5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!

[ware_item id=33][/ware_item]

Před připojením k bezplatnému Wi-Fi na zařízení Android si nemyslíte dvakrát, ale neuvědomujete si to: vaše soukromí je ve vážném nebezpečí. Jakákoli data přenášená prostřednictvím aplikací a prohlížečů může snadno zachytit kdokoli, kdo může monitorovat tuto síť Wi-Fi. Můžete se cítit bezpečněji pomocí svého vlastního placeného připojení Wi-Fi se zvláštním heslem, ale i tak byste se mohli dostat do potíží. Měli byste si uvědomit, že váš telefon se systémem Android je obklíčen ze všech stran, a také musíte uznat, že neexistuje žádný spolehlivý prostředek k ochraně telefonu se systémem Android, ale nejlepší, co můžete udělat, je vždy udržovat šifrování připojení pomocí spolehlivé služby VPN které doporučíme níže. 


Kromě profesionálních hackerů existuje spousta softwaru, výukových programů a nástrojů pro hackování, díky čemuž si myslíte, že byste se nemohli stát obětí? Kdokoli by mohl dešifrovat vaše hesla a dostat se do vašeho systému, aniž byste to věděli. Přemýšlejte o všech e-mailových účtech, účtech sociálních médií, účtech placených služeb a e-komerčních webech, které navštěvujete online. Pokud se někdo dostane do vaší sítě Wi-Fi, všechny tyto účty se snadno mohou hacknout. Vaše hesla, data, fotografie, videa, soukromé zprávy a placené účty jsou vystaveny zločincům, kteří je mohli dobře využít..

Pomocí nástroje si vytvořte silné heslo

Online bankovnictví a nakupování by se mohlo stát úplnou noční můrou, pokud by někdo získal vaše skryté informace o kreditní kartě. Každý ví, jak se v dnešní době stává krádež kreditní karty běžným díky bezplatnému hackerskému softwaru přístupnému zločincům.

Jsem v bezpečí bez služby VPN VPN pro Android?

To je jen špička ledovce, protože osobní ztráta vás obvykle ovlivňuje. A co když někdo shromáždil soukromé informace o společnosti, pro kterou pracujete, prostřednictvím vašeho zranitelného systému? Vyhodit vás bude pravděpodobně nejméně nepříjemné. Vaše společnost by mohla ztratit miliony dolarů a být hotová, než budete moci říct, že jste hacknuti. Pro zaměstnance, kteří jsou považováni za nezodpovědní, není mnoho pracovních míst. Harsh, ale pravda. Takže nepoužívání VPN se nezdá být moudrým rozhodnutím, navzdory bezpečnostním věcem, které telefon nabízí, zůstane nebezpečné, neurazit uživatele Androidu, ale mluvit o skutečnostech a každodenním nárůstu virů a útoků.

Rychlé odkazy na nejlepší Android VPN VPN:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. IPVanish
 4. Soukromý přístup k internetu
 5. VyprVPN

Výhody VPN pro Android

Co by tedy bylo zodpovědné udělat? Zajistěte bezpečnost vašeho systému mimo kurz! Naštěstí existuje velmi jednoduchý způsob, jak toho dosáhnout, aniž by bylo vynaloženo příliš mnoho energie nebo peněz. Virtuální privátní síť (VPN) je dokonalým řešením pro ukončení těchto zločinných aktivit jednou provždy na vašich zařízeních Android. Nepracují jen na Androidu, ale také na dalších populárních operačních systémech pro mobily, tablety a PC, také kontrolují VPN pro Windows & VPN pro iPhone. Nejlepší Android VPN vás nejen chrání před hackery, ale také přichází s dalšími úžasnými výhodami, které vám neuniknou.

Bezpečnost dat

Namísto toho, aby všechna vaše data Wi-Fi přenášená do a ze zařízení Android byla otevřena, aplikace VPN VPN pro Android toto odesílá pouze prostřednictvím tunelu VPN. Toto je uzavřený, silně šifrovaný tunel, který neumožňuje žádnému uživateli pustit se do vaší činnosti. Aplikace VPN pro Android přichází s výkonnými protokoly, které máte na výběr. Kromě toho můžete servery přepínat a hledat ideální kombinaci pro vaši aktuální polohu..

Neomezený přístup

Bez omezení na internetu je opravdu kruté a nespravedlivé, na internetu by mělo být zdarma a nechte online svět bez hranic. Obsah s omezeným zeměpisným působením může být velmi bolestivý, jak? Už jste někdy otevřeli populární webovou stránku pro streamování, abyste čelili omezením specifickým pro danou lokalitu? Nemusíte se s tím vyrovnávat, pokud jste pro telefon s Androidem nainstalovali VPN. Tím se zcela skryje vaše IP adresa, takže web nemůže zjistit vaši skutečnou polohu. Proto budou všechna geografická omezení automaticky odstraněna, jakmile vyberete místo, kde mají uživatelé přístup ke službám tohoto webu.

Torrent ke stažení

Stahování obsahu prostřednictvím torrentů má právní důsledky. Nedávno byl z tohoto důvodu zastaven největší zdroj torrentů. Pomocí spolehlivé sítě VPN pro Android můžete pokračovat v stahování torrentů nezjištěných. Se správnou volbou VPN! Vaše torrenting je bezpečný a bezpečný ze všech špatných očí online. Mít uspokojení online anonymity při provádění P2P / torrentingu je opravdu zábavné a člověk by si to měl opravdu vzít anonymní torrenting vážně se vyhnout oznámení DMCA.

Blokátory reklam

Aplikace pro Android jsou proslulé pro reklamy, protože aplikace v Obchodě Google Play jsou většinou zdarma s reklamami v aplikacích. Určitě můžete vést reklamy k vyskakování a provozu. Pokud však spěcháte a potřebujete pracovat nepřerušovaně, přichází na trh blokování nežádoucích reklam, která je vhodná pro Android VPN.

Jak si vybrat nejlepší Android VPN

Při rozhodování o VPN pro telefon s Androidem je třeba zvážit několik věcí, včetně následujících:

  • VPN pro Android, která má sídlo v USA, může být ve skutečnosti špatná věc, protože jsou povinna uvolňovat uživatelská data, jako jsou protokoly připojení, pokud to státní agentura během vyšetřování legálně požaduje..  
  • Rychlost je vždy problémem, protože přenos dat přes tunel VPN obvykle způsobí, že váš internet bude pomalejší, než již je. Závisí to na kombinaci serveru a protokolu, který občas používáte.
  • Výkonnější protokoly, které VPN VPN Android nabízí, je lepší vybrat, který z nich bude pro vás nejlepší.
  • Umístění serveru VPN je mimořádně důležité pro optimální výkon. Server musí být fyzicky přítomen ve vašem umístění a samozřejmě musí existovat v místě, které chcete zobrazit.
  • Buďte velmi opatrní ohledně pravidel a předpisů vašeho poskytovatele VPN. Je vysoce výhodné, aby neuchovávaly vůbec žádné protokoly připojení.
  • Požadovaná funkce musí být poskytována touto službou VPN a musí mít dobré uživatelské recenze.
  • Výběr společnosti VPN, která se specializuje na aplikace, je inteligentní, protože v zařízení Android možná používáte několik aplikací denně.
 • Poskytovatelé VPN nabízejí spoustu různých cenových balíčků, které budou vyhovovat vašemu rozpočtu a požadavkům.

Podívejte se na tyto vysoce doporučené možnosti zařazené mezi nejlepší Android VPN 2019

NordVPN

nordvpn web

NordVPN nabízí uživatelsky přívětivou aplikaci pro Android. Tento impozantní poskytovatel VPN poskytuje vašim zařízením Android důležitý prvek dodatečné bezpečnosti, díky čemuž je vaše zařízení bezpečnou pevností před hackery a snoopery dat. Jejich šifrování na vojenské úrovni je to, co potřebujete, pokud chcete naprostý klid. NordVPN je náš výběr nejlepší VPN aplikace pro Android v roce 2019. 

navštivte web

ExpressVPN

Neoficiální vůdce nejlepších Android VPN mezi starou a novou šarží, ExpressVPN zatrhává všechna políčka s jedinou podmínkou, že je pro průměrného uživatele mírně drahá. Možná si myslíte, že je to mimo dosah 12,95 $ / měsíc, ale můžete si to za mnohem levnější s delší předplatné. Dvanáctiměsíční plán skutečně stojí pouze 8,32 $ / měsíc Nenechte si ujít úžasné vlastnosti! Poskytuje to 148 server místa v 94 zemí takže mnoho uživatelů jej považuje za přístupné. Budete si moci nejen vybrat z většího počtu serverů ve vaší lokalitě, ale také vám umožní přístup k omezenému obsahu v 94 zemích. Zní to jako ideální VPN pro Android, že? Je poháněn čtyřmi nejlepšími VPN protokoly, které poskytují 99,9% dostupnosti. Nabízejí dokonce 30denní záruku vrácení peněz, pokud zjistíte, že je jejich služba neuspokojivá.

IPVanish

Jedná se o jednu z nejlepších aplikací VPN pro Android, protože je cheatfull funkcí, ale přesto levné. Můžete připojit pět zařízení ke stejnému účtu VPN současně a vychutnat si tři spolehlivé protokoly v kombinaci s 1000 serverů VPN. Pokud sdílíte toto předplatné s lidmi, s nimiž žijete, můžete každý měsíc ušetřit spoustu peněz. Ne, že tato působivá VPN pro Android je na začátku obzvláště drahá. Jejich 12 měsíců cena balíčku je mírná 6,49 $ / měsíc což je mnohem dostupnější než jejich běžné 10 $ / měsíc nabít. Pokud zjistíte, že je pro vaše potřeby nevhodné, můžete předplatné zrušit 7 dní. Přijímají také bitcoiny, což znamená, že můžete nejen surfovat po internetu bez dohledu, ale také platit anonymně. IPVanish je Torrent-přátelský dělat to jeden z nejlepších Android VPN v okolí.

Přečtěte si celý článek: IPVanish Review>>

Soukromý přístup k internetu - PIA

Přestože PIA sídlí v USA, nabízí čtyři silné VPN protokoly s více než 3533 VPN server umístění ve 31 zemích. Získáte tolik možností přepínání serverů a vyšší šanci na vyšší výkon. Pokud máte zájem o Torrenting, jedná se o sen VPN pro Android, protože PIA má vyhrazenou podporu pro sdílení P2P. Můžete připojit 5 zařízení současně pouze s jedním účtem. Je kompatibilní s neuvěřitelnými 39 operační systémy! Můžete zůstat uvolněni, protože PIA neuchovává záznamy o vašem provozu nebo požadavcích. Přijímají několik platebních metod, včetně bitcoinů a dárkových karet. Je to velmi dostupné nabíjení 3,33 $ / měsíc ve svém ročním plánu a jejich 2 roční plán překvapivě náklady 2,91 $ / měsíc. Dodává se s 7denní politikou vrácení peněz.

VyprVPN

Jedná se o menší společnost VPN, ale velmi populární, protože má velkou hodnotu, kterou uživatelům poskytuje díky jejímu protokolu Chameleon kromě tří dalších. Neexistuje žádná jiná VPN pro Android, která nabízí exkluzivní interní VPN protokol bez dalších poplatků. Nebudete věřit, jak je dostupné VyprVPN ve srovnání s nejlepší VPN v Androidu, i když poskytují Chameleonův protokol. Můžete si vybrat ze dvou balíčků: základní a prémiové. Jejich základní umožňuje současné připojení 3 zařízení na 5 $ / měsíc. Prémiový cenový plán nabízí 5 připojení vedle sebe 6,67 $ / měsíc. Je také dodáván s produktem VyprVPN Cloud, což je další bonus. A 30 dní vkladová politika, 3denní zkušební období běh a pohodlné platební možnosti z něj činí atraktivní volbu pro mnoho uživatelů. Během nich můžete pohodlně vyzkoušet jejich vlastnosti 3 dny.

Přečtěte si plné Vyprvpn Recenze>>

Protože máte na výběr tolik populárních sítí VPN pro Android, není důvod nechat vaše připojení otevřené zločincům a vládním agenturám.

Souhrn některých nejlepších služeb Android VPN - Aktualizováno 2019

VyprVPN

Cena 5,00 $ / měsíc

5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Vynikající tým podpory
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Dobré šifrovací protokoly
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Neomezené přepínání serveru
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!200 000+ IP & 700+ serverů
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Nabízena 3denní zkušební verze

Soukromý přístup k internetu

Cena 3,33 $ / měsíc

5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Nabízí anonymní platební možnosti
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Kvalitní šifrování se 7denní zárukou vrácení peněz
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Žádné protokoly & Neomezená šířka pásma
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Zákaznická podpora 24/7
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!3284+ serverů ve 24 zemích

Kupte si PIA hned>>

ExpressVPN

Cena 8,32 $ / měsíc

5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení! 30denní záruka vrácení peněz!
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení! Až 256bitové šifrování
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení! Snadno použitelné aplikace / software
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení! Živá podpora 24/7
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení! 100+ serverů v 78 zemích

IPVanish

Cena 6,49 $ / měsíc

5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Vynikající funkce aplikace
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!Rychlost a spolehlivost Dobrá
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!více než 40 000+ anonymních IP adres
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!225+ serverů ve více než 60 zemích
5 nejlepších Android VPN aplikací pro zabezpečení vašich mobilních zařízení!7denní záruka vrácení peněz

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments