Najlepšie VPN pre podnikanie v roku 2019 – Investujte rozumne

[ware_item id=33][/ware_item]

Virtuálna súkromná sieť zaisťuje, že používateľ má prístup k všetkému obsahu na sieti súkromne a bezpečne bez toho, aby sa zablokoval. Veľké spoločnosti, ako aj ľudia sediaci doma, sa môžu cez ktorýkoľvek kanál dostať pomocou VPN. Výhody VPN pre podnikanie navyše rýchlo rastú. VPN sa ukázala ako celkom prospešná pre malé a stredné podniky, pretože svet sa stáva vysoko konkurencieschopným. V každom rohu sú rôzne startupy, ktoré priťahujú veľa ľudí k ich práci a ďaleko od náročnej rutiny práce s bielym golierom. Vďaka technologickému pokroku vo všetkých oblastiach je ľahké zhromažďovať ľudské zdroje pre malé podniky a pristupovať k akýmkoľvek údajom bez akýchkoľvek prekážok..


Špičkové riešenia VPN pre malé podniky

Aj keď pracujete z domu alebo z akéhokoľvek miesta mimo vašej kancelárie, teraz môžete ľahko pristupovať k súkromným údajom prostredníctvom VPN. Keď sa rozhodnete pre službu VPN, odstránia sa prekážky spôsobené vyhľadaním vašej adresy IP. Jedným z najlepších riešení VPN pre malé podniky sú VyprVPN, HideMyAss a SaferVPN. Náklady na prístup k vašim súkromným údajom však so sebou prinášajú riziká a môžu viesť k veľkým zlyhaniam spoločností, ak nie sú riadne zabezpečené. Z tohto dôvodu je dôležité, aby boli údaje chránené najlepšou službou VPN. Investovanie do jednej z najlepších služieb VPN prináša z dlhodobého hľadiska množstvo výhod, pretože vaše osobné údaje s tým nie sú nijako ohrozené. Výhody siete VPN pre podniky spočívajú v investovaní do služby VPN, ktorá vyhovuje vašim obchodným požiadavkám a ktorá je cenovo dostupná súčasne.

vysvetlené obchodné vpn

Kredity obrázkov: www.orange-business.com

Každá VPN má svoju jedinečnosť a určité vlastnosti, ktoré ich odlišujú od ostatných. Výber najlepších riešení VPN pre malé podniky je vaše vlastné rozhodnutie, ktoré závisí od vašej cenovej dostupnosti a od funkcií, ktoré hľadáte v požadovanej sieti VPN. Obchodné využitie siete VPN zvýšilo dopyt na trhu VPN a pri tejto rýchlosti si zákazníci môžu vybrať z najlepších VPN, ktoré majú najlepšie vlastnosti. Tie obsahujú:

NordVPN

Najlepšia obchodná sieť VPN podľa odborníkov spoločnosti BestVPNDeals.com je NordVPN. Podnikom poskytuje nepriepustný tunel na šifrovanie údajov. Odporúča sa všetkým podnikom, či už veľkým alebo malým, získať tohto poskytovateľa VPN, aby zabezpečil svoju online infraštruktúru pred všetkými porušeniami údajov. NordVPN je vo vlastníctve futbalového klubu Liverpool, ktorý nám hovorí, odkiaľ pochádzajú. Pri zabezpečení online vašej firmy sa môžete spoľahnúť na tohto najlepšieho poskytovateľa VPN.

VyprVPN

Pri výbere jednej z najlepších VPN sietí sa VyprVPN stáva vašou najbezpečnejšou voľbou. Ich služby sú bezvadné a uspokojujú potreby tých, ktorí pracujú pre malé podniky. VyprVPN, ktoré je jedným z najlepších riešení VPN pre malé podniky, poskytuje aplikácie pre všetky platformy, na ktorých sa spravujú obchodné údaje. USP VyprVPN obsahuje svoj chameleónový protokol, ktorý zabraňuje dôkladnej kontrole paketov.

Výhodou VPN pre malé a stredné podniky je to, že pracuje v prospech zamestnancov pracujúcich pre podnikanie a chráni ich súkromné ​​údaje vrátane súborov, e-mailov atď. Firemných zákazníkov, ktorí investujú do služby VyprVPN, môže pobaviť výhradný správca účtov, ktorý vedie ich pri zakladaní ich podnikania. Pre podniky je základnou požiadavkou VPN absolútna bezpečnosť a ochrana údajov. VyperVPN umožňuje svojim zákazníkom vytvoriť súkromný VPN server, na ktorý môžu mať dáta a dáta ľahko prístup spoločnosť a kolegovia. VyperVPN sa stal jedným z najlepších VPN riešení pre malé podniky po tom, čo do neho investovalo mnoho malých firiem a boli spokojné s výsledkami. Svojim potencionálnym zákazníkom ponúka aj trojdňovú skúšobnú verziu na preukázanie toho, že je to najlepšia VPN pre malé podniky medzi ostatnými.

HideMyAss

Jedným z najznámejších mien v priemysle VPN je HideMyAss, ktorý je populárny vďaka svojim efektívnym službám zákazníkom, a preto má vysokú klientsku základňu.

Výhody VPN pre malé podniky zahŕňajú zabezpečené živé rozhovory, ktoré poskytuje HideMyAss, a ak sa náhodou stretnete s problémom pri používaní ich služby, systém lístkov uľahčuje odstránenie problému. Toto riešenie VPN pre malé podniky uľahčuje používateľom ochranu ich údajov. Rovnako ako VyperVPN ponúkajú aj obchodné plány pre malé podniky. V takom prípade však užívateľ musí tieto plány v prípade potreby požiadať.

SaferVPN

Táto VPN vytvára individualitu o sebe tým, že poskytuje užívateľsky prívetivý desktopový klient, ktorý má aplikácie pre Android aj iPhone.

Ich zákaznícky servis z nich robí jednu z najlepších VPN a populárnu medzi podnikateľmi malých podnikov. Potenciálni zákazníci SaferVPN sa vracajú na dlhší čas po vyskúšaní 14-dňovej skúšobnej verzie so zárukou vrátenia peňazí a bezplatnej 24-dňovej skúšobnej doby, vďaka ktorej je jednou z najlepších bezplatných sietí VPN pre malé podniky..

Priemerné VPN, ktoré si môžete zvoliť pre malé podniky

Mnohokrát rozhodnutie, ktoré robí rozdiel pri výbere lepšej VPN, nie je, keď hľadáte najlepšie možnosti, ale keď viete, ktoré z nich pre vás nie sú také dobré. Nasledujúce VPN majú niekoľko výhod, ale patria do kategórie nie príliš dobrých alebo priemerných možností VPN.

PureVPN

Toto riešenie VPN pre malé podniky nemusí byť vo všetkých ohľadoch najvhodnejšou voľbou, je však mierne dobré pre spravodlivé služby za veľmi lacné ceny..

Aj keď medzi jeho silné oblasti patrí autentická skúsenosť s VPN, okrem konkrétnych obchodných plánov, ktoré poskytuje, spolu s dostupnými cenami. Na druhej strane, nedostatok spoľahlivosti PureVPN na dôvernosti portov vyvoláva mnoho otázok od používateľov, čo vedie k tomu, že potenciálni zákazníci prechádzajú na iné služby VPN..

ibVPN

Aby sme uviedli len niekoľko výhod, najlepšou vlastnosťou, ktorú má ibVPN, je výber protokolu, ktorý užívateľ považuje za vhodný. Môžete si vybrať medzi protokolom OpenVPN, SSTP, PPTP & L2TP. IbVPN, spoločnosť so sídlom v Rumunsku, má okolo 100 serverov v 43 krajinách a poskytuje svojim zákazníkom šesťhodinovú bezplatnú skúšobnú verziu. Táto sieť VPN nemusí byť pre malé podniky tou najpresnejšou voľbou. Ich skúšobná doba je však prinajmenšom dobrý spôsob, ako skontrolovať, či vyhovuje vašim požiadavkám..

Najlepšie riešenia Firewall a VPN pre malé podniky

Výhody VPN pre malé podniky a výhody brány firewall sú dosť podobné; sú veľmi užitočné pre podniky, ktoré chcú blokovať sieťový prenos a jeho bezpečnosť obmedzuje všetky počítačové útoky, ktoré sa môžu vyskytnúť. Najlepšie riešenia firewall a VPN pre malé podniky slúžia na ten istý účel s mierne odlišnými funkciami. Môžu byť vo forme hardvéru alebo softvéru. V prípade softvéru slúži na zabezpečenie počítača, na ktorom sú nainštalované, zatiaľ čo v prípade hardvéru chráni všetky počítače v sieti a je cenovo dostupný pre malé podniky. Majitelia malých podnikov zažili používanie týchto brán firewall a prišli s nasledujúcimi možnosťami, ktoré najlepšie slúžia ich účelu:

  • Firewall strážnej stráže
  • Fortinet
  • SonicWALL
  • Ovládanie Kerio

Pre viac informácií kontaktujte BestVPNdeals alebo napíšte nám svoju spätnú väzbu a pošlite ju na [email protected]

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments