Recenze BVPN 2019 leden

[ware_item id=33][/ware_item]

BVPN je nizozemský poskytovatel virtuální privátní sítě (VPN), který byl oficiálně spuštěn v roce 2014. Během několika málo let a se spoustou tvrdé práce a obětavosti se jméno stalo jedním z velkých jmen konkurujících v na trhu VPN dnes. Neustále zlepšuje své špičkové bezpečnostní funkce a vyvíjí nové a vylepšené funkce v každé vydané verzi. Tuto službu ocenilo mnoho kritiků i uživatelů v nejextrémnějších online prostředích po celém světě, jako je Čína. V této recenzi se podrobněji podíváme na službu a všechny její možnosti a funkce.


webový prohlížeč bvpn

Ceny & Nabídky

Pokud jde o ceny jejich balíčků a nabídek, BVPN je velmi přímočará a jednoduchá, protože poskytují jeden all inclusive balíček se 3 různými plány předplatného (měsíční, pololetní a roční), jak je uvedeno níže.

1 měsíční předplatné → 9,99 $

Předplatné na 6 měsíců → 50,00 $ (8,33 $ / měsíc)

12 měsíční předplatné → 90,00 $ (7,50 $ / měsíc)

bvpn ceny

Jak vidíte, jejich cenové plány jsou diskontovány v závislosti na délce předplatného. Kromě toho pravidelně vytvářejí ještě atraktivnější speciální nabídky a slevy, které mohou dosáhnout až 70% slevy. Chcete-li získat více informací o jejich nekonečných obchodech, můžete jednoduše navštívit jejich webové stránky a bavit se s jejich mimořádně profesionálním zákaznickým servisem a aktualizovat je pomocí nejnovějších nabídek..

Způsoby platby Dostupnost

BVPN přijímá téměř všechny způsoby platby, které můžete vymyslet. Tyto metody zahrnují běžné anonymní metody, jako jsou bitcoiny, Visa, Mastercard, PayPal, WebMoney, mincovna, OneCard, CASHU, iDeal, Fanapay a několik dalších. Vždy doporučujeme uživatelům VPN používat anonymní metody, protože jsou bezpečnější než běžné platební metody.

bvpn platební metoda

Zkušební verze zdarma & Záruka vrácení peněz

Je velmi vzácné najít poskytovatele VPN, který nabízí bezplatné zkušební období pro své služby, aniž by požadoval údaje o kreditní kartě. Většina sítí VPN nabízí záruku vrácení peněz, která pro některé uživatele není příliš lákavá, protože uživatelé dávají přednost testování služby nejprve před tím, než do ní vloží peněžní investici. To je důvod, proč BVPN oslovila nové předplatitele se dvěma různými možnostmi bezplatné zkušební doby a velmi slušnou politikou vrácení peněz takto:

  1. Uživatelé se mohou zaregistrovat k účtu a získat 3-denní bezplatný plný přístup ke službě (včetně přístupu ke všem serverům, funkcím a možnosti připojení až 6 zařízení současně na všech operačních systémech)
  2. 90minutová bezplatná zkušební verze po dobu 3 dnů bez nutnosti registrace k účtu (získáte tak přístup k omezenému počtu serverů pro uživatele počítačů Mac a Windows)

Po výběru jedné z těchto dvou možností a rozhodnutí se přihlásit k odběru získáte plnou sedmidenní záruku vrácení peněz, pokud se vám služba nebude líbit během prvních 7 dnů od jejího použití, bude vám vrácena plná částka, žádné dotazy. To zní jako docela důvěryhodný obchod.

Zásady ochrany osobních údajů (Logs Policy)

Hlavním bodem pořízení služby VPN je ochrana vašeho soukromí online. Jinými slovy, nemá smysl používat službu VPN, pokud si uchovává záznamy o vašich online aktivitách nebo osobních údajích. Když dojde ke strčení, všechny tyto informace mohou dopadnout ve špatných rukou a jsme zpět na druhou. Proto má společnost BVPN velmi přísné zásady „žádné protokoly“, protože neuchovává žádné záznamy o online aktivitě svých uživatelů. Toto se nazývá služba VPN s nulovým protokolováním. Jediné, co uchovávají, jsou informace, které jste použili k registraci, jako je vaše jméno, e-mailová adresa atd., A to je pouze proto, aby váš účet zůstal nad vodou. Jsou k tomu také čestní a přímočarí.

Aplikace BVPN (klientský software)

Začali jsme tím, že jsme se zaregistrovali k účtu a předplatili si prémiový účet, který provedl jen několik velmi jednoduchých kroků, a poté jsme pokračovali ke stažení aplikace BVPN pro Windows, aby byl řádně a spravedlivě testován. Velikost aplikace Windows je velmi kompaktní, protože při procházení ovládacími prvky aplikace nezabírá mnoho místa na obrazovce.

Konstrukce klienta je velmi jednoduchá s velmi uživatelsky přívětivým rozhraním. Vše, co potřebujete z aplikace, je pouhým kliknutím. Při prvním spuštění aplikace budete vyzváni k přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů. Po přihlášení budete mít plný přístup k hlavní stránce, kde můžete procházet odtud do seznamu serverů a zvolit buď připojení k určitému serveru, nebo můžete zvolit nejrychlejší možnost serveru. To umožňuje aplikaci automaticky se připojit k serveru s nejrychlejší rychlostí připojení.

Můžete také přepínat mezi tunelovacími protokoly a ovládat další funkce, jako je přepínač internetového zabíjení a ochrana před únikem IPv6, kliknutím na ikonu nastavení na hlavní stránce.

bvpn app

kontrola nastavení aplikace bvpn

recenze nastavení aplikace bvpn

Hlavní rysy

BVPN neustále přidává nové funkce a neustále zlepšuje své současné funkce. V této části se podrobněji podíváme na všechny tyto funkce a zjistíme, zda odpovídají vysoké pověsti společnosti BVPN..

Bezpečnostní

Bezpečnostní opatření společnosti BVPN jsou na nejvyšší úrovni, protože přijala své bezpečnostní standardy podle nejnáročnějších online prostředí po celém světě. Ať už jde o extrémní cenzuru, jako je ta v Číně způsobená Velkou čínskou bránou firewall, nebo o extrémní dohled, jako je tomu v Evropě, nebude mít proti BVPN šanci. Nejen my to říkáme, ale úroveň zabezpečení služby a její jedinečnost byla oceněna několika weby specializujícími se na online zabezpečení.

Celá síť serverů je zabezpečena 256bitovým šifrováním AES s vojenskou třídou, což je nejpokročilejší forma šifrování, která je dnes mezi VPN dostupná. BVPN také podporuje několik pokročilých a jedinečných bezpečnostních protokolů včetně OpenVPN s UDP a TCP, SSH, L2TP s IPSec a jeho vlastního kouřového tunelu, o kterém se budeme podrobněji zabývat později. PPTP byl dříve podporován, není to však kvůli tomu, že již není považován za jeden ze zabezpečených protokolů.

Než se podíváme na další podrobnosti o kouřovém tunelu, osvětlíme další protokoly podporované zejména OpenVPN. Nyní protokol OpenVPN podporovaný společností BVPN běží na UDP i TCP. Nejen to, ale uživatel má možnost mezi nimi přepínat jediným kliknutím bez omezení. Kromě toho byla BVPN jednou z prvních VPN, která podporovala OpenVPN v tunelu SSH. Jedná se o vestavěnou funkci, která umožňuje obejít nejtěžší situace, jako je například Velká čínská brána firewall a jakákoli inspekce hlubokých paketů, kterou vlády podstoupily za účelem omezení webových stránek. Proto je BVPN jednou z vysoce doporučovaných sítí VPN pro lokality, jako je Čína a Írán, které mají nejvyšší úroveň cenzury online.

Jednou z hlavních bezpečnostních funkcí, která způsobila, že se BVPN dostal na přední místo na trhu, bylo to, že klient BVPN pro iOS má vestavěného klienta OpenVPN, díky němuž je první aplikací VPN pro iOS podporující OpenVPN bez nutnosti instalace samostatná aplikace.

Kouřový tunel

V důsledku vzestupu online cenzury po celém světě vládami a jejich nekonečných pokusů o blokování služeb VPN se stalo pro VPN služby trvalou výzvou hrát klíčovou roli při poskytování online soukromí, online bezpečnosti a svobody online svým uživatelům. Z tohoto důvodu se služba VPN snaží vyvíjet nové šifrovací technologie, které pomáhají překonat tato silná omezení, brány firewall a inspekce hlubokých paketů. Když došlo na BVPN, byli schopni vyvinout vlastní formu silné technologie dvojitého šifrování zvané „kouřový tunel“.

Společnost BVPN upravila protokol User Datagram Protocol nebo UDP, který je součástí klientského softwaru, aby fungoval jako další vrstva šifrování. Je dokonce silnější než běžně používané vrstvy dvojitého šifrování jinými poskytovateli VPN. To je to, co je kouřový tunel. Kouřový tunel funguje tak, že zcela skryje připojení OpenVPN a zabraňuje síťovému provozu, aby byl zcela nezjistitelný tvrdými firewally, jako je Velká čínská brána firewall a Inspekce hlubokých paketů..

Další výhodou kouřového tunelu je to, že řeší rychlost připojení vyřešením problémů s omezením, které mohou být způsobeny různými IP a porty, aniž by to ovlivnilo nebo přerušilo samotné připojení, a poskytuje tak uživateli stabilní a silné připojení VPN po delší dobu. času.

Zabijte Switch

Ve svých nejnovějších verzích aplikace zavedla společnost BVPN vestavěný přepínač internetového zabíjení, který funguje jako nouzové opatření, pokud z jakéhokoli důvodu dojde k výpadku připojení VPN. Jinými slovy, pokud kdykoli dojde k výpadku připojení VPN, přepínač kill deaktivuje celé připojení k internetu, dokud nebude připojení VPN zpět online. Tím se zabrání únikům v důsledku výpadku zabezpečeného připojení VPN. Uživatel má možnost tuto funkci povolit nebo zakázat z nastavení aplikace. Je to stejně jednoduché jako zaškrtnutí políčka zaškrtnutím nebo zrušením zaškrtnutí.

Ochrana proti netěsnosti IPv6

Jako prostředek k zabránění úniku IP implementoval BVPN v aplikaci funkci „IPv6 Leak Protection“. Pokud je povoleno, blokuje veškerý provoz IPv6 a umožňuje pouze přenos přes IPv4. Tímto způsobem bude veškerý síťový provoz šifrován, takže nebude žádná šance na úniky.

Zkontrolujte IP z Best VPN Deal Tool

Ochrana před únikem DNS

Po navázání připojení VPN má BVPN již ve výchozím nastavení povolenou ochranu proti úniku DNS. Testovali jsme to sami spuštěním testů úniku DNS na několika náhodných serverech a výsledky byly co nejblíže k dokonalosti, jak by se mohlo ukázat níže.

dnsleak ochrana ibvpn

test ibvpn
Inteligentní DNS

V neposlední řadě, a to je nejnovější přírůstek funkcí, má nejnovější verze BVPN vestavěný inteligentní DNS, který byl přidán ve světle nedávného zásahu do služeb VPN prostřednictvím slavných webů, jako je BBC iPlayer, Netflix, a Hulu.

Servery a šířka pásma

Ve srovnání s jinými velkými jmény v oblasti VPN má společnost BVPN omezený počet serverových umístění, přesto však existuje neustálé přidávání a umístění serverů, která jsou již k dispozici, jsou vysoce strategicky umístěna, takže omezení nikdy nebudete cítit. Síť serverů se skládá z více než 20 míst po celém světě, včetně Velké Británie, USA, Francie, Německa, Nizozemska, Ukrajiny, Švédska, Saúdské Arábie, Singapuru, Japonska, Indie, Kanady, Austrálie a několika dalších míst..

ibvpn servery a šířku pásma

Uživatelé BVPN jsou schopni velmi snadno přepínat mezi servery bez jakýchkoli omezení. Jinými slovy, s BVPN mají uživatelé neomezené přepínání serverů.

Pokud jde o šířku pásma, uživatelé BVPN si užívají naprosto neomezené datové šířky pásma bez jakéhokoli škrcení.

Kompatibilita

BVPN je kompatibilní s téměř každou hlavní platformou včetně Windows (Vista a novější), Mac OS (10.7 a vyšší), iOS (8 a vyšší), Android (4.0.3 a vyšší) a můžete ji také ručně nakonfigurovat na herních konzolách. , všechny typy směrovačů, zařízení pro streamování médií (např. Apple TV box, Amazon Firestick atd.)

Simultánní propojení

BVPN poskytuje svým uživatelům možnost připojení až 6 zařízení současně s jedním předplatným. Ve srovnání s jinými VPN na trhu je to docela konkurenční výhoda, protože většina poskytovatelů nabízí až 5 simultánních připojení.

Torrenting & P2P sdílení

Všechny servery BVPN podporují sdílení P2P s výjimkou serverů v USA

Zákaznická podpora

BVPN má zákaznickou podporu 24/7 live chat. Můžete je také kontaktovat e-mailem. Zkusili jsme se jich zeptat na několik otázek, abychom věděli, jak jsou efektivní, a my jsme byli okamžitě propuštěni zpět přesnými a velmi užitečnými informacemi. Pro komplikovanější dotazy nebo v případě technických problémů používají TeamViewer, software pro vzdálenou pomoc, aby vám zajistili potřebnou úroveň pomoci.

Jejich sekce FAQ je také velmi užitečná, protože poskytuje podrobné návody se snímky obrazovky pro jakoukoli otázku, kterou můžete mít na mysli.

Závěr

Během povstání bezpočtu názvů VPN byla soutěž opravdu těsná. S nedávným zásahem do služeb VPN ze strany webových stránek i vlád však služby postupně klesaly s výjimkou několika výkonných a spolehlivých služeb, které se začaly vyvíjet technologicky, aby se dostaly k online výzvám po celém světě. Je velmi bezpečné říci, že společnost BVPN se všemi svými vlastnostmi, stabilitou a rychlostí připojení se osvědčila jako jedna z mála silných. Tito kluci při více než jedné příležitosti prokázali, jak horlivě chrání soukromí svých uživatelů online, zabezpečení online a svobodu online.

Profesionálové

Nevýhody

Nezaloženo v USA
Žádné zásady protokolování
Neomezená šířka pásma Neomezené přepínání serverů
Killswitch
Ochrana IPv6
Ochrana proti úniku DNS
Silné šifrování
Silné tunelové protokoly (L2TP / IPsec, OpenVPN, SSH, kouř)
Kouřový tunel
Vestavěný OpenVPN pro iOS
Podpora napříč platformami
6 Současná propojení
P2P / torrenting je povolen
Uživatelsky přívětivý klient
Globální síť serverů
Vysoká rychlost
Levné cenové plány & slevy
Zkušební verze zdarma
Záruka vrácení peněz
Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7

Omezený počet serverů

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments