Preto by mal každý cestujúci v roku 2019 používať sieť VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Kto by nechcel cestovať po celom svete, alebo povedzme len cestovať a objavovať rôzne mestá svojej rodnej krajiny. Aj keď ušetríte až tisíce dolárov, nadmerne nakupujete, pripravujete sa na svoju cestovnú cestu, do svojho „zoznamu vecí, ktoré máte pri cestovaní“, by ste mali pridať ešte jednu vec. A čo by to malo byť? Povedzme len o vašej bezpečnosti, konkrétne o online bezpečnosti. Cestovanie je zábava iba vtedy, keď ste v bezpečí, inak sa z neho stane nočná mora. Počas cestovania nevyhnutne využívate verejné prístupové body Wi-Fi, v kaviarňach, na letisku a na iných miestach..


Preto by mal každý cestujúci v roku 2019 používať sieť VPN

Teraz povedzme, že si rezervujete online letenku pomocou verejnej siete Wi-Fi, nebojíte sa, že sa nejaká neznáma osoba môže dostať priamo do vašich osobných údajov? Dobre. to nie je prekvapujúce! Počítačoví zločinci majú vždy možnosť zistiť vaše osobné údaje. Ak vaše údaje nie sú šifrované, môžu ľahko získať vaše používateľské mená, informácie o kreditných kartách a heslá. A kto by mohol byť ich lepšou obeťou ako cestujúci?

Ste teda v bezpečí pri používaní verejných sietí Wi-Fi? Vôbec nie! Vždy však existuje riešenie pre všetko. V tomto prípade nie je riešením nič iné ako VPN. Používanie VPN na cestovanie vám môže ušetriť veľa nepredvídaných problémov. Ak hľadáte spôsoby, ako sa problému zbaviť, potom už viac nehľadajte. Tu je návod, ako môžete používať VPN pri cestovaní, prečo by ste mali používať VPN a ktorí sú najlepší poskytovatelia VPN.

Prečo je sieť VPN povinná?

Sieť VPN skutočne vytvára most medzi vami a vašimi webovými aktivitami a neexistuje žiadna možnosť, ako by sa iná strana mohla pripojiť k vašim detailom. Nie je to pre VPN najlepšie na cestovanie? Určite áno! Pozrime sa, aké ďalšie úžasné veci môže VPN urobiť počas cestovania.

Poskytuje prístup na webové stránky s obmedzeným prístupom

S VPN na cestovanie môžete tiež pristupovať na webové stránky, ktoré sú v niektorých krajinách často blokované. Čo ešte potrebujete? Napríklad Netflix. Zatiaľ nie je k dispozícii vo všetkých krajinách, ale môžete vytiahnuť all-nighter, sledovať svoje obľúbené série pomocou VPN.

Je zaujímavé vedieť, ako to VPN práve robí; šifruje vaše údaje a vaše online aktivity, skryje vašu polohu a IP adresu, čím sa stáva anonymným na internete. To vám následne umožní prístup k obmedzeným webovým stránkam v určitých krajinách. Či už teda chcete používať Facebook v Číne alebo Solo Traveller v niektorých krajinách, kde je blokovaný, môžete použiť VPN pri cestách do Číny alebo kdekoľvek a porušiť obmedzenia a voľne prehliadať Facebook alebo akékoľvek iné blokované webové stránky. Takže pocit, že sa počas cestovania cítite skutočne slobodne, je tou najlepšou cestovnou sieťou VPN vzdialenejšou!

Táto výhoda je okrem toho užitočná nielen pri cestovaní, ale aj pri sedení doma. Ide iba o pripojenie k webovému serveru alebo serveru v inej krajine a o rozmachu, slobodný prístup k všetkým webovým stránkam, ktoré chcete!

Chráni vás pred falošnými prístupovými bodmi Wi-Fi

Počítačoví zločinci prechádzajú cez palubu a dokonca nastavujú falošné hotspoty Wi-Fi, takže sa môžete ľahko chytiť do pasce. S VPN, aj keď sa pripájate k ich Wi-Fi, vaša online aktivita bude šifrovaná, a teda chránená. Aké skvelé je použitie bezplatného Wi-Fi siete hackerov bez toho, aby ste sa museli starať o bezpečnosť!

Udržuje zvuk vašich osobných informácií

Údaje, ktoré zadáte, ako sú vaše heslá, e-maily, podrobnosti o kreditných kartách, sú kvôli VPN chránené pred všetkými chybami. Let si môžete rezervovať pomocou siete Wi-Fi vo svojej obľúbenej kaviarni bez toho, aby ste si museli robiť starosti s niekým, kto by sa pozrel do vašich bankových údajov. Nie je to užitočné? Môžete použiť sieť VPN a rezervovať si hotelové lístky, vymieňať si peniaze na svojich účtoch, robiť svoje online bankové aktivity a čo nie! Keďže vaše údaje budú šifrované, nebudú sa hackovať ani zverejňovať. Dokonca aj služby VPN majú pravidlá neprihlasovať sa na využívanie vašich údajov, čo vás ušetrí od všetkých starostí.

Najlepšie cestovné VPN, do ktorých by ste mali investovať

NordVPN

Jeden z najsilnejších poskytovateľov VPN na svete je na vrchole našej tabuľky. Má viac ako 5 000 serverov takmer v každej významnej krajine sveta a ponúka svoju používateľsky prívetivú aplikáciu. Poskytuje svojim používateľom veľmi silnú vrstvu šifrovania údajov, čo hackerom takmer znemožňuje prelomiť vaše osobné a profesionálne údaje aj na verejných sieťach Wi-Fi, ktoré musíte používať pri cestovaní. Preto je tento poskytovateľ VPN nevyhnutnou sieťou VPN pre cestujúcich.

ExpressVPN

Express VPN má najlepšie umiestnenie medzi všetkými ostatnými VPN. Uľahčuje vám bezpečné pripojenie a nástroje na ochranu osobných údajov. Vaše údaje sú ako vždy šifrované. Express VPN tiež oceňuje najlepšie služby ochrany, a preto sa ich systém neprihlásil k použitiu vašich údajov. Zostanete anonymný, prísne anonymný.

VyprVPN

Teraz, keď vieme, aké nebezpečné sú naše online aktivity počas cestovania, sa našou prioritou číslo jedna stalo, aby sme najprv prijali bezpečnostné opatrenia. A s programom VyprVPN žiadny hacker ani nástroj na odpočúvanie nemôžu ukradnúť vaše osobné údaje. VyprVPN je najlepšia dostupná VPN pre vašu službu. Určite šifruje a umožňuje vám bezpečné pripojenie, porušuje obmedzenia uložené vládou a nedáva žiadnemu hackerovi žiadnu cestu. Má asi 70 plus umiestnení na serveri, takže výber je neobmedzený. Chráňte všetky svoje stránky, adresy IP, miesta a aktivity online pomocou služby VyprVPN.

Čítať: VyprVPN Recenzia 2019

Prekvapivo to tiež funguje efektívne v Číne. Čína je jednou z krajín, ktorá sa aktívne snaží blokovať aj služby VPN, pretože vám pomáha prehliadať ich obmedzené weby. VyprVPN však nemá žiadne obmedzenia, k tejto VPN máte prístup, keď cestujete do Číny. Dôvodom, prečo je v Číne použiteľné, je to, že spoločnosť VyprVPN nemá v Číne servery, takže je pravdepodobné, že nedodržiavajú vládne nariadenia..

Súkromný prístup na internet

Keď sa chystáte cestovať, nesmiete zabudnúť ani na malé detaily. Internetová bezpečnosť by mala byť bez ohľadu na to prioritou. Rovnako ako nezabudnete vziať si ruky na svoje obľúbené bikiny, nezabudnite na svoje zabezpečenie online pred zasiahnutím svojho obľúbeného miesta. PIA by mala byť vašou ďalšou voľbou v zozname cestovných sietí VPN. Umožňuje vám bez obmedzenia používať až 5 zariadení a slúži vám s najlepším zákazníckym servisom

Zverejnili sme teda dôležitosť VPN pre cestovanie a ktorú VPN by ste si mali zvoliť. Nie je žiadnym prekvapením, že vám počítačoví zločinci s vami robia veci bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Ale s cestovnou sieťou VPN môžete ušetriť hlavné online nehody. Nepochybne vás chráni pred všetkými druhmi krádeží identity a umožňuje vám používať neprístupné weby. Prihláste sa k odberu najlepších VPNS na cestovanie a užite si cestu.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments