Proto by měl každý cestovatel v roce 2019 používat VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Kdo by nechtěl cestovat po celém světě, nebo řekněme jen cestování a objevování různých měst nebo měst své rodné země. I když ušetříte až tisíce dolarů, přesměrujete se, připravte se na svou cestovní cestu, je tu ještě jedna věc, kterou byste měli přidat do „seznamu věcí, které byste měli mít na cestách“. A co myslíte, že by to mělo být? Pojďme jen mluvit o vaší bezpečnosti, konkrétně o vaší online bezpečnosti. Cestování je zábava, pouze pokud jste v bezpečí, jinak se z něj stane noční můra. Při cestování nevyhnutelně používáte veřejné Wi-Fi hotspoty, v kavárnách, na letišti a na jiných místech.


Proto by měl každý cestovatel v roce 2019 používat VPN

Nyní řekněme, že si rezervujete online lístek pomocí veřejné sítě Wi-Fi, nebojíte se, že se některá neznámá osoba může připojit přímo k vašim osobním údajům? Studna. to není překvapivé! Kybernetičtí zločinci vždy mají šanci sledovat vaše osobní údaje. Pokud vaše data nejsou šifrována, mohou snadno získat vaše uživatelská jména, informace o kreditní kartě a hesla. A kdo by mohl být jejich lepší obětí než cestovateli?

Jste tedy v bezpečí, když používáte veřejné Wi-Fi? Vůbec ne! Vždy však existuje řešení pro všechno. V tomto případě není řešením nic jiného než VPN. Použití VPN pro cestování vám může ušetřit mnoho nepředvídaných problémů. Pokud hledáte způsoby, jak se zbavit problému, pak už nehledejte. Zde je návod, jak používat VPN při cestování, proč byste měli používat VPN a kteří jsou nejlepší poskytovatelé VPN.

Proč je VPN nutné pro cestování?

Síť VPN skutečně vytváří most mezi vámi a vašimi webovými aktivitami a neexistuje žádná možnost, jak by se do vašich údajů mohla zapojit jiná strana. Není to pro VPN nejlepší pro cestování? Určitě ano! Podívejme se, jaké další úžasné věci může VPN udělat na cestách.

Poskytuje přístup k omezeným webům

S VPN pro cestování můžete také přistupovat k webům, které jsou v některých zemích často blokovány. Co ještě potřebujete? Například Netflix. Dosud není k dispozici ve všech zemích, ale můžete vytáhnout all-nighter, sledovat svou oblíbenou sérii pomocí VPN.

Je zajímavé vědět, jak VPN právě dělá; šifruje vaše data a vaše online aktivity, skryje vaši polohu a IP adresu, díky čemuž je anonymní přes internet. To vám zase umožňuje přístup k omezeným webům v určitých zemích. Takže, ať už chcete používat Facebook v Číně nebo Solo Traveler v některých zemích, kde je blokovaný, můžete použít VPN při cestování do Číny nebo kdekoli a porušit omezení a volně procházet Facebook nebo jakýkoli jiný blokovaný web. Takže pocit, že se při cestování cítíte opravdu svobodně, je to nejlepší cestovní VPN!

Tato výhoda je navíc užitečná nejen při cestování, ale i při sedění doma. Jde jen o připojení k webu nebo serveru v jiné zemi a rozmach, přístup ke všem webům, které chcete, volně!

Chrání vás před falešnými Wi-Fi hotspoty

Kybernetičtí zločinci jdou přes palubu a dokonce nastavují falešné hotspoty Wi-Fi, takže se snadno dostanete do pasti. S sítí VPN, i když se připojíte k jejich Wi-Fi, bude vaše online aktivita šifrována a tím chráněna. Jak skvělé je používání bezplatného Wi-Fi hackera, aniž byste se museli starat o zabezpečení!

Udržuje zvuk vašich osobních informací

Data, která zadáte, jako jsou vaše hesla, e-maily, údaje o kreditní kartě, jsou chráněny před všemi chybami kvůli VPN. Můžete si zarezervovat let pomocí Wi-Fi ve své oblíbené kavárně, aniž byste se museli starat o někoho, kdo by se podíval do vašich bankovních údajů. Není to užitečné? Můžete použít VPN a zarezervovat si hotelové vstupenky, vyměnit peníze na svých účtech, dělat své online bankovní aktivity a co ne! Protože vaše data budou šifrována, nebudou hacknuta ani prozrazena. Dokonce i služby VPN mají zásady, jak se přihlásit k využití vašich dat, což vás zachrání před všemi starostmi.

Nejlepší cestovní VPN, do kterých byste měli investovat

NordVPN

Náš graf je jedním z nejsilnějších poskytovatelů VPN. Má více než 5000 serverů téměř v každé významné zemi na světě a nabízí svou uživatelsky přívětivou aplikaci. Poskytuje svým uživatelům velmi silnou vrstvu šifrování dat, což hackerům téměř znemožňuje zpracovat vaše osobní a profesionální data i na veřejných WiFi, které musíte používat při cestování. Proto je tento poskytovatel VPN nezbytnou sítí VPN pro cestovatele.

ExpressVPN

Express VPN má nejlepší hodnocení uprostřed všech ostatních VPN. Usnadňuje vám bezpečné připojení a nástroje pro ochranu osobních údajů. Vaše data jsou šifrována jako vždy. Express VPN také oceňuje nejlepší služby ochrany, a proto se jejich systém nepřihlásí k využití vašich dat. Zůstanete anonymní, přísně anonymní.

VyprVPN

Jak nyní víme, jak nebezpečné jsou naše online aktivity, když cestujeme, stalo se naší prioritou číslo jedna, nejprve přijmout bezpečnostní opatření. A s produktem VyprVPN nemohou hacker ani odposlouchávač ukrást vaše osobní údaje. VyprVPN je nejlepší VPN dostupná pro vaši službu. Rozhodně šifruje a umožňuje bezpečné připojení, porušuje vládní omezení a nedává hackerovi žádnou cestu. Má asi 70 plus umístění serveru, takže výběr je neomezený. Chráňte všechny své weby, IP adresy, umístění a online aktivity pomocí VyprVPN.

Číst: VyprVPN Recenze 2019

Překvapivě to také funguje efektivně v Číně. Čína je jednou ze zemí, která se aktivně snaží blokovat i služby VPN, protože vám pomáhá procházet jejich omezené weby. VyprVPN však nemá žádná omezení, k této VPN se můžete dostat při cestování do Číny. Důvodem, proč je v Číně použitelné, je to, že společnost VyprVPN nemá v Číně provozovány servery, takže je pravděpodobné, že se nerespektují vládní předpisy.

Soukromý přístup k internetu

Když cestujete, nesmíte zapomenout ani na malé detaily. Internetová bezpečnost by měla být bez ohledu na to prioritou. Stejně jako byste nezapomněli dostat své ruce na své oblíbené bikiny, nezapomeňte na své online zabezpečení, než zasáhnete své oblíbené místo. PIA by měla být vaší další volbou v seznamu cestovních VPN. Umožňuje používat až 5 zařízení bez omezení a slouží vám s nejlepším zákaznickým servisem

Zjistili jsme tedy, jak důležitá je VPN pro cestování a kterou VPN byste si měli vybrat. Není žádným překvapením, že si dnes počítačoví zločinci s vámi pohrávají, ať jste kdekoli. S cestovní sítí VPN však můžete ušetřit významné online nehody. Nepochybně vás chrání před nejrůznějšími krádežemi identity a nutí vás používat nepřístupné weby. Přihlaste se k odběru nejlepších VPNS pro cestování a užijte si výlet.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments