5 najlepších hier na hranie VPN 2019 pre hráčov DieHard

[ware_item id=33][/ware_item]

najlepší herný kupónový obchod


Aj keď pre milovníkov Torrentu a bezpečnosti môžu byť veci veľmi presvedčivé, pokiaľ ide o výber služby VPN, pre hráčov je vždy ťažké otrhať. Nie je to tak preto, že hráči sú nepochopiteľní, ale preto, že sa týkajú najmä jednej funkcie, ktorou je rýchlosť. Pre hráčov to bola výzva ísť na sieť VPN skôr, ako sa situácia zmení k lepšiemu. Existuje však veľa dôvodov, prečo by ste si mali zvoliť tú najlepšiu VPN pre hranie hier, ktorá vám poskytne najúžasnejší zážitok, aký ste kedy mali. Tu je dôvod:

Smerovanie je lepšie, hranie je lepšie!

Len málo sietí VPN skutočne posunulo svoje služby, aby z nich urobili deň hráčov. Tieto služby cítili, že hráči neboli spokojní, pretože bola ohrozená rýchlosť. Vedeli, že prehrať hru len kvôli oneskoreniu vášho pripojenia je srdcervúce. Našťastie niektorí poskytovatelia herných VPN prekonali túto bariéru. Vyrástli tak obrovské siete Tier-1, ktoré im poskytli najrýchlejšiu možnú rýchlosť pripojenia.

Ďalšou vecou, ​​ktorá je pre hráčov atraktívnejšia ako ktokoľvek iný, je to, že takéto spojenia tiež znižujú oneskorenie a ping. Bolo to možné, pretože poskytovatelia herných VPN umiestnili svoje servery veľmi blízko k hlavným herným serverom. Umožnilo skrátenie trás medzi hernými servermi a používateľmi. Takže byť fyzicky ďaleko od serverov nie je vôbec problémom nájsť rýchlejšie trasy s virtuálnymi riešeniami.

VPN nenávidia obmedzenia rovnako ako hráči

To môže byť najlepším výhodom na získanie hernej VPN. Hráči nenávidia obmedzené používanie určitých hier vo svojej lokalite a nikdy nevyskúšajú iné hry, ktoré ich zaujmú. VPN pre hranie hier rieši túto prekážku. Pretože vďaka virtuálnej sieti VPN môžete prakticky využívať všetky počítačové výhody ktoréhokoľvek regiónu sveta bez toho, aby ste sa tam fyzicky nachádzali. nejde o problém rozlúštiť obmedzenie iba jedným herným pripojením VPN. Hranie hry, ktorá ešte nebola predstavená vo vašej krajine, je v skutočnosti aj luxusom, ktorý môžete využívať prostredníctvom siete VPN bez porušenia akýchkoľvek zmluvných podmienok, pretože nikto nemôže uhádnuť vašu skutočnú polohu..

Chráňte sa pred útokmi svojich protivníkov

Všetko je fér v láske, vojne a hrách, a preto viete, že váš súper môže hrať špinavé triky na hackovanie vašej IP a pokaziť sa s odmietnutím služby za vás. Ak hrajú inteligentne, hráte inteligentnejšie a máte hernú sieť VPN, ktorá má vstavanú funkciu na blokovanie akýchkoľvek útokov. V určitých časoch môže byť ponechanie spojenia otvorené na dlhú dobu pre vás bezpečnostnou hrozbou; s funkciami VPN, maskovania IP a šifrovania vás však môžu udržať v bezpečí. Dokonca aj vaše údaje sú zabezpečené pomocou hernej siete VPN v prípade, že nechcete prísť o svoj účet Steam za každú cenu.

Čo navrhujeme?

Ak ste dušou hráčom, odporúčame vám vyskúšať hernú VPN pre vyššie uvedené atraktívne funkcie. Určite, ak máte zoznam hier ako League of Legends, World of Warcraft, Starcraft 2, Dota 2, Overwatch, Minecraft, Counter Strike alebo iné MMO na hranie, budete potrebovať nejaké dobré návrhy VPN, aby ste zaistili, že robíte väčšinu herného zážitku.

Pri zostavovaní najlepšej VPN pre herné návrhy sme sa zamerali na množstvo faktorov, ako je rýchlosť, počet serverov, cena, úroveň zabezpečenia a dokonca aj služby zákazníkom. Vieme však, že najdôležitejšie funkcie, ktoré hľadáte, sú najvyššia rýchlosť a počet serverov, a preto sme sa na tieto funkcie zamerali najviac, aby sme vám navrhli najlepšiu VPN pre hranie hier 2019..

VPN by Ranks

NordVPN - voľba editora

5 najlepších hier na hranie VPN 2019 pre hráčov DieHard

Vymenujete ktorýkoľvek kontinent okrem Antarktídy a spoločnosť NordVPN v ňom má presne server 5092 serverov v 60 rôzne krajiny, od júna 2019. Mestá nie sú uvedené; Určite však môžete vyskúšať servery v konkrétnom regióne a obľúbené servery, ktoré sú najrýchlejšie v tejto lokalite na neskoršie použitie. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších funkcií zariadenia NordVPN:

 • Vstavaná ochrana systému anti-DOS, ktorá vám poskytuje veľmi stabilné pripojenie
 • Počet kilometrov odčítaných medzi vami a serverom, čo vám dáva predstavu o čase ping
 • Obrovské zľavy ponúkané tu a tam na ročné a ďalšie spojenia
 • Ponúka veľa statických IP serverov bez ďalších poplatkov za hosťovanie hier online s výnimkou funkcie presmerovania portov
 • 5 najlepších hier na hranie VPN 2019 pre hráčov DieHardCeny NordVPN

ExpressVPN

5 najlepších hier na hranie VPN 2019 pre hráčov DieHard

Tento výber bol dlho VPN s relatívne vyššími cenami; nedávno však upravili svoju cenu na primeranú úroveň. Nedokážeme povedať, ako dlho to bude trvať, ale podľa nášho názoru bolo dosť spravodlivé, aby sme mali na pamäti ich vynikajúce služby. Ide najmä o najúčinnejšie servery, táto VPN vyniká na zozname výkonných serverov v 90 krajinách. Stále sú to len krajiny, v ktorých sú umiestnené servery; ExpressVPN v skutočnosti pokrýva všetky vzdialené miesta na celom svete. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších funkcií ExpressVPN:

 • Užívateľsky prívetivé aplikácie
 • NAT Firewall a DDoS Protection sú najvhodnejšie na hranie hier
 • 3000+ serverov v 94+ krajinách (Aktualizované od júna 2019)
 • Predkonfigurované smerovače pre hráčov konzoly, ktorí používajú Xbox a PlayStation, aby pre niektoré modely využívali bezplatný firmvér smerovača
 • Ľahký prístup k prepínaniu serverov
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Zabudovaný tester rýchlosti v stolnej aplikácii na rýchle výber najrýchlejších serverov pre vaše obľúbené

5 najlepších hier na hranie VPN 2019 pre hráčov DieHardCeny ExpressVPN

VyprVPN

VyprVPN

Toto je obzvlášť najlepší výber, ak ste sa rozhodli pre veľkú šírku pásma a malé alebo žiadne oneskorenie. VyprVPN má sieť Tier 1 a je vlastníkom všetkých serverových infraštruktúr po celom svete. Má svoje dátové servery vo viac ako 60 krajinách. Ďalšími zaujímavými vlastnosťami sú:

 • Čas pingu zobrazený v stolných aplikáciách
 • Zabudovaný NAT firewall
 • Ľahká ochrana pred útokmi DDoS
 • 3-dňová bezplatná skúšobná verzia

IPVanish

5 najlepších hier na hranie VPN 2019 pre hráčov DieHard

Ak je vašou prioritou herná sieť VPN bez oneskorenia, IPVanish by pre vás mohla byť najlepšou voľbou so servermi s viac ako 500 servermi v 60 krajinách spolu s rýchlymi sieťami úrovne 1. Je to preto, že patria medzi veľmi málo poskytovateľov, ktorí nemajú prenajaté servery, ale len svojich. Niektorí veľkí recenzenti tiež tvrdia, že spoločnosť IPVanish má servery optimalizované pre hranie hier. Taktiež neuchováva protokoly a poskytuje slušnú úroveň šifrovania, ktorá je 128 a 256 bitov. Preto by pre vás mohla byť tá správna voľba:

 • Zobrazenie príkazu ping a času načítania každého servera
 • Filtruje vyhľadávanie podľa protokolov, ping-time a krajín
 • Je k dispozícii brána NAT
 • Pravidelne vylepšuje a aktualizuje servery pre lepšie výsledky a rýchlosť
 • Prijíma bitcoíny

PureVPN

purevpn-web-screenshot

Názov je známy tým, že je lacný a vlastní viac ako 500 serverov v 141 rôznych krajinách. Pri testovaní sa obávajú iba bezpečnostných štandardov, ktoré nie sú také vysoké ako ostatné zoznamy. Okrem toho však nájdete veľa dôvodov, prečo by ste to mali zvážiť, a preto:

 • PureVPN tvrdí a absolvuje test na zníženie maximálneho oneskorenia spolu s prevenciou útokov DDoS
 • Zabudovaný NAT firewall
 • Aplikácia označuje rýchlosť a čas pingu každého servera

VPN pre cloudové hry

Správa o všemohúcej spoločnosti Google, ktorá uvádza na trh svoje služby cloudových hier s názvom Stadia, sa už rozšírila ako požiar. Podľa Wikipédie bude Google Stadia schopná streamovať hry až do rozlíšenia 4 kB rýchlosťou 60 snímok / s s podporou (HDR) vysoko dynamického rozsahu pre hráčov prostredníctvom niekoľkých dátových stredísk spoločnosti po celom svete. Teraz si viete predstaviť, ako sa cloudové hry stanú ďalšou veľkou vecou v hernom svete, pretože je vo vlastníctve spoločnosti č. 1 na svete, abecedy. Existujú však otázky, ktoré odborníci zaujímajú; ako by bolo možné streamovať hry bez problémov s vyrovnávacou pamäťou a oneskorením?

Predtým, ako sa zamyslíme nad vyššie uvedenou otázkou, najprv sa porozprávame o cloudových hrách. Ako už názov napovedá, cloud hry sú cloudovou službou, ktorá hosťuje hry v cloude. To znamená, že budete môcť hrať hry bez zakúpenia herného disku alebo ich stiahnutia z internetu. Je to ako hranie Netflixu. So službou Google Stadia môžete hrať hry, zatiaľ čo ich streamovať, a vynakladať všetku záťaž na cloud, ktorý hostí hry.

Teraz sa vraciam k otázke. Všetci herní odborníci sa domnievajú, že pri streamovaní hier sa vyskytnú problémy s oneskorením, a že používatelia budú musieť počkať na pripojenie 5G, aby sa im zážitok zo streamovania hry skutočne vyplatil. Možno majú pravdu, ale práve tu prichádza do hry herná VPN. Sieť VPN na hranie hier alebo v tomto prípade sieť VPN na hranie v cloude zníži oneskorenie, ping a poskytne streamingu vašej hry stabilitu, čím vám umožní hrať bez prerušenia. Stačí postupovať podľa niekoľkých krokov:

 • Využite jedného z vyššie uvedených poskytovateľov VPN
 • Požiadajte svojho poskytovateľa VPN o vyhradenú hernú IP adresu
 • Pripojte sa k serveru VPN pomocou vyhradenej adresy IP

Voila, užite si hranie neobmedzených hier bez obáv z útoku DDoS alebo akýchkoľvek problémov s oneskorením!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments