Recenze SwitchVPN – Test odhaluje úžasné výsledky!

[ware_item id=33][/ware_item]

Může být náročné zajistit, že se vždy chystáte přihlásit k odběru kvalitní služby, bez ohledu na to, co pro vás poskytuje. Na rozdíl od produktu je služba často něco, co je náročnější kvantifikovat. Služba, která je ideální pro jednu osobu, může být neohrabaná a nepohodlná pro někoho jiného.


Z tohoto důvodu je při výběru poskytovatele služeb rozhodující důkladně prozkoumat všechny dostupné možnosti bez ohledu na to, zda se jedná o váš internet, telefon nebo cokoli jiného. V dnešním případě to budeme prohlížení VPN poskytovatel. Konkrétněji se podíváme na SwitchVPN.

Stejně jako u jiných podobných služeb se domníváme, že je nezbytné, aby všichni naši čtenáři byli při čtení tohoto článku na stejné stránce. Z tohoto důvodu zahrneme do naší recenze přehled toho, co přesně VPN dělá jako předmluva.

Samozřejmě, pokud jste již obeznámeni s VPN a víte, jak fungují, můžete klidně přeskočit na naši recenzi SwitchVPN. Pro všechny naše ostatní čtenáře, i když máte nejasnou představu o tom, co je to VPN, doporučujeme přečíst si následující část, abyste z naší recenze dostali maximum..

Co je to VPN?

Možná se divíte, co přesně VPN znamená a co dělá, je zřejmé ze samotného jména. VPN je zkratka pro virtuální privátní síť a jedna je v podstatě virtuální síť, která běží na vašem domácím internetovém připojení a může poskytnout více soukromí než připojení, které získáte od svého poskytovatele internetových služeb (poskytovatel internetových služeb)..

Jak běží VPN? Ve skutečnosti je VPN složena z počítačů, které jsou vzájemně propojeny přes internet a vytvářejí vlastní síť. Protože spojení mezi těmito stroji je diskrétní, zjistíte, že nabízejí mnohem více soukromí než vaše standardní připojení k internetu.

I když váš poskytovatel internetových služeb nemůže s vašimi informacemi dělat moc, pokud to není právně závazné, stále existují věci, které mohou udělat, ale mnozí by považovali za narušení soukromí. Začátkem tohoto roku došlo ke sporu o rozhodnutí Senátu USA, které by poskytovatelům internetových služeb umožnilo prodávat vaše data prohlížení reklamním agenturám za účelem zisku.

Mějte na paměti, že VPN může být použita pro více než jen maskování vašeho prohlížení od vašeho ISP a dalších potenciálně zvědavých očí. VPN neukrývají pouze vaše data, ale mohou je zobrazit tak, jako by pocházely ze zcela jiného místa na Zemi.

Pokud chcete jakékoli rozumné očekávání soukromí na internetu, stejně jako kdokoli, může být nutné investovat do poskytovatele internetových služeb. Je poněkud smutné, že žijeme ve světě, kde je nezbytné platit dodatečný poplatek za předplatné za službu, která nám umožňuje zachovat to, co by mělo být právem naše: soukromí.

Bohužel, zatímco poskytovatelé internetových služeb stále drží většinu moci nad svými spotřebiteli, jako by byli rukojmí, a USA VPN bude v dohledné budoucnosti zásadní. Ve skutečnosti může být VPN brzy brzy nezbytná, zejména proto, že FCC v současné době rozhoduje o potlačení neutrality sítě (něco zakotvené v právních předpisech v EU a na dalších místech).

Proč používat VPN?

Existuje několik důvody pro použití VPN, a již jsme se zabývali otázkou soukromí, ale máme pocit, že se do toho můžeme ponořit ještě hlouběji, než se přesuneme na jiné důvody. Kromě zajištění, že váš poskytovatel internetových služeb nemá přístup k vašim informacím, můžete si je nechat od jiných jednotlivců a hackerů.

Pokud chcete, aby vaše informace zůstala soukromá, neexistuje lepší volba než VPN (Tor může pomoci, ale to má své vlastní problémy). Pokud jde o používání VPN, existují kromě pohodlí soukromí také praktické aspekty. Pokud například často cestujete, možná budete potřebovat přístup k určitým webům.

Síť VPN se může zdát, jako by se nacházíte v jiné zemi, takže ji můžete použít k přístupu ke službám a webům, zatímco na dovolené, které mohou být dostupné pouze doma. Účel použití takového VPN se může pohybovat od těch, které jsou zaměřeny na zábavu nebo závažnější záležitosti.

Například, pokud jste mimo obchodní činnost a nemůžete získat přístup na web, který potřebujete k řádné práci, budete potřebovat VPN, abyste se vyhnuli jakýmkoli mezinárodním omezením. Mějte na paměti, že to obvykle není nijak omezeno pravidly nebo předpisy, takže nebudete muset riskovat.

Kromě těchto důvodů budete také chtít použít VPN, pokud prohlížíte internet ve veřejné síti, zejména pokud se budete přihlašovat k některým účtům. Otevřená síť usnadňuje zachycení vašich dat a VPN je zašifruje, aby se zabránilo přístupu k nim.

I když to může být podobné důvodu, proč byste chtěli používat VPN doma v záležitostech soukromí, je v těchto situacích mnohem důležitější, protože vaše informace by mohla být ohrožena. Pokud používáte veřejnou síť, nikdy nechcete přistupovat k citlivým webům, jako jsou bankovní účty a Paypal.

Jak vidíte, existuje mnoho důvodů pro použití VPN a žádné potenciální nevýhody (kromě skutečnosti, že musíte zaplatit poplatek za předplatné). Za cenu sendviče každý měsíc můžete zajistit, že budete chráněni před krádeží vašich informací, omezením oblasti a mnohem více.

Naše recenze SwitchVPN

Přepínač revize 2018

Co vám SwitchVPN nabízí jako spotřebitele? Tato služba nemusí být revoluční ve srovnání s jinými možnostmi na trhu, ale poskytuje pohodlí, které nelze vyrovnat mnoha jiným službám VPN. Než se dostaneme k masu naší recenze, podívejme se na některé funkce SwitchVPN.

Profesionálové

  • Pro optimální pokrytí používá téměř 150 serverů umístěných na čtyřech různých kontinentech
  • Představuje pokročilou technologii DNS, která umožňuje použití VPN ve vysoce rizikových oblastech
  • SwitchVPN neeviduje žádné akce svých uživatelů, aby bylo zajištěno vyšší soukromí
  • Tuto VPN lze použít až na pěti zařízeních najednou
  • Ve srovnání s konkurencí nabízí vynikající rychlost
  • Servery běží vždy, takže v některých časových pásmech nebudete omezeni
  • SwitchVPN nabízí odbornou zákaznickou podporu každému ze svých předplatitelů

Nevýhody

  • Trochu dražší než konkurenční služby VPN
  • Část nápovědy na webu SwitchVPN je trochu řídká
  • Lehké pokrytí VPN v Jižní Americe díky umístění jediného serveru v Brazílii

Dobrý

Začneme tím, že se podíváme na to, co se nám v této službě VPN líbilo, a musíme přiznat, že jsme ocenili několik funkcí a další.

Šifrování a spolehlivost

Nejprve se budeme zabývat otázkou, která se týká uživatelů, více než cokoli jiného: jak užitečná je VPN při šifrování vašeho internetového připojení? Během dvou týdnů trvalého používání jsme měli pouze dvě selhání této VPN a jedno z těchto selhání bylo způsobeno chybou na našem konci.

podrobná recenze switchvpn

Pokud hledáte spolehlivost v síti VPN, s SwitchVPN může konkurovat několik možností, a to i na několika místech po celém světě. Měli jsme členy našeho týmu v různých oblastech vyzkoušející tuto VPN a zdálo se, že služba netrpěla výrazně.

SwitchVPN má tak široké pokrytí díky použití více než 145 serverů umístěných na čtyřech kontinentech. Pokud podnikáte v Severní Americe, Evropě, Asii a v menší míře v Jižní Americe, najdete tuto VPN ideální pro vaše potřeby.

Rychlost připojení

Kromě pokrytí a spolehlivosti jsme zjistili, že SwitchVPN se podařilo udržet vysoké rychlosti, což je vždy otázkou při výběru nové VPN. Pokud jste těžký downloader nebo snad hráč, budete potřebovat rychlosti, abyste zůstali spravovatelní, dokonce i přes VPN.

switchvpn pracuje s torrentem

Služby zákazníkům

Jedním z aspektů, o kterém se často nediskutuje, pokud jde o VPN, je oddělení služeb zákazníkům poskytovatele. SwitchVPN má agenty podpory zákazníků, kteří rozumí základům VPN, na rozdíl od některých konkurentů, u kterých byste s největší pravděpodobností vyřešili problém sami..

Obchodní a cestovní výhody

Jiný způsob, jak to VPN pojme cestující je prostřednictvím svého 24-hodinového plánu, ve kterém je aktivní. Pokud potřebujete VPN, o které jste si jisti, že bude po většinu času aktivní, SwitchVPN vás jistě nezklame.

Seznam serverů switchvpn

Kompatibilní s více zařízeními najednou

Podpora pěti zařízení je třešničkou na námrazě této služby, protože můžete tablet, smartphone a počítač spouštět současně prostřednictvím sítě SwitchVPN. Tato VPN je ideální pro uživatele, kteří mají rodinu, kterou by chtěli chránit před zvědavýma očima i sebe.

revize zařízení switchvpn

Vnitřní bezpečnost

Při používání VPN bohužel vždy existuje obava, že vás poskytovatel VPN může špehovat, ale SwitchVPN poskytuje záruku ochrany osobních údajů. Tato záruka uvádí, že ze strany SwitchVPN neprobíhá žádné protokolování, což pomáhá udržovat vaše informace pro sebe.

I když váš poskytovatel VPN neměl v úmyslu použít vaše informace, protokolování těchto informací je ponechává otevřené hackerům a jiným formám infiltrace. Nejlepší způsob, jak zajistit, aby vaše informace nikdy neskončily v rukou někoho jiného, ​​budete chtít zvolit síť VPN, která má záruku, že nebude nic protokolovat..

Externí zabezpečení

Nakonec musíme řešit otázku bezpečnosti před vnějšími hrozbami. SwitchVPN nabízí pokročilou ochranu DNS, díky níž je téměř nemožné dešifrovat vaše signály, a to i v případě, že procházíte rizikovou síť.

Nejlepším způsobem, jak se těmto rizikům vyhnout, je samozřejmě nevyužít tyto sítě na prvním místě, ale při cestování někdy není na výběr.

Špatný

Samozřejmě, stejně jako u jiných produktů, to nemůže být vše dobré. Při používání této VPN jsme se bohužel setkali s několika problémy. Naštěstí žádný z problémů, které jsme zažili, nebyl přerušovač obchodů, alespoň pro velkou většinu uživatelů.

Jedním z hlavních problémů, které jsme měli s touto sítí VPN, bylo její relativně lehké pokrytí v Jižní Americe, protože její jediné servery na kontinentu se nacházejí v Brazílii. Pokud cestujete do Jižní Ameriky mimo Brazílii, možná budete chtít investovat do sítě VPN, která se konkrétně týká této oblasti.

Kromě mrtvých zón na některých kontinentech zjistíte, že tato VPN není přesně ideální pro uživatele, kteří dávají přednost nejdostupnější možnosti. Zatímco tam jsou levnější VPN, bude těžké najít službu, která nabízí stejnou hodnotu za peníze, protože cenově dostupnější nabídky budou často méně působivé.

přepínání cen

Zatímco část nápovědy na webu SwitchVPN by mohla použít trochu více práce, stále obsahuje všechny informace potřebné pro nového uživatele. Pokud byste chtěli pomoci s pokročilejšími záležitostmi ve světě VPN, možná budete muset využít specializovanější publikaci zaměřenou na VPN a jejich použití.

Jak vidíte, většina negativů této služby VPN není zdaleka tak kritická jako některé problémy, kterým čelí konkurenti ve stejné cenové kategorii. I když tato VPN nenabízí nic revolučního, není to problém. Toto je VPN, která je určena uživatelům, kteří chtějí něco rafinovanějšího, ale méně experimentálního.

Závěr

Pokud vás nebaví vytvářet beta verze a nespolehlivé VPN, věříme, že SwitchVPN je vynikající volbou, zejména pokud cestujete mezi Severní Amerikou, Evropou a Asií..

I když tato VPN může být o něco dražší než jiné možnosti, rozdíl v ceně není tak masivní, a věříme, že by 6 až 10 dolarů za měsíc mohlo být horší. Doufáme, že vám tato kontrola pomohla při rozhodování, zda se jedná o správnou VPN pro vás

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments