5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!

[ware_item id=33][/ware_item]

Pirms pāriet uz bezmaksas Wi-Fi savienojumu savā Android ierīcē, nedomājiet divreiz, taču šeit ir tas, ko neapzināties: jūsu privātums ir nopietni apdraudēts. Jebkurus datus, kas tiek pārsūtīti caur lietotnēm un pārlūkprogrammām, var viegli pārtvert ikviens, kurš, iespējams, uzrauga šo Wi-Fi tīklu. Var justies drošāk, ja izmantojat savu apmaksātu Wi-Fi savienojumu ar īpašu paroli, taču pat tad jūs varētu nonākt nepatikšanās. Jums vajadzētu saprast, ka jūsu Android tālrunis atrodas aplenkumā no visām pusēm, un jums arī jāatzīst, ka nav nekļūdīgu līdzekļu, lai aizsargātu jūsu android tālruni, bet labākais, ko varat darīt, ir vienmēr saglabāt savienojumu šifrētu, izmantojot uzticamu VPN pakalpojumu. ko mēs ieteiksim zemāk. 


Bez ekspertu hakeriem ir daudz programmatūras, konsultāciju un rīku uzlaušanas nolūkos, kas liek domāt, ka jūs nevarat kļūt par upuri? Ikviens varēja atšifrēt jūsu paroles un iekļūt jūsu sistēmā, pat jūs to pat nezināt. Padomājiet par visiem e-pasta kontiem, sociālo mediju kontiem, maksas pakalpojumu kontiem un e-komercijas vietnēm, kuras apmeklējat, atrodoties tiešsaistē. Visi šie konti var tikt viegli uzlauzti, ja kāds nokļūst jūsu Wi-Fi tīklā. Visas jūsu paroles, dati, fotoattēli, videoklipi, privāti ziņojumi un apmaksāti konti ir pakļauti noziedzniekiem, kuri to varētu labi izmantot..

Izmantojot rīku, izveidojiet spēcīgu paroli

Tiešsaistes banku darbība un iepirkšanās var kļūt par pilnīgu murgu, ja kāds saņem jūsu slēpto kredītkartes informāciju. Ikviens zina, cik izplatīta ir kredītkaršu zādzība šajās dienās, pateicoties tam, ka bezmaksas hakeru programmatūra ir pieejama krimināliem prātiem.

Vai es esmu drošs bez Android VPN pakalpojuma?

Tas ir tikai aisberga redzamā daļa, jo personiski zaudējumi parasti tikai ietekmē jūs. Kā būtu, ja kāds caur jūsu neaizsargāto sistēmu apkopotu privātu informāciju par uzņēmumu, kurā strādājat? Jums tiek atlaists, iespējams, visnepatīkamākā lieta. Jūsu uzņēmums varētu zaudēt miljoniem dolāru un tiks pabeigts, pirms varēsit teikt, ka esat uzlauzts. Darbiniekiem, kas tiek uzskatīti par bezatbildīgiem, nav daudz darbavietu. Skarbi, bet patiesi. Tātad nelietot VPN šķiet prātīgs lēmums, neskatoties uz tālruņa piedāvātajām drošības lietām, tas joprojām būs nedrošs, nevis lai aizvainotu Android lietotājus, bet runātu par faktiem un vīrusu un uzbrukumu pieaugumu ikdienā.

Ātrās saites uz labākajiem Android VPN:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. IPVanish
 4. Privāta piekļuve internetam
 5. VyprVPN

VPN priekšrocības Android ierīcēm

Tātad, ko darīt atbildīgi? Nodrošiniet savas sistēmas drošību ārpus kursa! Par laimi, ir ļoti vienkāršs veids, kā to paveikt, neizmantojot pārāk daudz enerģijas vai naudas. Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir labākais risinājums, lai vienreiz un uz visiem laikiem izbeigtu šīs noziedzīgās darbības savās Android ierīcēs. Viņi ne tikai darbojas operētājsistēmā Android, bet arī citās populārākajās mobilo ierīču, planšetdatoru un personālo datoru operētājsistēmās, kā arī pārbauda Windows VPN & VPN iPhone. Labākais Android VPN ne tikai pasargā jūs no hakeriem, bet arī nāk ar citām pārsteidzošām priekšrocībām, kuras jūs nevarat palaist garām.

Datu drošība

Tā vietā, lai visus savus Wi-Fi datus, kas tiek pārraidīti uz jūsu Android ierīci un no tās, atstātu brīvā dabā, Android VPN lietotne to nosūta tikai caur VPN tuneli. Šis ir slēgts stipri šifrēts tunelis, kas nevienam lietotājam neļauj lepoties ar jūsu darbību. Android VPN lietotnei ir jaudīgi protokoli, kurus varat izvēlēties. Turklāt jūs varat pārslēgt serverus, lai atrastu perfektu jūsu pašreizējās atrašanās vietas kombināciju..

Neierobežota pieeja

Interneta ierobežojumu atcelšana ir patiešām nežēlīga un netaisnīga, internetā vajadzētu būt brīvam un atstāt tiešsaistes pasauli brīvu no visām robežām. Ģeogrāfiski ierobežots saturs var būt ļoti sāpīgs. Kā? vai jūs kādreiz esat atvēruši populāru straumēšanas vietni, lai saskartos tikai ar atrašanās vietas ierobežojumiem? Jums nav jāsamierinās, ja esat uzstādījis VPN Android tālrunim. Tas pilnībā slēpj jūsu IP adresi, tāpēc vietne nevar atklāt jūsu patieso atrašanās vietu. Tāpēc visi ģeogrāfiskie ierobežojumi tiks automātiski atcelti, kad jūs izvēlaties vietu, kur lietotājiem ir piekļuve šīs vietnes pakalpojumiem.

Torrent lejupielāde

Ar satura lejupielādi caur straumēm ir saistītas juridiskas sekas. Nesen šī iemesla dēļ tika slēgts lielākais straumju resurss. Izmantojot uzticamu VPN operētājsistēmai Android, varat turpināt lejupielādēt torņus neatklāti. Ar pareizo VPN izvēli! Jūsu mocīšana ir droša un droša no visām nepareizām acīm tiešsaistē. Tas, ka esam apmierināti ar tiešsaistes anonimitāti, veicot P2P / straumēšanu, ir patiešām uzjautrinoši, un tas tiešām ir jāņem anonīma mocīšana nopietni, lai izvairītos no DMCA paziņojumiem.

Reklāmu bloķētāji

Android lietotnes ir bēdīgi slavenas ar reklāmām, jo ​​Google Play veikalā lietotnes lielākoties ir bezmaksas, izmantojot reklamēšanu lietotnē. Protams, jūs varat novirzīt reklāmas uz uznirstošajām un rādītajām. Tomēr, ja steidzaties un jums jāstrādā bez pārtraukumiem, noderīgs Android VPN ir populārs, lai bloķētu nevēlamas reklāmas..

Kā izvēlēties labāko Android VPN

Izlemjot par Android tālruņa VPN, jāņem vērā šādas dažas lietas:

  • Android VPN, kas atrodas ASV, patiesībā var būt slikta lieta, jo viņiem ir pienākums atbrīvot lietotāju datus, piemēram, savienojuma žurnālus, ja valdības aģentūra to izmeklēšanas laikā likumīgi pieprasa.  
  • Ātrums vienmēr rada bažas, jo datu pārsūtīšana caur VPN tuneli parasti padara jūsu internetu lēnāku, nekā tas jau ir. Tas ir atkarīgs no tā, kādu servera un protokola kombināciju jūs dažreiz izmantojat.
  • Jaudīgāki protokoli, ko piedāvā Android VPN, jo labāk jums ir izvēlēties, kurš no jums vislabāk darbojas.
  • VPN servera atrašanās vieta ir ārkārtīgi svarīga optimālai veiktspējai. Serverim fiziski jāatrodas jūsu atrašanās vietā, un tam, protams, jāatrodas vietā, kuru vēlaties parādīt.
  • Esiet ļoti uzmanīgs attiecībā uz sava VPN pakalpojumu sniedzēja noteikumiem un noteikumiem. Ir ļoti vēlams, lai tie vispār neglabātu savienojuma žurnālus.
  • Tādas funkcijas, kādas jūs meklējat, jānodrošina šim VPN pakalpojumam, un tām ir jābūt labām lietotāju atsauksmēm.
  • Izvēlēties tādu VPN uzņēmumu, kas specializējas lietotnēs, ir saprātīgi, jo jūs, iespējams, katru dienu savā Android ierīcē izmantojat vairākas lietotnes.
 • Ir daudz dažādu cenu pakešu, ko piedāvā VPN pakalpojumu sniedzēji, kas būs piemēroti jūsu budžetam un prasībām.

Iepazīstieties ar šīm ļoti ieteicamajām iespējām, kas ierindotas labāko Android VPN 2019 sarakstā

NordVPN

nordvpn vietne

NordVPN piedāvā lietotājam draudzīgu lietotni android. Šis ievērojamais VPN nodrošinātājs piešķir jūsu Android ierīcēm šo svarīgo papildu drošības elementu, padarot jūsu ierīci par drošu fortu hakeru un datu snoopers priekšā. Viņu militārā līmeņa šifrēšana ir tas, kas jums nepieciešams, ja vēlaties pilnīgu sirdsmieru. NordVPN ir mūsu izvēle labākā VPN lietotne Android ierīcēm 2019. gadā. 

apmeklējiet vietni

ExpressVPN

Neoficiālais labāko Android VPN līderis starp veco un jauno, ExpressVPN atzīmē visas rūtiņas, tikai ņemot vērā, ka vidējam lietotājam tas ir nedaudz dārgs. Var domāt, ka tas nav pieejams vietnē 12,95 USD / mēnesī, bet ar ilgāku abonementu to var iegūt daudz lētāk. 12 mēnešu plāns faktiski maksā tikai 8,32 USD / mēnesī tāpēc nepalaidiet garām tās lieliskās iespējas! Tas nodrošina 148 serveris atrašanās vietas 94 valstis tāpēc daudziem lietotājiem tā ir pieejama. Jūs varēsiet ne tikai izvēlēties no lielāka skaita serveru jūsu atrašanās vietā, bet arī ļaus piekļūt ierobežotam saturam 94 valstīs. Izklausās pēc ideāla VPN operētājsistēmai Android, vai ne? To darbina četri no labākajiem VPN protokoliem 99,9% uptime. Viņi pat piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, ja viņu pakalpojums jums šķiet neapmierinošs.

IPVanish

Šī ir viena no labākajām Android VPN lietotnēm, jo ​​tā ir ļoti ērta un vēl lēta. Vienā un tajā pašā VPN kontā varat savienot piecas ierīces un baudīt trīs uzticamus protokolus, kas apvienoti ar 1000 VPN serveri. Katru mēnesi varat ietaupīt daudz naudas, ja kopīgojat šo abonementu ar cilvēkiem, ar kuriem kopā dzīvojat. Vispirms jau tas, ka šis iespaidīgais Android VPN ir īpaši dārgs. Viņu 12 mēneši pakete ir par mērenu cenu 6,49 USD / mēnesī kas ir daudz lētāk nekā parasti USD 10 mēnesī uzlādēt. Ja uzskatāt, ka tas nav piemērots jūsu vajadzībām, varat anulēt abonementu vietnē 7 dienas. Viņi arī pieņem Bitcoin nozīmē, ka jūs varat ne tikai sērfot internetā bez izsekošanas, bet arī maksāt anonīmi. IPVanish ir Torrent draudzīgs, padarot to par vienu no labākajiem Android VPN.

Pilns lasījums: IPVanish pārskats>>

Privāta piekļuve internetam - PIA

Lai gan PIA atrodas ASV, tas piedāvā četrus spēcīgus VPN protokolus ar vairāk nekā 3533 VPN serveris atrašanās vietas 31 valstī. Jūs iegūstat tik daudz izvēles serveru maiņai un lielākas iespējas uzlabot veiktspēju. Tas ir sapņu VPN operētājsistēmai Android, ja jūs interesē Torrenting, jo PIA ir īpaši atbalstījis P2P koplietošanu. Varat vienlaikus savienot 5 ierīces tikai ar vienu kontu. Tas ir savietojams ar pērienu 39 operētājsistēmas! Jums var palikt mierīgi, jo PIA neveic žurnālus par jūsu trafiku vai pieprasījumiem. Viņi pieņem vairākas maksājuma metodes, ieskaitot Bitcoin un dāvanu kartes. Tā ir lēta maksa tikai par pieņemamām cenām USD 3,33 mēnesī gada plānā un viņu 2 gadu plāns pārsteidzoši maksā 2,91 USD / mēnesī. Tam ir 7 dienu atmaksas politika.

VyprVPN

Šis ir mazāks VPN uzņēmums, bet ļoti populārs, jo tā ir lieliska vērtība, ko lietotāji nodrošina ar savu Chameleon protokolu, izņemot trīs citus. Nav neviena cita Android VPN, kas bez papildu maksas piedāvā ekskluzīvu iekšējo VPN protokolu. Jūs neticēsit, cik izdevīgs VyprVPN ir salīdzināms ar labāko Android VPN, pat ja tie nodrošina Chameleon protokolu. Jūs varat izvēlēties no diviem iepakojumiem: pamata un premium. To pamata ierīce ļauj vienlaikus pieslēgties 3 ierīcēm USD 5 mēnesī. Augstākās cenas plāns piedāvā 5 savienojumus tikai blakus 6,67 USD / mēnesī. Tas nāk arī ar VyprVPN Cloud, tāpēc tas ir vēl viens bonuss. A 30 dienu laikā noguldījumu atgriešanas politika, 3 dienu izmēģinājums palaistās un ērtās norēķinu iespējas padara to par pievilcīgu izvēli daudziem lietotājiem. To laikā varat ērti pārbaudīt to funkcijas 3 dienas.

Lasīt pilnu Vyprvpn apskats>>

Tā kā jums ir tik daudz populāru Android VPN, no kuriem izvēlēties, nav iemesla atstāt savienojumu atvērtu noziedzniekiem un valdības aģentūrām..

Dažu labāko Android VPN pakalpojumu kopsavilkums - atjaunināts 2019. gadā

VyprVPN

Cena USD 5,00 mēnesī

5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Lieliska atbalsta komanda
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Labi šifrēšanas protokoli
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Neierobežota servera maiņa
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!200 000+ IP & 700+ serveri
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Tiek piedāvāta trīs dienu izmēģinājuma versija

Privāta piekļuve internetam

Cena 3,33 USD / mēnesī

5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Piedāvā anonīmas norēķinu iespējas
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Kvalitātes šifrēšana ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Nav žurnālu & Neierobežots joslas platums
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Diennakts klientu atbalsts
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!3284+ serveri 24 valstīs

Pērciet PIA tūlīt>>

ExpressVPN

Cena 8,32 USD / mēnesī

5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai! 30 dienu naudas atdošanas garantija!
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai! Līdz 256 bitu šifrēšanai
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai! Viegli lietojamas lietotnes / programmatūra
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai! Diennakts atbalsts tiešsaistē
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai! 100+ serveri 78 valstīs

IPVanish

Cena 6,49 USD / mēnesī

5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Lieliskas lietotņu iespējas
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!Ātrums un uzticamība Laba
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!vairāk nekā 40 000 anonīmu IP
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!225+ serveri vairāk nekā 60 valstīs
5 labākās Android VPN lietotnes mobilo ierīču drošībai!7 dienu naudas atdošanas garantija

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments