5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!

[ware_item id=33][/ware_item]

Pred pripojením k bezplatnému Wi-Fi na vašom zariadení s Androidom si nemyslíte dvakrát, ale tu je to, čo si neuvedomujete: vaše súkromie je vážne ohrozené. Akékoľvek údaje prenášané prostredníctvom aplikácií a prehliadačov môže ľahko zachytiť každý, kto môže monitorovať túto sieť Wi-Fi. Pomocou vlastného plateného pripojenia Wi-Fi so špeciálnym heslom sa môžete cítiť bezpečnejšie, ale aj tak by ste sa mohli dostať do problémov. Mali by ste si uvedomiť, že váš telefón so systémom Android je obkľúčený zo všetkých strán, a tiež musíte uznať, že neexistuje žiadny spoľahlivý spôsob, ako chrániť váš telefón s Androidom, ale najlepšie, čo môžete urobiť, je vždy udržiavať vaše pripojenie šifrované prostredníctvom spoľahlivej služby VPN. ktoré odporúčame nižšie. 


Okrem profesionálnych hackerov existuje veľa softvéru, výukových programov a nástrojov na hackovanie, čo vás vedie k tomu, že sa nemôžete stať obeťou? Ktokoľvek by mohol dešifrovať vaše heslá a dostať sa do vášho systému bez toho, aby ste to vedeli. Pomyslite na všetky e-mailové účty, účty sociálnych médií, účty platených služieb a webové stránky elektronického obchodu, ktoré navštívite, keď ste online. Ak sa niekto dostane do vašej siete Wi-Fi, všetky tieto účty sa môžu ľahko napadnúť. Vaše heslá, údaje, fotografie, videá, súkromné ​​správy a platené účty sú vystavené zločincom, ktorí ich mohli dobre využiť..

Pomocou nástroja si vytvorte silné heslo

Online bankovníctvo a nakupovanie sa môžu stať úplnou nočnou morou, ak niekto získa vaše skryté informácie o kreditnej karte. Každý vie, ako sa v súčasnosti stáva krádež kreditných kariet bežným krádežím softvéru, a to vďaka bezplatnému hackerskému softvéru, ktorý je prístupný zločincom.

Som v bezpečí bez služby VPN VPN pre Android?

To je iba špička ľadovca, pretože na vás sa zvyčajne vzťahuje iba osobná strata. A čo keby niekto zozbieral súkromné ​​informácie o spoločnosti, pre ktorú pracujete, prostredníctvom vášho zraniteľného systému? Vyhodili by ste pravdepodobne najmenej nepríjemnú vec. Vaša spoločnosť by mohla prísť o milióny dolárov a byť hotová skôr, ako budete môcť povedať, že ste nalomená. Zamestnancom, ktorí sa považujú za nezodpovedných, nie je veľa pracovných miest. Je to tvrdé, ale pravdivé. Takže nepoužívanie VPN sa nezdá byť rozumným rozhodnutím, napriek bezpečnostným veciam, ktoré telefón ponúka, to zostane nebezpečné, neuraziť používateľov systému Android, ale hovoriť o skutočnostiach a každodennom náraste vírusov a útokov.

Rýchle odkazy na najlepšie VPN VPN pre Android:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. IPVanish
 4. Súkromný prístup na internet
 5. VyprVPN

Výhody VPN pre Android

Čo by teda bolo zodpovedné urobiť? Zaistite bezpečnosť vášho systému mimo kurzu! Našťastie existuje veľmi jednoduchý spôsob, ako to dosiahnuť bez vynaloženia príliš veľa energie alebo peňazí. Virtuálna súkromná sieť (VPN) je dokonalým riešením na ukončenie týchto zločinných aktivít raz a navždy na vašich zariadeniach s Androidom. Nepracujú iba na platforme Android, ale aj na iných populárnych operačných systémoch pre mobilné telefóny, tablety a počítače, kontrolujú tiež VPN v systéme Windows & VPN pre iPhone. Najlepšie Android VPN nielen vás chráni pred hackermi, ale prichádza aj s ďalšími úžasnými výhodami, ktoré vám nemôžu chýbať.

Bezpečnosť údajov

Namiesto toho, aby sa všetky vaše Wi-Fi dáta prenášané do az vášho zariadenia Android na otvorenom priestranstve nechali otvorené, aplikácia VPN VPN pre Android to odosiela iba prostredníctvom tunela VPN. Toto je uzavretý, silne šifrovaný tunel, ktorý neumožňuje žiadnemu používateľovi pustiť sa do vašej činnosti. Aplikácia VPN pre Android je dodávaná s výkonnými protokolmi, z ktorých si môžete vybrať. Okrem toho môžete prepínať servery, aby ste našli perfektnú kombináciu pre vašu aktuálnu polohu..

Neobmedzený prístup

Neobmedzenie na internete je skutočne kruté a nespravodlivé, na internete by malo byť zadarmo a nechajme online svet bez akýchkoľvek hraníc. Obsah s obmedzeným geografickým obsahom môže byť veľmi bolestivý. Ako? Už ste niekedy otvorili populárnu webovú stránku na streamovanie údajov, aby ste čelili obmedzeniam týkajúcim sa konkrétnej polohy? Ak ste pre telefón s Androidom nainštalovali sieť VPN, nemusíte sa s tým zmieriť. Týmto sa úplne skryje vaša adresa IP, aby web nemohol zistiť vašu skutočnú polohu. Preto pri výbere miesta, kde majú používatelia prístup k službám tohto webu, sa automaticky zrušia všetky geografické obmedzenia.

Torrent na stiahnutie

Sťahovanie obsahu prostredníctvom torrentov má právne následky. Z tohto dôvodu bol v poslednej dobe najväčší zdroj torrentov zastavený. Pomocou spoľahlivej siete VPN pre Android môžete pokračovať v sťahovaní torrentov nezistených. So správnym výberom VPN! Vaše torrentovanie je bezpečné a bezpečné pred všetkými nesprávnymi očami online. Spokojnosť online anonymity pri vykonávaní P2P / torrentingu je skutočne zábavná a človek by ju mal mať naozaj anonymné torrentovanie vážne sa vyhnúť upozorneniam DMCA.

Blokátory reklám

Aplikácie pre Android sú známe pre reklamy, pretože aplikácie v Obchode Google Play sú väčšinou bezplatné pri inzercii v aplikácii. Určite môžete viesť reklamy k vyskakovaniu a spúšťaniu. Ak sa však ponáhľate a potrebujete nepretržitú prácu, potom sa po blokovaní nechcených reklám hodí hlavná sieť VPN so systémom Android..

Ako si vybrať najlepší Android VPN

Pri rozhodovaní o VPN pre telefón s Androidom je potrebné zvážiť niekoľko vecí vrátane nasledujúcich:

  • Sieť VPN pre Android so sídlom v USA môže byť v skutočnosti zlá, pretože sú povinní zverejniť údaje používateľa, ako sú denníky pripojenia, ak to štátna agentúra počas vyšetrovania legálne požaduje..  
  • Rýchlosť je vždy problémom, pretože prenos údajov cez tunel VPN zvyčajne robí váš internet pomalším, ako už je. Závisí to od kombinácie server-protokol, ktorý občas používate.
  • Výkonnejšie protokoly, ktoré sieť VPN VPN Android ponúka, tým lepšie je vybrať ten, ktorý pre vás najlepšie funguje.
  • Umiestnenie servera VPN je mimoriadne dôležité pre optimálny výkon. Server musí byť fyzicky prítomný vo vašej oblasti a samozrejme musí existovať v mieste, ktoré chcete zobraziť.
  • Dbajte na pravidlá a nariadenia vášho poskytovateľa VPN. Je veľmi výhodné, aby si neuchovávali žiadne protokoly o pripojení.
  • Služby, ktoré hľadáte, musia byť poskytované touto službou VPN a musia mať dobré používateľské recenzie.
  • Výber spoločnosti VPN, ktorá sa špecializuje na aplikácie, je inteligentný, pretože na svojom zariadení s Androidom možno používate niekoľko aplikácií denne.
 • Poskytovatelia VPN ponúkajú množstvo rôznych cenových balíkov, ktoré budú vyhovovať vášmu rozpočtu a požiadavkám.

Vyskúšajte tieto vysoko odporúčané možnosti zaradené medzi najlepšie Android VPN 2019

NordVPN

nordvpn webová stránka

NordVPN ponúka užívateľsky prívetivú aplikáciu pre Android. Tento impozantný poskytovateľ VPN poskytuje vašim zariadeniam Android dôležitý prvok zvýšenej bezpečnosti, vďaka čomu je vaše zariadenie pevnou pevnosťou pred hackermi a snoopers dátmi. Ak potrebujete absolútny pokoj, potrebujete šifrovanie na vojenskej úrovni. NordVPN je náš výber najlepšia aplikácia VPN pre Android v roku 2019. 

navštíviť webovú stránku

ExpressVPN

Neoficiálny líder najlepších Android VPN medzi starou a novou šaržou, ExpressVPN začiarkava všetky políčka s tým, že je pre priemerného používateľa mierne drahý. Môžete si myslieť, že je mimo dosah $ 12,95 / mesiac, ale môžete si ho zaobstarať oveľa lacnejšie s dlhším odberom. 12-mesačný plán v skutočnosti stojí iba $ 8,32 / mesiac Nenechajte si ujsť jeho úžasné vlastnosti! To poskytuje 148 server miest v 94 krajín takže mnohí používatelia ho považujú za prístupný. Budete si môcť nielen vybrať z väčšieho počtu serverov vo vašej oblasti, ale tiež vám umožní prístup k obmedzenému obsahu v 94 krajinách. Znie to ako ideálna VPN pre Android, nie? Je poháňaný štyrmi najlepšími protokolmi VPN, ktoré poskytujú 99,9% dostupnosti. Dokonca ponúkajú aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak zistíte, že ich služby sú neuspokojivé.

IPVanish

Jedná sa o jednu z najlepších aplikácií VPN pre Android, pretože obsahuje veľa lacných funkcií. K rovnakému účtu VPN môžete súčasne pripojiť päť zariadení a využívať spolu tri spoľahlivé protokoly 1 000 VPN serverov. Ak zdieľate toto predplatné s ľuďmi, s ktorými žijete, môžete každý mesiac ušetriť veľa peňazí. Nie že táto pôsobivá sieť VPN pre Android je na začiatku obzvlášť drahá. ich 12 mesiacov cena balíka je priemerná 6,49 dolárov / mesiac čo je oveľa dostupnejšie ako ich bežné 10 dolárov mesačne náboj. Ak zistíte, že to nie je vhodné pre vaše potreby, môžete svoje predplatné zrušiť 7 dní. Prijímajú aj bitcoíny, čo znamená, že môžete nielen surfovať po internete bez dozoru, ale aj platiť anonymne. IPVanish je Torrent-priateľský robiť to jeden z najlepších Android VPN v okolí.

Prečítajte si celý text: Recenzia IPVanish>>

Súkromný prístup na internet - PIA

Hoci PIA sídli v USA, ponúka štyri silné protokoly VPN s viac ako 3533 VPN server pobočky v 31 krajinách. Získate toľko možností prepínania serverov a vyššiu šancu na zvýšenie výkonu. Ak máte záujem o Torrenting, jedná sa o sen VPN pre Android, pretože PIA má vyhradenú podporu pre zdieľanie P2P. Môžete prepojiť 5 zariadení súčasne iba s jedným účtom. Je kompatibilný s neuveriteľnými 39 operačné systémy! Môžete zostať uvoľnení, pretože PIA nevedie záznamy o vašej premávke alebo požiadavkách. Akceptujú niekoľko spôsobov platby vrátane bitcoínov a darčekových kariet. Je to len veľmi prijateľné nabíjanie 3,33 USD mesačne v ich ročnom pláne a ich 2-ročný plán prekvapivo náklady $ 2,91 / mesiac. Dodáva sa so 7-dňovou politikou vrátenia platby.

VyprVPN

Jedná sa o menšiu spoločnosť VPN, ale veľmi populárnu, pretože veľkú hodnotu, ktorú poskytuje používateľom s jej protokolom Chameleon okrem troch ďalších. Neexistuje žiadna iná sieť VPN pre Android, ktorá ponúka exkluzívny interný protokol VPN bez ďalších poplatkov. Nebudete veriť tomu, ako je dostupné VyprVPN porovnané s najlepšími VPN VPN pre Android, aj keď poskytujú Chameleon protokol. Môžete si vybrať z dvoch balíkov: základné a prémiové. Ich základné umožňuje súčasné pripojenie k 3 zariadeniam na $ 5 / mesiac. Prémiový cenový plán ponúka 5 pripojení vedľa seba $ 6,67 / mesiac. Je tiež dodávaný s balíkom VyprVPN Cloud, čo je ďalší bonus. 30-dňová vkladová politika, 3-dňová skúšobná verzia vďaka bežným a pohodlným platbám sú pre mnohých používateľov atraktívnou voľbou. Počas nich môžete pohodlne vyskúšať ich vlastnosti 3 dni.

Prečítajte si plné znenie Vyprvpn Recenzie>>

Keďže máte na výber toľko populárnych VPN VPN s Androidom, nie je dôvod nechať vaše pripojenie otvorené pre zločincov a vládne agentúry.

Zhrnutie niektorých najlepších služieb VPN pre Android - Aktualizované 2019

VyprVPN

Cena 5,00 $ / mesiac

5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Vynikajúci podporný tím
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Dobré šifrovacie protokoly
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Neobmedzené prepínanie servera
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!200 000+ IP & 700+ serverov
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Ponúka sa trojdňová skúšobná verzia

Súkromný prístup na internet

Cena 3,33 $ / mesiac

5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Ponúka anonymné možnosti platby
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Kvalitné šifrovanie so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Žiadne záznamy & Neobmedzená šírka pásma
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Zákaznícka podpora 24/7
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!3284+ serverov v 24 krajinách

Kúpte si teraz PIA>>

ExpressVPN

Cena 8,32 dolárov / mesiac

5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení! 30-dňová záruka vrátenia peňazí!
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení! Až 256-bitové šifrovanie
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení! Ľahko použiteľné aplikácie / softvér
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení! Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení! 100+ serverov v 78 krajinách

IPVanish

Cena 6,49 dolárov / mesiac

5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Vynikajúce funkcie aplikácie
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!Rýchlosť a spoľahlivosť Dobré
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!viac ako 40 000+ anonymných IP adries
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!225+ serverov vo viac ako 60 krajinách
5 najlepších Android VPN aplikácií pre zabezpečenie vašich mobilných zariadení!7-denná záruka vrátenia peňazí

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments