آیا همه ارائه دهندگان VPN قابل اعتماد هستند؟ – راهنمای شفافیت VPN و امنیت آنلاین

[ware_item id=33][/ware_item]

اینترنت مکانی امن نیست. همیشه تهدیدی برای امنیت آنلاین وجود دارد. به همین دلیل ، برای محافظت از حریم خصوصی و داده های آنلاین ، سازمان ها و شرکت ها از ابزارهای امنیتی استفاده می کنند. و یکی از ابزارهای امنیتی محبوب امروز در بازار ، VPN است.


VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی است. استفاده از VPN ساده است. اگر در اینترنت مرور می کنید ، ترافیک شما به سمت سرورهای عمومی هدایت می شود. این سرورهای عمومی از آنجا که عمومی هستند ، می توانند به راحتی هک و رهگیری شوند. نقش VPN این است که ترافیک وب خود را در یک تونل رمزگذاری شده قرار دهید تا هیچ کس نتواند از ترافیک وب شما رهگیری کند و شما می توانید با خیال راحت اینترنت را بدون هیچ گونه ترسی از کسی که در فعالیت ها و اطلاعات آنلاین خود جستجو می کند ، مرور کنید..

با این حال ، در سال های گذشته ، ارائه دهندگان خدمات VPN در کانون توجه قرار داشته اند. برخی از آنها به جای تأمین امنیت مورد نیاز افراد ، سازمانها و مشاغل ، برعکس عمل می کنند. حتی اگر آنها یک تونل رمزگذاری شده برای ترافیک وب شما فراهم کنند تا کسی نتواند فعالیت های آنلاین شما را رهگیری یا نظارت کند ، آنها به نوبه خود به این تونل رمزگذاری شده دسترسی پیدا کرده و بر فعالیت های شما نظارت می کنند..

در حقیقت ، در مورد برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN در مورد نگهداری اطلاعات و داده های مربوط به مشتریان ، مشکلی پیش آمده است. و آنها از این داده ها برای فروش به تبلیغ کنندگان استفاده می کنند تا بتوانند در صفحات غیر ایمن تبلیغ کنند. این ارائه دهندگان خدمات VPN حتی می توانند هویت شما و سایر اطلاعات مهم را سرقت کنند. اما بدترین کاری که این ارائه دهندگان خدمات VPN می توانند انجام دهند این است که داده های مشتریان خود را به مقامات ارائه دهند. مقامات می توانند از داده های خود برای نظارت بر هر حرکت و فعالیت خود استفاده کنند.

این همان اتفاقی است که با یک مرد دستگیر شده است زیرا FBI توانست اطلاعات خود را از طریق ارائه دهنده خدمات VPN این مرد به آنها ردیابی کند. این مرد به جرم آزار جنسی و سایر اتهامات جنایی متهم شد. ممکن است کسی تصور کند که این مشکل نیست زیرا VPN به مقامات کمک می کند تا افراد بد را ردیابی کنند. اما حتی اگر به دلایلی اتفاق افتاده باشد ، واقعیت این است که یک VPN هنوز هم می تواند به مکان شما و سایر اطلاعات دسترسی داشته باشد و آن را به شخصی بدهد ، امری با این وجود ترسناک است.

ارائه دهندگان خدمات VPN باید کسانی باشند که امنیت آنلاین مردم و حفظ حریم خصوصی مورد نیاز آنها را تضمین می کنند که فقط برخی از اسامی بزرگ در صنعت VPN به بهترین وجهی دارند ، در حالی که بقیه آنها فقط از برچسب های VPN و سرقت اطلاعات استفاده می کنند ، به خصوص در صورت رایگان VPN..

نکته سایه دیگری که برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN غیر معمول انجام می دهند ، دروغ گفتن درباره خط مشی رازداری آنها است. آنها به مشتریان خود در مورد اهمیت حفظ حریم خصوصی در شرایط استفاده خود می گویند و اطلاعاتی را درمورد مشتری خود ثبت نمی کنند و اطلاعاتی را درمورد مشتری خود نگه نمی دارند ، و با این وجود متهم به انجام همان کارها هستند ، به عنوان مثال: رسوایی هلا وی پی ان که ویروسی شد. 2015.

بدتر این است که این نوع VPN ها صرف پرداخت پول برای بررسی های خوب و تأییدیه ها ، مبلغی پول صرف می کنند تا بتوانند مشتری را به استفاده از خدمات خود بپردازند. بنابراین اگر VPN که ما می شناسیم به ما حمایت لازم را نمی دهد ، مردم می توانند برای حفظ حریم خصوصی آنلاین خود چه کنند؟ البته در صورت نیاز به امنیت آنلاین ، استفاده از VPN الزامی است. به همین دلیل ، برخی از ارائه دهندگان معتبر VPN وجود دارند که اعتماد مشتریان به آنها را پایین نمی آورند. جدای از آن ، هر کاربر اینترنتی باید چند قدم برای نجات خود در برابر تهدیدات احتمالی ایمنی آنلاین ، چند قدم آموزش ببیند.

3 راه برای اطمینان از امنیت آنلاین

البته یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای پنهان کردن ترافیک وب خود از روی عموم و احتمالاً از سوی مهاجمان انجام دهید ، استفاده از VPN است. با این حال ، این تنها کاری نیست که می توانید در مورد آن انجام دهید. راه های دیگری وجود دارد که می توانید همه آنها به صورت آنلاین ایمن باشید! البته ، مهمترین چیز استفاده از یک VPN قابل اعتماد است که تاکنون در هیچ کتاب بدی وجود نداشته است. در صورت عدم اطلاع از نحوه تمایز ، ما لیستی از چنین ارائه دهندگان معتبر VPN را داریم که تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت آنلاین انجام می دهند. در مرحله دوم ، 3 روش وجود دارد كه شما می توانید حداكثر امنیت آنلاین را جدا از استفاده از VPN قابل اعتماد تضمین كنید.

1. HTTPS را بررسی کنید

یکی نصب HTTPS در همه جا است. می دانید اگر این وب سایت در انتهای لینک وب سایت خود دارای HTTPS است ، می توانید وب سایت ایمن را مرور کنید. همچنین ، باید یک آیکون قفل در کنار آن وجود داشته باشد تا از مرور مکان در مکان امن اطمینان حاصل کنید.

2. نصب Block Block

راه دیگر نصب مسدود کننده تبلیغات است. مسدود کننده تبلیغات راهی مناسب برای مسدود کردن تبلیغات و بدافزارهای احتمالی است که ممکن است هنگام مرور اینترنت به رایانه یا وب شما وارد شود. با استفاده از یک مسدود کننده تبلیغات ، دیگر لازم نیست نگران تبلیغاتی باشید که به طور ناگهانی روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود ، و اگر به طور اتفاقی روی آنها کلیک کنید ، نگران نباشید ، زیرا مسدود کننده تبلیغات حتی قبل از آزاردهنده آن را مسدود می کند ، تبلیغات مخرب روی صفحه شما ظاهر می شود.

3. تنظیمات DNS را تغییر دهید

نکته آخر تغییر تنظیمات DNS است. DNS مخفف سرور نام دامنه است. برای اطمینان از داشتن اتصال ایمن ، باید DNS خود را به Quad9 یا 1.1.1.1 Cloudflare تغییر دهید..

اینها برخی از روشهایی است که می توانید با استفاده از یک سرویس VPN قابل اعتماد ، از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کنید.

مراقب شفافیت VPN باشید

گزینه های ما برای بهترین ارائه دهندگان VPN که برخلاف سایر VPN های معمولی هستند ، سعی در ایجاد شفافیت در صنعت VPN دارند. برخی از شرکت های بازرسی پاسخگویی نیز وجود دارند که از کلیه ارائه دهندگان VPN فراخوانی می کنند تا نسبت به محصولات خود شفاف تر و پاسخگو باشند. آنها از AWS CloudWatch برای نظارت بر فعالیت های مشکوک سرور استفاده می کنند. این برای کاربران است که به VPN ها اعتماد کنند. سرانجام ، اگر هر VPN غیر قابل اعتماد باشد ، اخبار برای جلوگیری از آنها منتشر می شود ، دقیقاً مانند پرونده Hola VPN.

بررسی می شود که VPN ها مطابق با خط مشی رازداری آنها صحت داشته باشند. آنها همچنین از شرکت های VPN فراخوانی می کنند تا اطلاعات بهتری در مورد شرکت ها و محصولات خود ارائه دهند. با این حال ، با استفاده روزافزون از VPN ها در این دوران تهدید امنیت دیجیتال ، تعداد ارائه دهندگان VPN به اندازه گرانول شن و ماسه در ساحل وجود دارد. بنابراین ، با جستجوی کامل در مورد VPN ای که می خواهید خریداری کنید ، باید مراقب چنین VPN ها باشید. اطمینان حاصل کنید که سیاهههای مربوط به فعالیت کاربر خود را بارگیری یا نگهداری نمی کنند.

کلمه نهایی

امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین واقعاً یک نگرانی اساسی است. و با وجود بسیاری از VPN های موجود در خارج ، دشوار است بدانید به کدام مارک یا شرکت اعتماد دارید. به همین دلیل کاربران برای شناختن برخی از بهترین ارائه دهندگان VPN که شرایط امنیتی آنها را برآورده می کند ، باید به طور کامل تحقیق کنند. جدا از استفاده از یک VPN قابل اعتماد ، آنها همچنین باید اقدامات امنیتی دیگری را که در بالا ذکر شد ، اتخاذ کنند تا دیوار امنیتی خود را دوبرابر کنند و در اکثر موارد از حملات احتمالی خودداری کنند..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments