podnikli sami, aby sme zistili, či je táto aplikácia skutočne tak citeľná, ako vyhlasuje GOOSE. Boli sme prekvapení jednoduchou inštaláciou a jednoduchou aplikáciou. Na použitie tejto VPN v skutočnosti nie je potrebné byť technikom.

Tím podpory husacej VPN

Aj keď čelíte určitým problémom, tím podpory GOOSE VPN má vždy svoje chrbát. Sú pripravení vám pomôcť 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Niečo, čo si veľmi vážime. K GOOSE VPN sa dostanete tak, že im pošlete e-mail alebo prostredníctvom živého chatu na svojich webových stránkach. Nie ste na rozhovor? Na webovej stránke GOOSE VPN nájdete veľa často kladených otázok. Na vyhľadávacom paneli na stránke FAQ nájdete svoju konkrétnu otázku rýchlo. Otázky sa tiež dajú ľahko nájsť medzi rôznymi kategóriami. Pred nájdením riešenia nemusíte prechádzať nekonečným zoznamom otázok posúvaním.

hodnotenie husacích vpn

Kontrola súkromia

Boli sme príjemne prekvapení, GOOSE VPN ponúka kontrolu súkromia. Pomocou tejto služby môžete skontrolovať, či používate zabezpečené pripojenie k internetu prostredníctvom GOOSE VPN. Na stránke uvidíte svoju novú IP adresu, poskytovateľa, krajinu a mesto servera, ktorý používate. Týmto spôsobom vás internet odteraz vidí. Z tohto dôvodu si môžete byť istí, že používate zabezpečené pripojenie a vaša skutočná poloha už nie je viditeľná.

Neobmedzený počet zariadení

Ďalšou výhodou GOOSE je, že ich VPN môžete používať na neobmedzenom počte zariadení s jedným účtom. Iba jeden poplatok za ľahko použiteľnú sieť VPN na vašom prenosnom počítači, smartfóne, pracovnom telefóne, inteligentnej televízii atď. GOOSE VPN podporuje Android, iOS, gumák, Microsoft, Linux, smerovače, KODI a Chrome.

Komplexná technická stránka GOOSE VPN

Aj keď GOOSE VPN nemá veľa serverov, s ktorými sa môžete spojiť, servery, ktoré ponúkajú, sú obrovské a kvalitné. Medzi prihlásením do verejnej siete Wi-Fi alebo použitím siete VPN nezaznamenáte žiadny rozdiel v rýchlosti alebo kvalite. Iba pomocou VPN bezpečne surfujete po internete. Testovali sme niekoľko serverov GOOSE VPN, serverov P2P aj streamovaných. Rýchlosť týchto serverov je pomerne pôsobivá, čo určite pridáva Goose VPN do zoznamu Najrýchlejšie VPN. GOOSE je relatívne nový hráč na trhu. Každý týždeň pripájajú nové servery.

protokoly

IKEv2 je štandardný protokol GOOSE VPN. Tento vysokorýchlostný protokol poskytuje rýchly a bezpečný prístup k online surfovaniu. Nie je to jediný protokol, z ktorého si môžete vybrať. GOOSE tiež ponúka L2TP / IPSec, PPTP a OpenVPN. Ak chcete, môžete bezplatne otestovať rýchlosť týchto serverov. GOOSE VPN ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na vyskúšanie svojich služieb.

Prepínač zabíjania Udrží vás v bezpečí aj pri zlyhaní pripojenia!

Na zaistenie vašej online bezpečnosti a súkromia má GOOSE VPN novú funkciu: Kill Switch. Pomocou prepínača zabíjania máte neustále istotu, že máte online bezpečnosť a súkromie. Ak z akéhokoľvek dôvodu zlyhá vaše pripojenie k sieti VPN, GOOSE VPN zaručuje, že žiadne údaje nie sú šifrované online. Prepínač Kill môžete aktivovať v ponuke aplikácie podľa preferencie. Aj keď dôjde k zlyhaniu spojenia, Kill Switch chráni vaše dáta. Samozrejme sa môžete znova pripojiť k GOOSE VPN a prehliadať internet v neskoršej fáze.

Neobmedzený prístup k globálnemu obsahu

GOOSE VPN poskytuje okrem online bezpečnosti neobmedzený prístup ku globálnemu obsahu. Môžete sledovať FIFA Worldcup Online alebo streamovať obsah kdekoľvek na svete prostredníctvom niekoľkých serverov, ktoré umožňujú P2P. Ak streamujete s VPN, máte globálny prístup k vašim filmom a seriálom. Počas dovolenky alebo služobnej cesty si môžete vziať do úvahy svoje obľúbené série vo vašom vlastnom jazyku!

Ako to funguje? Sieť VPN umožňuje zvoliť server, ku ktorému sa chcete pripojiť. Sieť, do ktorej sa prihlasujete, si myslí, že server, ku ktorému ste pripojení, je vaša geografická poloha. To znamená, že nebudete mať prístup iba k svojim obľúbeným filmom a seriálom v zahraničí, ale budete mať prístup aj k americkým filmom a seriálom, kým zostanete doma..

Pri návšteve Spojených štátov sa po pripojení k miestnemu serveru zobrazia ďalšie filmy a seriály. V Amerike je zbierka rozsiahlejšia, pretože sa tu vyrába väčšina filmov a seriálov. Poskytovatelia tiež vlastnia licencie na vysielanie.

Možnosti nákupu po celom svete

Prekonávanie geografických prekážok pomocou VPN tiež prospieva vašim nákupným príležitostiam. Ak necháte sieti, aby si myslela, že ste pripojení k miestnemu serveru prostredníctvom VPN, máte teraz prístup k internetovým obchodom, ktoré ponúkajú zľavy pre miestnych kupujúcich. To vám môže ušetriť tony dolárov, eur alebo akejkoľvek inej meny, ktorú chcete použiť.

Prečítajte si tiež Príručku najlepších VPN pre cestovateľov

Napríklad v Thajsku sú miestne letenky lacnejšie. Ak používate sieť VPN a vyberiete si thajský server, máte prístup k týmto miestnym cenám. Tiež výrobky v niektorých krajinách, napríklad v Amerike, ktoré sú pre Američanov lacnejšie ako pre občanov bez občianstva. Pri použití servera v USA sa zdá, že ste v Amerike, takže môžete mať úžitok z cien v USA.

Cena a balíky husacej VPN

Ak uvažujete o inštalácii GOOSE VPN na všetky vaše zariadenia, buďte si istí dátovými balíčkami. Sú to ich balíčky a ceny:

ceny goosevpn

  • Neobmedzená GOOSE VPN za 12,99 € každý mesiac
  • Ročný plán pre 59,88 EUR ročne. Tento jednoročný plán vás bude stáť iba 4,99 EUR mesačne.
  • Ak nepotrebujete neobmedzené údaje, ponúkajú tiež balík so šírkou pásma 50 GB za pouhých 2,99 EUR mesačne.
  • Vaše predplatné s GOOSE VPN môže byť kedykoľvek upgradované, znížené alebo znížené. Ak ste napríklad vybrali šírku pásma 50 GB a zistili, že sa vám tento mesiac nepodarí dosiahnuť, môžete kedykoľvek upgradovať na neobmedzené predplatné..

Za ceny, ktoré ponúka GOOSE, patria medzi najvýhodnejšie a najvýhodnejšie lacných poskytovateľov VPN vo svete. Vyskúšajte sami, porovnajte ceny a zistíte, že patria medzi poskytovateľov ponúkajúcich najlacnejšiu mesačnú sadzbu, akú sme kedy videli.

Ak nie ste presvedčení, vyskúšajte GOOSE VPN sami pomocou 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie. Keď sa prihlásite na odber, žiadne prekvapenie!

Zhrnúť to za vás

GOOSE VPN nie je len jedným z najlacnejších poskytovateľov VPN, s ktorým sme sa stretli, ale tiež vám ponúkajú možnosť vyskúšať si ho 30 dní zadarmo! Ak sa domnievate, že existuje úlovok, zistite si to skôr, ako sa zaregistrujete na odber. Veríme, že bezplatná skúšobná verzia v kombinácii s aplikáciou VPN na všetkých vašich zariadeniach s jedným účtom je hlavnou výhodou GOOSE.

Uisťujeme vás tiež, že ste „technológiou“ na používanie tejto VPN. GOOSE VPN je na dosah pre všetkých. Pre vášho starého otca, starú mamu, otca, matku a priateľov. Sieť VPN sa ľahko používa a vyhľadáva ju pre všetkých. Podporný tím je pripravený 24/7 a je schopný odpovedať na vaše otázky.

Extra služby GOOSE VPN sú politika bez protokolovania, prepínač zabíjania a kontrola súkromia. Táto kontrola vám umožní zistiť, či ste skutočne online s inou IP adresou. Prepínač Kill zaisťuje vašu online bezpečnosť, a to aj v prípade zlyhania pripojenia k miestnemu serveru. Pri pravidlách bez prihlásenia nebudú zaznamenané žiadne vaše údaje.

Vďaka VPN sú geografické blokovania zakázané. Máte prístup ku všetkým streamovaným obsahom na celom svete. Výsledkom je, že máte viac možností, pokiaľ ide o streamingové služby a lacnejšie online nakupovanie.

Prečo ste so všetkými týmito výhodami nevyskúšali GOOSE VPN? Nechajte ich presvedčiť a vyskúšajte ich služby 30 dní zadarmo !! Čo musíš stratiť?

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments