6 nejlepších VPN služeb pro Čínu – obejít velký firewall!

[ware_item id=33][/ware_item]

Procházení internetu může být v Číně velmi obtížné kvůli legislativě „Velký firewall“, která reguluje online cenzuru blokováním webových stránek, filtrováním klíčových slov a zvažováním konkrétních druhů zločinů řeči a činnosti proti čínské vládě. Výsledkem je, že čínští uživatelé internetu nemají přístup ke všem hlavním sociálním médiím a platformám zábavy tak populárním na Západě. Patří sem weby a aplikace, jako jsou Google, Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, Snapchat, Soundcloud, Flickr, Vimeo, Tinder a mezinárodní zpravodajské weby / aplikace. Nejsme tady, abychom urazili Číňany, ale vzhledem k těmto věcem mohou lidé skutečně skončit pocitem udusení, pokud cestují poprvé do Číny.


Role nejlepší VPN pro Čínu v obejití velkého firewallu

Jak přežije uživatel internetu v Číně? Servery VPN v Číně svědčí o tom, že tito uživatelé nemusí trpět. Existují bezplatné čínské služby VPN VPN, ale mnoho z nich neběží uspokojivě a většina čínských sítí VPN je často blokována Velkým firewallem. Stává se to zejména okolo napjatých časů, kdy v zemi probíhají protivládní protesty.

Pokud se chystáte navštívit Čínu za turistikou, prací nebo studiem, potřebujete pro Čínu spolehlivou VPN, která vám poskytne přístup k omezenému obsahu. A jak jsme dospěli k tomuto závěru, že jsme schopni doporučit správnou volbu? Přistoupili jsme k nezávislým analytikům a softwarovým analyzátorům v oblasti Hongkongu a Číny a požádali jsme je, aby otestovali seznam VPN a po jejich souhlasu a schválení jsme dospěli k tomuto závěru.

Nebojte se - podívejte se na nejlepší čínskou síť VPN 2019

NordVPN

Společnost NordVPN je poskytovatelem, který potřebujete, pokud cestujete do Číny. Zeptali jsme se asi 30 uživatelů, kteří byli v Číně z různých důvodů, abychom pro nás otestovali NordVPN, a 98% z nich nám dalo velký náhled na efektivitu tohoto slavného poskytovatele VPN v Číně. Zdá se, že jeho vysoce přizpůsobené protokoly VPN jsou příliš velké pro Velkou čínskou bránu firewall. NordVPN je našimi odborníky vybrána jako nejlepší VPN pro Čínu v roce 2019.

Další nejlepší Čína VPN

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

  • ExpressVPN
  • VyprVPN
  • Torguarde
  • IPVanish
  • SwitchVPN

ExpressVPN

Cena 6,67 $ / měsíc

6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall! 30denní záruka vrácení peněz!
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall! Až 256bitové šifrování
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall! Snadno použitelné aplikace / software
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall! Živá podpora 24/7
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall! 100+ serverů v 78 zemích

Přečtěte si recenzi ExpressVPN

VyprVPN

Cena 5,00 $ / měsíc

6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Vynikající tým podpory
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Dobré šifrovací protokoly
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Neomezené přepínání serveru
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!200 000+ IP & 700+ serverů
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Nabízena 3denní zkušební verze

Přečtěte si recenzi VyprVPN

Torguarde

Cena 9,99 $ / měsíc

6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Žádné zásady protokolu
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Sdílení souborů P2P dobré
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Týdenní zkušební období & Záruka vrácení peněz
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!1600+ serverů ve více než 50 zemích
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & iKEv2

Přečtěte si Torguard Review

IPVanish

Cena 6,49 $ / měsíc

6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Vynikající funkce aplikace
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Rychlost a spolehlivost Dobrá
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!více než 40 000+ anonymních IP adres
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!225+ serverů ve více než 60 zemích
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!7denní záruka vrácení peněz

Přečtěte si IPVanish Review

SwitchVPN

Cena 6,66 $ / měsíc

6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!30denní záruka vrácení peněz
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Okamžité nastavení, okamžitá aktivace
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!P2P & Povoleno VoIP
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Podpora nepřetržitého live chatu
6 nejlepších VPN služeb pro Čínu - obejít velký firewall!Neomezená šířka pásma v ročním plánu

Porovnejte nyní všechny VPN>>

Podrobná analýza experty VPN

ExpressVPN

V rukou dolů je ExpressVPN známá tím, že je dosud nejlepší VPN pro Čínu. Má výkonný SSL s 256bitovým šifrováním prováděným prostřednictvím brilantních protokolů, jako jsou OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP a PPTP. Podléhá pouze předpisům Britských Panenských ostrovů, což znamená, že by vaše informace nevydala, pokud by vláda požádala na rozdíl od poskytovatelů VPN sídlících v USA. ExpressVPN má ve skutečnosti zásadu nulového protokolu, což znamená, že vaše záznamy o používání nebudou uchovávány. Její služby zahrnují 94 zemí včetně Číny.

Žádná jiná VPN pro Čínu se může pochlubit více než 2000 servery roztroušenými po celém světě. Čím větší je počet serverů, tím vyšší je síla a rychlost vašeho připojení.

ExpressVPN vám poskytuje vysokorychlostní internet s neomezenou šířkou pásma na všech počítačích, tabletech a mobilních zařízeních, nepochybně nejlepší VPN pro Čínu. Software je kompatibilní s řadou operačních systémů, jako jsou Windows, Mac, iOS, Android, Routers a Linux. Je opravdu výhodné přepínat servery, kdykoli chcete, a všechny problémy jsou rychle vyřešeny jejich nepřetržitou zákaznickou podporou. Cenové plány začínají na 12,95 $ / měsíc se systémem doporučení, 30denní nabídkou vrácení peněz a téměř dvaceti třemi způsoby platby. Ušetřete peníze s 15měsíčním předplatným za pouhých 6,67 $ / měsíc. Jejich jednoduchý postup registrace ve 3 krocích vyžaduje pouze Vámi vybraný cenový plán, e-mailovou adresu a platbu. Mají podrobný systém podpory pro nové uživatele s kompletními manuály pro různé operační systémy a rozšíření prohlížeče.

VyprVPN

A konečně, máme VyprVPN, který vám přináší opravdu úžasnou hodnotu za vaše peníze pomocí levného balíčku 5 USD / měsíc. Jejich prémiový cenový plán umožňuje 5 připojení zařízení za pouhých 6,67 $ / měsíc. Díky tomu je ideální pro studenty a majitele malých podniků, kteří opravdu nemohou investovat do dražších VPN v Číně, jako je ExpressVPN. Být levný VPN neznamená, že je mnohem méně výkonný. Tam je krása VyprVPN lži. V Číně a ve více než 94 dalších zemích si vybudovala značnou důvěryhodnost. Vytvořil přizpůsobené aplikace pro uživatele telefonů Apple a Android, aby sladil obchod. Mac OS, Windows a Linux jsou také podporovány VyprVPN. Tuto vysokorychlostní síť VPN můžete provozovat současně na 3 až 5 zařízeních. Takže ji můžete nejen provozovat na cestách na svém smartphonu nebo tabletu, ale také sdílet spojení se svými spolubydlícími nebo členy rodiny. To vám ušetří peníze jinak utratené za více odběrů. Kromě PPTP, OpenVPN a L2TP má svůj vlastní protokol Chameleon, který chrání váš systém a skrývá vaši IP adresu. Pokud hledáte silný exkluzivní protokol, může to být pro vás nejlepší čínská VPN VPN. Mají mnoho běžných platebních možností včetně Alipay a live chatu v rámci péče o zákazníka. Můžete získat úplně bezplatná 3denní zkušební verze a dokonce dostanete vrácení peněz 30 dní pokud nejste spokojeni.

IPVanish

Pokud hledáte cenově dostupnou nabídku VPN, pak IPVanish je jen za 6,49 $ / měsíc (1 roční plán) s aktuální úsporou až 60%, na kterou se můžete rychle zaregistrovat. Nejen to, ale pokud zjistíte, že funkce nejsou podle vašich představ, můžete do 7 dnů zrušit svůj účet a vrátit svůj vklad. Je pravděpodobné, že ExpressVPN je jednou z nejlepších čínských VPN VPN za 6,67 USD/ Měsíc je o něco dražší než náklady na základní plán IPVanish a VyperVPN 6,67 $ / měsíc. Všechno jde o to, jaké funkce a zásady vám nejlépe vyhovují a které VPN má nejlepší servery pro vaši polohu. Doporučujeme uživatelům, aby si vybrali předplatné na 12 měsíců, protože jsou obvykle nejlevnější. Společnost IPVanish, která pracuje ve více než 60 zemích a poskytuje více než 1000 spolehlivých serverů, vám dává nejlepší ránu za vaše peníze. Chrání vaše soukromí pomocí 256bitového šifrování AES a skvělých protokolů včetně OpenVPN, PPTP a L2TP / IPsec. Užijte si neomezenou šířku pásma a bezproblémové prohlížení až s pěti zařízeními připojenými k jednomu účtu současně. V tomto případě IPVanish poráží další VPN pro Čínu. Pro přepínání serverů neexistují žádná omezení a přechod je plynulý. Jejich nepřetržitý program péče o zákazníky je skvělý pro efektivní řešení problémů, s nimiž se můžete setkat i přes jejich dobré služby.

Číst: Recenze IPVanish

TorGuard

Samotný počet serverů a všestrannost cenových balíčků, které vám přináší TorGuard, z něj činí jeden z nejlepších obchodů s China VPN v roce 2019. Představte si, že máte na výběr více než 1600 výkonných přepínatelných serverů, které podporují vaše prohlížení. Balíček Anonymous Proxy můžete využít za pouhých 5,95 $ / měsíc, což je polovina nákladů na běžné balíčky VPN. Balíček Anonymous VPN můžete získat za 5 dolarů měsíčně mimo jiné nabídky. Tato cena je pouze za jejich roční plán, ale mají také pololetní a čtvrtletní plány s přiměřenými sazbami. Toto je pravděpodobně nejlepší hodnota za peníze, které může VPN pro Čínu nabídnout každému uživateli.

Vyzkoušejte to a zjistěte, zda je pro vás TorGuard tím nejlepším řešením. V případě, že jste stále nešťastní, můžete získejte peníze zpět do 7 dnů od zakoupení daného balíčku. Vytvořte seznam všech omezených webů a aplikací a podívejte se na výkon TorGurad pro sebe. Streamujte obsah a vyzkoušejte také jeho funkce torrentu. Čína je pouze jednou z 50 zemí, kde tato úžasná služba VPN funguje. V těchto lokalitách mají přes 3000 serverů. Jejich zákaznická podpora je chvályhodná a rychlost je úžasná pro streamování a stahování. V TorGuardu neexistuje žádná koncepce uchovávání uživatelských protokolů, takže si nemusíte dělat starosti s napadením vašeho soukromí.

SwitchVPN

Tato možnost má vynikající uživatelské rozhraní, které pomáhá začátečníkům pochopit, jak služba VPN skutečně funguje. SwitchVPN vám dává na výběr každý hlavní protokol VPN. Můžete tedy jít na OpenVPN, SSTP, L2TP nebo PPTP, aby vaše práce byla rychlejší. Díky tomu budete mít dostatek času dohnat své oblíbené televizní pořady a získáte přístup k blokovaným webům a aplikacím. Přepínejte mezi spolehlivými servery kdykoli a dostávejte okamžitá oznámení o dostupnosti jejich aktualizovaných verzí. Nezáleží na tom, jestli nevíte anglicky, protože SwitchVPN podporuje několik jazyků používaných v Číně a dalších částech Asie. Propojte pět svých telefonů, notebooků nebo tablet dohromady na jednom účtu pro vynikající rychlost a procházení nulovým omezením. Jejich měsíční plán začíná na 9,95 $ měsíčně a právě teď nabízejí 42% sleva na jejich 12měsíční cenový plán.

To znamená, že můžete získat rychlý a bezpečný internet za pouhých 5,82 $ / měsíc, což dává tvrdou konkurenci nejlepším čínským VPN VPN. Vrhli se na 30denní záruku vrácení peněz, takže je nikdo nemohl ignorovat. SwitchVPN poskytuje Network Kill Switch pro zajištění maximální ochrany, takže jste okamžitě přerušeni, než se vás někdo pokusí detekovat. Rovněž slibují multi-gigabitovou rychlost, aby přilákali hráče a uživatele, kteří rádi hrají online nebo streamují.

Velký firewall není ve skutečnosti tak velkým problémem, že nyní jsou v Číně k dispozici všechny tyto úžasné čínské VPN služby. Jsou snadno nastavitelné a nabízejí různé cenové plány, aby vyhovovaly vašemu rozpočtu. Šifrování, rychlost, přístup, servery a podpora zákazníků stojí za investici. Servery VPN v Číně se však čas od času dočasně blokují, protože čínská vláda nemá co dělat lépe, ale pozorně sledujte. Ale není čeho se bát ani být zmaten, nejlepší VPN pro Čínu uvedené výše jsou ty, které stále stojí silně proti útoku Velké brány firewall.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments