Recenze NordVPN 2019 – Je to VPN s nejbohatšími funkcemi?

[ware_item id=33][/ware_item]

nordvpn recenze


Upozornění na digitální bezpečnost a zločiny digitálního světa nás vždy otřásají, pokud jsme opravdu závislí na používání sociálních médií pro nejrůznější účely. Ale ne každý dokáže pochopit skutečná nebezpečí úniku informací a smrtelných hackerů, kteří dýchají stejný vzduch jako vy a já. NordVPN je bezpečnostní strážce, kterou všichni potřebujeme, než se snoopers vkradne do našeho soukromého světa. Zde v tomto přezkumu NordVPN probereme všechny aspekty, které potřebujete vědět, abyste mohli učinit konečné rozhodnutí..

Proč potřebujete bezpečnost?

Náhodná vyskakovací okna nebo reklamy na webových stránkách vás neustále trápí skrýváním se přes internet, ale přesto si myslíte: „Proč bych se měla bát? Nedělám nic špatného? “ Zde je místo, kde se mýlíte, protože to je to, co živí kybernetičtí zločinci; zranitelnost a nevinnost veřejnosti pod falešným myšlením, že je v „neexistující“ bezpečnostní bublině. Bezpečnost je v současné době hlavním problémem, stejně jako soukromí, a kvůli nedostatku vzdělání v oblasti technické bezpečnosti si zcela neuvědomujeme, co děláme špatně, abychom nevědomky způsobili škodu sobě. Vyhýbejme se tedy této naivitě jednou provždy!

Co byste měli dělat?

Existuje několik způsobů, jak se vyhnout útokům začarovaných zločinců, kteří čekají na oslabení. Některé z jednání, které nám škodí, jsou:

 1. Použití veřejné Wi-Fi
 2. Používání nechráněného Wi-Fi, které nás vede ke špionáži ze strany vlády
 3. Sdílení soukromých informací bez ochrany na internetu
 4. Stahování aplikací z nedůvěryhodných zdrojů

Dnešní svět se změnil a aplikace získávají kredity, aby nám pomohly vyzkoušet nové věci. Povolili jsme zbytečný přístup výrobcům po celém světě. Pokud jste sledovali Snowden (2016), určitě byste chtěli všem zavřít oči před zobrazením vašich informací.

Nikdo nechce mít vrchol na nich a NordVPN má právě ty správné funkce, aby je mohl vykopnout.

Ultimate Gate to Privacy; NordVPN

Se všemi „snoopiemi“, kteří se proplétají kolem, aby vyčarovali hesla a osobní informace ze svých zařízení, se NordVPN spěchá do servisu a obsluhuje vám každý kousek ochrany, která je v současné době na trhu k dispozici. Díky elegantním funkcím společnosti NordVPN je „bezpečnost“ jedna věc, která může stát se synonymem pro společnost Nord.

Nepochybně nejlepší zatím VPN, pokud jde o šifrování přenosu dat online; Náš test odhaluje, že společnost NordVPN stojí bez jakéhokoli odporu vůči jiným VPN, pokud jde o absolutní vyhlazení všech hrozeb z vaší cesty.

Co vás skutečně činí zranitelným?

Stejně jako ve skutečném světě vám poskytovatel internetových služeb (ISP) při každém připojení k internetu přidělí adresu, která upozorňuje na vaši polohu ve virtuálním světě. Neříká to pouze vaši polohu přes internet, ale vaše poloha popisuje, kdo jste a vy můžete snadno vystopovat zpět.

Poskytovatelé internetu jsou pod vládním dohledem a mají přístup ke všem činnostem, které děláte přes internet. To také vede k tomu, že vláda umožňuje „rozhlížet se“ o vašich osobních činnostech, včetně výměny e-mailů. Podnikatelé a podnikatelé, stejně jako revolucionáři, jsou těmito představami hluboce ohroženi, protože vláda může celý plán zavřít ještě dříve, než jej začnete..

Jak soukromé můžete získat?

Nejprve se NordVPN nachází v Panamě. Spolu s jeho politikou bez protokolů a funkcí přepínání zabíjení, nic neznamená, že je přitažlivější pro ty, kteří chtějí skrýt své stopy virové aktivity. Bez ohledu na to, jak se na to díváte, s vědomím, že mají:

 • Žádný vládní dohled a
 • Žádný záznam využití šířky pásma a protokolů aktivity.

Proto se cítíme ujištěni o pravděpodobnosti narušení důvěry, která se stane absolutně nulovou. Důrazně doporučujeme NordVPN všem, kteří hledají bezpečné a anonymní spojení, a tato recenze většinou mluví ve prospěch NordVPN ze všech dobrých důvodů.

Vizuální odvolání společnosti NordVPN

Samotné logo NordVPN zobrazuje nevysledovatelné oblasti jako hornatou oblast, kde je bezpečnost téměř nemožná. Současně to také dává pocit klidu a míru, které dostanete, když jste chráněni. První pohled na tuto VPN vám tak dává pocit bezpečí, důvěry a jejího dosahu do vzdálených zemí. Ale nezapomeňte na to naše kritéria Recenze NordVPN netočí kolem toho, jak jsou dobří, pokud jde o branding a design, je to spíše o tom, jak se vyrovnají za své nároky a sliby.

Nejlepší součástí programu NordVPN je, že jeho karta serveru poskytuje okamžité informace o dostupnosti jeho serverů ve světě a o provozu na každém z nich. Jeho jedinečná konstrukce s jednoduchostí a snadným ovládáním je nepřekonatelná.

Úhledný obrys všech jeho serverů a umístění dává silné vibrace jeho velení nad technologií a službami, které NordVPN poskytuje. Dobrá klasifikace příslušných služeb na různých serverech je perfektně prezentována.

Vzhledem k tomu, jak kritická může být silná síla VPN, NordVPN odvádí skvělou práci a popisuje své funkce v laikovém jazyce, aby svým uživatelům a návštěvníkům webových stránek usnadnila úžasnou sílu šifrování..

Funkce NordVPN přijaté pro specializaci

Díky specializovaným serverům dostupným pro konkrétní použití se NordVPN přizpůsobuje potřebám uživatelů. Servery se většinou používají pro jednoduché účely streamování a surfování po síti. Pro anonymní směrování provozu lze využít možnosti P2P. To se hodí pro stahování torrentů a zajištění streamování ve vysoké rychlosti bez přerušení.

Je důležité si uvědomit, že ne všechny servery VPN ve vašem požadovaném cíli fungují pro odemknutí všech webů s omezeným přístupem. Vzhledem k tvrdému zákroku na slavných serverech VPN ze strany hlavních streamovacích služeb a vládních agentur musíte konzultovat zástupce NordVPN prostřednictvím Live Chat. Rychle vás dovedou k nejvhodnějším serverům.

NordVPN se specializuje na:

Přehled funkcí nordvpn

 • Inteligentní DNS
 • Dvojitá VPN
 • Tor přes VPN
 • Socks5 Proxy
 • Servery DNS
 • Web proxy plus rozšíření
 • Vyhrazená IP (pouze na vyžádání)

Inteligentní DNS - Prověřili jsme funkci SmartDNS společnosti Nordvpn!

Jedná se o spolehlivý způsob, jak spoofing svou polohu podvádět internet, že patříte jinde. Jedná se o ideální nástroj umožňující přístup k geo-omezenému obsahu, webům a aplikacím. Dostupnost jeho serverů ve všech hlavních zemích umožňuje maximální dosah po výhody přístupné pouze státním příslušníkům místa s podvržením.

Existuje DNS únik s NordVPN?

Únik DNS je hlavním problémem a my jsme NordVPN zkontrolovali na základě všech těchto faktorů, které zvyšují bezpečnost uživatele. Nord VPN má své vlastní servery DNS, takže jsme při testování produktu VPN v systému Windows nemuseli čelit únikům. V případě úniku vyčistěte mezipaměť a soubory cookie z prohlížeče, abyste předešli únikům DNS.

V záznamech společnosti NordVPN je přístupných více než 150 streamingových služeb pomocí služby NordVPN Smart DNS včetně Cartoon Network, Netflix, NBC sports atd. Jelikož Smart DNS nevyžaduje žádné další implementační nebo konfigurační postupy, automaticky se spustí ve všech aplikacích NordVPN..

PS: Náš tým testoval dostupnost všech výše uvedených kanálů.!

Dvojitá VPN

Přesně to zní. Stejně jako periskop, který dvakrát přesměruje světlo, aby dosáhl konečného cíle, jsou vaše data směrována dvakrát mezi dva servery, aby bylo možné zřetězování serverů a umožnilo dvojí šifrování přes každý server.

Ale s každým přesměrováním přichází deficit rychlosti. Pokud však požadujete maximální soukromí a vaše každodenní výměna informací musí zůstat důvěrná, dvojitá VPN společnosti NordVPN vás nikdy nezklame. Je to také jedna z pouhých dvou sítí VPN v tomto oboru, která toto zařízení nabízí.

Takže si můžete vychutnat výhody dvojitého šifrování rychlostí běžné VPN. Jak je to skvělé?

Cibule přes VPN

Jednoduše řečeno, směrování cibule aka Tor přes VPN je bezplatný nástroj, který vám umožňuje skrýt veškerou analýzu provozu, která může poškodit vaše osobní právo na svobodu. Abyste mohli využívat Tor pomocí VPN, stačí:

 • Použijte svůj počítač
 • Nechte svůj NordVPN fungovat
 • Vstupte na kartu Tor v NordVPN
 • Používejte internet s maximální anonymitou

Prostřednictvím služby NordVPN můžete využívat výhod VPN a Tor současně. Několik analytiků uplatňuje přístup, který používá prohlížeč Tor samostatně bez VPN; ostatní však tvrdí, že použití s ​​VPN je lepší. Jdeme s logikou a logika říká, že udržování dvou strážců je lepší než jeden, tak proč nevyužít oba a mít lepší zabezpečení, zejména když jeden nedokázal strážit, jen pro jistotu. Proto je použití Tor s VPN nejlepším řešením, které vám mohou naši odborníci poskytnout.

Střih dlouhý příběh krátký

Jediným předplatným můžete odemknout neomezené příležitosti, jako například:

 • Vysokorychlostní streamování s nepřetržitou a vyhrazenou IP adresou,
 • Pomocí Tor,
 • Přístup ke sportovní akci kdekoli
 • Přístup na webové stránky s omezeným přístupem, jako je BBC iPlayer a Netflix.
 • Torrenting
 • Udržet si smrtící DDoS.

* DDoS útoky jsou útoky několika hostitelů, kteří jsou všichni útočníci, kteří službu převádějí do režimu offline, což je činí zbytečnými, zejména ve hře, když soupeř chce porazit jiného, ​​aby získal nadvládu.

Útočníci s jedním hostitelem se obvykle snadno odrazí pomocí firewallů. Bez hostitele VPN však nelze omezit útoky DDoS s více hostiteli. Nemluvě o tom, čím silnější je, tím lepší je a NordVPN nejlépe vyhovuje tomuto sloganu, pokud jde o jeho nepřekonatelnou sílu..

Přehled webových stránek společnosti NordVPN

Z jeho celkového počtu 5092+ serverů v 60 různých zemích, NordVPN má speciální servery pro torrenting, takže je dobré rozhodnutí je používat pro torrenting. V opačném případě úžasný automatický přepínač zabíjení NordVPN zabíjí takovou aktivitu na běžných serverech.

Aplikace dostupné všude

Z Windows na Mac, z Androidu na iOS, z Linuxu na Chromium; První rozhraní společnosti NordVPN poskytuje auru „pojďme začít podnikat“. Lidé, jako jsme my, při zavádění samého sebe do dokonalých štítů proti neviditelnému nebezpečí, to opravdu nechají jít, protože zde mohou vidět všechny plusové body. Když o tom přemýšlíte, v zásadě používáte jediný účet VPN k zabezpečení až neuvěřitelných šesti zařízení, která fungují prostřednictvím více operačních systémů. Každý, komu povolíte přístup, může na svém zařízení zapnout NordVPN v dosahu.

Ačkoli to poskytuje nesmírně technické služby, okouzlující kombinace světle modré spolu s bílou snižuje závažnost. Podobnost webové stránky s aplikacemi je pozoruhodně hodně, a proto pomáhá při snadné navigaci a přizpůsobení. Toto je nejlepší funkce oceněná několika uživateli v mnoha recenzích NordVPN. Příliš mnoho značek selhalo, protože uživatelská zkušenost s jejich aplikací se liší od zkušenosti nabízené na jejich webových stránkách. Konzistence je obrovský tah, když se snažíte vybudovat loajalitu ke svým klientům. NordVPN má toto právo!

Přečtěte si více o: Nejlepší Android VPN aplikace

Lepší prohlížení

Šest současných připojení zařízení je maximum dostupné jakoukoli sítí VPN. NordVPN v této oblasti vyhrává. Právě teď nabízejí roční plán ve výši 5,75 $ měsíčně, ale pokud jej využíváte s ostatními, kteří s vámi žijí, může každý ušetřit peníze a zároveň se těšit na úžasné vlastnosti NordVPN. Kromě toho poskytuje krásný náhled uživatelům bez předplatného prohlížeče webového proxy a YouTube proxy (FYI: YouTube proxy je magický nástroj, který vás přenese na vaši oblíbenou ikonu YouTube z místa, kde organizace zakazuje nebo blokuje YouTube).

Nejen to, ale také poskytuje šifrovaná rozšíření pro Chrome a Firefox pro své uživatele. Jako radost na vrcholu, úžasný adblocker společnosti Nord VPN vyhýbá všem, kteří obtěžují nechtěné reklamy, pomocí funkce CyberSec. Je nemožné ignorovat, jak se NordVPN stará o všechny menší a velké problémy související s bezpečnostními a geografickými omezeními v těchto dnech. Je to skutečně řešení all-in-one pro moderního uživatele internetu. Jejich služby se rozšiřují do 62 zemí včetně zemí z Jižní Ameriky, Asie a Tichomoří a Afriky

Jeho magický vzorec funguje také v Číně a na Středním východě, kde je téměř nemožné uniknout z dohledu agenturám dohledu.

Zkoušky musí být!

Silná víra společnosti NordVPN v jejich služby je vymezena třídenní zkušební dobou, která uživatelům poskytuje spravedlivou šanci analyzovat vše osobně.

I když VPN poskytuje honosné funkce, nemusí být pro vás to pravé. Využijte této příležitosti a zjistěte, zda splňuje vaše priority. Navštivte všechny weby a aplikace, které často používáte, nebo máte potíže s přístupem k jiným spolehlivým poskytovatelům VPN.

Dokonce i poté, 30denní politika vracení peněz doslova vyhraje vaše srdce, protože v případě, že je VPN natolik ohnutá, že by vám mohla usnadnit, by neměly být žádné mezery.

Závěr

Abychom v tomto přezkumu NordVPN zabalili věci, navrhujeme jeho nezbytnost pro všechny podnikatele, bankéře, makléře a zejména pro organizace, jejichž jediná myšlenka prosperity kriticky závisí na inovativních nápadech, jak porazit své konkurenty a příslušné odvětví..

Ačkoli dvojí šifrování přichází za cenu snížené rychlosti, stále stojí za to zachránit zlé oči před pádem do vašich e-mailů a získat maximum z vašich osobních údajů.

Všechny bankovní transakce by měly bezpochyby projít Tor přes VPN (Onion over VPN) nebo Double VPN, aby se vláda a hackeři úplně zbavili zad.

Nemusí to být první volba příležitostných víkendových streamerů nebo pouze torrent zákazníků, ale uspokojuje všechny potřeby prostřednictvím silnějších serverů věnovaných značně výše uvedeným účelům.

Celkově to skončí jako nejlepší, když přijde pouze dvouletý plán 4,99 $ / měsíc což je rovná 58% sleva! a 3-letý + 1-měsíční plán zdarma 3,49 $ / měsíc s 70% sleva. To překonává průměr trhu a pomáhá společnosti NordVPN vydělat většinu uživatelů dobře známých silným provozem na svých webových stránkách. V případě, že se u naší recenze NordVPN lišíte, více než vítáme všechny uživatele, abychom se přihlásili a informovali nás o nedostatcích, problémech, s nimiž jste se setkali se společností NordVPN, pokud existují. Jste také velmi vítáni, abyste se podělili o své uspokojivé zážitky, které jsou pravděpodobnější, užijte si!

nordvpn ceny 2019 konecCeny NordVPN byly aktualizovány

Oslovte nás na adrese [email protected]

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments