تفاوت بین VPN و Seedbox – چه چیزی را انتخاب کنید و چرا؟

[ware_item id=33][/ware_item]

امنیت آنلاین در این دوره دیجیتال به همان اندازه امنیت خانه اهمیت دارد. نمی توان در حین استفاده از اینترنت ، از امنیت اطلاعات یا حتی هویت شخصی خود به طور جدی غافل شد. از آنجا که میلیون ها نفر از اعتبار کارت اعتباری خود استفاده می کنند و داده های شخصی را بطور همزمان ارسال یا دریافت می کنند ، میلیون ها نفر هستند که در همان لحظه سعی در هک کردن حساب ها یا فقط جاسوسی از اطلاعات شخصی دارند..


بنابراین ، فکر می کنید در این دوره پیشرفته و تحت سلطه دوتایی - جایی که همه اهل فن آوری هستند- باید انجام دهیم؟ مطمئناً ، در مورد ابزارهای امنیتی پیشرفته برای محافظت آنلاین از ما صحبت کنید.

با این حال ، کدام ابزار امنیتی به بهترین وجه مناسب است؟ اگر در اینجا به دنبال پاسخی برای این سؤال هستید ، دیگر جستجو نکنید. از آنجا که هر وب سایت دیگری اطلاعات شخصی شما را از طریق اینترنت شناسایی و اسکن می کند ، می تواند برای شما غیرممکن باشد که بتوانید از اینترنت خود محافظت کنید ، به خصوص بدون کمک های فنی.

بدون هیچ گونه تعلیق ، VPN و Seedbox این دو هستند بهترین ابزارهای امنیتی که جواب همه نگرانی های آنلاین شما را دارد بنابراین ، پرتاب مستقیم به سمت این ناجیان اکنون بهتر خواهد بود.

ما شما را راهنمایی خواهیم کرد که چه زمانی ، چرا ، و کدام وسیله امنیتی را باید بکار ببرید تا در مقابل مجرمان سایبری بمانید و بهترین استفاده شما از چنین ابزارهایی برای محافظت از فعالیت آنلاین شما.

VPN - ناشناس پادشاه آنلاین

VPN چیست؟? اگر در این رسانه تازه کار هستید ، ما یک بررسی سریع از آنچه که VPN است ارائه می دهیم. این مخفف مختصر برای شبکه خصوصی مجازی است. آیا می توانید با اسم حدس بزنید؟ بله ، یک ابزار امنیتی کاربر پسند. با این حال ، فهمیدن چگونگی عملکرد دقیق برای یک شخص ساده نیست. به عبارت ساده ، یک VPN داده های اینترنت شما را رمزگذاری می کند. داده ها از طریق یک تونل عبور می کنند و آن را به سرور دیگری متصل می کنند ، که به نوبه خود ، آدرس IP شما را تغییر می دهد.

بنابراین ، فرض کنید اگر شما در چین نشسته اید و به یک VPN مستقر در ایالات متحده متصل هستید ، می توانید از هر وب سایتی که در منطقه فعلی شما مسدود شده است استفاده کنید. هنگامی که به یک سرور VPN وصل می شوید ، تشخیص آدرس IP واقعی شما برای هر کسی غیرممکن می شود. به عبارت ساده تر ، یک VPN به شما کمک می کند در هنگام مرور یا تورنت ناشناس بمانید, شما را از خطاهای عمومی Wi-Fi و نشت اطلاعات شخصی محافظت می کند و به شما امکان می دهد محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید.

به وب سایت مراجعه کنید

مواردی که باید هنگام خرید VPN در نظر بگیرید

انتخاب VPN یک کار فوق العاده دشوار نیست ، اما کار ساده ای نیست ، زیرا تعداد زیادی از شرکت های ارائه دهنده در آنجا وجود دارد. کدام یک برای خدمات بهتر و ارزش پرداخت هزینه به آن اعتماد دارید؟ شما نمی خواهید پول خود را هدر دهید ، خواه برای VPN باشد یا عطر و طعم پیتزا شما. بنابراین ، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام گرفتن VPN در خاطر داشته باشید.

 • بررسی کنید که آیا این امکان تورنت وجود دارد یا خیر
 • به دنبال یک VPN باشید که هیچگونه فعالیتی را در کار خود نگه نمی دارد
 • تعداد مکانهای سرور VPN را پیشنهاد کنید
 • آخرین و مهم نیست - سرعت ، ویژگی kill-Switch و پروتکل ها و غیره که باعث می شوند یک VPN بهتر عمل کند

بیایید در مورد جوانب مثبت و منفی استفاده از VPN بحث کنیم

ما به پیدا کردن VPN با خدمات خوب و همچنین هزینه بهتر برای پس انداز چند دلار اعتقاد داریم. با گفتن این نکته ، برخی از VPN ها در واقع بسیار ارزان هستند. می توانید بسیاری از ارائه دهندگان VPN را جستجو کنید و به راحتی یک VPN مقرون به صرفه اما مفید پیدا کنید. همچنین می توانید چندین مکان سرور همراه با VPN خود داشته باشید که باعث می شود آدرس IP خود را در چندین مکان مخفی کنید. خوشبختانه ، یک VPN نیز آسان است و توسط هیچ مرجعی قابل کنترل نیست.

با این حال ، استفاده از VPN نیاز به مراقبت بیشتری دارد. شما باید اطمینان حاصل کنید که به آن متصل هستید ، اگر این کار را فراموش کنید ، آدرس IP واقعی شما را تشخیص می دهد. علاوه بر این ، شما باید یک VPN را انتخاب کنید که از torrenting پشتیبانی کند ، بنابراین با مشکلات سرعت روبرو نخواهید شد.

بنابراین ، از کدام VPN استفاده کنید?

اکنون بسیاری از ارائه دهندگان VPN ادعا می کنند بهترین خدمات را ارائه می دهند. بنابراین ، ما تعدادی را گردآوری کرده ایم تا انتخاب شما آسان شود. با این حال ، انتخاب ما این است NordVPN خارج از مقدار زیادی.

 • P.I.A
 • VyprVPN
 • NordVPN
 • تورگارد

P.I.A

سرعت جریان پدیده
استفاده از برنامه ها / نرم افزار آسان است
تنظیم آسان & طیف گسترده ای از سرورها
7 روز ضمانت برگشت پول
3.11 دلار در ماه

VyprVPN

سوئیچ های نامحدود سرور
200،000+ IP & 700+ سرور
تنظیم آسان نرم افزار / نرم افزار
آزمایشی 3 روزه ارائه می شود
5.00 دلار در ماه

NordVPN

5000+ سرور در 60 کشور جهان
سرعت فوق العاده
پشتیبانی 24/7 مشتری
ورود چند کاربر برای 6 کاربر به طور همزمان
2.99 دلار در ماه

تورگارد

1 هفته آزمایشی & تضمین بازگشت پول
1600+ سرور در 50+ کشور
استفاده از برنامه ها / نرم افزار آسان است
تیم پشتیبانی عالی
9.99 دلار در ماه

SeedBox

حال ، برای مقایسه بهتر VPN با SeedBox ، ابتدا باید بدانیم SeedBox چیست. این یک سرور از راه دور است که در یک مرکز داده میزبانی می شود. هنگامی که به SeedBox دسترسی دارید ، می توانید فایلها و اسناد دیجیتالی را در کامپیوتر شخصی خود به صورت ناشناس بارگیری و بارگذاری کنید. این سرور است که به سرعت اینترنت بالایی متصل است که شما برای بارگیری ایمن پرونده های عظیم می خواهید. شما یک رایانه از راه دور با اینترنت پر سرعت به دست می آورید و از آن برای بارگیری پرونده ها استفاده می کنید. شما درخواستی ارسال می کنید تا هر کاری را که می خواهید بارگیری کنید و سرورها این کار را برای شما انجام می دهند. به عبارت ساده واسطه ای است که به شما امکان می دهد پرونده را از طریق سرورهای HTTPS از سرور بارگیری کنید و مواردی از این دست. با این حال ، این همه نیست. برخی از کاربران seedbox برای امنیت بیشتر به سرورهای VPN دسترسی دارند.

چیزهایی که باید هنگام گرفتن صندوق در نظر بگیرید

 • باید اجازه SFTP ، HTTP یا FTP را بدهد
 • بررسی کنید که آیا VPN فراهم می کند یا خیر
 • مکان مهم است. بر خلاف VPN ها ، Seedbox فقط در سرورهای موجود کار می کند ، نه در مکان های مختلف سرور

نگاهی به جوانب مثبت و منفی Seedbox بیندازید

درست مانند VPN ، یک Seedbox نیز در زمان بارگیری و انتقال پرونده ها سرعت بالایی را ارائه می دهد. همچنین توسط هیچ مرجعی کنترل نمی شود ، بنابراین می توانید برای محافظت از داده های آنلاین خود به آن اعتماد کنید. محتوای شما در سرور Seedbox امن و ذخیره شده است ، بنابراین می توانید هر زمان که بخواهید به آن دسترسی پیدا کنید. برخی از Seedboxes ویژگی های VPN را ارائه می دهد که به شما در مرور ناشناس اینترنت کمک می کند.

جعبه بذر چیست

با این حال ، بر خلاف سرورهای VPN ، یک Seedbox دسترسی چند موقعیت مکانی را فراهم نمی کند و بیشتر کاربران به جای امنیت بیشتر از VPN استفاده می کنند..

VPN در مقابل SeedBox

وزن مزایای VPN در مقابل Seedboxes کاملاً به این بستگی دارد که هدف امنیتی شما چیست. بنابراین ، اگر دوست دارید از ردیاب های خصوصی torrent و حفظ نسبت بارگیری مطلوب استفاده کنید ، یک Seedbox مفید است. از طرف دیگر ، یک VPN یک راه حل ساده است. زیرا حتی اگر ترجیح می دهید از SeedBox استفاده کنید ، هنوز هم برای امنیت پیشرفته باید سرور VPN وصل کنید.

شما می توانید مستقیماً با استفاده از VPN ، فایلهای تورنت را بارگیری کنید و به بهترین ترتیب ناشناس بودن ، رمزگذاری و ارائه اطلاعات شخصی شما را ارائه می دهد. در حالی که یک Seedbox دسترسی محدودی دارد و فقط در مناطقی که مستقر است کار می کند.

بنابراین ، از نظر دسترسی به مکانها ، یک VPN ایده آل است زیرا تقریباً در تمام کشورهای جهان مستقر است. یکی دیگر از مضرات Seedbox این است که اگر قفل یا ردیابی شود ، روند بارگیری خراب می شود و ممکن است داده های خود را نیز از دست دهید..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments