4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem

[ware_item id=33][/ware_item]

Publiskais Wi-Fi ir viens no labākajiem bezmaksas pakalpojumiem, ko šodien baudīt. Jūs varat nolaisties uz ērtā krēsla, izpļāpāt savu iPhone vai MacBook un sākt sērfot internetā bez maksas. Studenti savu uzdevumu veikšanai bieži izmanto garšīgus kafejnīcas un kafejnīcas. Biežiem ceļotājiem ir arī dziļa atzinība par bezmaksas publisko bezvadu internetu. Tomēr vai jūs zināt par briesmām, kas rodas, to lietojot? Nu, ja jūs to nedarījāt, tad jūs tiešām uzzinājāt, ko tas jums var radīt un kāds var būt risinājums.


Kāpēc jums ir nepieciešams VPN klients operētājsistēmai Mac?

Kibernoziedzība ir reāls drauds

Saskaņā ar PWC, kibernoziegumi ir otrs izplatītākais ekonomiskais noziegums, par kuru ziņots šogad. Tas ir pareizi! Tātad, kā ikviens tiešsaistē var justies droši? Kad jūs strādājat, izmantojot bezmaksas publisko WiFi, drošība netiek garantēta. Jebkurš cits lietotājs var ienākt jūsu sistēmā un piekļūt programmām, slepeniem dokumentiem, attēliem, videoklipiem, kredītkaršu informācijai un jebkura veida kontiem. Tas ir tas, cik daudz nepatikšanas var radīt kibernoziedznieks, ja neveicat pasākumus, lai aizsargātu sistēmu no tām.

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc lietotāji vilcinās veikt darījumus, izmantojot tiešsaistes banku, un maksājumus, izmantojot lietotnes. Labā ziņa ir tā, ka izstrādātāji ir nākuši klajā ar izcilāko programmatūru, kas var pasargāt jūs no hakeriem, kas strādā pie dažādām darba kārtībām. Ir daži profesionāli hakeri, kas pieņemti darbā noziedzīgu darbību veikšanai. Ir arī tādi, kas to dara tikai prieka pēc, lai jūs varētu kļūt par nevainīgu upuri. Augsta līmeņa uzlauzšana tiek veikta pēc valdības nacionālās drošības departamentu rīkojumiem. Ja viņi jūt, ka jūsu darbības kaut kādā veidā ir drauds, piemēram, dažās valstīs vērstas pret valdībām vērstas shēmas, jūs par šo noziegumu varat saukt pie atbildības. Padomājiet par visiem veidiem, kā jūs varat tikt ierāmēts par noziegumu, kuru neveicāt, ja hakeris iekļūst jūsu sistēmā un ievieto nepatiesu informāciju. Tas ir iemesls, kāpēc pat jūsu savienojumu ieraksts varētu būt gatavs izmēģinājumam, lai uzlauztu jūsu sistēmu.  

Neierobežota piekļuve ierobežotam saturam

Tas attiecas ne tikai uz to, kurš var sasniegt jūsu sistēmu, bet arī par to, cik tālu var sasniegt jūsu pašu sasniedzamība. Atkarībā no politiskajiem apstākļiem un valdības politikas visā pasaulē ir miljoniem aizliegtu vietņu un lietotņu. Iedomājieties, ka dodaties ceļojumā uz Ķīnu, gatavojoties aizraujošai Stranger Things epizodei tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka Netflix ir bloķēts ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Tagad tas būtu skarbāk nekā fantāzijas American Horror Story. Ja apmeklējat valsti, kurā lielākās ziņu vietnes un lietotnes, piemēram, The New York Times, ir aizliegtas, jūs jutīsities pilnībā atrauts no ārpasaules. Ir vairākas straumēšanas vietnes, kas piedāvā ierobežotu piekļuvi cilvēkiem, kas dzīvo vietās, kas nav iekļautas sarakstā. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jums ir likumīgs konts un esat abonējis šo pakalpojumu, jūsu nauda tiks tērēta, kamēr fiziski atrodaties vietā, kur tā pakalpojumi nav pieejami. Kā students jūs varat piekļūt miljoniem resursu, kuri jums iepriekš tika liegti jūsu atrašanās vietas dēļ.

Kas ir VPN?

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir drošs pret muļķiem, lai visas šīs privātuma un piekļuves problēmas atrisinātu vienā piegājienā. Būtībā jūs izvēlaties MAC VPN darījumu, kas nodrošina jaudīgu šifrēšanu, slēpjot visus jūsu personiskos datus, vienlaikus slēpjot jūsu IP adresi. Šī ir divvirzienu pieeja, kas garantē pārsteidzošu pārlūkošanu internetā un attiecas arī uz lietotnēm. Vai jūs vadāt lēts VPN operētājsistēmā Mac vai iPhone, tam vajadzētu darboties nevainojami, un tas vienmēr būs drošs pat bez maksas publiska Wi-Fi savienojuma. Neatkarīgi no tā, kur jūs šobrīd dzīvojat, nebūs nulles ierobežojumu tam, kādu saturu jūs varat apskatīt, izvēloties piemērotu atrašanās vietu VPN Mac, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs vai Apvienotajā Karalistē, kur lietotāji parasti var gūt labumu no vairuma vietņu un lietotņu, jo bez ierobežojumiem, pateicoties VPN!

Vai VPN operētājsistēmai Mac ir nepieciešams visiem mums?
Šeit ir daži no labākajiem Mac VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuriem lietotāji no visas pasaules ir piešķīruši augstus vērtējumus. Kā jūs uzzināsit, viņiem ir speciāli izvietoti serveri vairākās valstīs kopīgās vietās. Katrā serverī tiek izmantoti dažādi VPN protokoli, kas piedāvā jaudīgu aizsardzību, jo Mac VPN klients izveido savienojumu ar izvēlēto serveri, kas nodrošina optimālu veiktspēju.

1. NordVPN - Labākais VPN operētājsistēmai Mac

Iezīme, kas NordVPN izceļas starp konkurentiem, ir divkārša šifrēšana, kas nozīmē, ka par vienu cenu jūs saņemat nevis vienu, bet divus pārsteidzošus aizsardzības slāņus. Tas arī lepojas ar iespēju vienā VPN kontā vienlaikus apstrādāt līdz sešām ierīcēm. Tas ir lieliski piemērots P2P lejupielādei, pateicoties tā augstākajai drošības sega. Jūs varat iegādāties kādu no NordVPN pakotnēm anonīmi, izmantojot Bitcoin, vai arī citu metožu starpā izmantot PayPal. Nav šaubu, vai Nord VPN ir labākais Mac VPN top 2.

NordVPN cenu noteikšana

4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem

2. ExpressVPN

Neapšaubāmi, vislabākais VPN operētājsistēmai Mac ir ExpressVPN, lai arī salīdzinājumā ar citiem tirgus dalībniekiem tas šobrīd ir nedaudz augstāks. Tomēr jūs saņemat lieliskas iespējas un neierobežotu joslas platumu, kas padara ExpressVPN par labu parastajam cenu plānam - 12,95 USD / mēnesī. Tas ir paplašinājis savus pakalpojumus 87 valstīs, tāpēc tā pieejamība ir vislielākā pievilcība, kā arī četri spēcīgie VPN protokoli un lietotājam draudzīgais interfeiss padara to par labāko mac vpn mūsu sarakstā.

3. IPVanish

Lieliska lieta par IPVanish ir tā, ka tas neatrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs varētu domāt, ka tas pazemina tā uzticamību, taču patiesībā tas neļauj kaitēt lietotāju privātuma likumiem, kas piemērojami VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuri atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. IPVanish darbojas vairāk nekā 60 valstīs un, kā mēs runājam, izplata savus izcilos pakalpojumus. Tas ir populārs kā ātrākais VPN operētājsistēmai Mac, tāpēc noteikti ir vērts izmēģināt.

Varat to darbināt vienlaicīgi piecās ierīcēs, tāpēc tas nebūt nav slikts darījums.  

4. TorGuard

Ja nekautrējāties veikt ieguldījumus VPN, dodieties uz TorGuard, kurai ir 7 dienu naudas atdošanas garantija gadījumā, ja neesat apmierināts ar piedāvāto kvalitāti. Tas ir ļoti maz ticams, jo ar vairāk nekā 1600 serveriem TorGuard ir iespaidīgs rangs. Uztverot vairāk nekā 50 valstis, serveru izvēle un cenu plāni ir lieliski. Jūs saņemat neierobežotu joslas platumu, un savienojums ātri izveidojas neticami straumēšanai un lejupielādei.

Nav labāka varianta kā mac vpn pakalpojums, lai jūsu sistēma būtu droša no hakeriem un valdības aģentūru šņaukšanas, baudot neierobežotu piekļuvi, pēc tam reģistrējieties pie uzticama VPN pakalpojumu sniedzēja, kuram ir jaudīgi serveri jūsu atrašanās vietā un kurš ir saņēmis augstus vērtējumus no laimīgiem lietotājiem.   

Kopsavilkums par labāko Mac VPN

  • IPVanish
  • Torguard
  • ExpressVPN
  • NordVPN - uzvarētājs

IPVanish

Cena: 6,49 USD / mēnesī

4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiemLieliskas lietotņu iespējas
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiemĀtrums un uzticamība Laba
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiemvairāk nekā 40 000 anonīmu IP
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem225+ serveri vairāk nekā 60 valstīs
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem7 dienu naudas atdošanas garantija

Lasīt pārskatu

Torguard

Cena $ 9,99 mēnesī

4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiemNav žurnāla politikas
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiemLaba P2P failu koplietošana
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem1 nedēļas izmēģinājums & Naudas atdošanas garantija
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem1600+ serveri 50 un vairāk valstīs
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiemOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & iKEv2

Lasīt pārskatu

ExpressVPN

Cena 8,32 USD / mēnesī gada abonementam

4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem 30 dienu naudas atdošanas garantija
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem Līdz 256 bitu šifrēšanai
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem Viegli lietojamas lietotnes / programmatūra
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem Diennakts atbalsts tiešsaistē
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem 100+ serveri 78 valstīs

Lasīt pārskatu

NordVPN - uzvarētājs

Cena 8,32 USD / mēnesī gada abonementam.

4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem 650+ serveri 50+ valstīs
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem2048 bitu šifrēšana
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiemVairākkārtēja pieteikšanās 6 lietotājiem
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiem30 dienu naudas atdošanas garantija
4 labākie Mac operētājsistēmas VPN, lai ierīci aizsargātu no hakatiemAtbalsta Netflix ar SmartPlay funkciju lietotnēs

Lasīt pārskatu

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments