4 najlepšie britské VPN služby – Vyhnite sa špehujúcim Britom!

[ware_item id=33][/ware_item]

Posledné dva roky boli pre všetky torrentory reťazou zlých správ. Zatiaľ čo deti v rozpočte si užívali neobmedzený prístup k svojim obľúbeným ročným obdobiam a filmom, starší ľudia si mohli užiť komédie bez toho, aby sa pohybovali perom. Ale počkaj? Kam išli?


Kam smerovali Torrentori?

Smutná správa zobrazená v prehliadači Chrome „táto stránka bola zablokovaná poskytovateľom internetových služieb“ zametla celú populáciu pod prikrývku smútku. Vláda podnikla prísne kroky a konečne schválila požadované účty, aby získala ruku na histórii vyhľadávania všetkých, vrátane torrentingu..

4 najlepšia VPN vo Veľkej Británii vám priniesla!

V tomto prípade prichádzame do akcie, aby sme vám poskytli temného rytiera, ktorý vám ušetrí váš deň. Najlepšie britské VPN služby: [/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

  • VyprVPN
  • IPVanish
  • ExpressVPN
  • NordVPN - víťaz

VyprVPN

Cena 2,50 $ / mesiac

4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!Vynikajúci podporný tím
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!Dobré šifrovacie protokoly
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!Neobmedzené prepínanie servera
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!200 000+ IP & 700+ serverov
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!Ponúka sa trojdňová skúšobná verzia

Prečítajte si recenziu služby VyprVPN

IPVanish

Cena 3,25 USD / mesiac

4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!Vynikajúce funkcie aplikácie
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!Rýchlosť a spoľahlivosť Dobré
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!viac ako 40 000+ anonymných IP adries
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!225+ serverov vo viac ako 60 krajinách
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!7-denná záruka vrátenia peňazí

Prečítajte si IPVanish Review

ExpressVPN

Cena 8,32 dolárov / mesiac

4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom! 30-dňová záruka vrátenia peňazí!
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom! Až 256-bitové šifrovanie
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom! Ľahko použiteľné aplikácie / softvér
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom! Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom! 3000+ serverov v 94+ krajinách

Prečítajte si recenziu ExpressVPN

NordVPN - víťaz

Cena 3,49 $ / mesiac

4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom! 5092+ serverov v 60+ krajinách
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!2048 bitové šifrovanie
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!Viacnásobné prihlásenie na 6
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!30 dňová záruka vrátenia peňazí
4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!Podporuje Netflix s funkciou SmartPlay na aplikáciách

Prečítajte si recenziu spoločnosti Nordvpn

Čo je to VPN?

VPN v najjednoduchšom zmysle je to, ako vystúpite zo svojej špionážnej knihy poskytovateľov internetových služieb. VPN robí to, že zmení vašu internetovú adresu (IP), ktorú vám poskytne poskytovateľ internetových služieb, pripojí vás k serveru inej spoločnosti (vybranej) spoločnosti a spôsobí, že budete vyzerať akoby ste len náhodne vybraným používateľom internetu v inej krajine. Stále ste tomu nerozumeli? Nerobte si starosti, poďme analyzovať VPN v jednoduchom laickom jazyku. Sieť VPN jednoducho robí anonymných pred poskytovateľmi internetových služieb a agentúrou Dozorná agentúra, čo znamená, že nikto nemôže sledovať, čo robíte online, skôr ako inkognito, nie? V skutočnosti je lepšia a anonymnejšia. Aké úžasné je to!

Kde je Free VPN UK?

Existuje veľa serverov / služieb VPN vo Veľkej Británii, ktoré sľubujú, že poskytnú rovnaké riešenie zadarmo, takže ľudia si skôr myslia, prečo by za prvé mali ísť za platené? Museli ste už počuť, že neexistuje nič také ako obed zadarmo. Všetky bezplatné boli testované overenými zdrojmi a všetci majú rovnaký záver, NEPRACUJÚ! Buď nie je šifrovanie dokonalé, alebo je streamovanie hrozne pomalé. To znamená, že sa Netflix nebude biť a zbohom sa Piratebayovi, ktorého všetci milujeme.

Potom, Aké sú najlepšie VPN vo Veľkej Británii?

Poďme diskutovať o slávnych službách VPN.

Voľba editorov

NordVPN - Ranked Number 1 UK VPN

4 najlepšie britské VPN služby - Vyhnite sa špehujúcim Britom!
Táto sieť VPN pre Veľkú Britániu je väčšinou určená na profesionálne a obchodné použitie, pretože poskytuje dvojité šifrovanie, ktoré automaticky spomaľuje proces. Ale pre tých, ktorí túžia po ničom inom, než aby si udržali nos vlády mimo svojich obchodných detailov, poskytne NordVPN najrýchlejšie nohy a najbezpečnejšiu bránu do neba..

Je dodávaný s „zabíjačským prepínačom“, ktorý vám pomôže pri ukončení všetkých vašich aktivít v prípade výpadku pripojenia VPN. NordVPN má funkciu podpory Tor cez VPN, čo je maximálna bezpečnosť, ktorú by človek mohol dostať do rúk, takže NordVPN sa ľahko dostane na vrchol najlepšej britskej VPN služby 2019.

Obrovský rozsah IP adries a serverov
Úžasné a ľahko použiteľné aplikácie

Leto je tu a zábava je vo výške, tak prečo sa nezaujímať o tie koncerty, na ktoré si nemohol prísť? Pozrite sa na VPN hrajúce rolu Batmana.

ExpressVPN

ExpressVPN má najlepšiu spätnú väzbu od zákazníkov v histórii VPN. Od dôležitých poznámok k záznamu až po najrýchlejšiu rýchlosť až po dokonalú anonymitu neexistuje žiadny kľúčový faktor, ktorým ExpressVPN nezískava srdce používateľa. ExpressVPN nám okrem toho umožňuje využívať ich služby jeden mesiac pri mesačnej záruke vrátenia peňazí. VPN jednoducho nehodnotíme hore, pokiaľ a pokiaľ skutočne nespĺňajú konkrétne požiadavky a nedávajú zákazníkom pocit spokojnosti a spokojný zákazník je to, čo potrebujeme!

K ďalším zaujímavým funkciám ExpressVPN patria 3 súčasné pripojenia cez 3 zariadenia, vynikajúce služby starostlivosti o zákazníkov k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a vynikajúci výkon pri streamovaní..

Prečítajte si recenziu ExpressVPN

VyprVPN

Výhradná spoločnosť VyprVPN so sídlom vo Švajčiarsku má jedinú výhodu, že zostáva skrytá pred „5 očami“. To znamená, že údaje každého zákazníka zostávajú v bezpečí a ďaleko za hranicami ich dosahu, aby im spôsobili akékoľvek škody. Aj keď vedú protokoly počas 30 dní, nespôsobujú to žiadne problémy. VyprVPN umožňuje svojim používateľom pripojenie z toho istého účtu pomocou piatich rôznych zariadení; uskutočniteľnosť, ktorá umožňuje užívateľovi využívať služby VyprVPN kdekoľvek z akéhokoľvek zariadenia.

IP Vanish

IP Vanish je ako sen pre všetkých príležitostných používateľov internetu. Vďaka svojej nízkej cene za mesiac, najlepšiemu používateľskému rozhraniu, najrýchlejšej rýchlosti a politike nulového záznamu sa táto sieť VPN dostala do srdca väčšiny používateľov. Dôvodom lacných balíkov je to, že má menší počet funkcií ako iné načítané služby VPN. Tým, že zostane relatívne jednoduchý, je stále všetko, čo by ste od VPN potrebovali. Preto sa veľmi odporúča tým ľuďom, ktorí bývajú v Británii a ktorí hľadajú „jednoduchšie, lepšie“.

Prečítajte si IPVanish Review

Riziká spoločností založených na VPN v USA

Značný technologický pokrok sa prisúdil jednotlivcom a značkám patriacim do USA. Vlastnia najmodernejší softvér, ktorý sa používa všade od FBI po internet vecí prítomných v domácich spotrebičoch. Ak si myslíte, že americké VPN sú najspoľahlivejšou voľbou, zamyslite sa znova! Aj keď ich technológia je pôsobivá, zákony, ktoré sú určené na zabezpečenie národnej bezpečnosti, v skutočnosti zasahujú do práv občanov.

Americké spravodajské agentúry sú známe nespravodlivým zhromažďovaním osobných údajov občanov bez ich súhlasu. Toto je hlavná nevýhoda toho, že ste držiteľom zelenej karty alebo máte bydlisko v USA. Najhoršie na tom je, že budete mať rovnakú nespravodlivosť, keď budete využívať služby poskytované firmou legálne registrovanou v USA. Spoločnosť VPN so sídlom v USA by si mala byť dobre vedomá svojich práv a súvisiacich rizík.

Ak žijete vo Veľkej Británii, logickejšou možnosťou by pre vás bol balík ponúkaný britskými službami VPN. Niet pochýb o tom, že v Spojenom kráľovstve sú nejakí pekní poskytovatelia VPN, ale čo keď najlepšia britská VPN nevyhovuje vašim požiadavkám? Konečným cieľom VPN je poskytnúť vám bezpečnosť a anonymitu za vašich podmienok. Každý používateľ má iné potreby a nejde iba o cenovú dostupnosť. Na umiestnení záleží veľa a musíte nájsť spoločnosť VPN, ktorá má v blízkosti vášho cieľa maximálne servery VPN.

Aké je riešenie, ak ste už v zozname vybraných poskytovateľov vysokokvalitných VPN v USA alebo už zaplatili za ich predplatné už teraz, uistite sa, že hľadáte dve veci: žiadne protokoly a žiadne zdieľanie informácií o používateľoch. Ako už bolo spomenuté, udržiavanie denníkov používateľov, ktorí sa prihlasujú a odhlasujú zo svojich účtov VPN, je formou sledovania. Spravodajské agentúry môžu prostredníctvom týchto údajov vytvárať profily používateľov a v skutočnom prípade ich prezentovať ako dôkazy proti používateľom. Je samozrejmé, že zdieľanie osobných údajov, ako je meno, adresa, číslo kreditnej karty atď., Môže viesť orgány počas vyšetrovania priamo k vám. Zostaňte v bezpečí pomocou týchto niekoľkých tipov.

Obmedzenia a nebezpečenstvá najnovšieho zákona o počítačoch

Vláda cenzúrou sexuálnych webových stránok uviazla na nohách mnohých ľudí ihlu. Aby sa táto cenzúra odstránila, musíte prejsť najtrápnejším volaním svojho života na svojho ISP a požiadať o jej vypnutie, ako keby boli filtre zapnuté automaticky, pokiaľ sa nepožaduje vypnutie, tak prečo by ste nemali ísť na UK VPN služby? Po druhé, vláda tiež zbavila národ národa sexuálnej výchovy, ako aj všetkých informácií o sieti o sexuálnom zneužívaní, sexuálnych právach a stránkach s podvodmi. To spôsobilo pre niektorých prekážku v spôsobovaní dobra a zábavy. Nedávne útoky v Manchestri, ktoré sa vyskytli v máji 2017, tiež veci skomplikovali, vláda Spojeného kráľovstva sprísnila dohľad online a nikto sa tomu nemôže vyhnúť, pokiaľ sa nestane spoľahlivou sieťou so sídlom mimo územia Spojeného kráľovstva..

Jasná potreba najlepšej VPN pre Veľkú Britániu

Posledný návrh zákona o počítačoch, ktorý schválila vláda, zabezpečil trest odňatia slobody na 2 až 10 rokov v prípade, že by niekto uviazol. Teraz sa to stalo otázkou života a človek nesmie na internete konať bez VPN za každú cenu.

Získajte slobodu!

Kde sú prisľúbené práva slobody pre Britov? Ak sa práva odoberú, máme spôsoby, ako ich dostať späť k vám. Kúpte si vhodnú sieť VPN hneď teraz a získajte z nej maximum. Užite si čas s neobmedzeným televíznym seriálom, Briti!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments