4 nejlepší Kanada VPN služby – Dejte si pozor na pět očí!

[ware_item id=33][/ware_item]

Pokud používáte VPN v Kanadě?

No, určitě ano. Bohužel si však mnoho Kanaďanů není vědomo počtu hrozeb, kterým jsou vystaveni. Vzhledem k tomu, že je nesmírně digitalizovanou zemí a jednou z mála zemí, které věří, že bezplatné Wi-Fi je základní lidskou nezbytností, je Kanada naplněna „nevědomostí je blaženým vzduchem“! Být technofilní zemí však neznamená, že je bez rizik.


Podle nedávných statistik je 97% kanadských firem ohroženo kybernetikou nebo malware útoky kybernetických zločinců.

Čím více má místo nebo podnik uživatelé internetu, tím více je ohroženo. V posledních zprávách společnosti McAfee bylo uvedeno, že ze ztráty 400 miliard dolarů způsobené počítačovou kriminalitou utrpěla Kanada pouze 3 miliardy dolarů. Abychom se zachránili před těmito kybernetickými útoky, musí mít jednotlivci a organizace ochranný systém, který zajistí, že nikdo nebude moci na své systémy špehovat, natož je hacknout. A není nic lepšího než VPN, které by uživatelům internetu umožnilo zajistit zabezpečení.

Proč jste nevěděli o VPN Canada

Kanada má ve skutečnosti nejméně cenzurovaných webových stránek ve srovnání s jinými zeměmi na celém světě, pokud neobsahuje dětskou pornografii.

To je jediný důvod, proč většina Kanaďanů nikdy nebyla nucena přemýšlet o tom, co a jak používat kanadskou VPN službu, protože nikdy necítili potřebu tak učinit. Jak však již bylo řečeno, pokud ne kvůli vyhýbání se georezimu, Kanaďané si obvykle nejsou vědomi nebezpečí hackerství a sledování, které by mohli být kořistí.

Výhody používání VPN se servery v Kanadě

Většina uživatelů VPN se obvykle připojuje k IP z běžných zón, jako jsou USA nebo Velká Británie. Uživatelé si zřídka myslí, že kanadská IP může běžet rychleji než kterákoli jiná.

Jak to může být? Ve skutečnosti a jak již bylo dříve řečeno, jen proto, že v Kanadě není geo restrikce problém, mnoho Kanaďanů nepoužívá VPN, bohužel.

V důsledku toho mají Kanada VPN servery menší provoz, takže mohou poskytovat optimální rychlost. Takže i když používáte VPN v USA nebo kdekoli jinde, kanadské servery mohou také zvýšit vaši rychlost internetu. Mimochodem, všichni poskytovatelé VPN na níže uvedeném seznamu mají kanadské servery, takže víte, jaké další výhody mají nyní.

Je Kanada pod dohledem?

Bohužel ano. Protokol o boji proti terorismu C-51 obsahuje doložky, které vládě dávají moc nahlédnout do všech kanadských online aktivit a zkoumat je. Kanada, která je členem „5 očí“ (seznam zemí, které sledují online aktivity lidí, mezi které patří: Austrailia, Kanada, Newzealand, USA a Velká Británie), musí sdílet všechna svá data s ostatními čtyřmi zeměmi..

To znamená, že jste pod dohledem více než jen své země a vaše osobní informace se pomalu zveřejňují. Nejdříve můžete zastavit veřejné WiFis pro bankovní transakce, které mohou vést k hackerským incidentům. Za druhé a co je důležitější, použijte kanadskou VPN, i když používáte normální připojení.

Nejlepší Kanada VPN služba pro rok 2020

Nalezení nejlepšího VPN v Kanadě může být skličující a nepřekonatelný úkol, který je příliš nákladný na to, aby bylo možné dokázat, zda někdo začne kontrolovat 480 a více VPN služeb jejich nákupem. Jde o důvěru, bezpečnost a ochranu, zde je seznam Best Canada VPN s jejich charakteristickými vlastnostmi, které umožňují vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

NordVPN - nejsilnější VPN ze všech!

Pokud jste opravdu napjati, když vás vláda sleduje, nebo pokud chcete mít něco opravdu zdravého a spolehlivého, pomůže vám to být v klidu, aniž byste se museli bát této stránky, NordVPN je tam poskytnout dvojí list ochrany.

Doprovodí vás z místa, kde používáte internet, na místo, kde chcete být. Dvojí šifrování ohrožuje optimální rychlost, kterou může poskytnout, ale pokud není vybráno dvojité šifrování, je stejně dobré jako některá z výše uvedených kanadských služeb VPN. V současné době můžete chytit všechny tyto úžasné funkce pouze za ohromující cenu 3,49 $ měsíčně po dobu 3 let + 3 měsíce.

Nejenže můžete propojit 6 zařízení se stejným účtem, ale jejich software je kompatibilní s 6 z nejpopulárnějších operačních systémů.

Díky nastavení přepínače kill a P2P z nich činí jednu z nejlepších kanadských sítí VPN. Spolu s třicetidenní politikou vracení peněz se společnost NordVPN ujistí, že jste si je vybrali pouze tehdy, pokud se vám líbily, což se vám nakonec bude líbit, ale pokud to ještě nebudete přesvědčeni, dovolte mi dodat: „NordVPN má více než 5092 servery v 60+ země. “

.

ExpressVPN

ExpressVPN je dodáván ve skvělém balíčku. Je to VPN, která splňuje sen o úplném odstranění vašich stop aktivity na internetu.

Pro všechny, kteří chtějí úplně vymazat stopy vašeho internetového použití, které ani Sherlock Holmes z IT nemůže najít stopy pro, ExpressVPN je bezchybnou odpovědí.

Výhodou používání ExpressVPN jsou nejlepší rychlosti streamování, naprosto úžasná péče o zákazníka, snadná a rychlá instalace a možnost použití na třech zařízeních. 

Poskytují více než 3 000 serverů po celém světě, aby se mohly shodovat s výkonnými protokoly VPN. Je to nejlepší kanadská síť VPN, protože otevírá přístup na další kontinenty, které kvůli problémům s autorskými právy zakázaly obsah pro Kanadu.

Vzhledem k tomu, že ExpressVPN obsluhuje 94 zemí, je jejich serverová síť dostatečně velká, aby zajistila, že pro vás nebude žádný obsah omezen. Pro vaše pohodlí mají špičkové servery ve více než 148 městech po celém světě.

Všechny tyto výhody můžete získat na 8,32 $ měsíčně s jejich 12měsíčním plánem. Může se to zdát drahé, ale pro službu VPN v Kanadě nastavili vysokou úroveň. Jejich 30denní záruka vrácení peněz tento obchod osladí.

IP Vanish

IP Vanish stojí na druhém místě v závodě o nejlepší kanadskou VPN VPN. Má silnou politiku nulového záznamu spolu s rychlostí vyzařování, což je příliš lákavé, když zákazníci přemýšlejí o ceně, protože je o něco levnější než ExpressVPN. Jejich roční plán vás stojí 3,25 $ měsíčně šetří vás 73% každoročně.

Limit jejich vrácení peněz trvá pouze 7 dní, což nezní zvlášť velkorysě. Z jasného hlediska je stále v provozu nejlepší kanadské VPN, protože nenabízí 3 nebo 5, ale celkem 10 současných připojení na různých zařízeních pomocí stejného účtu IPVanish..

Můžete snadno rozdělit náklady mezi ostatní, kteří s vámi žijí, a ušetřit tak několik babek. Tato Kanada VPN služba s více než 1000 servery ve více než 60 zemích stojí za vyzkoušení.

PureVPN

PureVPN je dar Santa pro mnoho kanadských fáborků a zejména torrentorů, kteří dostávají oznámení od svého poskytovatele internetových služeb, které nakonec vyústí v jemné výplaty od 2 000 do 20 000 USD.

Tato VPN zajišťuje, že se dostanete pryč s torrentováním, aniž byste byli chyceni nejvyššími rychlostmi, které jsou k dispozici ve všech kanadských VPN službách.

Naštěstí PureVPN poskytuje samostatné balíčky pro požadovanou službu, kterou zákazník hledá. Plán Downloaderů a Streamerů je strukturován a programován podle potřeb uživatele a je opravdu levný! PureVPN poskytuje uživatelsky přívětivé aplikace napříč 5 běžnými operačními systémy a bezplatné demo pro první uživatele.

Pokud chcete vyzkoušet PureVPN měsíc, bude vás to stát 10,95 $ za měsíc. Nicméně, jejich nejlepší hodnota obchodovat poplatky jen 1,92 $ měsíčně. Jejich vyškoleným zástupcům můžete položit jakékoli dotazy týkající se živého chatu, díky nimž je tato služba VPN v Kanadě konečným výběrem většiny uživatelů.

Je založena v Hongkongu, kde zákony na ochranu soukromí uživatelů nejsou tak přísné jako v jiných zemích, takže není divu, že se dostali na náš seznam nejlepších kanadských VPN.

The Cherry on Top for using Canada VPN

Prostřednictvím sítě VPN se můžete připojit k některým opravdu úžasným televizním pořadům, které má Netflix USA k dispozici svým vlastním obyvatelům. Přestože Netflix blokuje mnoho služeb VPN, stále je přístupný s výše uvedenými VPN. Navíc, BBC iPlayer požaduje, aby jeho diváci byli v USA.

Když se to stane, není těžké se cítit diskriminován, ale nebojte se, protože kanadská VPN vám pomůže sledovat, co chcete, na exkluzivní BBC iPlayer.

Torrent uživatelé mohou znovu získat svobodu používání Kickass a Pirate Bay a získat obrovskou radost z toho, že se dostanou do rukou tzv. nedotknutelných věcí! Na rozloučenou bychom chtěli říci, že je lepší být v bezpečí než líto, Kanaďané. Získejte nyní službu VPN v Kanadě a začněte žít život skutečné svobody přes internet; svobodu tam, kde nejste zjišťováni, omezeni, sledováni nebo hackováni!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments