4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi

[ware_item id=33][/ware_item]

Verejné Wi-Fi je jednou z najlepších bezplatných služieb, ktoré si dnes môžete vychutnať. Môžete pohodlne padnúť na pohodlnú stoličku, vytiahnuť iPhone alebo MacBook a surfovať po internete úplne zadarmo. Študenti často používajú hotové kaviarne a kaviarne na dokončenie svojich úloh. Častí cestujúci majú tiež hlboké uznanie za bezplatné verejné Wi-Fi pripojenie na internet. Viete však o nebezpečenstvách, ktoré s nimi súvisia? Ak tak neurobíte, musíte vedieť, čo to môže spôsobiť a aké môže byť jeho riešenie.


Prečo potrebujete klienta VPN pre počítače Mac

Počítačová kriminalita je skutočnou hrozbou

Podľa PWC je počítačová kriminalita druhým najbežnejším hospodárskym zločinom, ktorý bol tento rok hlásený. To je správne! Ako sa teda môže niekto cítiť bezpečne online? Ak pracujete s bezplatným verejným Wi-Fi pripojením, máte nulovú záruku bezpečnosti. Každý iný používateľ môže preniknúť do vášho systému a pristupovať k programom, citlivým dokumentom, obrázkom, videám, informáciám o kreditných kartách a účtom všetkého druhu. To je problém, ktorý môže počítačový zločin spôsobiť, ak neprijmete opatrenia na ochranu svojho systému pred nimi.

To je jeden z dôvodov, prečo používatelia váhajú s vykonávaním transakcií prostredníctvom online bankovníctva a platieb prostredníctvom aplikácií. Dobrou správou je, že vývojári prišli s dokonalým softvérom, ktorý vás ochráni pred hackermi pracujúcimi na rôznych programoch. Existujú profesionálni hackeri, ktorí sú prijatí na trestnú činnosť. Sú aj takí, ktorí to robia len pre zábavu, aby ste sa mohli stať nevinnou obeťou. Hackerstvo na vysokej úrovni sa vykonáva na príkaz vládnych bezpečnostných oddelení. Ak sa domnievajú, že vaše aktivity sú nejakým spôsobom hrozbou, ako napríklad protivládne programy v niektorých krajinách, môžete byť za tento zločin legálne obvinený. Pomyslite na všetky spôsoby, ako môžete byť obvinení zo spáchania trestného činu, ktorého ste sa nedopustili, ak hacker vstúpi do vášho systému a zasadí nepravdivé informácie. To je dôvod, prečo aj záznam vašich pripojení môže byť potenciálne na pokus o prienik do systému.  

Neobmedzený prístup k obmedzenému obsahu

Nejde iba o to, kto sa môže dostať do vášho systému, ale do akej miery sa môže rozšíriť váš vlastný dosah. Na celom svete existujú milióny zakázaných webových stránok a aplikácií v závislosti od politických okolností a vládnych politík. Predstavte si, že sa chystáte na výlet do Číny a pripravujete sa na vzrušujúcu epizódu Divných vecí, aby ste zistili, že sieť Netflix je zablokovaná z dôvodu geografických obmedzení. Teraz by to bolo desivejšie ako fantómy v americkom hororovom príbehu. Ak navštívite krajinu, v ktorej sú zakázané dôležité spravodajské weby a aplikácie, napríklad The New York Times, budete sa cítiť úplne oddelení od vonkajšieho sveta. Existuje niekoľko webových streamingových serverov, ktoré ponúkajú obmedzený prístup k ľuďom, ktorí sa zdržiavajú na miestach mimo svojho zoznamu. To znamená, že aj keď máte právny účet a ste si túto službu predplatili, vaše peniaze sa budú strácať, pokiaľ sa nachádzate fyzicky v mieste, kde nie sú jeho služby k dispozícii. Ako študent môžete mať prístup k miliónom zdrojov, ktoré vám boli predtým zakázané kvôli vašej vlastnej polohe.

Čo je to VPN?

Virtuálna súkromná sieť (VPN) je bláznivý spôsob, ako vyriešiť všetky tieto problémy týkajúce sa ochrany osobných údajov a prístupu naraz. V podstate si vyberiete riešenie VPN pre MAC, ktoré poskytuje výkonné šifrovanie, ktoré skryje všetky vaše osobné údaje a zatajuje vašu IP adresu. Jedná sa o dvojitý prístup, ktorý zaručuje úžasné prehliadanie internetu a platí aj pre aplikácie. Či už používate a lacné VPN v počítačoch Mac alebo iPhone by to malo fungovať hladko a zabezpečiť, aby ste boli v bezpečí aj pri bezplatnom verejnom pripojení Wi-Fi. Bez ohľadu na to, kde v súčasnosti žijete, bude existovať nulové obmedzenie toho, aký obsah si môžete prezerať, keď si vyberiete vhodné miesto na VPN Mac, napríklad v Spojených štátoch alebo Spojenom kráľovstve, kde sú používatelia zvyčajne schopní získať výhody z väčšiny webových stránok a aplikácií vďaka žiadne obmedzenia, vďaka VPN!

Je VPN pre Mac vyžadovaná pre nás všetkých?
Tu sú niektorí z najlepších poskytovateľov Mac VPN, ktorým používatelia z celého sveta dostali vysoké hodnotenie. Ako sa dozviete, majú dedikované servery v niekoľkých krajinách na spoločných miestach. Každý server používa rôzne protokoly VPN, ktoré ponúkajú silnú ochranu, pretože klient Mac VPN sa pripája k vybranému serveru, ktorý poskytuje optimálny výkon.

1. NordVPN - Najlepšie VPN pre Mac

Funkcia, ktorá robí NordVPN vynikajúcou konkurenciou, je jeho dvojité šifrovanie, čo znamená, že za jednu dostanete nielen jednu, ale dve úžasné úrovne ochrany. Môže sa pochváliť aj možnosťou spracovania až šiestich zariadení súčasne na jednom účte VPN. Vďaka vynikajúcej bezpečnostnej pokrývke je ideálny pre sťahovanie P2P. Jeden z balíkov NordVPN si môžete kúpiť anonymne s bitcoinmi alebo použiť PayPal. Nie je pochýb o tom, že spoločnosť Nord VPN sa umiestnila medzi dvoma najlepšími v kategórii Najlepšie Mac VPN VPN.

Ceny NordVPN

4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi

2. ExpressVPN

Bezpochyby najlepšia VPN pre Mac je ExpressVPN, aj keď je v porovnaní s ostatnými v súčasnosti na trhu o niečo drahšia. Získate však vynikajúce funkcie a neobmedzenú šírku pásma, vďaka čomu je ExpressVPN v hodnote 12,95 USD mesačne za pravidelný cenový plán. Svoje služby rozšírila do 87 krajín, takže jeho dostupnosť je najväčšou výzvou spolu so štyrmi silnými protokolmi VPN a užívateľsky prívetivé rozhranie z neho robí najlepšie mac vpn na našom zozname.

3. IPVanish

Skvelá vec, ktorá sa týka IPVanish, je, že sa nenachádza v Spojených štátoch. Môžete si myslieť, že sa tým znižuje jej dôveryhodnosť, ale v skutočnosti to zabraňuje tomu, aby sa jeho nohy chránili pred zákonmi o ochrane súkromia škodlivých používateľov, ktoré sa vzťahujú na poskytovateľov VPN so sídlom v Spojených štátoch. IPVanish pôsobí vo viac ako 60 krajinách a rozširuje svoje vynikajúce služby. Je obľúbená ako najrýchlejšia VPN pre Mac, takže určite stojí za vyskúšanie.

Môžete ho spustiť súčasne na piatich zariadeniach, takže to vôbec nie je zlé.  

4. TorGuard

Ak máte pochybnosti pri investovaní do VPN, choďte na TorGuard, ktorý má 7-dňovú záruku vrátenia peňazí v prípade, že nie ste spokojní s kvalitou, ktorú ponúkajú. To je veľmi nepravdepodobné, pretože s viac ako 1600 servermi má TorGuard pôsobivé postavenie. Výber serverov a cenových plánov presahujúcich 50 krajín je vynikajúci. Získate neobmedzenú šírku pásma a pripojenie je rýchle a ľahké pre neuveriteľné streamovanie a sťahovanie.

Neexistuje lepšia možnosť ako služba Mac vpn, ktorá chráni váš systém pred hackermi a snoopingovými vládnymi agentúrami a zároveň sa teší neobmedzenému prístupu. Potom sa zaregistrujte pre spoľahlivého poskytovateľa VPN, ktorý má výkonné servery vo vašej oblasti a získal vysoké hodnotenie od spokojných používateľov..   

Zhrnutie pre najlepšiu Mac VPN

  • IPVanish
  • Torguard
  • ExpressVPN
  • NordVPN - víťaz

IPVanish

Cena: 6,49 dolárov / mesiac

4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermiVynikajúce funkcie aplikácie
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermiRýchlosť a spoľahlivosť Dobré
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermiviac ako 40 000+ anonymných IP adries
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi225+ serverov vo viac ako 60 krajinách
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi7-denná záruka vrátenia peňazí

Prečítajte si recenziu

Torguard

Cena 9,99 $ mesačne

4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermiŽiadne zásady denníka
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermiDobré zdieľanie súborov P2P
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermiTýždenná skúška & Garancia vrátenia peňazí
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi1600+ serverov v 50+ krajinách
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermiOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & IKEv2

Prečítajte si recenziu

ExpressVPN

Cena 8,32 dolárov / mesiac pre ročné predplatné

4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi 30-dňová záruka vrátenia peňazí
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi Až 256-bitové šifrovanie
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi Ľahko použiteľné aplikácie / softvér
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi 100+ serverov v 78 krajinách

Prečítajte si recenziu

NordVPN - víťaz

Cena 8,32 dolárov / mesiac pre ročné predplatné.

4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi 650+ serverov v 50+ krajinách
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi2048 bitové šifrovanie
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermiViacnásobné prihlásenie na 6
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermi30 dňová záruka vrátenia peňazí
4 najlepšie VPN pre Mac na zabezpečenie vášho zariadenia pred hackermiPodporuje Netflix s funkciou SmartPlay na aplikáciách

Prečítajte si recenziu

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments