VyprVPN Recenze březen 2019 (Zlatá žába)

[ware_item id=33][/ware_item]

Sítě VPN jsou pro vás zdrojem, abyste zůstali ve spojení se všemi svými online aktivitami a přitom zůstali v bezpečí před kybernetickými zločinci. Co očekáváte v této technicky zdatné éře? Jedna osoba zde používá všechny pokročilé technologie správným způsobem, zatímco druhá je právě mimo kontrolu nad vámi manipulací s jejím použitím. V zájmu udržení tohoto problému se vývojářům softwaru doporučuje, aby zůstali o krok napřed před těmito kybernetickými zločinci. Technologie, jako jsou VPN a proxy, by měly být používány bezpečným způsobem. Využíváme technologii bezpečnou a zvukovou. Před kybernetickými zločinci však musíme být vždy opatrní, vždy jsou na pozoru. VPN je váš alternativní spasitel, proto jsme tu proto, abychom vám pomohli vybrat a investovat do skvělé VPN.


Na našem seznamu doporučených VPN rozhodně uvádíme VyprVPN. Nejprve stručně shrneme tuto VPN.

VyprVPN je populární VPN založená na Švýcarsku. Jeho funkce jsou vyvinuty tak, aby vám poskytly rychlý a spolehlivý zážitek. Zákony o ochraně osobních údajů společnosti VyprVPN jsou natolik příznivé, že poskytují svým uživatelům kompletní balíček zabezpečení, zabezpečené servery DNS, uživatelsky přívětivé aplikace a chameleonový protokol. Jedinou nevýhodou, kterou tato VPN ukázala, je minimální protokol připojení a nepříznivé stahování P2P. To však nemá vliv na výkon VyprVPN obecně.

Podívejme se nyní na podrobnosti o recenzi VyprVPN a diskutujeme o všech aspektech služby VPN. Před spuštěním se podívejme na skutečnost, že každá služba má své nevýhody, následované jejími skvělými funkcemi. Tak začněme!

Servery

Jedním z hlavních problémů uživatelů je počet serverů, které VPN poskytuje, a jejich umístění. VyprVPN nabízí více než 700 serverů ve více než 70 zemích, a proto je z hlediska svého rozsahu docela spolehlivý. Díky široké škále umístění serveru můžete mít přístup k více než 200 000 adresám IP, jak úžasné je to? Co však ve službě chybí, je to, že nefunguje pouze v Africe.

Kompatibilita

Kompatibilita je jedním z problémů pro uživatele, kteří si více uvědomují zabezpečení a chtějí udržovat všechna svá zařízení v bezpečí. VyprVPN sdílí svou kompatibilitu s Windows, MAC, iOS, Android, Linux, Routers, Chromebook a dalšími chytrými televizory. Může tedy spravedlivě mít všechna vaše zařízení připojena k VPN.

Uživatelé se mohou při používání některého z těchto zařízení cítit v pohodě. Zařízení iOS a Android mají vlastní aplikaci VyprVPN, takže se uživatelé mohou snadno připojit. Mezitím společnost Golden Frog také zavedla ruční nastavení pro ostatní uživatele zařízení. Tyto funkce nastavuje klient pouze proto, aby bylo zajištěno, že vaše nastavení dat a soukromí bude vždy zabezpečeno.

Protokoly

Pokud jste ve světě VPN úplně nová, může vás při čtení technických termínů, jako jsou protokoly v recenzích VyprVPN, zmást. Pro přehlednost funguje VPN tím, že všechna vaše příchozí a odchozí data a jejich směrování přes tunel zabezpečená pomocí nějakého kódu. Protokol VPN je klíčem, který umožňuje tento proces a ne všechny z nich vykonávají stejné funkce. VyprVPN nabízí svým uživatelům protokoly PPTP, OpenVPN, ISEP, L2TP a Chameleon. Kromě posledního protokolu vyvinutého a poskytovaného výhradně společností VyprVPN jsou všechny ostatní standardní protokoly, na kterých můžete rozsáhle zkoumat. Porovnejte je a rozhodněte se, který protokol nejlépe vyhovuje vašemu účelu. Pak jednoduše připojíte tento protokol k vybranému serveru a bezpečně a anonymně cestujete po internetu.

VyprVPN Recenze březen 2019 (Zlatá žába)

Soukromí a bezpečnost

Ochrana soukromí je jedním z hlavních problémů, ať už jde o používání internetu nebo o osobní každodenní údaje. Proto je to ta věc, o které se nejvíce mluví a vyhledává. Pro uživatele s vědomím bezpečnosti záleží na detailech soukromí. VyprVPN bere v úvahu obavy a poskytuje uživatelům neuvěřitelné funkce ochrany osobních údajů. Poskytuje šifrování dat, 160bitový blowfish s AES-256-CBC a AES-256-SHA256. Také nabízí Max šifrování dat 256 bitů a Handshake Encryption 2048 bitů. Pro maximální bezpečnost neumožňuje žádné třetí straně zasahovat. Nabízí asi 200 000+ jedinečných IP adres, pomocí kterých se dostanete. Nejen to, je toho víc. VyprVPN bere v úvahu, že všechna vaše zařízení jsou chráněna pod vysokým zabezpečením, zvláště pokud používáte nedůvěryhodná veřejná připojení Wi-Fi.

Cestovní

Sítě VPN by měly být přátelské k cestování. Nechtěli byste ztratit přístup k bezpečnému internetu ani při cestování. Některé země vám nedovolují přístup k určitým webům, což je místo, kde se VPN hodí. VyprVPN zajišťuje, že vám poskytne to, co vám dobrá VPN musí poskytnout za každou cenu. Chrání vaše používání internetu a udržuje vaše data v bezpečí, když jste na palubě. Můžete zlomit geo-omezení a zůstat před námi. Podívejte se na recenze VPN Golden Frog VPN u uživatelů, kteří často cestují a používají streamingové aplikace v jiných zemích, zatímco zůstávají chráněni VyprVPN pro více podrobností z jejich pohledu.

Přečtěte si také: Nejlepší VPN pro cestování

Funkce

VPN může udělat cestu na trhu, protože jeho ostré funkce a výkon.

Cenové plány a slevy jsou důležité, ale také konkrétní funkce, které vám VPN umožňuje provádět. Zjistíte, že krátké recenze VyprVPN vždy uvádějí hlavní funkce a často je porovnávají s oblíbenými poskytovateli VPN.

Smart Kill-Switch

VyprVPN má funkci Kill-Switch, která přeruší vaše připojení, když bude VPN zlevněna. VyprVPN poskytuje dialogové okno, ve kterém si můžete přizpůsobit možnosti Kill-Switch podle svých představ. Sdílení P2P, servery DNS a protokoly IP po dobu 30 dnů. VyprVPN může pomocí technologie Chameleon porazit blokování VPN.

Chameleonský protokol

Chameleon je nový protokol vytvořený společností Golden Frog, který je založen na 256bitové šifrované technologii OpenVPN. Chameleon míchá metadata, díky nimž se inspektoři dat potýkají. Pomáhá vám obejít omezení uložená vládou. Chameleon je protokol, který vám umožní přístup na internet, i když má vaše země zákaz VPN. Tato funkce je také účinná, pokud má intranetová síť firewall, zobrazí se jim, jako kdybyste používali běžný SSL. VyprVPN má také funkci filtrování DNS. Udržuje vás v bezpečí před třetími stranami, které vás klamou na přesměrování na malware web.

Spojení

Spojení? Proč byste se měli připojit najednou pouze k jednomu zařízení? Ne, s VyprVPN se můžete připojit k 5 zařízením najednou a udržet všechny své aktivity v bezpečí na všech zařízeních najednou.

Existují drahý poskytovatelé VPN, kteří si účtují více za současné propojení pouze 3 zařízení za předplatné. VyprVPN představuje lepší nabídku za nižší cenu. VyprVPN vyhraje toto kolo! Život s rodinou znamená, že musíte sdílet připojení k internetu a předplatné VPN. Mít přístup k vysoce kvalitní VPN současně na 5 zařízeních prostřednictvím jediného účtu je velký problém. Nebudete muset utrácet peníze za více odběrů a zaregistrovat si nové za každé zařízení, které vlastníte. Pokud se obáváte na koleji starosti o studentské půjčky, můžete sdílet jedno předplatné VyprVPN až s 5 lidmi!

Šířka pásma

VyprVPN nemá žádný limit šířky pásma. Dokáže zpracovat tolik informací, kolik chcete, bez jakýchkoli potíží. Šířka pásma je důležitým faktorem pro každého uživatele, který používá Torrent ke stahování softwaru, filmů, televizních pořadů atd. Je to také vážný problém, když jste filmový fanoušek a chcete streamovat své oblíbené pořady online. Omezení šířky pásma je pro takové uživatele jako trest smrti. Dobrá věc, že ​​aplikace VyprVPN nezabrání uživatelům v náročné maximální šířce pásma.

Rychlost a výkon

Když už mluvíme o rychlosti a výkonu VyprVPN, není žádných námitek, že VPN pracuje rychle a není škrtící. Nemá omezení šířky pásma a můžete přepínat mezi neomezenými balíčky služeb. Určitě vám to usnadní streamování. Pro běžného videorekordéru funguje DNS serveru VyprVPN neuvěřitelně rychle a šetří zbytečnou dobu ukládání do vyrovnávací paměti. Pokud však hovoříme o jeho nevýhodách, zkontrolovali jsme, že došlo k úniku DNS a následně došlo k mírnému snížení rychlosti nahrávání. Při nahrávání souboru na internetu to bude nějakou dobu trvat.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je klíčová, pokud chcete zůstat před konkurencí. VyprVPN si klade za cíl zůstat ve spojení se svými uživateli a vylepšovat tak své služby. To vám dává shovívavost chatovat s týmem podpory zákazníků kdykoli a kdekoli. Poskytuje sekce Knowledgebase a F.A.Q pro vaše pohodlí. Neexistují však žádné výukové programy, které by vám ušetřily problémy s aktivací VPN. Vždy však můžete najít výukové blogy pro bezpečnou aktivaci VPN.

Zkušební verze zdarma

VyprVPN, stejně jako ostatní VPNS, má odlišný cenový plán pro různé balíčky podle vašich preferencí. Její roční balíček stojí asi 5,00 $ měsíčně a měsíční cena za 1 měsíc plánu stojí asi 9,95 $. Můžete využít slevy a speciální nabídky na roční plány, podle politik. Neexistuje žádná záruka vrácení peněz. Máte-li však v úmyslu používat a kontrolovat službu VPN, můžete využít bezplatné zkušební nabídky, pokud je nabízejí poskytovatelé.

Můžeš si užít 30 dnů VyprVPN zda je to pro vás dobrá volba. To znamená celý měsíc se zárukou vrácení peněz!

Přečtěte si o: Výhody Kodi VPN

platební metody

Způsob platby je jeden obtěžovat. Existují návody, jak můžete platit anonymně. Bit-mince, dárkové karty a anonymní platby jsou dnes pro uživatele populární platební metodou. VyplVPN bohužel nepovoluje bitové mince a takové platební metody. Místo toho společnost VyprVPN přijímá platby prostřednictvím karet Master Card, PayPal, Americam Express a Visa. Nyní, pokud jste v soukromí, jsou tyto metody pro vás problémem.

Chcete-li uzavřít recenzi společnosti VyprVPN, bylo by zbytečné říkat, že se jedná o rychlou, bezpečnou a efektivní VPN, na kterou můžete narazit. Cena VPN není sice levná, ale její výkon vás nenechá bez otázek. Existuje celá řada umístění serveru, která jsou alternativou řady IP adres, které můžete použít. Je však škoda, že služba není v Africe dostupná. Protokoly, servery DNS, neomezená šířka pásma a mnoho dalších funkcí usnadnilo společnosti VyprVPN získat své místo v požadovaném seznamu sítí VPN. Ale protože každý má jiné preference, pokud jde o zabezpečení internetu, VyprVPN by mohl být 10 pro jednu osobu a naopak pro druhou. Vždy však můžete vyzkoušet třídenní zkušební verzi a rozhodnout se, jak je výkon pravděpodobný, podle vašich preferencí. VyprVPN pro nás stojí za vyzkoušení pro své dobře postavené funkce a výkon.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments