HideMyAss Recenze 2019 – Je váš zadek dobře skrytý?

[ware_item id=33][/ware_item]

Snímek obrazovky webové stránky hma

HideMyAss se sídlem ve Velké Británii je jednou z nejpoužívanějších VPN na světě. Abychom využili tajemství jeho popularity, důkladně jsme se podívali na kvalitu služeb, které poskytuje. Proč je to tak globálně atraktivní a jak se mu daří být v nejvíce zmiňovaných VPN? Zjistěte si všechny šťavnaté techtalk pokračováním ve čtení této recenze.


Cenové plány

Hlavním faktorem, který nás všechny zajímá, je, že tato VPN stojí za moje peníze? Představujeme vám jejich balíčky, abyste je mohli posoudit sami.

hidemyass ceny

HMA měsíční balíček je dost spousta, ale roční balíček odpovídá průměru odvětví. Také vzhledem k technickým vlastnostem, které nabízí, není roční plán ve srovnání s ostatními konkurenty ničím.

Věděli jste, že HMA má nejčastější nabídky slev? Výše uvedené jsou jejich všeobecné nabídky, ale pokud se vám podaří získat předplatné, když je HMA v dávající náladě kolem velkých dnů v roce, můžete získat až 50% slevu! Naše rada je tedy připravit si plán hned, jak se slavnostní dny podaří přinést vám téměř vše za fantastickou slevu.

Co vám HMA ve skutečnosti poskytuje?

HMA právě prošla zásadní změnou. Společnost, kterou HMA provozovala, Privax LTD, byla zakoupena společností AVG Technologies v roce 2015. Aby se tento vlastnický strom otočil, získal Privax právě slavný Avast, který by mohl vést HMA k další změně vlastnictví.

Přesto získal přístup k 200 milionům aktivního bezpečnostního softwaru, který je hlavní aktualizací. Jediná věc, díky které lidé trochu trhají, je to, že se nachází ve Velké Británii, což jim umožňuje vést záznamy společně s monitorováním ústředí komunikace britské vlády.

Kde najdete HMA?

Tady je kliner, díky kterému se všichni schovávají pro HideMyAss, a to je jeho celosvětová distribuce serverů.

skrýt zadek servery

940+ serverů, 120 000 IP adres ve 350+ oblastech, kdo by mohl takovému pokušení odolat? S tímto širokým spektrem vašich služeb si můžete vybrat, že skočíte prakticky po městech, zemích a dokonce i na kontinentech!

HideMyAss Recenze 2019 - Je váš zadek dobře skrytý?

Díky vysokému počtu serverů v Evropě a Severní Americe může kdokoli z celého světa získat přístup k geo-omezeným materiálům díky HMA.

Vzhledem k tomu, že HideMyAss je k dispozici na všech platformách včetně iOS, Android a Windows, je zklamáním, že HMA umožňuje pouze dvě simultánní připojení na předplatné. To je místo, kde je porazen jinými konkurenty jako ExpressVPN a IPVanish, které umožňují 3 simultánní nebo více připojení.

A co vaše soukromí??

HMA má velkou nevýhodu v tom, že je ve Velké Británii. Toto je hlavní zámek bez klíče ven, protože spadá pod GCHQ a podle průzkumů typu NSA, které opravdu nedávají vibraci naprosto průhlednosti. Díky své poloze je společnost HMA vystavena stejným zásadám uchovávání dat stejně jako všechny ostatní firmy.

Přestože HMA je docela vokální o tom, jak neuchovává žádné protokoly, není to úplně pravda, pokud nepřestanete počítat stav připojení a odpojení, dobu používání, použitou šířku pásma atd., Která je ve skutečnosti součástí „protokolů“.

Řekněme, že pokud máte zájem o méně rybí věci, jako je například přístup na web s omezeným přístupem k webovým stránkám, například Spotify, Netflix atd., Jedná se o celkovou win-win situaci, pokud se nechystáte nic nezákonného..

Přestože při torrentování nedošlo k potížím, což je bohužel nezákonné, během testování HMA však došlo k případům, že během používání HMA byly zaslány hlášené zprávy DMCA..

Webová stránka

Rozhodli jsme se vytvořit web společnosti HMA, aby prošel pozorováním našich kritických analytiků. Je nepravděpodobné, že by se HMA podařilo zaškrtnout podrobný kontrolní seznam by měl mít a neměl by mít.

Díky své krásné barevné kombinaci a snadno použitelnému uživatelskému rozhraní snadno zachycuje mysl každého uživatele. Jejich podrobná část „Jak VPN funguje“ zahrnuje složité a technické specifikace a teorii VPN. Chcete-li dále získat srdce milionů uživatelů, přichází ve více jazycích, aby vyhovovaly všem na celém světě ve svém mateřském jazyce.

Zákaznická podpora

Pokud své zákazníky neuspokojíte, ztratíte je a společnost HMA přesně ví, jak je potěšit. S pomocí e-mailů, blogů, komunitního rozvoje a poradenství, skriptového systému HideMyAss a možnosti LiveChat, které jsou k dispozici na jejich platformách, HMA přinutila být pleaserem.

Jejda! Míra odezvy na e-mail

Není pochyb o tom, že HMA si váží svých zákazníků nejvíce. To neodpovídá skutečnosti, že mají pomalou odezvu na jakékoli dotazy zaslané poštou. Funkce odesílání e-mailů je k dispozici na stránce podpory HideMyAss postavené s extrémní jednoduchostí, která vyžaduje vyplnění formuláře a zadání povahy problému.

Ale časová prodleva je vždy poražena podrobnou reakcí na oplátku, která vyřeší všechny vaše problémy, takže to není ve skutečnosti bummer.

HideMyAss nezůstal za rasou sociálních médií, aby zůstal na očích široké veřejnosti. S plně aktivními profily na Facebooku, Twitteru a Google Plus nemůžete najít ani jednu pochybnost o jejich dostupnosti a popularitě.

Kde získat aplikaci?

Díky snadno získatelným aplikacím v obchodech Apple Store a Google Play nedochází k diskriminaci mezi službami poskytovanými uživatelům iOS a Android. Aplikace přiměřeně velké velikosti se stáhly snadno as pomocí poskytované v každém kroku instalace byl HideMyAss připraven k použití. Funkce, funkce a design jsou v systémech iOS a Android téměř stejné.

Další nápověda / služby HideMyAss

Co může člověka přimět k tomu, aby klikal na tlačítko „Přihlásit se“ na jakékoli VPN? Ve skutečnosti lze rozhodnout o velmi triviálních výhodách / základech nabízených VPN někdy. HideMyAss má na svých webových stránkách o něco více než zbytek, který dává určitou výhodu. Následující však nejsou hlavním důvodem, proč si uživatelé předplatili.

Co je zdarma? PROXY!


Počáteční popularitou HideMyAss byl web, který nabízí bezplatnou proxy službu. Toto získalo HMA potřebnou slávu ve školách, univerzitách a univerzitách, která jim pomohla vstoupit na Facebook v době, kdy během školních hodin neměli šanci proniknout do jejich virtuálního společenského života..
To také slouží lidem obecně zdarma, což opravdu získává HMA nějaké volné body. Díky této funkci si můžete vybrat přístup ke všem webovým stránkám s omezeným přístupem podle svého výběru, které poskytují svobodu vykonávat vlastní vůli.

Jak jinak vás doslova skrývají?

Anonymní e-mailová služba

Nyní jsou e-mailové identifikace nutností, kdykoli budete chtít podat nějaké dobré služby. Pokud se snažíte utřít vaši stopu konkrétního využití služby, HMA se dostal zpět tím, že na svém webu poskytuje e-mailovou službu Anon, což je určitě základní kořen úkrytu sebe sama.

Anonymní odkaz

Všichni máme na internetu nějaké tajné obdivovatele nebo tajné nepřátele. Někteří jsou ti, pro které se ujistíme, že nikdy nepoznají, že máš nějaké silné pocity. Nyní se z cesty skrývat vaši identitu zdá bizarní, ale ne HMA! Chápou, že to uživatelé potřebují, a proto mají fantastickou funkci skrývání ID provozu, i když sdílíte odkazy na jejich webové stránky..

Odkaz na aplikaci Playstore: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hidemyass.hidemyassprovpn&hl = en_US

Odkaz na stažení aplikace iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/hma-hotspot-vpn-proxy/id675102189?mt=8

Jak se přihlásit?

Abychom si ověřili proveditelnost procesu registrace, vytvořili jsme účet a nemohlo nám to usnadnit..

Díky jednoduchému formuláři, který vyžaduje minimální osobní údaje, je vytvořen váš osobní účet! To pak vede k prohlížení různých balíčků pro včasné předplatné a poté následují různé platební metody.

Zkušební verze zdarma

To je místo, kde HMA neznamená, že někdo bude šťastný. Jeden musí zažít službu z první ruky, aby měl klid, že peníze byly dobře utraceny. HMA však neposkytuje žádné zkušební období.
Aby to bylo kompliment, má 30-denní záruku vrácení peněz spolu s dalšími webovými funkcemi.

Co je konečný verdikt?

Milovaný:

  • Nejjednodušší a uživatelsky přívětivé aplikace a webové stránky
  • Další služby ZDARMA
  • Jednoduchá instalace a jste chráněni.
  • Minimální osobní informace, tzn. Vyžaduje se e-mail
  • Dostupné plány

Nelze opravdu rozhodnout:

  • Úroveň ochrany
  • V aplikacích chyběly určité funkce ochrany

Absolutně nenáviděný:

  • Jeho umístění ve Velké Británii
  • Nemá dobrou historii ochrany soukromí

Pro všechny, kdo své dibs umístili na VPN, aby je chránili, nechodí HMA. Pro běžné lehké uživatele je to do značné míry preference každého, protože pro nastavení nevyžaduje mnoho technických informací.

Tímto jsme došli k závěru, že bychom měli zvážit další možnosti, pokud se absolutní zájem člověka doslova skrývá.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments