Šeit ir labākie Linux VPN 2019. gadā

[ware_item id=33][/ware_item]

Kāpēc tik un tā vajadzīgs VPN?

VPN (virtuālais privātais tīkls) ir jaudīgs pakalpojums, kas palīdz nodrošināt jūsu darbības internetā. Datu nosūtīšana un saņemšana nekad nebija tik droša. Izmantojot VPN, varat mainīt vai paslēpt savu IP atrašanās vietu. Tas ne tikai palīdz, bet arī palīdz anonīmi pārlūkot un piekļūt vietnēm un saturam, kam jūs citādi nevarat piekļūt. Tas nodrošina jūsu tīmekļa trafiku un nodrošina pilnīgu drošību pret hakeriem vai neatbilstošiem snooperiem. Tas vēl nav viss! Jūs varat piekļūt pārsteidzošiem pakalpojumiem, kas netiek piedāvāti jūsu valsts IP. Tātad mēs nevaram noliegt, ka mūsdienu tehnikas pasaulē cilvēkam ir nepieciešams tikai VPN!


Linux lietotājs? Tādēļ jums ir nepieciešams labs VPN!

Tātad, vai jūs dodat priekšroku Linux operētājsistēmas izmantošanai, nevis Microsoft vai Apple iOS? Labs lēmums! Šķiet, ka kādam patīk paturēt drošu personisko vai profesionālo interneta ierakstu. Tagad, kad jūs jau apzinātos Linux, izmantojot drošību, laba Linux VPN nodrošināšana noteikti ir jūsu nākamais solis ceļā uz pilnīgu drošību internetā..

Bet kurš VPN ir labs jums?

Tirgū ir neskaitāmi VPN sniedzēji. Jautājums ir, kā no tik daudziem izvēlēties labāko Linux VPN? Ja tas tā ir, tad jūs esat nonācis pareizajā vietā. Šeit ir saraksts ar 7 labākajiem Linux VPN 2019. gadam, kas palīdzēs jūsu Linux operētājsistēmai (kura jau ir zināma, lai jūsu interneta darbības būtu drošākas nekā galvenajiem konkurentiem), būtu vēl drošāka.!

Labākie 7 LINUX VPN 2019. gadam

NordVPN - redaktora izvēle

Ir zināms, ka NordVPN sniedz vislabāko pakalpojumu par vislabāko cenu. Salīdzinot ar citiem VPN pakalpojumiem, NordVPN piedāvā divkāršu drošību, kas nozīmē dubultā VPN tehnoloģiju, kas divreiz šifrē datus. Tā ir veiksmīgi nodrošinājusi “Bez žurnāla politikas” vairāk nekā 60 valstīs ar 5092 serveriem. Tieši tik jutīgi ir saglabāt absolūtu drošību saviem lietotājiem. Tā uzstādīšana ir tikpat vienkārša kā klikšķis. Tās lietotājam draudzīgā tīmekļa vietne ļauj jums palīdzēt sev, ja nē, tad visu diennakti strādājošais klientu apkalpošanas dienests vienmēr ir tur, kur jūs palīdzēs. NordVPN var izmantot 6 dažādās ierīcēs vienlaikus. Jūsu Linux noteikti ir nepieciešams šis VPN! Visu šo apbrīnojamo iemeslu dēļ NordVPN nonāk pirmajā vietā kā labākais Linux VPN.

ExpressVPN

ExpressVPN ir pazīstams ar ātru ātrumu, ērti lietojamu interfeisu, ērtām norēķinu metodēm un 24 stundas diennaktī reaģējošu klientu atbalstu. Nav brīnums, ka tā veiksmīgi darbojas aptuveni 94 valstīs. Tas ļauj anonīmai piekļuvei internetam un vairākiem VPN protokoliem, kā arī pārsteidzošiem šifrējumiem. Tas var atbloķēt visu saturu (JĀ, VISU) jebkurā ierīcē, kuru izmantojat, īpaši, ja darbvirsmā ir Linux OS. Līdztekus tas piedāvā ērti lietojamas lietojumprogrammas, kas vēl vairāk atvieglo ExpressVPN izmantošanu. 

BET LABĀKĀ LIETA VĒL JEBKĀDU JĀBŪT! ExpresssVPN piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju gadījumā, ja jūs neapmierina pakalpojums, un 30 dienu bezmaksas izmantošanu, ja jūs to iepazīstināt ar draugu. Tas būtībā sniedz jums vislabāko iespējamo tiešsaistes pieredzi un neatstāj jūs bez iemesla to meklēt, it īpaši, ja esat Netflix (un chill) cienītājs! ExpressVPN pamatoti ir pelnījis būt Otrais numurs!

Torguard

TORGUARD, kā norāda nosaukums, aizsargā jūsu privātumu pret jebkuru snooperu, kurš mēģina piekļūt jūsu darbībām internetā. Tas ir salīdzinoši jauns tirgū, taču tik un tā tas nav apmierinājis savus klientus, kas apzinās drošību. Vai tas būtu ātrums, cenas / vērtības attiecība vai pārsteidzoši pakalpojumi. Tas nodrošina dažādus torrent draudzīgus starpniekserverus un atbalsta P2P. Tās 24x7x365 klientu apkalpošanas dienests sniedz jums visu nepieciešamo informāciju vai palīdzību. Tas garantē visas jūsu tīmekļa tirdzniecības un personiskās informācijas 100% drošību. Tas arī nodrošina jūsu reālā IP slepenību. Šiem iemesliem vajadzētu būt pietiekamiem, lai jūs varētu izvēlēties TorGuard kā savu Linux VPN, it īpaši, ja esat BitTorrent lietotājs. Un tāpēc mēs to ierindojam ar 3. numuru 2019. populārāko Linux VPN sarakstā.

DrošāksVPN

SaferVPN ir stabils VPN pakalpojums, kas nodrošina labāku veiktspējas līmeni nekā vidēji. Tas ir labi pazīstams ar savu viegli lietojamo saskarni, ko var izmantot kāds, kuram pat nav daudz VPN tehnisko zināšanu. Linux OS lietotājiem ieteicams meklēt SaferVPN, jo tas sola ekskluzīvu slepenību lietotāja tiešsaistes darbībām un ļauj atbloķēt straumēšanas vietnes, kas ir bloķētas dažos IP. Jautājums, kas atšķir SaferVPN no visiem citiem VPN, ir tas, ka to izveidoja viena komanda un nevienai trešajai pusei šajā procesā nebija nekā kopīga. Tas garantē tās izcilāko kvalitāti, nodrošinot tik nevainojamu lielu ātrumu. Tik daudz par tik mazāk? Ko vēl gribētu? Tas noteikti ir VPN, kas Linux lietotājam ir jābūt 2019. gadā.

VyprVPN

VYPRVPN sāka piedāvāt savus ārpus klases drošības pakalpojumus tikai uzņēmumiem, taču tā milzīgo panākumu dēļ pat parastie lietotāji nespēja tam pretoties. Tās mērķis ir paslēpt lietotāja ģeogrāfisko atrašanās vietu un sniegt visaugstāko drošību darbībām internetā, padarot tās veiksmīgas aptuveni 50 vietās kartē. Tas dod plašu dažādu IP adrešu klāstu, kas lietotājiem palīdz piekļūt vietnēm, kuras ir bloķētas citādi. Papildus tam 30 dienu naudas atdošanas garantija kopā ar 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju mums neatliek citas izvēles, kā to iegādāties par saprātīgām cenām. Tāpēc tas ir nožēlojami pievienots mūsu Linux labāko VPN sarakstā.

IPVanish

IPVanish tiek vērtēts kā sestais labākais VPN Linux OS lietotājiem. Ir zināms, ka tas ir ātrākais VPN pasaulē. Dažiem cilvēkiem nauda var būt problēma, bet cilvēkiem, kuri meklē augstu kvalitāti. Tas būs īstais! IPVanish saviem lietotājiem nodrošina vizuālas apmācības. Tas ļauj jums izvēlēties vispiemērotāko IP adresi atbilstoši jūsu reālajam IP, nodrošinot jūsu drošību. Tas darbojas apmēram 60 valstīs un piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju gadījumā, ja lietotāji nav apmierināti ar saviem pakalpojumiem. Tātad, ja Linux VPN lietotāji meklē izcilu lejupielādes ātrumu, tad tas ir jūsu VPN 2017. gadam.

Privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetam, iespējams, ir labākais VPN, ko jūs iegūsit šajā cenu diapazonā. Kopā ar milzīgiem privātuma pakalpojumiem un anonimitāti, tas piedāvā mēneša paketi, pusgada un gada plānu. Arī tā maksājuma metode ir ļoti vienkārša. No Amazon līdz CashU un PayPal jūs varat izvēlēties sev ērtāko. Bet, ja jūs patiešām uztrauc jūsu privātums, jūs varat vienkārši iegādāties dāvanu kartes no tādiem zīmoliem kā Starbucks un Bloomingdales, un tieši tā jūs maksājat, saglabājot klienta identitāti pilnīgi anonīmu. Ar tik ierobežotu drošību un saprātīgām cenām kā Linux lietotājs nevar par to nepakļauties?

Attēlu kredīti: vpnmentor.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments