Labākie VPN biznesam 2019. gadā – gudri investējiet

[ware_item id=33][/ware_item]

Virtuālais privātais tīkls nodrošina, ka lietotājs var privāti un droši piekļūt visam tīkla saturam, nekļūstot bloķēts. Lielas korporācijas, kā arī cilvēki, kas sēž mājās, izmantojot VPN, var nokļūt caur jebkuru kanālu. Turklāt VPN priekšrocības biznesam strauji palielinās. VPN ir izrādījies diezgan izdevīgs maziem un vidējiem uzņēmumiem, jo ​​pasaule kļūst ļoti konkurētspējīga. Katrā stūrī ir dažādi jaunizveidoti uzņēmumi, kas piesaista daudz cilvēku viņu darbam un prom no sarežģītās ikdienas darba kārtības. Sakarā ar tehnoloģiskajiem sasniegumiem katrā jomā, ir viegli apkopot cilvēkresursus maziem jaunizveidotiem uzņēmumiem un piekļūt jebkura veida datiem bez jebkādām barjerām..


Populārākie VPN risinājumi mazajiem uzņēmumiem

Kamēr jūs strādājat no mājām vai jebkur citur ārpus sava biroja, tagad ir viegli iespējams piekļūt privātiem datiem, izmantojot VPN. Jūsu IP adreses atrašanas radītie šķēršļi tiek noņemti, kad izvēlaties VPN pakalpojumu. Viens no labākajiem VPN risinājumiem mazajiem uzņēmumiem ietver VyprVPN, HideMyAss un SaferVPN. Tomēr ar piekļuvi privātajiem datiem saistītās izmaksas ir saistītas ar risku, un, ja tās netiek pienācīgi nodrošinātas, uzņēmumi var izraisīt lielas neveiksmes. Šim nolūkam ir svarīgi, lai datus aizsargātu vislabākais VPN pakalpojums. Ieguldīšana vienā no labākajiem VPN pakalpojumiem ilgtermiņā sniedz vairākas priekšrocības, jo ar to jūsu personīgie dati netiek apdraudēti. Uzņēmumiem paredzētās VPN priekšrocības ir saistītas ar ieguldījumiem VPN pakalpojumā, kas atbilst jūsu biznesa prasībām un vienlaikus pieņemams..

biznesa vpn paskaidroja

Attēlu kredīti: www.orange-business.com

Katram VPN ir sava unikalitāte un noteiktas funkcijas, kas tos atšķir no pārējiem. Labāko VPN risinājumu izvēle mazam biznesam ir jūsu pašu lēmums, kas atkarīgs no jūsu pieejamības un iespējām, kuras meklējat vēlamajā VPN. VPN biznesa vajadzībām ir palielinājis pieprasījumu VPN tirgū, un šādā ātrumā klientiem ir iespējas izvēlēties no labākajiem VPN, kuriem ir labākās iespējas. Tie ietver:

NordVPN

Labākais biznesa VPN, pēc BestVPNDeals.com ekspertu domām, ir NordVPN. Tas uzņēmumiem nodrošina necaurlaidīgu datu šifrēšanas tuneli. Visiem uzņēmumiem, gan lieliem, gan maziem, ir ieteicams panākt, lai šis VPN pakalpojumu sniedzējs aizsargātu tiešsaistes infrastruktūru no visiem tur esošajiem datu pārkāpumiem. NordVPN pieder Liverpūles futbola klubam, kurš mums stāsta, no kurienes viņi nāk. Kad runa ir par jūsu uzņēmuma tiešsaistes drošību, varat viegli paļauties uz šo labāko VPN nodrošinātāju.

VyprVPN

Izvēloties kādu no visaugstāk novērtētajiem VPN, VyprVPN kļūst par jūsu drošāko izvēli. Viņu pakalpojums ir nevainojams, un tas apmierina mazo uzņēmumu darbiniekus. VyprVPN, kas ir viens no labākajiem VPN risinājumiem mazajiem uzņēmumiem, nodrošina lietotnes visām platformām, kurās tiek pārvaldīti biznesa dati. VyprVPN USP ietver savu hameleona protokolu, kas neļauj veikt dziļu pakešu pārbaudi.

VPN priekšrocības mazajiem uzņēmumiem ir tādas, ka tas darbojas darbinieku labā, kas strādā uzņēmumā, un aizsargā viņu privātos datus, ieskaitot failus, e-pastus utt. Biznesa klientus, kuri iegulda VyprVPN pakalpojumā, var izklaidēt ekskluzīvs konta pārvaldnieks, kurš vada viņus par sava biznesa sākšanu. Uzņēmumiem galvenā VPN prasība ir absolūta datu drošība un aizsardzība. VyperVPN ļauj saviem klientiem izveidot privātu VPN serveri, kurā uzņēmumam un kolēģiem var viegli piekļūt. Pēc tam, kad daudzi mazie uzņēmumi tajā ieguldīja un bija apmierināti ar rezultātiem, VyperVPN kļuva par vienu no labākajiem VPN risinājumiem mazajiem uzņēmumiem. Tas arī piedāvā saviem potenciālajiem klientiem trīs dienu izmēģinājumu, lai pierādītu, ka tas ir labākais mazo uzņēmumu VPN starp daudziem citiem.

HideMyAss

Viens no slavenākajiem nosaukumiem VPN nozarē ir HideMyAss, kas ir populārs, pateicoties efektīviem klientu pakalpojumiem, un tāpēc tam ir augsta klientu bāze.

VPN priekšrocības maziem uzņēmumiem ietver drošas tiešsaistes tērzēšanas, kuras nodrošina HideMyAss, un, ja nejauši jūs saskaraties ar problēmu, izmantojot viņu pakalpojumu, biļešu sistēma ļauj vieglāk atbrīvoties no problēmas. Šis VPN risinājums mazajiem uzņēmumiem ļauj lietotājiem viegli aizsargāt savus datus. Tāpat viņi, tāpat kā VyperVPN, piedāvā biznesa plānus mazajiem uzņēmumiem. Tomēr šajā gadījumā lietotājam šie plāni ir jālūdz, ja tas ir nepieciešams.

DrošāksVPN

Šis VPN rada individualitāti par sevi, nodrošinot lietotājam draudzīgu darbvirsmas klientu, kuram ir lietojumprogrammas gan Android, gan iPhone.

Viņu klientu apkalpošana padara tos par vienu no labākajiem VPN un iecienītu mazo uzņēmumu uzņēmēju vidū. Potenciālie SaferVPN klienti atgriežas ilgāku laiku pēc tam, kad ir izmēģinājuši 14 dienu izmēģinājumu ar naudas atdošanas garantiju un bezmaksas 24 dienu izmēģinājuma periodu, kas padara to par vienu no labākajiem bezmaksas VPN maziem uzņēmumiem.

Vidējie VPN, ko izvēlēties maziem uzņēmumiem

Daudzkārt lēmums, kas izšķir labāka VPN izvēli, ir nevis tad, kad meklējat labākās iespējas, bet gan tad, kad zināt, kuri no jums nav tik labi. Šiem VPN ir dažas priekšrocības, taču tie ietilpst ne tik laba vai vidējā VPN izvēles kategorijā.

PureVPN

Šis mazajiem uzņēmumiem paredzētais VPN risinājums var nebūt vispiemērotākā izvēle, tomēr tas ir mēreni labs tikai godīgiem pakalpojumiem par ļoti lētu cenu..

Lai gan tās spēcīgajās jomās papildus autentiskiem biznesa plāniem, ko tas nodrošina, kā arī pieejamām likmēm, ir arī autentiska VPN pieredze. No otras puses, PureVPN paļaušanās uz ostas pārsūtīšanas slepenību rada daudz jautājumu no tā lietotājiem, kā rezultātā potenciālie klienti pāriet uz citiem VPN pakalpojumiem.

ibVPN

Lai nosauktu dažas priekšrocības, labākā ibVPN īpašība ir protokola izvēle, kuru lietotājs uzskata par piemērotu. Izvēli var veikt starp OpenVPN, SSTP protokolu, PPTP & L2TP. IbVPN, kas ir Rumānijas uzņēmums, ir aptuveni 100 serveri 43 valstīs, kas saviem klientiem nodrošina sešu stundu bezmaksas izmēģinājumu. Šis VPN, iespējams, nav visprecīzākā izvēle mazajiem uzņēmumiem, tomēr viņu izmēģinājuma periods ir vismaz labs veids, kā pārbaudīt, vai tas atbilst jūsu prasībām.

Labākie ugunsmūra un VPN risinājumi maziem uzņēmumiem

VPN priekšrocības mazajiem uzņēmumiem un ugunsmūra priekšrocības ir diezgan līdzīgas; tie ir ļoti noderīgi uzņēmumiem, kuri vēlas bloķēt tīkla trafiku, un tā drošība ierobežo visus iespējamos datoru uzbrukumus. Labākie ugunsmūra un VPN risinājumi maziem uzņēmumiem kalpo vienam mērķim ar nedaudz atšķirīgām funkcijām. Tie var būt aparatūras vai programmatūras veidā. Programmatūras gadījumā to mērķis ir nodrošināt personālo datoru, kurā tie ir instalēti, savukārt aparatūras gadījumā tas aizsargā visus tīkla datorus un ir pieejams maziem uzņēmumiem. Mazo uzņēmumu īpašnieki ir pieredzējuši šo ugunsmūru izmantošanu un izdomājuši šādus risinājumus, kas vislabāk atbilst viņu mērķim:

  • Sardzes kamīns
  • Fortinet
  • Sonicwall
  • Kerio vadība

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar BestVPNdeals vai rakstiet mums savas vērtīgās atsauksmes un nosūtiet to uz [email protected]

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments