5 nejlepších herních her VPN 2019 pro hráče DieHard

[ware_item id=33][/ware_item]

nejlepší herní vpn obchod


I když pro milovníky Torrentu a zabezpečení mohou být věci velmi přesvědčivé, pokud jde o výběr služby VPN, pro hráče je vždy tvrdé oříšek. Není tomu tak proto, že hráči jsou nepřekonatelní, ale proto, že se velmi konkrétně týkají jedné funkce, která je rychlost. Pro hráče to byla výzva jít na VPN, než se věci změní k lepšímu. Existuje však mnoho důvodů, proč byste měli zvolit nejlepší VPN pro hraní her, která vám poskytne ten nejúžasnější zážitek, jaký jste kdy měli. Zde je proč:

Směrování je lepší, hraní je lepší!

Jen málo webů VPN skutečně posunulo své služby, aby z nich udělalo den hráčů. Tyto služby vycítily, že hráči nebyli spokojeni, protože byla ohrožena rychlost. Věděli, že prohrát hru jen kvůli zpoždění vašeho připojení je srdcervoucí. Naštěstí někteří poskytovatelé herních VPN tuto bariéru překonali. Rostly tak obrovské sítě Tier-1, které jim poskytly co nejrychlejší možnou rychlost připojení.

Další věc, která je pro hráče atraktivnější než kdokoli jiný, je, že taková spojení také snižují zpoždění a ping. Bylo to možné, protože poskytovatelé herních VPN umístili své servery velmi blízko k hlavním herním serverům. To umožnilo zkrácení tras mezi herními servery a uživateli. Takže být fyzicky daleko od serverů není vůbec problém najít rychlejší trasy s virtuálními řešeními.

VPN nenávidí omezení stejně jako hráči

To může být nejlepší výhoda pro získání herní VPN. Hráči nenávidí omezené používání pouze určitých her ve své lokalitě a nikdy nezkoušejí jiné hry, které upoutají jejich zájem. VPN pro hraní tuto překážku řeší. Protože díky virtuální síti VPN můžete prakticky využívat všechny počítačové výhody kterékoli oblasti světa, aniž byste se tam fyzicky zdržovali; není problém rozluštit omezení pouze jedním herním připojením VPN. Hraní hry, která ve vaší zemi dosud nebyla představena, je ve skutečnosti také luxusem, který můžete využít s VPN, aniž byste porušili jakékoli smluvní podmínky, protože nikdo nemůže uhodnout vaši skutečnou polohu..

Chraňte se před útoky vašeho oponenta

Všechno je spravedlivé v lásce, válce a hraní, proto víte, že váš soupeř může hrát špinavé triky, aby hacknul vaši IP a pohrával se s odmítnutím služby pro vás. Pokud budou hrát inteligentně, budete hrát chytřeji a máte herní VPN, která má vestavěnou funkci pro blokování jakýchkoli útoků. V určitých časech může být ponechání spojení otevřené po dlouhou dobu pro vás bezpečnostní hrozbou; Díky funkcím VPN, maskování IP a šifrování však můžete být v bezpečí. Dokonce i vaše data jsou zabezpečena herní sítí VPN v případě, že nechcete za každou cenu ztratit svůj účet Steam.

Co navrhujeme?

Pokud jste duší od hráče, doporučujeme vám vyzkoušet herní VPN pro výše uvedené atraktivní funkce. Jistě, pokud máte seznam her jako League of Legends, World of Warcraft, Starcraft 2, Dota 2, Overwatch, Minecraft, Counter Strike nebo jiné MMO pro hraní, budete potřebovat nějaké dobré návrhy VPN, abyste zajistili, že většinu herního zážitku.

Při sestavování nejlepší VPN pro herní návrhy jsme se zaměřili na řadu faktorů, jako je rychlost, počet serverů, cena, úroveň zabezpečení a dokonce i služby zákazníkům. Víme však, že nejdůležitějšími funkcemi, které hledáte, jsou nejvyšší rychlost a počet serverů, proto jsme se na tyto funkce zaměřili nejvíce, abychom vám navrhli nejlepší VPN pro hraní her 2019.

VPN od Ranks

NordVPN - Editor's Choice

5 nejlepších herních her VPN 2019 pro hráče DieHard

Jmenujete jakýkoli kontinent s výjimkou Antarktidy a NordVPN má v sobě server, přesně 5092 serverů v 60 různé země, od června 2019. Města nejsou uvedena; Určitě si však můžete vyzkoušet servery v konkrétní oblasti a oblíbené, které jsou nejrychlejší v této lokalitě pro pozdější použití. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších vlastností NordVPN:

 • Vestavěná anti-DOS ochrana, která vám dává velmi stabilní připojení
 • Počet kilometrů odečtených mezi vámi a serverem, který vám poskytne představu o čase ping
 • Obrovské slevy nabízené tu a tam pro roční a další připojení
 • Nabízí mnoho statických IP serverů bez dalších poplatků za hostování her online s výjimkou funkce předávání portů
 • 5 nejlepších herních her VPN 2019 pro hráče DieHardCeny NordVPN

ExpressVPN

5 nejlepších herních her VPN 2019 pro hráče DieHard

Tento výběr byl dlouhou dobu VPN s relativně vyšší cenou; nedávno však upravili cenu na slušnou úroveň. Nedokážeme říci, jak dlouho to může trvat, ale podle našeho názoru bylo ještě slušné udržet své vynikající služby v paměti ještě před snížením jejich ceny. Jedná se zejména o nejefektivnější servery, tato VPN vyniká na seznamu s výkonnými servery v 90 zemích. To jsou stále jen země, kde jsou umístěny servery; ExpressVPN ve skutečnosti pokrývá všechna vzdálená místa po celém světě. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších funkcí ExpressVPN:

 • Uživatelsky přívětivé aplikace
 • NAT Firewall a DDoS Protection se nejlépe hodí pro hraní her
 • 3000+ serverů ve 94+ zemích (aktualizováno od června 2019)
 • Předkonfigurované směrovače pro hráče konzoly, kteří používají Xbox a PlayStation, aby pro některé modely využívali bezplatný firmware routeru
 • Snadný přístup k přepínání serverů
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Vestavěný tester rychlosti v desktopové aplikaci k rychlému výběru nejrychlejších serverů pro vaše oblíbené

5 nejlepších herních her VPN 2019 pro hráče DieHardCeny ExpressVPN

VyprVPN

VyprVPN

Toto je obzvláště nejlepší volba, pokud jste vybrali pro velkou šířku pásma a malé nebo žádné zpoždění. Je to proto, že VyprVPN má síť Tier 1 a je vlastníkem všech serverových infrastruktur po celém světě. Má své datové servery ve více než 60 zemích. Mezi další zajímavé funkce patří:

 • Čas pingu zobrazený v desktopových aplikacích
 • Vestavěný NAT firewall
 • Snadná ochrana před útoky DDoS
 • 3denní bezplatná zkušební verze

IPVanish

5 nejlepších herních her VPN 2019 pro hráče DieHard

Pokud je pro vás prioritou herní VPN bez prodlení, IPVanish by pro vás mohla být tou nejlepší volbou s 500+ servery v 60 zemích spolu s rychlými sítěmi úrovně 1. Je to proto, že patří mezi velmi málo poskytovatelů, kteří nemají pronajaté servery, ale své vlastní. Někteří velcí recenzenti také tvrdili, že IPVanish má servery optimalizované pro hraní. Rovněž neukládá protokoly a poskytuje slušnou úroveň šifrování, která je 128 a 256 bitů. Zde je důvod, proč by to mohla být ta pravá volba:

 • Zobrazení ping a doby načítání každého serveru
 • Filtruje vyhledávání podle protokolů, ping-time a země
 • NAT firewall k dispozici
 • Pravidelně vylepšuje a aktualizuje servery pro lepší výsledky a rychlost
 • Přijímá bitcoiny

PureVPN

purevpn-web-screenshot

Název je známý tím, že je levný a má více než 500 serverů ve 141 různých zemích. Pouze bezpečnostní standardy nejsou tak vysoké jako ostatní na seznamu, protože stabilita připojení byla při testování problémem. Kromě toho však najdete mnoho důvodů, proč byste to měli zvážit, a proto:

 • PureVPN si nárokuje a prochází testem, aby snížil maximální prodlevu spolu s prevencí útoků DDoS
 • Vestavěný NAT firewall
 • Aplikace označuje rychlost a čas ping každého serveru

VPN pro cloudové hry

Zprávy o všemohoucím Googlu, který spustil své cloudové herní služby s názvem Stadia, se již rozšířily jako požár. Podle Wikipedie bude Google Stadia schopna streamovat hry až do rozlišení 4 kB rychlostí 60 snímků / s s podporou (HDR) vysoce dynamického rozsahu pro hráče prostřednictvím několika datových center společnosti po celém světě. Nyní si dokážete představit, jak se cloudové hry stanou další velkou věcí v herním světě, protože je ve vlastnictví společnosti číslo 1 na světě, Alphabet. Existuje však otázka, o které odborníci uvažují; jak by bylo možné streamovat hry bez problémů s vyrovnávací pamětí a latencí?

Než se zamyslíme nad výše uvedenou otázkou, pojďme nejprve diskutovat o cloudových hrách. Jak už název napovídá, cloudové hry jsou cloudové služby, které hostují hry v cloudu. To znamená, že můžete hrát hry bez nutnosti zakoupení herního disku nebo stahování z internetu. Je to jako hraní Netflixu. S Google Stadia můžete hrát streamované hry a přenášet veškerou zátěž na cloud, který je hostitelem her.

Nyní se vracím k otázce. Všichni herní odborníci tam věří, že se budou vyskytovat problémy se zpožděním při streamování her, a že uživatelé budou muset čekat na 5G připojení, aby se jim zážitek ze streamování opravdu vyplatil. Mohli by mít pravdu, ale tady začíná hrát herní VPN. VPN pro hraní her, nebo v tomto případě VPN pro cloudové hry, zkrátí zpoždění, ping a poskytne stabilitu vaší streamování her, což vám umožní hrát bez jakéhokoli přerušení. Musíte pouze postupovat podle následujících kroků:

 • Využijte jednoho z výše uvedených poskytovatelů VPN
 • Požádejte svého poskytovatele VPN o vyhrazenou herní IP
 • Připojte se k serveru VPN pomocí své vyhrazené adresy IP

Voila, užívejte si hraní neomezených her bez obav z útoku DDoS nebo z problémů s latencí!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments