4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom

[ware_item id=33][/ware_item]

Myslíte si, že USA sú krajinou slobodných? Nedávne odhalenia Edwarda Snowdena znamenajú niečo úplne opačné ako tvrdenie. Ste sledovaní! Vláda Donalda Trumpa má plný prístup na to, aby sa dostala k digitálnym stopám ktoréhokoľvek občana USA a všetko to videla. Vláda USA však nemá tak veľkú kontrolu ako Čína, ale stále môže monitorovať internetovú aktivitu občanov USA. 


Kam sa skrývaš a ako? Tu je váš spasiteľ, Najlepšia služba VPN v USA príde. A prečo to nazývame spasiteľom? Z tohto dôvodu musíte neustále čítať a dozvedieť sa viac o úžasnom riešení v tejto príručke.

Prečo USA usilujú o dohľad nad internetom Stricker? 

V apríli podpísal prezident Trump návrh zákona. Návrh zákona uviedol, že poskytovatelia internetových služieb (ISP), ako sú Verizon a AT&T nemusí chrániť údaje spotrebiteľa, čo v skutočnosti ohrozuje súkromie ľudí a sprístupňuje ich dohľadu. Neutralitu siete oslabuje aj predseda komisie FCC Ajit Pai, ktorý tiež posilní poskytovateľov internetových služieb na vytváranie rýchlych jazdných pruhov pre preferovaný internetový prenos a na spomalenie ostatných zdrojov. Je to skutočne dvadsiate prvé storočie? Počítačové porušovanie sa určite stáva normou a my, ako tí, ktorých sa to týka, by sme mali urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme sa stali anonymnými..

Výhody používania VPN

V súčasnosti musí byť všetko, čo robíte online, bezpečné. Nechceli by ste, aby sa vaše osobné informácie sprístupnili inej strane, a vieme, že to nie je nemožná úloha.

Existuje sto spôsobov, ako sa môžete zachrániť pred online katastrofami, ale nie každá alternatíva je taká účinná, ako sa zdá. Existuje však niekoľko život zachraňujúcich spojení, ktoré vám môžu dať odpovede na všetky vaše otázky.

V skutočnosti sú siete VPN najlepším nástrojom pre vašu online bezpečnosť a bezpečné pripojenie. Nižšie sú uvedené výhody používania VPN; 

IP Address Masking

VPN dokáže zmeniť vašu IP adresu. Týmto spôsobom môžete zobraziť obsah, ktorý je vo vašej krajine obmedzený. Budete potrebovať inú adresu IP, aby vaša aktuálna poloha vyzerala, akoby sa nachádzala na tomto konkrétnom mieste. 

Súkromie a anonymita online

Sieť VPN vám poskytne súkromie a anonymitu online. S VPN môžete prehliadať internet anonymne. Máte prístup k webovým aj webovým aplikáciám bez toho, aby ste museli odhaliť svoju totožnosť.

Lacné cestovné lístky

Toto je zriedka známa výhoda VPN, ktorú môžete získať lacnejšie cestovné lístky. Závisí to však od vašej geografickej polohy a od toho sa stáva, že mnohým ľuďom chýba. Najlepší spôsob, ako získať lacnejší let, je nájsť krajinu s nízkymi životnými nákladmi.

Prístup k geoobmedzenému obsahu

Najväčšou výhodou pripojenia VPN je to, že vám umožňuje zobraziť obmedzený obsah a hrať hry, ktoré sú vo vašej krajine obmedzené.

Čo je najlepšie, čo potrebujete - VPN pre USA určite!

Invazívne zákony o kybernetickej bezpečnosti, hromadný dohľad nad občanmi a ukladanie telefónnych hovorov sú dôvodom, prečo občania USA skutočne znepokojujú svoje digitálne blaho a súkromie online. Jedna vec, ktorá nás skutočne fascinuje, je, že obyvatelia USA sú si dobre vedomí moderných hackov a škodlivého softvéru. To ich jasne robí dostatočne rozumnými a dozvieme sa, že kybernetický priestor nie je tak vymyslený a úžasný, ako si myslíme, že je.

Existuje mnoho ďalších technických aspektov a vy si ich určite chcete prečítať, ale predtým sa dostaneme k hlavnej vŕtačke. Chcete súkromný, necenzurovaný a bezpečný online zážitok, čo je pravdepodobne dôvod, prečo tu čítate tento text. Tu sú najlepší poskytovatelia služieb VPN v USA, na ktoré sa môžete spoľahnúť pri ochrane súkromia online:

Najlepšie USA VPN ponuky

  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • Torguard
  • SaferVPN

ExpressVPN

Cena 8,32 dolárov / mesiac

4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom 30-dňová záruka vrátenia peňazí!
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom Až 256-bitové šifrovanie
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom Ľahko použiteľné aplikácie / softvér
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom 3000+ serverov vo viac ako 160 krajinách

Prečítajte si recenziu ExpressVPN

NordVPN

Cena 3,49 $ / mesiac

4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom5341 serverov v 59 krajinách
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom2048 bitové šifrovanie
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratomViacnásobné prihlásenie na 6
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom30-dňová záruka vrátenia peňazí
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratomPodporuje Netflix s funkciou SmartPlay na aplikáciách

Prečítajte si recenziu spoločnosti NordVPN

Torguard

Cena 9,99 $ mesačne

4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratomŽiadne zásady denníka
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratomZdieľanie súborov P2P je dobré
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratomTýždenná skúška & Garancia vrátenia peňazí
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom3000+ serverov v 55 krajinách
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratomOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & IKEv2

Prečítajte si Torguardovu recenziu

SaferVPN

Cena 2,50 $ / mesiac

4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom700+ serverov v 34 krajinách
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom30-dňová záruka vrátenia peňazí
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratomPrijíma platby za bitcoíny
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratomNetflix priateľský s niekoľkými servermi
4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratomKompatibilné s viacerými zariadeniami

Ako si vybrať dobrú VPN?

Sieť VPN je veľmi nápomocná v oblasti ochrany osobných údajov online. Musíte však zvoliť dobrú sieť VPN, aby ste dosiahli požadované výsledky. Nižšie je uvedených niekoľko vecí, ktoré musíte vyhľadať v sieti VPN;

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Vždy si vyberte sieť VPN, ktorá má špeciálne bezpečnostné funkcie, ako je napríklad prepínač kill a ochrana pred únikom DNS. Dobrá VPN bude tiež obsahovať pravidlá bez protokolov.

Jednoduché použitie

Proces inštalácie a nastavenia dobrej VPN je väčšinou veľmi jednoduchý a užívateľsky príjemný. Ich zákaznícka podpora musí byť tiež skvelá. Vždy hľadajte VPN, ktorá sa ľahko používa a má dobrú zákaznícku podporu.

výkon

Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré treba hľadať v dobrej VPN, je jej výkon. Malo by to byť rýchle. Je tiež veľmi pravdepodobné, ak sieť VPN nespomalí vaše internetové pripojenie. VPN, ktorá veľmi spomaľuje rýchlosť internetu, sa stáva veľmi problematickou.

Vlastnosti

 Dobrá VPN je vždy taká, ktorá ponúka celý rad funkcií. Špeciálne funkcie s vysokou úrovňou zabezpečenia sú vždy plusovým bodom. Dobrá VPN bude vždy obsahovať funkcie ako prepínač zabíjania, prepínanie serverov, výber portu, viacero protokolov VPN a ochrana proti úniku DNS. Je na vás, aby ste sa rozhodli, čo v sieti VPN potrebujete a aký je váš rozpočet.

Prečo sú VPN tak populárne??

USA VPN služby sa stali tak populárne medzi užívateľmi internetu v štátoch. Umožňujú vám prezerať obmedzený obsah a šifrovať vaše údaje, aby sa obišiel dohľad. Môžete tiež zmeniť svoju skutočnú polohu. VPN vám poskytujú online bezpečnosť a súkromie, ktoré dnes každý chce. 

Tu sú štyri najlepšie VPN VPN v USA zoradené používateľmi podľa ich funkcií a výkonu:

NordVPN - Najlepšie USA VPN služby, obdobie!

4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom

NordVPN je jedným z najstarších poskytovateľov služieb VPN v USA na trhu. Ak nie ste spokojní s tým, ako to funguje, môžete získať svoje peniaze späť do 30 dní od registrácie. Beží na väčšine operačných systémov vrátane Windows, OS X a iOS. Môžete ho spustiť až na šiestich zariadeniach pomocou jedného účtu VPN. Vaše denníky používateľov sa nebudú uchovávať a prostredníctvom šifrovania IKEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP, L2TP a IPSec sa nebude vykonávať silné šifrovanie.. 

Program NordVPN funguje na všetkých populárnych zariadeniach vrátane telefónov, tabletov a prenosných počítačov. Ich zákaznícka podpora rýchlo vyrieši všetky problémy, s ktorými sa môžete stretnúť pri jej spustení. Spoločnosť NordVPN má oporu vo viac ako šesťdesiatich krajinách a odborníci aj používatelia ju považujú za vysoko kvalitnú.

ExpressVPN - Najsilnejšia VPN

ExpressVPN je známy ako jeden z najlepších poskytovateľov služieb VPN v USA. Globálne má servery vo viac ako 3000 lokalitách vo viac ako 160 krajinách. Keďže ExpressVPN sídli na Britských Panenských ostrovoch, neuplatňujú sa zložité právne predpisy USA týkajúce sa ochrany osobných údajov používateľov.

ExpressVPN je kompatibilný s hlavnými operačnými systémami ako Windows, Mac, iOS, Android a Linux. S jedným účtom ExpressVPN môžete mať súčasne 3 pripojenia VPN. Aby boli vaše dáta v bezpečí, používa SSL s 256-bitovým šifrovaním.

ExpressVPN podporuje protokoly ako OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP a PPTP. Bit je, že ExpressVPN ponúka 23 rôznych platobných možností vrátane bitcoínu. Jeho mesačný plán začína na 12,95 dolárov mesačne a prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

ExpressVPN v súčasnosti ponúka 49% paušálnu zľavu a 3 mesiace navyše na jednoročné predplatné ExpressVPN. To znamená, že môžete získať 15 mesiacov zaplatením len za 12 mesiacov.

ExpressVPN ponúka neobmedzenú šírku pásma, rýchlosť a prepínače serverov s 99,9% prevádzkou. ExpressVPN neuchováva žiadne záznamy a má k dispozícii vynikajúcu zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Je preto na čase, aby ste využili niektorú z najlepších amerických služieb VPN v USA a vyskúšali si bezpečné internetové pripojenie.

TorGuard - spoľahlivý VPN v USA

4 najlepšie VPN služby USA v USA, ktoré vás chránia pred veľkým bratom

Vďaka rôznym balíkom služieb, ktoré ponúka TorGuard, a jeho vynikajúcemu výkonu je jedným z najlepších poskytovateľov VPN v USA. Anonymný proxy server je za 5,95 dolárov mesačne, anonymná sieť VPN za 9,99 dolárov mesačne, anonymný e-mail za 6,95 dolárov mesačne a balík ochrany osobných údajov za 11,54 USD mesačne. Balík VPN + Proxy môžete získať so zľavou 40%. Stojí to iba 11,54 dolárov mesačne.

Najlepšie na tom je, že si môžete vyskúšať TorGuard na skúšobnej báze. 

Ak sa vám nepáči, aby ste do neho investovali, môžete svoje peniaze získať späť do siedmich dní. TorGuard prináša špičkové služby VPN do viac ako 50 krajín. Spoločnosť vlastní viac ako 1600 najmodernejších serverov, čo znamená, že sa už nikdy nebudete musieť vyrovnať s preťaženými servermi..

To umožňuje vysokorýchlostné pripojenie spolu s plynulým streamovaním a sťahovaním. Môžete si prezerať anonymne, pretože vďaka výkonnému šifrovaniu neuchovávajú protokoly a spoliehajú sa na svoju starostlivosť o zákazníka.

Bezpečnejšia VPN - rýchla a ľahko použiteľná VPN v USA

Teraz sa môžete tešiť na vysokorýchlostné anonymné prehliadanie pomocou technológie Safer VPN, ktorá nielen uchováva protokoly, ale tiež umožňuje prístup k obsahu, ktorý je viditeľný iba pre používateľov na konkrétnych miestach. Poskytujú 256-bitové silné šifrovanie využívajúce OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec a PPTP vo viac ako tridsiatich krajinách. Funguje hladko na všetkých zariadeniach s operačnými systémami ako Windows, Mac, iOS, Android a Chrome. 

Môžete začať iba s 7,49 $ mesačne a ak nie, nebudete spokojní, ak chcete svoj odber zrušiť do 14 dní. Ich súčasný veľkolepý predaj ponúka 81% zľavu, ktorú môžete využiť počas Vianoc. Bezpečnejšia VPN sa zameriava na užívateľsky prívetivé aplikácie a dokonca ponúka bezplatné neobmedzené rozšírenie prehliadača Chrome. Získate tiež automatické zabezpečenie Wi-Fi spolu s automatickým opravením diagnostiky. Môžete sa spojiť so zákazníckou podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu a e-mailu.

Ďalšie dôvody:

Odblokujte online vysielacie kanály v USA

Neameričania nemôžu obísť veľa obsahu a kanálov na požiadanie, či už ide o streamy svetového pohára FIFA, neameriánci by nemohli mať prístup k Fox Sports pre hry FIFA naživo, takže určite by ste potrebovali dobrú USA VPN.

Ako to funguje? nahrádza pôvodnú adresu IP jedným zo serverov IP v USA. Vďaka tomu získate oprávnenie na používanie tohto webu, pretože sa vám zobrazuje online zo Spojených štátov a môžete pristupovať na všetky webové stránky, ktoré boli pre vás predtým zablokované, to je spôsob fungovania VPN a vykonávanie kúziel!

Ochrana proti hromadnému sledovaniu

Všetky fakty, o ktorých sme diskutovali vyššie, týkajúce sa ochrany súkromia a invázií Dozorných agentúr do nášho online sveta, sú skutočne alarmujúce.

Nie ste v bezpečí na mobilných telefónoch, každej stiahnutej aplikácii, aktivitách na sociálnej sieti, všetko je sledovateľné NSA, či už ide o domáce bezpečnostné kamery pripojené k smerovaču domáceho Wifi.

Ak veríte v internetovú slobodu a súkromie, musíte si kúpiť USA VPN. USA VPN skryjú vašu skutočnú IP adresu, zašifrujú vaše údaje a nasmerujú ich cez bezpečný tunel, na ktorý nikto nemôže špehovať.

Zostaňte anonymní v oblasti verejných sietí Wi-Fi a hotspotov

Naozaj si myslíte, že verejné WiFis na StarBucks, NewYork Subway alebo na akomkoľvek inom verejnom mieste je bezpečné?

Pripojenie k sieti Wi-Fi v hoteli alebo na letisku WiFi prostredníctvom telefónu iPhone alebo Android je múdre rozhodnutie iba nahlásenia a aktualizácie stavu?

Nezabezpečené verejné hotspoty sú najobľúbenejším miestom hackerov, ktorí sa do vášho telefónu dostanú alebo ho napadnú. Je to šálka čaju, ktorý vytvára falošne duplikované WiFi a špionážne informácie o všetkom, čo robíte online, takže si kávu užite v kaviarni s wifi, pretože pre nich (hackerov) je to skutočne šálka čaju, do ktorého sa preniknú tvoj telefón.

Bez dobrej siete VPN ste vystavení hackerom a môžete stratiť cenné údaje, ako sú informácie o kreditných kartách a ďalšie dôležité poverenia. Pred pripojením k akejkoľvek verejnej sieti Wi-Fi buďte v bezpečí online a získajte dobrú USA VPN.

Vyhnite sa zákonom o porušení právnych predpisov v USA

Ako je uvedené vyššie, zákony o porušení sú zložité a čím viac sa o nich dozviete, tým ťažšie je porozumieť. V dôsledku zdieľania súborov P2P a internetu vyústili držitelia autorských práv za páchateľov prísnych trestov.

Pamätajte si, že uvádzame iba tie VPN VPN v USA, ktoré neuchovávajú denníky používateľov a majú optimalizované servery P2P na torrenting. Ak máte legitímne dôvody sťahovať alebo zdieľať veľké dátové súbory pomocou technológie P2P, sieť USA VPN, ktorú sme uviedli vyššie, vám môže pomôcť poskytnúť pomoc pri zachovaní vašej identity chránenej pred zákonnými autoritami..

Ďalšie krajiny:

  • Spojené kráľovstvoUK VPN
  • AustráliaAustrália VPN
  • KanadaKanada VPN

záver

Existuje niekoľko bezplatných služieb USA VPN v USA, ale dajte si pozor na nespoľahlivé služby. Vždy sa rozhodnite pre tie, ktoré používatelia vysoko odporúčajú. Takže pred vykonaním konečného výberu vždy urobte jednu vec, choďte na twitter.com a skontrolujte príslušné # hashtag pre poskytovateľa VPN, hovoria ľudia o službe dobre? Medzitým náš vývojový tím značne zjednodušil zdĺhavú úlohu, porovnávací nástroj pre vás, ktorý robí obraz jasnejším. 

Je lepšie zvoliť si taký, ktorý nemá sídlo v USA, aby sa nestal obeťou nepriaznivých zákonov o ochrane súkromia. Päť najlepších možností softvéru VPN uvedených vyššie má vo svojom odbore veľa dôveryhodnosti. Môžu vám byť vyplatené, ale môžete tiež vykonať bezplatné skúšky na zistenie ich výkonnosti. Najsľubnejšie sú tí, ktorí vlastnia VPN servery fyzicky prítomné na území USA. Výhodné cenové balíčky umožňujú všestrannosť a cenovú dostupnosť pre každého.

Pokročilý vládny dohľad USA vzhľadom na nedávne trestné činnosti na vysokej úrovni z celého sveta si vybralo daň na súkromí používateľov. Okrem toho, že vaše údaje sa ukladajú a analyzujú na kritické informácie, existujú aj obsahové obmedzenia. Niektoré webové stránky na streamovanie umožňujú používateľom sledovať videá iba používateľom z vybranej skupiny krajín. To vytvára veľa problémov pre používateľov s bydliskom mimo týchto krajín.

Na internete by ste narazili na rôzne webové stránky a hovorili o zabezpečení internetu a sieťach VPN, ale pri výbere siete VPN v USA musíte byť veľmi inteligentní. Najlepšie VPN ponuky urobili komplexný výskum týkajúci sa problémov, ktorým čelia americkí občania v ich každodennom živote, a tak prišiel s týmito vyššie uvedenými VPN, vďaka ktorým bude internet oveľa lepším miestom..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments