4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi – izvairieties no spiegošanas britiem!

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējie divi gadi ir bijuši virkne sliktu ziņu visiem mocītājiem. Kamēr bērni ar budžeta līdzekļiem mēdza baudīt neierobežotu piekļuvi savām iecienītākajām sezonām un filmām, vecāka gadagājuma cilvēki varēja baudīt sēdkomodus, nepārvietojot spalvu. Bet pagaidi? Kur viņi aizgāja?


Kur gāja Torrentori?

Skumjš ziņojums, kas tiek parādīts pārlūkā Chrome “šo vietni ir bloķējis jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs”, visus cilvēkus apdzen zem sēru segas. Valdība ir veikusi stingru rīcību un beidzot ir nokārtojusi nepieciešamos rēķinus, lai ņemtu vērā ikviena meklēšanas vēsturi, ieskaitot mocības.

Jums piegādātais 4 labākais VPN Lielbritānijā!

Šeit mēs rīkojamies, lai sniegtu jums tumšo bruņinieku, kurš ietaupīs jūsu dienu, Lielbritānijas labākajiem VPN pakalpojumiem: [/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

  • VyprVPN
  • IPVanish
  • ExpressVPN
  • NordVPN - uzvarētājs

VyprVPN

Cena 2,50 USD / mēnesī

4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!Lieliska atbalsta komanda
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!Labi šifrēšanas protokoli
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!Neierobežota servera maiņa
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!200 000+ IP & 700+ serveri
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!Tiek piedāvāta trīs dienu izmēģinājuma versija

Lasiet VyprVPN pārskatu

IPVanish

Cena 3,25 USD / mēnesī

4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!Lieliskas lietotņu iespējas
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!Ātrums un uzticamība Laba
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!vairāk nekā 40 000 anonīmu IP
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!225+ serveri vairāk nekā 60 valstīs
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!7 dienu naudas atdošanas garantija

Izlasiet IPVanish pārskatu

ExpressVPN

Cena 8,32 USD / mēnesī

4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem! 30 dienu naudas atdošanas garantija!
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem! Līdz 256 bitu šifrēšanai
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem! Viegli lietojamas lietotnes / programmatūra
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem! Diennakts atbalsts tiešsaistē
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem! 3000+ serveri 94+ valstīs

Izlasiet ExpressVPN pārskatu

NordVPN - uzvarētājs

Cena 3,49 USD / mēnesī

4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem! 5092+ serveri 60+ valstīs
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!2048 bitu šifrēšana
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!Vairākkārtēja pieteikšanās 6 lietotājiem
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!30 dienu naudas atdošanas garantija
4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!Atbalsta Netflix ar SmartPlay funkciju lietotnēs

Izlasiet Nordvpn pārskatu

Kas ir VPN?

VPN vienkāršā izteiksmē ir veids, kā jūs izlaižat savu interneta pakalpojumu sniedzēju spiegu grāmatu. Tas, ko dara VPN, maina jūsu interneta adresi (IP), ko jums nodrošina IPS, savieno jūs ar cita (izvēlēta) uzņēmuma serveri un liek izskatīties, ka jūs esat tikai vēl viens nejauši izvēlēts valsts interneta lietotājs. Vai joprojām neesat to sapratis? Neuztraucieties, analizēsim VPN vienkāršā nespeciālistu valodā. VPN vienkārši padara jūs anonīmu ISP un jebkuras Uzraudzības aģentūras priekšā - tas nozīmē, ka neviens nevar sekot līdzi tam, ko jūs darāt tiešsaistē, vairāk kā inkognito režīmā? Tas faktiski ir labāks un anonīms. Cik tas ir brīnišķīgi!

Kur ir bezmaksas VPN UK?

Ir daudz Lielbritānijas VPN serveru / pakalpojumu, kas sola nodrošināt to pašu darījumu bez maksas, tāpēc cilvēki drīzāk domā, kāpēc vispirms iet par apmaksātiem? Nu, jums vajadzēja dzirdēt, ka nav tādas lietas kā bezmaksas pusdienas. Visas bezmaksas versijas ir pārbaudījušas pārbaudīti avoti, un viņiem visiem ir viens un tas pats secinājums, viņi NEBŪS DARBS! Vai nu šifrēšana nav izdarīta perfekti, vai straumēšana ir drausmīgi lēna. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams Netflix un skūpstīties ardievas Piratebay, kuru mēs visi mīlam.

Tad kādi ir labākie Lielbritānijas VPN?

Apspriedīsim slavenos VPN pakalpojumus.

Redaktoru izvēle

NordVPN - 1. ranga Lielbritānijas VPN

4 labākie Lielbritānijas VPN pakalpojumi - izvairieties no spiegošanas britiem!
Šis Lielbritānijas VPN lielākoties ir paredzēts profesionālai un biznesa lietošanai, jo tas nodrošina dubultu šifrēšanu, kas automātiski palēnina procesu. Bet tiem, kas alkst neko, bet neļauj valdības degunam atklāt savu biznesa informāciju, NordVPN nodrošina ātrākās pēdas un drošākos vārtus debesīs..

Tas nāk ar “Kill Switch”, kas palīdz jums slēgt visas darbības, ja VPN savienojums tiek pārtraukts. NordVPN ir tāda funkcija kā Tor atbalstīšana virs VPN, kas ir maksimālā drošība, kādu cilvēks var iegūt, tāpēc NordVPN viegli to padara par labāko 2019. gada Lielbritānijas VPN pakalpojumam..

Milzīgs IP un serveru klāsts
Pārsteidzošas un ērti lietojamas lietotnes

Vasara ir klāt, un jautrība ir tās augstumā, tad kāpēc gan nevajadzētu skatīties tos raidījumus, kuros nevarējāt dabūt rokas? Apskatiet VPN, kas spēlē Betmena lomu.

ExpressVPN

ExpressVPN ir vislabākās klientu atsauksmes VPN vēsturē. Sākot no svarīgu pierakstu veikšanas līdz ātrākam ātrumam un beidzot ar nevainojamu anonimitāti, nav galvenā faktora, kas ExpressVPN neuzvar lietotāja sirdi. Turklāt ExpressVPN ļauj mums mēnesi izmantot viņu pakalpojumus ar naudas atdošanas garantiju mēnesī. Mēs ne tikai vērtējam VPN augšā, kamēr un ja vien tie patiešām neatbilst īpašajām prasībām un nerada klientiem gandarījuma sajūtu, un laimīgs klients ir tas, kas mums vajadzīgs!

Citas interesantas ExpressVPN funkcijas ietver 3 vienlaicīgus savienojumus, izmantojot 3 ierīces, izcilus klientu apkalpošanas pakalpojumus, kas pieejami visu diennakti, un nodrošina izcilu sniegumu straumēšanā.

Izlasiet ExpressVPN pārskatu

VyprVPN

Šveices uzņēmumam VyprVPN ir tikai labums, ja tas paliek paslēpts no “5 acīm”. Tas nozīmē, ka katra klienta dati ir drošībā un tālu no viņiem nepieejamā līmeņa, lai viņiem nodarītu kaitējumu. Pat ja viņi žurnālus uztur 30 dienas, tas nerada nepatikšanas. VyprVPN ļauj tā lietotājiem izveidot savienojumu no tā paša konta, izmantojot piecas dažādas ierīces; priekšizpētes funkcija, kas ļauj lietotājam izmantot VyprVPN pakalpojumus jebkur no jebkuras ierīces.

IP pazūd

IP Vanish ir kā ikdienas sapņa piepildījums visiem ikdienas lietotājiem. Ar mazajām mēneša izmaksām, labāko lietotāja saskarni, ātrāko ātrumu un nulles žurnāla politiku šis VPN ir paveicis ceļu uz lielāko daļu lietotāju. Lēto pakešu iemesls ir tas, ka tam ir mazāks funkciju skaits nekā citiem ielādētiem VPN pakalpojumiem. Saglabājot to salīdzinoši vienkārši, tas joprojām ir viss, kas jums nepieciešams no VPN. Tāpēc tas ir ļoti ieteicams cilvēkiem, kas dzīvo Lielbritānijā un kuri meklē “jo vienkāršāki, jo labāk”.

Izlasiet IPVanish pārskatu

Riski, kas saistīti ar ASV dibinātiem VPN uzņēmumiem

Ievērojams tehnoloģiskais progress ir attiecināts uz indivīdiem un zīmoliem, kas pieder ASV. Viņiem ir vismodernākā programmatūra, kas tiek izmantota visur, sākot no FBI līdz lietu internetam, kas atrodas sadzīves tehnikā. Ja domājat, ka ASV VPN ir visdrošākā izvēle, padomājiet vēlreiz! Lai arī viņu tehnoloģija ir iespaidīga, likumi, kas ir domāti valsts drošības nodrošināšanai, faktiski aizskar viņu pilsoņu tiesības.

ASV izlūkošanas aģentūras ir slavenas par to, ka negodīgi vāc pilsoņu personas datus bez viņu atļaujas. Tas ir būtisks negatīvās puses fakts, ka esat zaļās kartes īpašnieks vai ASV iedzīvotājs. Sliktākais ir tas, ka jūs tiksit pakļauts tādai pašai netaisnībai, ja patērējat pakalpojumus, ko sniedz ASV likumīgi reģistrēts uzņēmums. Jebkurš interneta sērfotājs, kurš izmēģina VPN uzņēmumam, kas atrodas ASV, vajadzētu būt labi informētam par viņu tiesībām un ar to saistītajiem riskiem.

Ja jūs dzīvojat Lielbritānijā, loģiskāks risinājums jums būtu Lielbritānijas VPN pakalpojumu piedāvātais komplekts. Bez šaubām, Apvienotajā Karalistē ir daži diezgan glīti VPN nodrošinātāji, bet kā būtu, ja labākais Lielbritānijas VPN neatbilst jūsu prasībām? Galu galā VPN galvenais mērķis ir sniegt jums drošību un anonimitāti atbilstoši jūsu noteikumiem. Katram lietotājam ir atšķirīgas vajadzības, un tas attiecas ne tikai uz pieejamību. Vietai ir liela nozīme, un jums jāatrod tāds VPN uzņēmums, kura tuvumā ir maksimāli daudz VPN serveru.

Kāds ir risinājums, ja jau tagad esat izvēlējies dažus augstas kvalitātes ASV VPN pakalpojumu sniedzējus vai apmaksājis viņu abonēšanu, pārliecinieties, ka meklējat divas lietas: nav žurnālu un nav dalīšanās ar informāciju par lietotāju. Tāpat kā tas jau tika minēts, to lietotāju žurnālu glabāšana, kuri pierakstās un iziet no saviem VPN kontiem, ir uzskaites veids. Izlūkošanas aģentūras, izmantojot šādus datus, var izveidot lietotāju profilus un pasniegt tos kā pierādījumus pret lietotājiem konkrētā gadījumā. Protams, tas nav no prāta, ja personiskas informācijas, piemēram, vārda, adreses, kredītkartes numura utt., Kopīgošana izmeklēšanas laikā iestādes var novest pie jums. Tāpēc droši ievērojiet šos dažus padomus.

Jaunākā kibernoziegumu likuma ierobežojumi un briesmas

Valdības veiktā seksuālo vietņu cenzūra ir iešāvusi adatu tik daudzu cilvēku pēdās. Lai šī cenzūra tiktu noņemta, ir jāiziet no dzīves mulsinošākajiem zvaniem uz ISP un jāpieprasa to izslēgt tā, it kā filtri tiktu ieslēgti automātiski, ja vien netiek prasīts tos izslēgt, kāpēc gan nemeklēt Lielbritānijas VPN pakalpojumi? Otrkārt, valdība ir liegusi savai tautai arī seksuālo izglītību, kā arī visu tīklā esošo informāciju par seksuālo vardarbību, seksuālajām tiesībām un vietnēm ar klaiņošanu. Tas dažiem ir radījis šķēršļus labuma un izklaides cēloņiem. Arī nesenie uzbrukumi Mančesterā, kas notika 2017. gada maijā, ir padarījuši lietas sarežģītākas, Apvienotās Karalistes valdība ir pastiprinājusi uzraudzību tiešsaistē, un neviens nevar no tās izvairīties, kamēr un ja vien viņi neiegūst uzticamu VPN, kas nav Apvienotās Karalistes bāzes VPN.

Skaidra vajadzība pēc labākā VPN Lielbritānijā

Jaunākais valdības pieņemtais kiberuzņēmuma likumprojekts ir nodrošinājis sodu no 2 līdz 10 gadiem cietumā, ja kāds tiek aizturēts. Tas faktiski ir kļuvis par dzīves jautājumu tagad, un par katru cenu nedrīkst darboties internetā bez VPN.

Iegūstiet savu brīvību!

Kur ir britiem apsolītās brīvības tiesības? Ja tiesības tiek atņemtas, mums ir veidi, kā tās jums atgūt. Iegādājieties piemērotu VPN tūlīt un gūstiet vislabāko no tā. Izbaudi savu laiku, izmantojot neierobežotus seriālus, briti!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments