Recenze ExpressVPN 2019 – Dobré, špatné a ošklivé!

[ware_item id=33][/ware_item]

Přestože mnoho poskytovatelů VPN tvrdí, že jsou „nejrychlejší VPN na Zemi“, ExpressVPN se odváží přejít na další úroveň a „zaručit“ to a schválit je na své domovské stránce. Jistě, jejich drsná měsíční záruka vrácení peněz zálohuje jejich pohledávku, zatímco ostatní konkurenti mají jen jeden týden, který mohou nabídnout jako záruční období. Nejrychlejší VPN na celém světě se stále stává nedocenitelným, když je také vhodné ji nazvat „nejrozšířenější VPN“, protože také pracuje se stále náročnější sítí Netflix a téměř jakoukoli streamingovou službou pro pojmenování na této planetě..


Recenze ExpressVPN 2019 - Dobré, špatné a ošklivé!

V tomhle Recenze ExpressVPN, Před zakoupením předplatného ExpressVPN pokryjeme všechny potřebné funkce, informace a výstupy, o kterých byste měli rozhodně vědět. Express VPN je všestranná VPN, která je vhodná pro ty, kteří mohou platit o něco více, aby si usnadnili život. S VPN má bezproblémové funkce spolehlivého zabezpečení, skvělého designu, silného výkonu a úžasného zákaznického servisu. Díky vynikající funkci pro více uživatelů může také sloužit jako balíček pro rodinné použití. Avšak ti, kteří mají málo rozpočtu na úkor většího rozruchu, větší konfigurace a kompromisu v oblasti bezpečnosti, by to považovali za chybné. Tato recenze se bude točit kolem kladů a záporů používání ExpressVPN, kde jistě ten druhý najdete jako jehlu v kupce sena.

Profesionálové

Snadné spuštění

To je něco, co dává ExpressVPN dvojici křídel. Ihned po zaregistrování si můžete nainstalovat klienta VPN, kam budete při prvním spuštění vyzváni k zadání aktivačního kódu. Tento konkrétní aktivační kód je jedinečný pro každé zařízení. Takto váš klient VPN ušetří čas přihlašování, protože k otevření nezávislého rozhraní používáte pouze jedinečný kód. Nezapomeňte uložit potvrzovací e-mail, který obdržíte, s odkazem, který obsahuje tento jedinečný kód. Během instalace si můžete také vybrat, zda chcete, aby byla anonymní data připojení sdílena pro větší rychlost bez kompromisů v zabezpečení.

Začínáme s expressvpn

Přečtěte si také: Recenze NordVPN 2019

Jednoduše dobře

Aplikace ExpressVPN je navržena tak, aby zajistila přátelské a intuitivní uživatelské rozhraní. Vše, co musíte udělat po přihlášení, je vybrat server a stisknout připojení, abyste mohli začít používat službu. Server můžete také označit hvězdičkou pro pozdější rychlý přístup. Ostatní základní možnosti konfigurace, jako je výběr požadovaného protokolu, lze spravovat v nabídce možností, nejedná se však o nezbytnou akci. Díky tak jednoduchému rozhraní je tato VPN jednoduše dobrou volbou plug-and-play pro všechny vaše potřeby VPN. To je důvod, proč se stává vysoce hodnocenou sítí VPN začínajícími uživateli, jako jsou děti nebo starší uživatelé. Pokud chcete zavřít uživatelské rozhraní aplikace, aplikace se bude i nadále tiše spouštět na hlavním panelu, aby vám umožnila snadné připojení nebo odpojení serverů a přístup k mnoha možnostem bez otevření okna..

Funkce pro více uživatelů

Nedávná změna v zásadách ExpressVPN způsobila, že se řadí na vyšší pozici než dříve. Je vybaven více uživateli, což je maximálně pět uživatelů, kteří mohou služby využívat současně. Tito uživatelé mohou použít podobné nebo různé pět zařízení pro připojení k VPN současně. Například můžete připojit podobná zařízení, například pět notebooků najednou, nebo různá zařízení, jako je telefon, tablet a router, podle vašeho přání. Síťový zámek umožňuje všem zařízením používat VPN nezávisle a bezproblémově.

Všechny recenze ExpressVPN hovoří o kvalitě jejich služeb, ale podívejme se, jak tato funkce šetří vaše peníze. Většina lidí nemá dostatek peněz na utrácení za drahou službu VPN. Přiznejme si to. ExpressVPN má vysoké hodnocení, ale není to nejdostupnější. Studenti a zaměstnanci žijící z úst do výplaty od výplaty k jinému to mohou najít zpětně. Přiznejme však větší skutečnost. Ačkoli se spolubydlící občas mohou obtěžovat, váš bazén může být s ExpressVPN zlatou příležitostí. Nejpopulárnější cenový plán (15 měsíců) vás stojí 6,67 $ měsíčně. Jednoduše si to rozdělte pěti způsoby a každý uživatel musí za nejlepší VPN službu vykašlat 1,33 $ měsíčně! Zní to lákavě, hm?

Automatické funkce

Automatizovaný výběr protokolu je ve výchozím nastavení jednou z nejuspokojivějších funkcí ExpressVPN. Toto je obvykle OpenVPN přes UDP. Můžete se také rozhodnout ručně spojit s OpenVPN přes jiné protokoly, jako jsou L2TP / IPSec, PPTP, TDP a SSTP. Vzhledem k několika problémům se zabezpečením a spolehlivostí je OpenVPN považována za preferovanou možnost. Automatizovaný protokol však nemusí vždy fungovat dobře. V takovém případě musíte najít optimální kombinaci serverového protokolu, která je k dispozici od ExpressVPN, aby bylo vaše předplatné co nejefektivnější. Jak? Když se přihlásíte ke svému účtu, musíte vybrat protokol VPN a server v zemi, ve které chcete obsah odemknout. Smíchejte a porovnejte, abyste objevili ideální volbu pro tento web a příště si jej poznamenejte..

Zabudovaný spínač zabíjení

Jak můžeme zapomenout zmínit funkci Kill-Switch v důkladné recenzi ExpressVPN? Jednou z nejúspěšnějších nejnovějších aktualizací aplikace je „Network Lock“. Tato funkce zakáže veškerý internetový provoz, jakmile dojde k výpadku připojení VPN. Tento zámek je užitečný při předcházení únikům DNS a funguje jako přepínač zabíjení. Kromě toho aplikace tlačí všechny požadavky DNS přes IPv4, než je relativně nezabezpečený protokol IPv6. O úrovních šifrování však nikdy nelze jednat, aby se připojení v žádném případě urychlilo.

VPN pro Wi-Fi routery

Je pozoruhodné, že ExpressVPN nepodporuje pouze mobilní telefony, notebooky, stolní počítače, tablety atd. S citlivým grafickým rozhraním, ale také nabízí firmware, který mají používat některé populární modely Wi-Fi routerů. Ve skutečnosti to funguje dvěma způsoby; můžete aplikaci nainstalovat zdarma na kompatibilní router nebo si jednoduše koupit router s předkonfigurovaným klientem ExpressVPN. ExpressVPN může být na routeru velmi užitečný, protože internetový provoz na všech zařízeních připojených k Wi-Fi bude směrován přes VPN s běžným předplatným.

V souladu s tvrzeními o péči o zákazníky, o čemž svědčí mnoho recenzí ExpressVPN, můžete postupovat podle podrobného průvodce, jak nakonfigurovat směrovač pro ExpressVPN na jejich oficiálních webových stránkách. Ujistěte se, že jste zkontrolovali kompatibilitu vašeho routeru s ExpressVPN, než na něj flashujete firmware, jinak byste jej mohli navždy zničit.

Další výhoda spočívá v tom, že směrovač se počítá pouze jako jedno zařízení, takže je možné spojit mnoho zařízení s čekající šířkou pásma a ještě zbývající dvě zařízení musí být nakonfigurována. Toto je úžasná mezera, kterou ExpressVPN poskytla svým zákazníkům, kteří si přejí ušetřit maximum peněz a zároveň se těšit na prvotřídní zabezpečení. Je ideální pro velké rodiny, které si nemohou dovolit více předplatných VPN.

Ujistěte se, že jste zkontrolovali kompatibilitu vašeho routeru s ExpressVPN, než na něj flashujete firmware, jinak byste jej mohli navždy zničit.

Jste anonymní

Nedávno byla přidána nová .onion verze webu ExpressVPN, aby pobavila anonymní uživatele Tor. Tato funkce ExpressVPN ve spojení s přijetím platby bitcoiny úspěšně umožňuje zákazníkům zůstat naprosto anonymní a nevysledovatelní, aniž by jakýmkoli způsobem unikli jejich totožnosti nebo poloze. Mají naprosto průhledné zásady týkající se toho, jaká data shromažďují a proč, takže jste vždy ujisteni, že neexistuje žádná skrytá bezpečnostní hrozba od jejich konce.

Přečtěte si více: Jak Torrent anonymně a bezpečně

Jste v bezpečí

Zabezpečení a anonymita uživatele je něco, co si nejvíce ceníme na webu BestVPNDeals.com. Čas od času přehodnocujeme, co je nepochybně mezi špičkovými službami VPN na trhu, abychom zjistili, zda stále vyhovuje očekáváním našich odborníků na VPN. ExpressVPN se staví za hranice zákonů donucovacích orgánů jako je GCHQ a NSA, protože je součástí Britských Panenských ostrovů. Výchozí protokol a provoz OpenVPN jsou šifrovány pomocí 256bitového algoritmu AES, čímž se zvyšuje na úroveň zabezpečení přenosu na úrovni zákazníka. Tento výchozí šifrovací standard se nikdy nezmění, i když si přejete změnit protokol pro rychlejší provoz. ExpressVPN poskytuje uživatelům sdílenou statickou IP, což je pro vaši bezpečnost opět lepší. Existují stovky a tisíce uživatelů, kteří používají stejnou IP, což vás bezpečně anonymizuje.

Péče o zákazníky

S veškerým tak snadným používáním zůstává ExpressVPN na špičkové mapě a nabízí nejlepší dostupné služby zákazníkům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomocí podpory live chatu můžete kdykoli hovořit se zkušeným, rychlým a přátelským zástupcem. To se opravdu hodí, když si nejste jisti, které servery poskytnou požadované výsledky. Většina populárních společností VPN trpí tím, že úřady jsou na černé listině. Jejich zástupci mohou snadno zjistit, které servery jsou ideální na základě webové stránky, kterou chcete navštívit, vaší polohy a účelu. Můžete také přistupovat k mnoha tutoriálům, průvodcům řešením problémů a častým otázkám na webu pomocí videonahrávkových videí a článků, které vám pomohou sledovat živé sporty a vědět o různých typech protokolů VPN.

Stručný pohled na web

Netflixing není velký obchod

Ano, jistě, ale pouze na některých serverech. Protože bláznění Netflixu je jednou z největších výzev ve světě VPN, je to určitě úspěch, protože testování ExpressVPN ukázalo konzistentní práci s Netflixem. Vložte se do Live Chatu a přímo si vyžádejte informace o serverech, které dokonale spolupracují s Netflix.

Nevýhody a jejich řešení

Kontrola serverů

Žádná recenze není dokončena, dokud nezačnete diskutovat o všech faktorech, které jsou nezaujaté, a totéž platí o tomto hodnocení ExpressVPN. Protože jsme museli být velmi kritičtí při výběru nevýhod, protože jsou téměř zanedbatelní, vložili jsme to do negativů, i když to vyžaduje pouze jeden jednoduchý krok. Pokud se při přístupu k Netflixu objeví chyba proxy, pokračujte a kontaktujte zástupce podpory live chatu a zeptejte se, který server má v tuto chvíli přístup k Netflixu. Servery nemůžeme zveřejnit kvůli určitým problémům se zásadami; Jedna věc je však jistá, že nalezení serverů není u systému podpory 24/7 vůbec obtížné. Jakmile víte, který server nejlépe běží Netflix, můžete jej označit hvězdičkou pro pozdější použití. Totéž platí v případě BBC iPlayer a Hulu, které jsou přístupné přes určité servery, aby efektivně obcházely brány firewall. Vše, co potřebujete, je jednorázový chat s týmem podpory.

Problémy s odpojením v systému Android

Při kontrole online streamingové aplikace „Hotstar“ se ExpressVPN odpojil a streaming selhal kvůli geo-omezením, protože Hotstar je přístupná pouze v Indii.

Cena bez kompromisů

Ačkoli to vypadá poněkud paradoxně, přesto to umístíme do seznamu záporů. Nicméně si musíme zasloužit alespoň to, proč je ExpressVPN zařazen do vyšší cenové kategorie. Navzdory zdánlivě vyšší základní ceně 12,95 $ / měsíc získáte mnoho výhod, které ostatní nemusí nabízet. Záruka vrácení peněz je zde opět citovatelná. Navíc, pokud se rozhodnete pro předplatné na 15 měsíců, cena vyskočí na 6,67 $ / měsíc, což je sice docela slušné, ale stále vyšší než mnoho konkurentů. Další výhodou je flexibilita přijímání plateb prostřednictvím kreditní karty, bitcoinu, PayPalu a několika dalších platebních kanálů třetích stran. Jakkoli se to může zdát nespravedlivé, svět se točí kolem image značky. To je jediný důvod, proč ExpressVPN předává svou vysokou cenovku mezi ostatními. Také nezapomeňte zmínit, že každá dobrá věc přichází za cenu.

Další informace o jiných: levné VPN

Žádné soukromé / vyhrazené adresy IP

Zatímco OpenVPN má spoustu výhod se sdílenou IP, stále vám nemůže nabídnout soukromou IP. Sdílená IP adresa je někdy pro Netflix snadné zlomit, pokud je lokalizována vaše poloha a identita, ale tomu lze zabránit, pokud znáte několik serverů a neustále mezi nimi přepínáte.

Omezení zařízení

Všechno se blíží růží, pokud používáte pět zařízení, ale není tomu tak, pokud plánujete připojení čtvrtého zařízení. Pokud je připojeno všech pět zařízení, musíte ručně odpojit jedno zařízení, abyste mohli připojit další zařízení. Nenechávejte proto ExpressVPN připojený k vzdáleně přítomnému zařízení, které není snadno přístupné pro ruční odpojení. Ponechání zařízení otevřených doma, kde se můžete snadno odpojit, však není problém. Dalším řešením by mohlo být přímé připojení routeru k ExpressVPN, abyste si mohli službu užívat na libovolném počtu zařízení.

Závěr

ExpressVPN je široce považován za jedno z předních jmen v odvětví VPN a naše sekundární recenze ExpressVPN, které také verdikují. Právě jsme měli 1 odpojení při důsledném testování aplikace po dobu 7 dnů, celkový ExpressVPN lze snadno nastavit, hladké připojení a funguje dobře pro jakýkoli účel, ať už je to, streamování, odblokování, šifrování nebo dokonce anonymita, protože přijímá bitcoiny. Jak to řekneme? testovali jsme torrenting, netflixing (více knihoven v Kanadě, USA, Velké Británii), streamovali jsme FIFA zápasy a také jsme normálně surfovali. Také jsme to dali obchodníkům a všichni jsme byli velmi pozitivní, když jsme je požádali o recenze.

Zákaznická podpora je velmi pohyblivá a vyřeší váš dotaz další kilometr. Ale co je dělá tak dobrými? Tým má dobré znalosti svých produktů, což jim usnadňuje řešení dotazů uživatelů co nejdříve. Obě aplikace (ios a android) se velmi snadno používají i pro laiky. Náš tým chápe překážku, se kterou se nový uživatel bude po stažení aplikace potýkat, takže vás můžeme ujistit, že jde o hladký a bezpečný proces a v případě potřeby budou k dispozici průvodci podpory. Neexistuje žádné takové vylepšení, které musíte dělat s ExpressVPN, ale jen v případě, pokud chcete zkusit štěstí, můžete tak učinit zasažením hamburger menu v levém horním rohu aplikace.

Souhrn to

Naši experti na VPN si uvědomují, že ExpressVPN je o něco dražší než jiné možnosti dostupné na trhu. Tato prémia nabízí třesk pro vaši babku, pokud jde o výkon a bezpečnost, takže je to zelený signál pro každého, kdo si ji koupí. ExpressVPN funguje dobře se všemi zařízeními Fire tv, Mac, Android, Windows, iOS, Linux, Kodi a ano, také dobře hraje s routery.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments