6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai – apiet lielo ugunsmūri!

[ware_item id=33][/ware_item]

Interneta pārlūkošana Ķīnā var būt ļoti sarežģīta “Lielā ugunsmūra” tiesību aktu dēļ, kas regulē cenzūru tiešsaistē, bloķējot vietnes, filtrējot atslēgvārdus un apsverot konkrētus runas veidus un noziegumus pret Ķīnas valdību. Tā rezultātā ķīniešu interneta lietotājiem nav piekļuves visiem galvenajiem Rietumos tik populārajiem sociālo mediju un izklaides platformām. Tajās ietilpst vietnes un lietotnes, piemēram, Google, Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, Snapchat, Soundcloud, Flickr, Vimeo, Tinder un starptautiskās ziņu vietnes / lietotnes. Mēs neesam šeit, lai aizvainotu ķīniešus, tomēr, ņemot vērā šīs lietas, cilvēki patiešām var justies nosmakuši, ja viņi pirmo reizi ceļo uz Ķīnu.


Labākā Ķīnas VPN loma, apejot Lielo ugunsmūri

Jūs uzdodat, kā kāds interneta lietotājs Ķīnā izdzīvo? VPN serveri Ķīnā ir liecība, ka šiem lietotājiem nav jācieš. Ir bezmaksas Ķīnas VPN pakalpojumi, taču daudzi no tiem nedarbojas apmierinoši, un lielāko daļu Ķīnas VPN bieži bloķē Lielais ugunsmūris. Tas jo īpaši notiek saspringtā laikā, kad valstī notiek pret valdību vērsti protesti.

Ja jūs dodaties apmeklēt Ķīnu tūrisma, darba vai mācību nolūkos, jums ir nepieciešams uzticams ĶTR VPN, kas piešķirs jums piekļuvi ierobežotajam saturam. Un kā mēs esam nonākuši pie šāda secinājuma, ka mēs spējam ieteikt pareizo izvēli? Mēs vērsāmies pie mūsu ārštata un programmatūras analizatoriem Honkongas un Ķīnas reģionā un lūdzām viņus pārbaudīt VPN sarakstu, un pēc viņu piekrišanas un apstiprināšanas mēs esam nonākuši pie šāda secinājuma.

Neuztraucieties - apskatiet labāko 2019. gada Ķīnas VPN

NordVPN

NordVPN ir nodrošinātājs, kas jums nepieciešams, ja ceļojat uz Ķīnu. Apmēram 30 lietotājiem, kuri dažādu iemeslu dēļ atradās Ķīnā, mēs lūdzām pārbaudīt NordVPN mums. 98% no viņiem mums īkšķus par šī slavenā VPN pakalpojumu sniedzēja Ķīnā efektivitāti. Liekas, ka tā īpaši pielāgotie VPN protokoli ir pārāk spēcīgi Lielajam Ķīnas ugunsmūrim. NordVPN ir mūsu ekspertu izvēlēts kā labākais VPN Ķīnā 2019. gadā.

Citi populārākie Ķīnas VPN

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

  • ExpressVPN
  • VyprVPN
  • Torguard
  • IPVanish
  • SwitchVPN

ExpressVPN

Cena 6,67 USD / mēnesī

6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri! 30 dienu naudas atdošanas garantija!
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri! Līdz 256 bitu šifrēšanai
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri! Viegli lietojamas lietotnes / programmatūra
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri! Diennakts atbalsts tiešsaistē
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri! 100+ serveri 78 valstīs

Izlasiet ExpressVPN pārskatu

VyprVPN

Cena USD 5,00 mēnesī

6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Lieliska atbalsta komanda
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Labi šifrēšanas protokoli
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Neierobežota servera maiņa
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!200 000+ IP & 700+ serveri
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Tiek piedāvāta trīs dienu izmēģinājuma versija

Lasiet VyprVPN pārskatu

Torguard

Cena $ 9,99 mēnesī

6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Nav žurnāla politikas
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!P2P failu apmaiņa laba
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!1 nedēļas izmēģinājums & Naudas atdošanas garantija
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!1600+ serveri 50 un vairāk valstīs
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & iKEv2

Lasiet Torguard pārskatu

IPVanish

Cena 6,49 USD / mēnesī

6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Lieliskas lietotņu iespējas
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Ātrums un uzticamība Laba
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!vairāk nekā 40 000 anonīmu IP
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!225+ serveri vairāk nekā 60 valstīs
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!7 dienu naudas atdošanas garantija

Izlasiet IPVanish pārskatu

SwitchVPN

Cena 6,66 USD / mēnesī

6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!30 dienu naudas atdošanas garantija
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Tūlītēja iestatīšana, tūlītēja aktivizēšana
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!P2P & VoIP ir atļauts
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Live Chat atbalsts 24 stundas diennaktī
6 labākie VPN pakalpojumi Ķīnai - apiet lielo ugunsmūri!Neierobežots joslas platums gada plānā

Salīdziniet visus VPN tūlīt>>

Detalizēta VPN ekspertu analīze

ExpressVPN

ExpressVPN ir slavens ar to, ka ir līdz šim labākais VPN Ķīnā. Tam ir jaudīga SSL ar 256 bitu šifrēšanu, kas tiek veikta, izmantojot izcilus protokolus, piemēram, OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP un PPTP. Uz to attiecas tikai Britu Virdžīnu salu noteikumi, kas nozīmē, ka tas neizdalīs jūsu informāciju, ja valdība jautā atšķirībā no VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodas ASV. Faktiski ExpressVPN ir nulles žurnāla politika, kas nozīmē, ka jūsu lietojuma ieraksti netiks glabāti. Tās pakalpojumi aptver 94 valstis, ieskaitot Ķīnu.

Neviena cita VPN Ķīnā lepojas ar vairāk nekā 2000 serveriem, kas izkaisīti visā pasaulē. Jo lielāks serveru skaits, jo labāks ir savienojuma stiprums un ātrums.

ExpressVPN nodrošina ātru internetu ar neierobežotu joslas platumu visās darbvirsmās, planšetdatoros un mobilajās ierīcēs, nenoliedzami vislabākais VPN Ķīnai. Programmatūra ir savietojama ar vairākām operētājsistēmām, piemēram, Windows, Mac, iOS, Android, maršrutētājiem un Linux. Ir patiešām ērti pārslēgt serverus, kad vien vēlaties, un visas problēmas ātri tiek risinātas, izmantojot klientu atbalstu visu diennakti. Cenu plāni sākas no USD 12,95 mēnesī ar nosūtījuma sistēmu, 30 dienu naudas atdošanas piedāvājumu un gandrīz divdesmit trim maksājuma metodēm. Ietaupiet naudu, izmantojot abonementu uz 15 mēnešiem, tikai par USD 6,67 mēnesī. Viņu vienkāršajam 3 soļu reģistrēšanās procesam ir nepieciešams tikai jūsu izvēlētais cenu plāns, e-pasta adrese un maksājums. Viņiem ir detalizēta atbalsta sistēma jauniem lietotājiem ar pilnām rokasgrāmatām dažādām operētājsistēmām un pārlūka paplašinājumiem.

VyprVPN

Visbeidzot, mums ir VyprVPN, kas sniedz jums patiesi pārsteidzošu naudas vērtību, izmantojot lēto paketi USD 5 mēnesī. Viņu augstākās cenas plāns pieļauj 5 ierīču savienojumus tikai par USD 6,67 mēnesī. Tas padara to ideāli piemērotu studentiem un mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri patiešām nevar ieguldīt dārgākos VPN Ķīnā, piemēram, ExpressVPN. Būt lētam VPN nepadara to daudz mazāk jaudīgu. Tieši tur ir skaistums VyprVPN melo. Tas ir izveidojis ievērojamu uzticamību lietotāju vidū Ķīnā un vairāk nekā 94 citās valstīs. Tas ir izveidojis pielāgotas lietotnes Apple un Android tālruņu lietotājiem, lai saldinātu darījumu. Mac OS, Windows un Linux arī atbalsta VyprVPN. Šo ātrdarbīgo VPN vienlaikus var palaist no 3 līdz 5 ierīcēm. Tātad jūs varat to ne tikai vadīt, atrodoties ceļā, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, bet arī dalīties savienojumā ar istabas biedriem vai ģimenes locekļiem. Tas ietaupa naudu, kas citādi iztērēta vairākiem abonementiem. Papildus PPTP, OpenVPN un L2TP tam ir savs Chameleon protokols, kas aizsargā jūsu sistēmu un slēpj jūsu IP adresi. Ja jūs meklējat spēcīgu ekskluzīvu protokolu, tas varētu būt vislabākais Ķīnas VPN. Viņiem ir daudz kopīgu norēķinu iespēju, ieskaitot Alipay un tiešsaistes tērzēšanu kā daļu no klientu aprūpes. Jūs varat saņemt pilnīgi bezmaksas 3 dienu izmēģinājums un pat saņemt atmaksu 30 dienas ja esat neapmierināts.

IPVanish

Ja jūs meklējat pieejamu VPN darījumu, tad IPVanish ir tikai USD 6,49 mēnesī (1 gada plāns) ar pašreizējo ietaupījumu līdz pat 60%, uz kuru varat ātri pierakstīties. Ne tikai tas, bet, ja jūs atradīsit, ka funkcijas neatbilst jūsu vēlmēm, varat doties uz priekšu un 7 dienu laikā anulēt kontu, lai atgūtu depozītu. Acīmredzami ExpressVPN ir viens no labākajiem Ķīnas VPN par 6,67 USDmēnesī ir nedaudz dārgāka nekā IPVanish, un tikai VyperVPN pamata plāns maksā USD 6,67 mēnesī. Viss atkarīgs no tā, kuras funkcijas un politikas jums ir vispiemērotākās un kurām VPN ir vislabākie serveri jūsu atrašanās vietai. Mēs aicinām lietotājus izvēlēties abonementu uz 12 mēnešiem, jo ​​tie parasti ir lētākie. Darbojoties vairāk nekā 60 valstīs un nodrošinot vairāk nekā 1000 uzticamus serverus, IPVanish sniedz jums vislabāko atalgojumu. Tas aizsargā jūsu privātumu ar 256 bitu AES šifrēšanu un lieliskiem protokoliem, ieskaitot OpenVPN, PPTP un L2TP / IPsec. Izbaudiet neierobežotu joslas platumu un netraucētu pārlūkošanu ar līdz pat piecām ierīcēm, kas vienlaikus savienotas ar vienu kontu. Tātad, šeit IPVanish pārspēj citus Ķīnas VPN. Serveru maiņai nav ierobežojumu, un pāreja notiek vienmērīgi. Viņu diennakts klientu apkalpošanas programma lieliski palīdz efektīvi novērst visas problēmas, ar kurām jūs varētu saskarties, neskatoties uz viņu labajiem pakalpojumiem.

Lasīt: IPVanish pārskats

TorGuard

Lielais serveru skaits un cenu pakešu daudzpusība, ko piedāvā TorGuard, padara to par vienu no labākajiem Ķīnas VPN darījumiem 2019. Iedomājieties, ka varat izvēlēties vairāk nekā 1600 jaudīgu pārslēdzamu serveru, kas atbalstīs jūsu pārlūkošanas pieredzi. Jūs varat izmantot Anonīma starpniekservera paketi tikai par USD 5,95 mēnesī, kas ir uz pusi mazāk nekā parasto VPN pakešu izmaksas. Citu darījumu starpā jūs varat saņemt Anonīmo VPN paketi par USD 5 mēnesī. Šī cena ir paredzēta tikai viņu gada plānam, bet viņiem ir arī pusgada un ceturkšņa plāni ar saprātīgām likmēm. Tā, iespējams, ir vislabākā cenas un vērtības attiecība, ko jebkurš lietotājs var piedāvāt Ķīnai paredzētais VPN.

Izmēģiniet to un pārbaudiet, vai TorGuard ir vispiemērotākais jums. Ja jūs joprojām esat nelaimīgs, varat dabū naudu atpakaļ 7 dienu laikā pēc attiecīgā komplekta pirkšanas. Izveidojiet visu ierobežoto vietņu un lietotņu sarakstu un pārbaudiet TorGurad veiktspēju pats. Straumējiet saturu un izmēģiniet arī tā vilinošās funkcijas. Ķīna ir tikai viena no 50 valstīm, kur darbojas šis satriecošais VPN pakalpojums. Viņiem šajās vietās ir vairāk nekā 3000 serveru. Viņu klientu atbalsts ir slavējams, un straumēšanas un lejupielādes ātrums ir drausmīgs. TorGuard nav idejas par lietotāju žurnālu glabāšanu, tāpēc jūs varat uztraukties par privātās dzīves aizskaršanu.

SwitchVPN

Šai opcijai ir lielisks lietotāja interfeiss, lai iesācējiem palīdzētu saprast, kā VPN pakalpojums faktiski darbojas. SwitchVPN dod jums iespēju izvēlēties katru galveno VPN protokolu. Tātad, lai darbu paveiktu ātrāk, varat izmantot OpenVPN, SSTP, L2TP vai PPTP. Tas ļauj jums daudz laika sekot līdzi iecienītākajiem TV šoviem, nodrošinot piekļuvi bloķētām vietnēm un lietotnēm. Jebkurā laikā pārslēdzieties starp uzticamiem serveriem un saņemiet tūlītējus paziņojumus par to atjaunināto versiju pieejamību. Nav svarīgi, vai jūs neprotat angļu valodu, jo SwitchVPN atbalsta vairākas valodas, ko runā Ķīnā un citās Āzijas daļās. Savienojiet piecus savus tālruņus, klēpjdatorus vai planšetdatorus tikai vienā kontā, lai pārlūkotu izcilu ātrumu un nulles ierobežojumus. Viņu mēneša plāns sākas plkst Mēnesī 9,95 USD un šobrīd viņi piedāvā 42% atlaide par viņu 12 mēnešu cenu plānu.

Tas nozīmē, ka jūs varat iegūt ātru drošu internetu tikai par USD 5,82 mēnesī, kas rada spēcīgu konkurenci labākajiem Ķīnas VPN. Viņi ir iesnieguši 30 dienu naudas atdošanas garantiju, padarot nevienu neiespējamu tos ignorēt. SwitchVPN nodrošina tīkla nogalināšanas slēdzi, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību, lai jūs uzreiz tiktu izslēgts, pirms kāds mēģina jūs atklāt. Viņi arī sola daudzgabitu ātrumu, lai vilinātu spēlētājus un lietotājus, kuriem patīk spēlēt tiešsaistē vai straumēt.

Lielais ugunsmūris patiesībā nav tik liela problēma, ka visi šie brīnišķīgie Ķīnas VPN pakalpojumi ir pieejami Ķīnā. Tie ir viegli iestatāmi un piedāvā dažādus cenu plānus atbilstoši jūsu budžetam. Šifrēšana, ātrums, piekļuve, serveri un klientu atbalsts ir ieguldījuma vērts. Tomēr VPN serveriem Ķīnā ir tendence laiku pa laikam uz laiku bloķēties, jo Ķīnas valdībai nav labākas lietas, bet gan uzmanīgi novērojiet. Bet nav par ko uztraukties vai jaukties. Labākie iepriekš uzskaitītie VPN Ķīnai joprojām ir spēcīgi pret Lielā ugunsmūra uzbrukumiem..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments